Przerwa urlopowa.
Przerwa urlopowa.
ROZGRYWKI:
Baniak Daniel MCKiS Jaworzno II
Bańbuła Igor UKS MOSM Bytom II
Baran Sebastian Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Michałkowice
Baros Filip UKS SP 27 Katowice I
Barszczewski Jakub MKS Strzelce Opolskie
Bartczak Tomasz MKS Strzelce Opolskie
Basoń Bartosz Żorska Akademia Koszykówki I
Bednarz Dominik Żorska Akademia Koszykówki II
Beszczyński Maciej AZS Politechnika Częstochowa
Biernacki Jakub MCKiS Jaworzno II
Bochenko Jan MKS Wodzisław Śląski II
Borkowski Alex Żorska Akademia Koszykówki I
Borowski Klaudiusz KKS Mickiewicz Katowice
Breguła Jędrzej KKS Mickiewicz Katowice
Dera Bartosz KS Pogoń Ruda Śląska
Derka Bartosz MKS Dąbrowa Górnicza
Dokhnevskyy Yegor MCKiS Jaworzno II
DONERSTAG PATRYK UKS Junior Basket Katowice
Dosa Kamil KS Pogoń Ruda Śląska
Drzewiecki Zbigniew Gliwickie Towarzystwo Koszykówki
Dudkiewicz Michał MKS Strzelce Opolskie
Dulniawka Jakub MKS Strzelce Opolskie
Dunka Łukasz UKS Junior Basket Katowice
Dybał Miłosz DAAS Basket Hills Bielsko-Biała
Gajda Maciej UKS Junior Basket Katowice
Gajdemski Marcel UKS SP 27 Katowice I
Gajewski Norbert MKS Dąbrowa Górnicza
Gania Paweł KS Pogoń Ruda Śląska
Garwol Maciej MKS Smyk Prudnik
Gasz Filip KS Pogoń Ruda Śląska
Gaweł Karol Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Michałkowice
Gąsiorek Jakub DAAS Basket Hills Bielsko-Biała
Gęborski Oliwier Stela Cieszyn
Gidziela Maksymilian AZS Politechnika Częstochowa
Gnus Arkadiusz UKS MOSM Bytom II
Godula Damian Gliwickie Towarzystwo Koszykówki
Godula Dawid UKS SP 27 Katowice I
Golc Piotr Żorska Akademia Koszykówki I
Goldsztajn Mateusz AZS Politechnika Częstochowa
Gorzelak Kacper AZS Politechnika Częstochowa
Grabarczyk Adam Żorska Akademia Koszykówki I
Grabski Jakub MKS Wodzisław Śląski I
Grabski Kacper AZS Politechnika Częstochowa
Grochowina Dawid UKS Junior Basket Katowice
Haberek Paweł UKS MOSM Bytom I
Hainze Maksymilian UKS MOSM Bytom II
Handziuk Miłosz UKS MOSM Bytom I
Heczko Maciej DAAS Basket Hills Bielsko-Biała
Hofman Damian UKS MOSM Bytom II
Hofman Grzegorz UKS MOSM Bytom II
Hosumbek Aleksander MKS Zabrze
Hulbój Igor Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Michałkowice
Humen Szymon Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Michałkowice
Jabloński Filip UKS Junior Basket Katowice
Jankowski Jan MCKiS Jaworzno II
Janus Paweł KS Pogoń Ruda Śląska
Januszewicz Łukasz Żorska Akademia Koszykówki I
Jany Marcel UKS SP 27 Katowice I
Jaroszek Adrian DAAS Basket Hills Bielsko-Biała
Jasiński Jakub MKS Wodzisław Śląski II
Jastrzębski Brunon UKS MOSM Bytom II
Jatczyk Alan Żorska Akademia Koszykówki I
Jeglorz Nikodem KS Pogoń Ruda Śląska
Jelonek Maciej UKS MOSM Bytom II
Kaczor Remigiusz MKS Wodzisław Śląski
Kałuża Filip KKS Mickiewicz Katowice
KAMIŃSKI ALEKSANDER UKS Junior Basket Katowice
Kańczuga Nikodem UKS SP 27 Katowice I
Kazik Bartosz MKS Wodzisław Śląski II
Kiermaszek Krzysztof MKS Wodzisław Śląski II
Kijas Oliwier KKS Mickiewicz Katowice
Klimontowicz Mikołaj MOSM Tychy
Klonowski Olaf KKS Mickiewicz Katowice
Kłaczek Kacper KKS Mickiewicz Katowice
Kłoszewski Kamil KKS Mickiewicz Katowice
KOBYLIŃSKI SZYMON Gliwickie Towarzystwo Koszykówki
Kociuga Patryk MKS Smyk Prudnik
Konior Maciej MKS Strzelce Opolskie
Konopka Kamil UKS Junior Basket Katowice
Korczyk Karol Gliwickie Towarzystwo Koszykówki
Kosiór Dominik MCKiS Jaworzno II
Kowalczyk-Kudziarz Kacper MKKS Rybnik
Kozłowski Wiktor UKS SP 27 Katowice I
Kozub Wiktor MCKiS Jaworzno II
KOŹMIŃSKI ADAM Gliwickie Towarzystwo Koszykówki
Krukowski Mateusz Żorska Akademia Koszykówki II
Krukowski Mikołaj MKS Strzelce Opolskie
Krupa Błażej UKS SP 27 Katowice I
Krzewiński Michał DAAS Basket Hills Bielsko-Biała
Krzymiński Tomasz KS Pogoń Ruda Śląska
Krzystek Dawid Żorska Akademia Koszykówki II
Krzyżowski Tomasz Karol UKS MOSM Bytom I
Kuc Damian AZS Politechnika Częstochowa
Kucharczyk Tomasz Żorska Akademia Koszykówki I
Kujawka Jakub MKS Wodzisław Śląski II
Kukla Adam DAAS Basket Hills Bielsko-Biała
Kulczycki Mateusz KKS Mickiewicz Katowice
Kupka Damian Żorska Akademia Koszykówki I
KURASZKO PIOTR UKS Junior Basket Katowice
Kurzyca Kamil UKS SP 27 Katowice I
Kuśnierczyk Kordian MCKiS Jaworzno I
Kuzia Kamil Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Michałkowice
Kwarciński Filip MCKiS Jaworzno II
MACHOWSKI WOJCIECH Gliwickie Towarzystwo Koszykówki
Maciejewski Filip Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Michałkowice
Majstrak Patryk UKS Junior Basket Katowice
Marszołek Jakub UKS Junior Basket Katowice
Matuszczyk Robert UKS SP 27 Katowice I
Mazanek Mikołaj Gliwickie Towarzystwo Koszykówki
Mecnarowski Kamil DAAS Basket Hills Bielsko-Biała
Merda Jakub Żorska Akademia Koszykówki II
Michalczuk Sebastian Żorska Akademia Koszykówki I
Michalski Maciej UKS MOSM Bytom II
Michałek Dawid MKS Wodzisław Śląski II
Michałek Patryk MKS Wodzisław Śląski II
Michałowski Patryk MKS Wodzisław Śląski I
Moczała Dawid MKS Wodzisław Śląski
Mroczek Marcel UKS Junior Basket Katowice
Mróz Michał MKS Strzelce Opolskie
Pachowicz Dawid MKS Dąbrowa Górnicza
Paduch Przemysław MKS Dąbrowa Górnicza
Palczewski Piotr Żorska Akademia Koszykówki I
Paluch Michał KKS Mickiewicz Katowice
Panic Mateusz MKS Wodzisław Śląski I
Parko Jakub Żorska Akademia Koszykówki II
Pastuszka Dominik Żorska Akademia Koszykówki II
Paszek Szymon KS Pogoń Ruda Śląska
Pawełka Filip KKS Mickiewicz Katowice
Pieczara Sebastian MCKiS Jaworzno I
Piekut Damian MCKiS Jaworzno II
Pienta Krzysztof UKS Junior Basket Katowice
Pietroszek Adrian Stela Cieszyn
Pietruszka Sebastian MKS Dąbrowa Górnicza
Pietrzak Jakub MKS Strzelce Opolskie
Pietrzak Jakub Żorska Akademia Koszykówki I
Pisarski Maciej KKS Mickiewicz Katowice
Piwczyk Grzegorz UKS Junior Basket Katowice
Płonka Grzegorz MKS Wodzisław Śląski
Podulka Michał Gliwickie Towarzystwo Koszykówki
Pohorecki Marcel AZS Politechnika Częstochowa
Polak Michał UKS SP 27 Katowice I
Poremba Michał MKS Strzelce Opolskie
Powroźnik Wojciech MKS Smyk Prudnik
Pradelok Olaf Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Michałkowice
Prucnal Rafał Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Michałkowice
Przybyła Łukasz MKS Wodzisław Śląski I
Przybyła Maksymilian Żorska Akademia Koszykówki I
Pustelnik Tomasz MKS Dąbrowa Górnicza
Pyplok Radosław UKS MOSM Bytom II
Pyrzyna Kacper AZS Politechnika Częstochowa
Sadlik Wojciech DAAS Basket Hills Bielsko-Biała
Salwiczek Tomasz KS Pogoń Ruda Śląska
Sekuła Daniel Żorska Akademia Koszykówki II
Sędrowski Kacper Gliwickie Towarzystwo Koszykówki
Sieradzki Filip MKS Smyk Prudnik
Siewniak Patryk MCKiS Jaworzno I
Sitek Jeremi Gliwickie Towarzystwo Koszykówki
Sitek Paweł Żorska Akademia Koszykówki I
Siuda Mateusz MCKiS Jaworzno II
Skowroński Jakub Żorska Akademia Koszykówki I
Skrzydło Filip MKS Wodzisław Śląski
Sławęcki Dawid MKS Wodzisław Śląski II
Sławski Adam UKS SP 27 Katowice I
Słomiak Bartłomiej MCKiS Jaworzno I
Smolicz Konrad MCKiS Jaworzno II
Smoliński Mikołaj KKS Mickiewicz Katowice
Sobieszczański Oskar MKS Smyk Prudnik
Sobik Patryk DAAS Basket Hills Bielsko-Biała
Sobota Gabriel UKS SP 27 Katowice I
Sodo Jakub UKS SP 27 Katowice I
Stabla Kacper MKS Wodzisław Śląski II
Stachoń Mateusz Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Michałkowice
Stachura Filip KKS Mickiewicz Katowice
Stachura Szymon KKS Mickiewicz Katowice
Stadler Maksymilian MCKiS Jaworzno II
Stajszczak Patryk AZS Politechnika Częstochowa
Staniczek Mateusz Gliwickie Towarzystwo Koszykówki
Stefan Bartosz MKS Smyk Prudnik
Sternicki Adam MKS Strzelce Opolskie
Stryczek Dawid DAAS Basket Hills Bielsko-Biała
Studnicki Mikołaj DAAS Basket Hills Bielsko-Biała
Sułek Oskar DAAS Basket Hills Bielsko-Biała
Suwała Oskar UKS MOSM Bytom II
Swacha Cezary Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Michałkowice
Szady Bartłomiej Żorska Akademia Koszykówki I
Szafer Alan MKS Strzelce Opolskie
Szczepański Michał DAAS Basket Hills Bielsko-Biała
Szczyrba Maciej MKS Wodzisław Śląski II
Szeremeta Szymon UKS MOSM Bytom II
Szewczyk Sebastian KS Pogoń Ruda Śląska
Szkaradek Daniel UKS MOSM Bytom II
Szlachta Rafał MKS Wodzisław Śląski I
Szlachta Robert MKS Wodzisław Śląski I
Szlagor Krystian DAAS Basket Hills Bielsko-Biała
Szwadowski Kamil MKS Smyk Prudnik
Szyda Mateusz AZS Politechnika Częstochowa
Wadowski Filip UKS MOSM Bytom I
Walasik Szymon MCKiS Jaworzno I
Walczuk Mateusz Gliwickie Towarzystwo Koszykówki
Warda Rafał Gliwickie Towarzystwo Koszykówki
Wasik Piotr UKS Junior Basket Katowice
Wasilewski Jakub AZS Politechnika Częstochowa
Wasilewski Kacper AZS Politechnika Częstochowa
Wawrzyniuk Adam UKS MOSM Bytom I
Wiśniewski Remigiusz Żorska Akademia Koszykówki I
Witek Michał AZS Politechnika Częstochowa
Witkowski Jakub DAAS Basket Hills Bielsko-Biała
Wojciechowski Kacper Żorska Akademia Koszykówki I
Woźniak Mateusz Żorska Akademia Koszykówki I
Wójcik Szymon UKS MOSM Bytom I