Śląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Daniel Sekuła Żorska Akademia Koszykówki Żory II, ŻAK Żory 21 459 21.86
2. Maciej Michalski UKS MOSM Bytom 21 395 18.81
3. Kacper Kłaczek ŻAK Żory 17 394 23.18
4. Patryk Zapert MKS Dąbrowa Górnicza 16 386 24.13
5. Dawid Trela Stela Cieszyn 21 365 17.38
6. Dawid Krzystek Żorska Akademia Koszykówki Żory II, ŻAK Żory 18 360 20.00
7. Grzegorz Piwczyk KŚ AZS Katowice 19 356 18.74
8. Dawid Pachowicz MKKS Rybnik, MKS Dąbrowa Górnicza 18 353 19.61
9. Tobiasz Ptak MKS Wodzisław Śląski 20 344 17.20
10. Tomasz Pustelnik MKS Dąbrowa Górnicza 21 343 16.33
11. Dawid Orłowski MKS Dąbrowa Górnicza 21 334 15.90
12. Łukasz Frąc UKS SP 27 Katowice 20 320 16.00
13. Przemysław Paduch MKS Dąbrowa Górnicza 21 289 13.76
14. Dorian Piekutowski MKS Zabrze 22 287 13.05
15. Sebastian Szewczyk KS Pogoń Ruda Śląska 18 285 15.83
16. Mateusz Żebrok Stela Cieszyn 18 281 15.61
17. Maciej Surzycki Stela Cieszyn 21 262 12.48
18. Bartosz Chodukiewicz MKS Dąbrowa Górnicza 19 258 13.58
19. Łukasz Łośko Stela Cieszyn 21 236 11.24
20. Damian Godula GTK Gliwice 19 233 12.26
21. Radosław Deszczka MKS Zabrze 20 231 11.55
22. Filip Wrazidło MKS Zabrze 21 230 10.95
23. Radosław Pyplok UKS MOSM Bytom 22 230 10.45
24. Szymon Jabłoński UKS Basket Chorzów 18 228 12.67
25. Kacper Majewski MKKS Rybnik 21 224 10.67
26. Maciej Łatka Żorska Akademia Koszykówki Żory II, ŻAK Żory 18 214 11.89
27. Kacper Kowalczyk-Kudziarz MKKS Rybnik 20 210 10.50
28. Dominik Pastuszka ŻAK Żory 20 207 10.35
29. Mateusz Bryniarski Stela Cieszyn 20 206 10.30
30. Artur DANIELAK MOSM Tychy 20 205 10.25
31. Dawid Bednorz MKS Zabrze 21 193 9.19
32. Oliwier Jędrzejas MCKiS Jaworzno 20 189 9.45
33. Michał Podulka GTK Gliwice 18 187 10.39
34. Grzegorz Hofman UKS MOSM Bytom I, UKS MOSM Bytom 17 185 10.88
35. Filip Hadam MOSM Tychy 15 184 12.27
36. Damian Hofman UKS MOSM Bytom 17 180 10.00
37. Błażej Krupa UKS SP 27 Katowice 17 179 10.53
38. Wojciech SIMKA MOSM Tychy 18 178 9.89
39. Bartosz Biedal UKS Basket Chorzów 18 173 9.61
40. Robert Matuszczyk UKS SP 27 Katowice 18 169 9.39
41. Wojciech Dragon Stela Cieszyn 20 168 8.40
42. Kacper Niemczyk MCKiS Jaworzno 20 162 8.10
43. Filip Gasz KS Pogoń Ruda Śląska 18 162 9.00
44. Olaf Imieliński UKS SP 27 Katowice 17 161 9.47
45. Nikodem WSPANIAŁY MOSM Tychy 19 161 8.47
46. Olaf Poślednik UKS Basket Chorzów 18 160 8.89
47. Oliwer Musialik UKS MOSM Bytom 17 159 9.35
48. Tomasz Salwiczek KS Pogoń Ruda Śląska 18 159 8.83
49. Daniel Baniak MCKiS Jaworzno 20 159 7.95
50. Jakub Dudek MKKS Rybnik 21 157 7.48
51. Jakub STEFAŃSKI MOSM Tychy 18 150 8.33
52. Aleksander Dziekański MKS Dąbrowa Górnicza 19 147 7.74
53. Igor Bańbuła UKS MOSM Bytom I, UKS MOSM Bytom 19 145 7.63
54. Tobiasz Tyburowski Żorska Akademia Koszykówki Żory II, ŻAK Żory 21 143 6.81
55. Arkadiusz Heród UKS Kadet Oświęcim 17 141 8.29
56. Patryk Michałek MKS Wodzisław Śląski 17 136 8.00
57. Dawid Godula UKS SP 27 Katowice 19 134 7.05
58. Denis Dębowski UKS Basket Chorzów 18 134 7.44
59. Piotr Kawczyński MKKS Rybnik 21 133 6.33
60. Marcel Mroczek KŚ AZS Katowice 18 130 7.22
61. Nikodem Sarna MKKS Rybnik 19 129 6.79
62. Dominik Nanuś MKS Dąbrowa Górnicza 19 129 6.79
63. Kacper Sędrowski GTK Gliwice 16 127 7.94
64. Bartosz Karpowicz MKKS Rybnik 21 124 5.90
65. Jakub Merda Żorska Akademia Koszykówki Żory II, ŻAK Żory 20 120 6.00
66. Piotr Karaś UKS Kadet Oświęcim 15 118 7.87
67. Radosław Rzepka GTK Gliwice 17 117 6.88
68. Arkadiusz Gnus UKS MOSM Bytom I, UKS MOSM Bytom 19 115 6.05
69. Dominik Bednarz Żorska Akademia Koszykówki Żory II, ŻAK Żory 14 115 8.21
70. Patryk Rogoża MKS Zabrze 22 113 5.14
71. Maciej Gajda KŚ AZS Katowice 19 107 5.63
72. Kamil Skocz Stela Cieszyn 16 106 6.63
73. Kacper Borus Stela Cieszyn 18 104 5.78
74. Mikołaj Adamczak GTK Gliwice 19 102 5.37
75. Krzysztof Zoń UKS Kadet Oświęcim 17 99 5.82
76. Igor Krzych GTK Gliwice 14 96 6.86
77. Kacper Gąsior MKS Zabrze 22 95 4.32
78. MACIEJ LABURDA UKS MOSM Bytom I, UKS MOSM Bytom 20 88 4.40
79. Mikołaj Mazanek GTK Gliwice 19 87 4.58
80. Łukasz Rotyński KS Pogoń Ruda Śląska 16 87 5.44
81. Oskar GONTARZ MOSM Tychy 15 86 5.73
82. Jakub Łągiewka UKS MOSM Bytom I, UKS MOSM Bytom 16 85 5.31
83. Jakub Tomczewski MKS Dąbrowa Górnicza 20 81 4.05
84. Filip Cieślik MKS Dąbrowa Górnicza 19 80 4.21
85. Wiktor Kozub MCKiS Jaworzno 18 78 4.33
86. Przemysław Cechowicz MKKS Rybnik 20 77 3.85
87. Damian Witelus MKS Dąbrowa Górnicza 14 77 5.50
88. Sebastian Zasadni UKS Kadet Oświęcim 17 77 4.53
89. Paweł Kadłubowski MOSM Tychy 14 77 5.50
90. Jakub Witkowski DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 8 77 9.63
91. Maciej Jelonek UKS MOSM Bytom I, UKS MOSM Bytom 12 73 6.08
92. Kamil Rewig Stela Cieszyn 20 69 3.45
93. Dawid Frydrych Żorska Akademia Koszykówki Żory II, ŻAK Żory 20 69 3.45
94. Szymon Szeremeta UKS MOSM Bytom I, UKS MOSM Bytom 17 68 4.00
95. Dominik Kosiór MCKiS Jaworzno 20 64 3.20
96. Dominik Dygas MKKS Rybnik 19 63 3.32
97. Jakub Donocik Stela Cieszyn 21 63 3.00
98. Bartosz Kazik MKS Wodzisław Śląski 15 62 4.13
99. Miłosz Dubiel UKS Kadet Oświęcim 13 62 4.77
100. Nikodem Suchy MKS Wodzisław Śląski 18 62 3.44
101. Zdzisław Adamczyk UKS Kadet Oświęcim 12 62 5.17
102. Olaf Nowak MCKiS Jaworzno 16 61 3.81
103. Jakub Biernacki MCKiS Jaworzno 19 61 3.21
104. Oskar Suwała UKS MOSM Bytom I, UKS MOSM Bytom 15 60 4.00
105. Mateusz Staniczek GTK Gliwice 18 56 3.11
106. Kacper Gromadzki KŚ AZS Katowice 16 55 3.44
107. Dominik Olma UKS Kadet Oświęcim 15 55 3.67
108. Alan Wadowski KŚ AZS Katowice 15 54 3.60
109. Patryk Dzięcioł MOSM Tychy 19 54 2.84
110. Paweł Respondek KS Pogoń Ruda Śląska 16 53 3.31
111. Paweł Kadłubek UKS MOSM Bytom I, UKS MOSM Bytom 12 53 4.08
112. Wiktor Kozłowski UKS SP 27 Katowice 18 52 2.89
113. Nikodem Kańczuga UKS SP 27 Katowice 19 52 2.74
114. Jakub Kujawka MKS Wodzisław Śląski 18 50 2.78
115. Kamil Królikowski MKKS Rybnik 19 49 2.58
116. Mateusz Krukowski Żorska Akademia Koszykówki Żory II, ŻAK Żory 18 49 2.72
117. Filip Świderek MKS Wodzisław Śląski 16 48 3.00
118. Jan HACHUŁA MOSM Tychy 20 48 2.40
119. Mateusz Przewoźniak UKS Kadet Oświęcim 15 48 3.20
120. Kamil Konopka KŚ AZS Katowice 16 48 3.00
121. Jan Bochenko MKS Wodzisław Śląski 19 47 2.47
122. Gabriel Sobota UKS SP 27 Katowice 19 47 2.47
123. Maksymilian Stadler MCKiS Jaworzno 18 47 2.61
124. Marcel Gajdemski UKS SP 27 Katowice 16 46 2.88
125. Marcel Nieśpiałowski UKS Basket Chorzów 17 44 2.59
126. Szymon Cholewiński MOSM Tychy 18 43 2.39
127. Beniamin Adamski MKS Wodzisław Śląski 14 42 3.00
128. Dawid Grochowina KŚ AZS Katowice 18 42 2.33
129. Bartosz Derka MKS Dąbrowa Górnicza 16 41 2.56
130. Aleks Folwarczny KŚ AZS Katowice 11 41 3.73
131. Antoni Razowski UKS Kadet Oświęcim 18 40 2.22
132. Adam Walenciak KS Pogoń Ruda Śląska 15 40 2.67
133. Filip Kwarciński MCKiS Jaworzno 14 39 2.79
134. Patryk Torchała Żorska Akademia Koszykówki Żory II, ŻAK Żory 13 38 2.92
135. Krzysztof Pienta KŚ AZS Katowice 18 38 2.11
136. Bartosz Kaletka ŻAK Żory 18 37 2.06
137. Fabian Sęk KS Pogoń Ruda Śląska 9 37 4.11
138. Jakub Kostorz GTK Gliwice 15 35 2.33
139. Sebastian Kowalski MKS Zabrze 15 33 2.20
140. Rafał Warda GTK Gliwice 16 33 2.06
141. Szymon Czorny MKS Wodzisław Śląski 17 32 1.88
142. Krystian Zawadzki MKS Dąbrowa Górnicza 15 32 2.13
143. Dominik Marczewski MOSM Tychy 15 31 2.07
144. Jakub Mendyk UKS Kadet Oświęcim 16 30 1.88
145. Kacper Turański KŚ AZS Katowice 19 29 1.53
146. Andrea Calvino MKS Zabrze 19 28 1.47
147. Bartosz Białek UKS Kadet Oświęcim 14 28 2.00
148. Dawid Michałek MKS Wodzisław Śląski 16 27 1.59
149. WOJCIECH MACHOWSKI GTK Gliwice 16 27 1.69
150. Konrad Smolicz MCKiS Jaworzno 21 26 1.24
151. Dawid Stryczek DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 8 25 3.13
152. Wiktor Światowski UKS Basket Chorzów 10 25 2.50
153. Mateusz Walczuk GTK Gliwice 12 25 2.08
154. Kamil Pustelnik KS Pogoń Ruda Śląska 15 25 1.67
155. Nataniel Nowok UKS Basket Chorzów 17 24 1.41
156. Michał Feodorów MKS Zabrze 14 23 1.64
157. Aleksander Hosumbek MKS Zabrze 20 23 1.15
158. Grzegorz Niechaj UKS Basket Chorzów 15 22 1.47
159. Mikołaj Boczek MOSM Tychy 18 22 1.22
160. Paweł Wiesiołek KS Pogoń Ruda Śląska 12 21 1.75
161. Witold Kulpiński KŚ AZS Katowice 12 20 1.67
162. Kamil Kurzyca UKS SP 27 Katowice 14 20 1.43
163. Victor Mroziewicz UKS Kadet Oświęcim 19 19 1.00
164. Adrian Łaciak MCKiS Jaworzno 16 19 1.19
165. Kevin Rzadkowski KS Pogoń Ruda Śląska 12 19 1.58
166. Borys Macura Stela Cieszyn 15 17 1.13
167. Denis Korus KS Pogoń Ruda Śląska 11 16 1.45
168. Patryk Majstrak KŚ AZS Katowice 13 16 1.23
169. Maciej Zawadzki MKS Wodzisław Śląski 20 16 0.80
170. Adam Czuchra KŚ AZS Katowice 12 14 1.17
171. Sławomir Kowalczyk DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 6 14 2.33
172. Dawid Sławęcki MKS Wodzisław Śląski 14 14 1.00
173. Kamil Grabowski Stela Cieszyn 14 13 0.93
174. Dawid Nguyen MOSM Tychy 16 12 0.75
175. Dawid Laska UKS SP 27 Katowice 12 12 1.00
176. Damian Orynek MKS Dąbrowa Górnicza 13 11 0.85
177. Łukasz Mijas MKS Zabrze 17 10 0.59
178. Jan Jankowski MCKiS Jaworzno 18 9 0.50
179. Maciej Warczak UKS Basket Chorzów 14 9 0.64
180. Wojciech Sadlik DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 8 8 1.00
181. Radosław Rieger UKS Basket Chorzów 12 7 0.58
182. Paweł Słowik UKS Kadet Oświęcim 12 7 0.58
183. Tomasz Kleszcz DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 4 6 1.50
184. Franciszek Przybytek UKS Basket Chorzów 14 6 0.43
185. Franciszek Dziedzic DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 7 6 0.86
186. Kamil Mecnarowski DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 5 5 1.00
187. Szymon Gabrysiak UKS Basket Chorzów 15 4 0.27
188. Patryk Kulec DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 4 2 0.50
189. Piotr Wasik KŚ AZS Katowice 11 2 0.18
190. Jakub Iskra DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 4 2 0.50
191. Hubert Sroka UKS Basket Chorzów 10 2 0.20
192. Michał Szczepański DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 7 2 0.29
193. Szymon Lorenc MKS Zabrze 15 0 0.00
194. Sergiusz Polak DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 6 0 0.00
195. Krzysztof Kiermaszek MKS Wodzisław Śląski 11 0 0.00
Obraz

Ogłoszenia

Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Obraz
Facebook Polub nas na
Facebooku
Twitter Śledź nas na
Twitterze
Newsletter Zapisz się na newsletter

Partnerzy

Śląskie - pozytywna energia Polski Związek Koszykówki Spalding ZOF-STAL