Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Pkt Mecze c2 w2 % c3 w3 % c w % c1 w1 % A O Sum As F Fw S P B As/S P/S Eval +/-
1. Przemysław Paduch MKS Dąbrowa Górnicza 20 462 20 0 18 0 0 0 41 0 0 0 480 0
2. Dominik Pastuszka Żorska Akademia Koszykówki 18 430 18 0 38 0 0 0 31 0 0 0 468 0
3. Maciej Michalski UKS MOSM Bytom 19 359 19 0 11 0 0 0 24 0 0 0 370 0
4. Marek Machura KKS Tarnowskie Góry 19 355 19 0 31 0 0 0 26 0 0 0 386 0
5. Kacper Dziedzic MKS Dąbrowa Górnicza 20 353 20 0 21 0 0 0 32 0 0 0 374 0
6. Michał Podulka Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 18 328 18 0 26 0 0 0 44 0 0 0 354 0
7. Kamil Pawlikowski KKS Tarnowskie Góry 19 324 19 0 0 0 0 0 39 0 0 0 324 0
8. Mikołaj Klimontowicz MOSM Tychy 16 313 16 0 21 0 0 0 29 0 0 0 334 0
9. Jakub Merda Żorska Akademia Koszykówki 19 285 19 0 21 0 0 0 22 0 0 0 306 0
10. Jakub Szarzycki MKS Dąbrowa Górnicza 20 276 20 0 18 0 0 0 33 0 0 0 294 0
11. Filip Maciejewski Żorska Akademia Koszykówki 19 246 19 0 15 0 0 0 29 0 0 0 261 0
12. Ignacy Jakacki MOSM Tychy 18 243 18 0 1 0 0 0 30 0 0 0 244 0
13. Damian Urbański MCKS Czeladź 18 237 18 0 14 0 0 0 26 0 0 0 251 0
14. Maciej Nicpoń UKS SP 27 Katowice I 18 230 18 0 1 0 0 0 40 0 0 0 231 0
15. Jan Matuszczyk MKS Dąbrowa Górnicza 20 229 20 0 6 0 0 0 35 0 0 0 235 0
16. Paweł Respondek KS Pogoń Ruda Śląska 18 220 18 0 2 0 0 0 31 0 0 0 222 0
17. Filip Staniszewski KKS Tarnowskie Góry 18 209 18 0 7 0 0 0 20 0 0 0 216 0
18. Jakub Tomaszek MOSM Tychy 15 205 15 0 0 0 0 0 37 0 0 0 205 0
19. Igor Lewandowski MKKS Rybnik 13 201 13 0 24 0 0 0 21 0 0 0 225 0
20. Aleksander Dziekański UKS MOSM Bytom 18 200 18 0 27 0 0 0 23 0 0 0 227 0
21. Franciszek Bebłot UKS SP 27 Katowice I 18 198 18 0 3 0 0 0 47 0 0 0 201 0
22. Patryk Prasałek MOSM Tychy 17 195 17 0 3 0 0 0 32 0 0 0 198 0
23. Kacper Kowalczyk-Kudziarz MKKS Rybnik 15 185 15 0 5 0 0 0 31 0 0 0 190 0
24. Igor Legierski MKKS Rybnik 16 184 16 0 12 0 0 0 14 0 0 0 196 0
25. Igor Szkodny Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 18 180 18 0 8 0 0 0 56 0 0 0 188 0
26. Michał Myśliwczyk MKS Dąbrowa Górnicza 20 177 20 0 0 0 0 0 35 0 0 0 177 0
27. Igor Krzych UKS MOSM Bytom 17 168 17 0 7 0 0 0 37 0 0 0 175 0
28. Adrian Ścieszka MKKS Rybnik 18 167 18 0 14 0 0 0 26 0 0 0 181 0
29. Marek Dragon UKS MOSM Bytom 19 165 19 0 0 0 0 0 37 0 0 0 165 0
30. Igor Forystek MCKiS Jaworzno 15 159 15 0 0 0 0 0 29 0 0 0 159 0
31. Marcin Wroński UKS SP 27 Katowice I 14 153 14 0 1 0 0 0 24 0 0 0 154 0
32. Rafał Warda Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 19 148 19 0 1 0 0 0 25 0 0 0 149 0
33. Patryk Legierski MKKS Rybnik 16 147 16 0 3 0 0 0 21 0 0 0 150 0
34. Maksymilian Stadler MCKiS Jaworzno 18 146 18 0 1 0 0 0 21 0 0 0 147 0
35. Mikołaj Szkółka MCKiS Jaworzno 19 146 19 0 0 0 0 0 39 0 0 0 146 0
36. Aleksander Hosumbek UKS MOSM Bytom 18 144 18 0 1 0 0 0 36 0 0 0 145 0
37. Oliwier Kozłowski Żorska Akademia Koszykówki 19 141 19 0 16 0 0 0 30 0 0 0 157 0
38. Jakub Król MCKS Czeladź 16 140 16 0 16 0 0 0 36 0 0 0 156 0
39. Kacper Nowakowski UKS MOSM Bytom 17 139 17 0 2 0 0 0 21 0 0 0 141 0
40. Dominik Gania UKS MOSM Bytom 18 138 18 0 1 0 0 0 41 0 0 0 139 0
41. Mateusz Siuda MCKiS Jaworzno 18 134 18 0 1 0 0 0 47 0 0 0 135 0
42. Mikołaj Półtorak MOSM Tychy 16 134 16 0 12 0 0 0 31 0 0 0 146 0
43. Maciej Golda MKKS Rybnik 18 134 18 0 0 0 0 0 36 0 0 0 134 0
44. Marcel Będkowski MCKS Czeladź 18 129 18 0 1 0 0 0 46 0 0 0 130 0
45. Radosław Brailich KKS Tarnowskie Góry 20 127 20 0 6 0 0 0 12 0 0 0 133 0
46. Damian Piekut MCKiS Jaworzno 19 126 19 0 2 0 0 0 32 0 0 0 128 0
47. Oskar Suwała UKS MOSM Bytom 13 116 13 0 0 0 0 0 12 0 0 0 116 0
48. Paweł Gierlotka MOSM Tychy 18 112 18 0 0 0 0 0 27 0 0 0 112 0
49. Alan Brzegowy Żorska Akademia Koszykówki 18 112 18 0 12 0 0 0 16 0 0 0 124 0
50. Patryk Brzegowy Żorska Akademia Koszykówki 18 112 18 0 2 0 0 0 17 0 0 0 114 0
51. Adrian Fojcik MKKS Rybnik 18 112 18 0 0 0 0 0 12 0 0 0 112 0
52. Kacper Sułowski MCKS Czeladź 13 107 13 0 1 0 0 0 17 0 0 0 108 0
53. Przemysław Cechowicz MKKS Rybnik 14 107 14 0 4 0 0 0 12 0 0 0 111 0
54. Olaf Nowak MCKiS Jaworzno 19 102 19 0 0 0 0 0 23 0 0 0 102 0
55. Mateusz Wiśniewski Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 18 102 18 0 4 0 0 0 31 0 0 0 106 0
56. Kamil Kokosiński MCKS Czeladź 18 99 18 0 3 0 0 0 17 0 0 0 102 0
57. Kacper Wierzbicki MKS Dąbrowa Górnicza 19 98 19 0 5 0 0 0 11 0 0 0 103 0
58. Franciszek Ośliźlok MKKS Rybnik 16 95 16 0 0 0 0 0 33 0 0 0 95 0
59. Kacper Margiciok MKKS Rybnik 16 93 16 0 0 0 0 0 23 0 0 0 93 0
60. Marcin Szczyrzyca MCKiS Jaworzno 14 93 14 0 0 0 0 0 21 0 0 0 93 0
61. Filip Szuliński MCKS Czeladź 17 85 17 0 6 0 0 0 22 0 0 0 91 0
62. Dawid Yakunin MOSM Tychy 10 84 10 0 0 0 0 0 15 0 0 0 84 0
63. Filip Wspaniały MOSM Tychy 18 83 18 0 2 0 0 0 50 0 0 0 85 0
64. KRZYSZTOF ROCZNIOK Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 16 82 16 0 4 0 0 0 34 0 0 0 86 0
65. Jan Czorny MKKS Rybnik 15 81 15 0 1 0 0 0 17 0 0 0 82 0
66. Paweł Brandysiok UKS MOSM Bytom 14 78 14 0 1 0 0 0 15 0 0 0 79 0
67. Filip Korus UKS SP 27 Katowice I 17 76 17 0 1 0 0 0 43 0 0 0 77 0
68. Sergiusz Kornatowski UKS SP 27 Katowice I 19 76 19 0 1 0 0 0 19 0 0 0 77 0
69. Łukasz Rotyński KS Pogoń Ruda Śląska 5 69 5 0 2 0 0 0 15 0 0 0 71 0
70. Denis Korus KS Pogoń Ruda Śląska 18 65 18 0 4 0 0 0 41 0 0 0 69 0
71. Mirosław Wałach UKS SP 27 Katowice I 16 63 16 0 0 0 0 0 28 0 0 0 63 0
72. Radosław Wandzel Żorska Akademia Koszykówki 19 62 19 0 7 0 0 0 18 0 0 0 69 0
73. Szymon Misik MOSM Tychy 16 60 16 0 3 0 0 0 14 0 0 0 63 0
74. Natan Kluger Żorska Akademia Koszykówki 10 59 10 0 1 0 0 0 15 0 0 0 60 0
75. Filip Świądrowski UKS SP 27 Katowice I 15 59 15 0 0 0 0 0 20 0 0 0 59 0
76. Robert Krząkała KS Pogoń Ruda Śląska 18 59 18 0 0 0 0 0 18 0 0 0 59 0
77. Aleksander Wójcik UKS SP 27 Katowice I 10 56 10 0 0 0 0 0 17 0 0 0 56 0
78. Kamil Kita MOSM Tychy 15 55 15 0 0 0 0 0 30 0 0 0 55 0
79. Sebastian Kołowrot MKKS Rybnik 11 55 11 0 5 0 0 0 13 0 0 0 60 0
80. Kacper Miglus MKS Dąbrowa Górnicza 20 54 20 0 1 0 0 0 17 0 0 0 55 0
81. Piotr Sosgórnik UKS SP 27 Katowice I 16 53 16 0 4 0 0 0 10 0 0 0 57 0
82. Bartosz Polczyk UKS SP 27 Katowice I 12 53 12 0 0 0 0 0 23 0 0 0 53 0
83. ADAM KOTYLA Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 16 52 16 0 1 0 0 0 32 0 0 0 53 0
84. MAKS STOLARSKI Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 14 51 14 0 4 0 0 0 13 0 0 0 55 0
85. Oliwer Błaszczyszyn KKS Tarnowskie Góry 18 48 18 0 2 0 0 0 16 0 0 0 50 0
86. Miłosz Gałecki MCKiS Jaworzno 18 48 18 0 3 0 0 0 15 0 0 0 51 0
87. Amadeusz Materowski MCKiS Jaworzno 16 48 16 0 1 0 0 0 20 0 0 0 49 0
88. Antoni Heinrich KS Pogoń Ruda Śląska 19 47 19 0 0 0 0 0 5 0 0 0 47 0
89. Dominik Bryłka UKS SP 27 Katowice I 6 46 6 0 0 0 0 0 6 0 0 0 46 0
90. Mikołaj Grocholewski KKS Tarnowskie Góry 18 45 18 0 5 0 0 0 34 0 0 0 50 0
91. Mateusz Sadłakowski KKS Tarnowskie Góry 19 43 19 0 1 0 0 0 18 0 0 0 44 0
92. Łukasz Połap KS Pogoń Ruda Śląska 14 42 14 0 2 0 0 0 24 0 0 0 44 0
93. Seweryn Cysarz MKKS Rybnik 6 41 6 0 4 0 0 0 5 0 0 0 45 0
94. Paweł Mecner KKS Tarnowskie Góry 20 40 20 0 2 0 0 0 39 0 0 0 42 0
95. Dawid Moszyk KS Pogoń Ruda Śląska 19 39 19 0 0 0 0 0 24 0 0 0 39 0
96. Piotr Jakubiak MCKS Czeladź 16 38 16 0 1 0 0 0 8 0 0 0 39 0
97. Kamil Pustelnik KS Pogoń Ruda Śląska 18 37 18 0 0 0 0 0 19 0 0 0 37 0
98. KRZYSZTOF KANIGOWSKI Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 17 37 17 0 0 0 0 0 17 0 0 0 37 0
99. Paweł Wiesiołek UKS MOSM Bytom 19 36 19 0 0 0 0 0 18 0 0 0 36 0
100. Michał Hałupka UKS MOSM Bytom 7 36 7 0 0 0 0 0 3 0 0 0 36 0
101. Krzysztof Szewc KS Pogoń Ruda Śląska 19 34 19 0 2 0 0 0 26 0 0 0 36 0
102. Paweł Rzeszut MKKS Rybnik 11 33 11 0 5 0 0 0 9 0 0 0 38 0
103. MATEUSZ CHOMICZ Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 17 33 17 0 0 0 0 0 29 0 0 0 33 0
104. Antoni Viscardi MOSM Tychy 13 32 13 0 0 0 0 0 15 0 0 0 32 0
105. Oskar Kowalski MKS Dąbrowa Górnicza 20 31 20 0 0 0 0 0 17 0 0 0 31 0
106. Szymon Kornatowski UKS SP 27 Katowice I 19 30 19 0 0 0 0 0 24 0 0 0 30 0
107. Tomasz Wysoczański-Jankowicz Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 8 30 8 0 1 0 0 0 13 0 0 0 31 0
108. Jakub Greń UKS MOSM Bytom 14 29 14 0 0 0 0 0 10 0 0 0 29 0
109. Igor Czerwiec MKS Dąbrowa Górnicza 20 28 20 0 0 0 0 0 14 0 0 0 28 0
110. Jakub Liszka KKS Tarnowskie Góry 13 28 13 0 1 0 0 0 13 0 0 0 29 0
111. Konrad Sala MCKiS Jaworzno 17 27 17 0 2 0 0 0 10 0 0 0 29 0
112. Igor Wrótniak MKS Dąbrowa Górnicza 20 26 20 0 1 0 0 0 23 0 0 0 27 0
113. Bartłomiej Staniak MKS Dąbrowa Górnicza 16 25 16 0 0 0 0 0 5 0 0 0 25 0
114. Maciej Widurski MOSM Tychy 12 25 12 0 0 0 0 0 6 0 0 0 25 0
115. Adrian Żurowiec UKS SP 27 Katowice I 11 24 11 0 0 0 0 0 23 0 0 0 24 0
116. Szymon Karolczak MOSM Tychy 16 23 16 0 0 0 0 0 25 0 0 0 23 0
117. Bartosz Schwarz KKS Tarnowskie Góry 11 23 11 0 0 0 0 0 12 0 0 0 23 0
118. Jakub Dudek MKS Dąbrowa Górnicza 14 22 14 0 0 0 0 0 3 0 0 0 22 0
119. Oskar Petrykowski Żorska Akademia Koszykówki 14 22 14 0 1 0 0 0 26 0 0 0 23 0
120. Michał Osowicki UKS SP 27 Katowice I 5 22 5 0 0 0 0 0 11 0 0 0 22 0
121. Mateusz Zawada UKS MOSM Bytom 17 22 17 0 0 0 0 0 8 0 0 0 22 0
122. Kamil Królikowski MKKS Rybnik 9 21 9 0 1 0 0 0 6 0 0 0 22 0
123. Karol Piotrowski MKKS Rybnik 9 21 9 0 0 0 0 0 8 0 0 0 21 0
124. Dawid Chodnik Żorska Akademia Koszykówki 9 21 9 0 2 0 0 0 4 0 0 0 23 0
125. Jędrzej Hajduga MCKiS Jaworzno 13 20 13 0 0 0 0 0 8 0 0 0 20 0
126. Kamil Skrzypczyk Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 4 19 4 0 0 0 0 0 1 0 0 0 19 0
127. Maksymilian Buszka MCKS Czeladź 7 18 7 0 0 0 0 0 8 0 0 0 18 0
128. Marcin Kosiorowski MKKS Rybnik 2 17 2 0 1 0 0 0 1 0 0 0 18 0
129. Oliwier Białas Żorska Akademia Koszykówki 14 15 14 0 1 0 0 0 5 0 0 0 16 0
130. Robert Domagała MCKS Czeladź 3 15 3 0 0 0 0 0 5 0 0 0 15 0
131. MAKSYMILIAN LIKUS Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 15 15 15 0 1 0 0 0 10 0 0 0 16 0
132. Kuba Kowalczyk MKKS Rybnik 6 14 6 0 0 0 0 0 4 0 0 0 14 0
133. Andrzej Mołdawa UKS MOSM Bytom 8 14 8 0 0 0 0 0 7 0 0 0 14 0
134. Mateusz Kucharczyk Żorska Akademia Koszykówki 9 14 9 0 0 0 0 0 4 0 0 0 14 0
135. Daniel Kwiatkowski KS Pogoń Ruda Śląska 14 14 14 0 0 0 0 0 11 0 0 0 14 0
136. MATEUSZ CHMIELOWSKI Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 13 14 13 0 0 0 0 0 4 0 0 0 14 0
137. Goran Kluczewski UKS MOSM Bytom 7 13 7 0 0 0 0 0 4 0 0 0 13 0
138. Kacper Żesławski Żorska Akademia Koszykówki 11 13 11 0 0 0 0 0 4 0 0 0 13 0
139. GRZEGORZ KUMOREK Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 7 13 7 0 1 0 0 0 8 0 0 0 14 0
140. Damian Kania Żorska Akademia Koszykówki 13 12 13 0 0 0 0 0 6 0 0 0 12 0
141. WOJCIECH KAŹMIERCZAK Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 5 12 5 0 0 0 0 0 8 0 0 0 12 0
142. Krzysztof Jaroń MCKS Czeladź 13 11 13 0 0 0 0 0 13 0 0 0 11 0
143. Jakub Żmija MCKiS Jaworzno 13 11 13 0 1 0 0 0 6 0 0 0 12 0
144. Jan Wilczek KS Pogoń Ruda Śląska 15 10 15 0 0 0 0 0 11 0 0 0 10 0
145. Mikołaj Nowak UKS SP 27 Katowice I 7 10 7 0 0 0 0 0 11 0 0 0 10 0
146. Szymon Kuczera MKKS Rybnik 2 9 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 9 0
147. Patryk Olszyczka MCKS Czeladź 11 8 11 0 0 0 0 0 4 0 0 0 8 0
148. Mirosław Franczak MOSM Tychy 5 8 5 0 0 0 0 0 4 0 0 0 8 0
149. MARCIN BOCHENEK MOSM Tychy 4 7 4 0 0 0 0 0 4 0 0 0 7 0
150. Norbert Kossmann KS Pogoń Ruda Śląska 14 7 14 0 0 0 0 0 2 0 0 0 7 0
151. Wiktor Frajer KKS Tarnowskie Góry 6 6 6 0 2 0 0 0 1 0 0 0 8 0
152. Adam Pytel KKS Tarnowskie Góry 5 5 5 0 1 0 0 0 1 0 0 0 6 0
153. PAWEŁ KOSMOWSKI MOSM Tychy 1 4 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 4 0
154. Nataniel Malanowski MCKS Czeladź 16 4 16 0 0 0 0 0 16 0 0 0 4 0
155. Tymon Nierada MKKS Rybnik 3 4 3 0 0 0 0 0 2 0 0 0 4 0
156. Jakub Grabowski KKS Tarnowskie Góry 1 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 3 0
157. Dawid Garycki MCKiS Jaworzno 1 2 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 2 0
158. Maciej Szybkowski MCKiS Jaworzno 8 2 8 0 0 0 0 0 8 0 0 0 2 0
159. JAKUB CUDAK MOSM Tychy 1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0
160. Kacper Sekuła Żorska Akademia Koszykówki 1 2 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 2 0
161. Adam Zdobylak KKS Tarnowskie Góry 13 2 13 0 0 0 0 0 12 0 0 0 2 0
162. Jakub Pokuciński KS Pogoń Ruda Śląska 14 2 14 0 0 0 0 0 2 0 0 0 2 0
163. Grzegorz Bartoniek MKKS Rybnik 2 2 2 0 0 0 0 0 3 0 0 0 2 0
164. Dawid Walaszek MCKiS Jaworzno 14 2 14 0 0 0 0 0 4 0 0 0 2 0
165. Maksymilian Nowak MCKS Czeladź 1 2 1 0 0 0 0 0 2 0 0 0 2 0
166. Wojciech Kołodziejczak UKS SP 27 Katowice I 2 2 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0
167. Dawid Langer UKS SP 27 Katowice I 2 2 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 2 0
168. Kacper Wieszołek KKS Tarnowskie Góry 15 2 15 0 0 0 0 0 10 0 0 0 2 0
169. Patryk Klemenc UKS SP 27 Katowice I 5 1 5 0 0 0 0 0 2 0 0 0 1 0
170. DAMIAN GAWLIK MOSM Tychy 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
171. Wiktor Wacławczyk KKS Tarnowskie Góry 2 0 2 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0
172. Jakub Chwastek KKS Tarnowskie Góry 10 0 10 0 0 0 0 0 4 0 0 0 0 0
173. Mikołaj Tomczyk UKS SP 27 Katowice I 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
174. Michał Domżoł Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
175. Olaf Patucha MCKiS Jaworzno 5 0 5 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
176. Eryk Grządziel UKS SP 27 Katowice I 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
177. Paweł Świerczyński UKS SP 27 Katowice I 7 0 7 0 0 0 0 0 4 0 0 0 0 0
178. Damian Hora UKS SP 27 Katowice I 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
179. Piotr Złotnik UKS SP 27 Katowice I 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
180. Olaf Sokal MCKS Czeladź 11 0 11 0 0 0 0 0 5 0 0 0 0 0
181. Natan Ochęduszko UKS SP 27 Katowice I 3 0 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
182. Jakub Kardasiński MCKS Czeladź 4 0 4 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
Obraz

Ogłoszenia

Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Obraz
Facebook Polub nas na
Facebooku
Twitter Śledź nas na
Twitterze
Newsletter Zapisz się na newsletter

Partnerzy

Śląskie - pozytywna energia Polski Związek Koszykówki Spalding ZOF-STAL