Przerwa urlopowa.
Przerwa urlopowa.
ROZGRYWKI:
Bajer Szymon Ofensywa Racibórz
Baniak Daniel MCKiS Jaworzno I
Bańbuła Aleksander UKS MOSM Bytom II
Barski Szymon Żorska Akademia Koszykówki Żory I
Barszczewski Jakub MKS Strzelce Opolskie
Bartczak Tomasz MKS Strzelce Opolskie
Bartkowiak Marcin UKS MOSM Bytom I
Bartkowiak Patryk UKS Junior Basket Katowice
Basoń Bartosz Żorska Akademia Koszykówki Żory II
Bednarek Adrian UKS MOSM Bytom I
Bednarz Dominik Żorska Akademia Koszykówki Żory II
Belicki Konrad MKS Dąbrowa Górnicza
Berdyczko Bartłomiej MKS Zabrze
Białas Paweł UKS MOSM Bytom II
Białkowski Mateusz MOSM Tychy II
Błaszczyk Fabian SL SALESIA Świętochłowice
Borkenhagen Michał AZS Politechnika Częstochowa
Borkowski Alex Żorska Akademia Koszykówki Żory II
Borowski Klaudiusz KKS Mickiewicz Katowice
Bożomański Michał KS MOSiR Cieszyn
Cebula Piotr MKS Strzelce Opolskie
Chodukiewicz Bartosz MKS Dąbrowa Górnicza
Chorab Radosław MKS Dąbrowa Górnicza
Christ Paweł UKS SP 27 Katowice I
Chrzanowski Filip UKS Junior Basket Katowice
Chudzik Michał SL SALESIA Świętochłowice
Chybowski Daniel AZS Politechnika Częstochowa
Cierniecki Bartosz MCKiS Jaworzno
Cycon Henryk Ofensywa Racibórz
Dancewicz Denis MKS Smyk Prudnik
Delattre Alan KKS Mickiewicz Katowice
Dera Bartosz Pogoń Ruda Śląska
Domański Andrzej AZS Politechnika Częstochowa
DONERSTAG PATRYK UKS Junior Basket Katowice
Dranka Wojciech SL SALESIA Świętochłowice
Drzyzga Dawid UKS MOSM Bytom I
Dudkiewicz Michał MKS Strzelce Opolskie
Dulniawka Jakub MKS Strzelce Opolskie
Gajdamowicz Miłosz MOSM Tychy II
Gajewski Norbert MKS Dąbrowa Górnicza
Gawęcki Bartosz UKS MOSM Bytom II
Gąsior Patryk Żorska Akademia Koszykówki Żory I
Gąsiorek Jakub UKS Wojan Pawłowice
Głąb Mateusz UKS Junior Basket Katowice
Głombik Szymon Ofensywa Racibórz
Gniłka Mateusz UKS SP 27 Katowice I
Golc Piotr Żorska Akademia Koszykówki Żory II
Gomoluch Piotr UKS MOSM Bytom I
Górecki Bartosz UKS MOSM Bytom I
Grabarczyk Adam UKS Wojan Pawłowice
Grabski Jakub UKS Wojan Pawłowice
Granek Przemysław KKS Mickiewicz Katowice
Grocholski Jakub AZS Politechnika Częstochowa
Gros Michał UKS Junior Basket Katowice
Gruszczyk Mateusz Żorska Akademia Koszykówki Żory I
Grządziel Szymon UKS MOSM Bytom II
Jabloński Filip UKS Junior Basket Katowice
Janko Patryk Ofensywa Racibórz
Jankowski Jakub MKS Smyk Prudnik
Januszewicz Łukasz UKS Wojan Pawłowice
Jastrzębski Brunon UKS MOSM Bytom II
Jastrzębski Dominik UKS MOSM Bytom II
Jatczyk Alan Żorska Akademia Koszykówki Żory II
Jedynak Mateusz UKS Basket Siemianowice Śląskie
Jeglorz Nikodem Pogoń Ruda Śląska
Jerzykiewicz Krzysztof UKS Junior Basket Katowice
Jędrzejas Oliwier MCKiS Jaworzno I
Jędrzejczak Roman Ofensywa Racibórz
Kacprzak Dominik UKS MOSM Bytom I
Kaczmarski Mateusz MKKS Rybnik
Kaczor Remigiusz MKS Wodzisław Śląski
Kajanek Michał UKS MOSM Bytom II
Kałuża Filip UKS SP 27 Katowice I
Kałuża Michał MKS Smyk Prudnik
Kandzia Marcin UKS SP 27 Katowice I
Kania Łukasz Żorska Akademia Koszykówki Żory I
Karalchuk Aliaksei UKS MOS Opole
Karwala Dorian Żorska Akademia Koszykówki Żory II
Kasperczyk Kamil UKS MOSM Bytom I
Kaszuba Maciej MKS Smyk Prudnik
Kądzioła Tomasz Ofensywa Racibórz
Kempski Mateusz UKS SP 27 Katowice I
Kędzierski Jakub AZS Politechnika Częstochowa
Kijas Oliwier UKS SP 27 Katowice I
Kingsford Kacper KKS Mickiewicz Katowice
Kłaczek Kacper KKS Mickiewicz Katowice
Kłaczek Łukasz KKS Mickiewicz Katowice
Kociuba Piotr UKS SP 27 Katowice I
Kociuga Patryk MKS Smyk Prudnik
Kolendrowicz Daniel MOSM Tychy
Konior Maciej MKS Strzelce Opolskie
Kotala Antoni AZS Politechnika Częstochowa
Kraczla Mateusz UKS SP 27 Katowice I
Krakowski Kacper UKS SP 27 Katowice I
Krasuski Mateusz KKS Mickiewicz Katowice
Kroczak Michał MKS Smyk Prudnik
Krukowski Mikołaj MKS Strzelce Opolskie
Krypczyk Tomasz Żorska Akademia Koszykówki Żory I
Krzymiński Tomasz Pogoń Ruda Śląska
Krzystek Dawid Żorska Akademia Koszykówki Żory II
Krzyżowski Tomasz Karol UKS MOSM Bytom I
Kubieniec Bartosz UKS Wojan Pawłowice
Kubik Mateusz UKS MOSM Bytom II
Kucharczyk Tomasz Żorska Akademia Koszykówki Żory II
Kulczycki Mateusz UKS SP 27 Katowice I
Kupka Damian Żorska Akademia Koszykówki Żory II
KURASZKO PIOTR UKS Junior Basket Katowice
Maksymiuk Piotr UKS MOSM Bytom I
Makuła Paweł Żorska Akademia Koszykówki Żory I
Mały Mateusz SL SALESIA Świętochłowice
Mania Bartłomiej UKS Basket Siemianowice Śląskie
Markiewicz Mateusz MCKiS Jaworzno I
Marszałek Jakub SL SALESIA Świętochłowice
Marszołek Jakub UKS Junior Basket Katowice
Maska Aleksy UKS Basket Siemianowice Śląskie
Maziarz Mateusz MKS Dąbrowa Górnicza
Michalak Adam AZS Politechnika Częstochowa
Michalczuk Sebastian Żorska Akademia Koszykówki Żory II
Michalski Maciej UKS MOSM Bytom II
Michałek Patryk MKS Wodzisław Śląski
Michałowski Patryk MKS Wodzisław Śląski
Migas Arkadiusz SL SALESIA Świętochłowice
Mikos Jakub UKS Kadet Oświęcim
Mitas Piotr KKS Mickiewicz Katowice
Młynarczyk Jakub UKS SP 27 Katowice I
Moczała Dawid MKS Wodzisław Śląski
Molenda Patryk MKS Dąbrowa Górnicza
Mróz Michał MKS Strzelce Opolskie
Naczyński Tomasz Pogoń Ruda Śląska
Nadybski Karol MKS Strzelce Opolskie
Natanek Marcel UKS SP 27 Katowice I
Nawotka Franciszek SL SALESIA Świętochłowice
Nieczypor Marcel UKS MOS Opole
Niedziela Tomasz UKS Kadet Oświęcim
Niedżwiedź Sebastian UKS MOSM Bytom I
Niemczyk Kacper MCKiS Jaworzno I
Nocoń Mateusz Pogoń Ruda Śląska
Palczewski Piotr UKS Wojan Pawłowice
Paluch Michał KKS Mickiewicz Katowice
Panic Mateusz UKS Wojan Pawłowice
Parchoniuk Piotr KS MOSiR Cieszyn
Pasterny Aleksander KS MOSiR Cieszyn
Paszek Szymon Pogoń Ruda Śląska
Patrzyk Maciej AZS Politechnika Częstochowa
Patrzylas Kamil MCKiS Jaworzno I
Pawełka Filip KKS Mickiewicz Katowice
Peruń Tomasz UKS Junior Basket Katowice
Pieczara Sebastian MCKiS Jaworzno
Pierzchała Karol Ofensywa Racibórz
Pietruszka Sebastian MCKS Czeladź
Pietrzak Jakub UKS Wojan Pawłowice
Pietrzak Jakub MKS Strzelce Opolskie
Pilarski Wojciech MCKS Czeladź
Płaczek Krystian UKS Basket Siemianowice Śląskie
Płaziak Denis Pogoń Ruda Śląska
Płonka Grzegorz MKS Wodzisław Śląski
Polak Michał UKS SP 27 Katowice I
Polakowski Łukasz MOSM Tychy II
Porada Maksymilian MCKiS Jaworzno I
Poremba Michał MKS Strzelce Opolskie
Porembski Konrad MOSM Tychy II
Porębski Dominik KS MOSiR Cieszyn
Poślednik Alan SL SALESIA Świętochłowice
Pożoga Krzysztof UKS SP 27 Katowice I
Prachnio Damian UKS Junior Basket Katowice
Pradelok Olaf UKS Basket Siemianowice Śląskie
Prusek Błażej KKS Mickiewicz Katowice
Przybyła Łukasz MKS Wodzisław Śląski
Przybyła Maksymilian UKS Wojan Pawłowice
Ptak Tobiasz MKS Wodzisław Śląski
Purzyński Maksymilian MKS Dąbrowa Górnicza
Pustelnik Tomasz MKS Dąbrowa Górnicza
Racławicki Kacper UKS MOS Opole
Rados Tomasz UKS Basket Siemianowice Śląskie
Radziszewski Kuba MKS Dąbrowa Górnicza
Rasztabiga Dawid MKS Dąbrowa Górnicza
RECZKO PATRYK UKS SP 27 Katowice I
Rokowski Krystian UKS Kadet Oświęcim
Rosołowski Gabriel Żorska Akademia Koszykówki Żory I
Sajdak Bartosz UKS MOSM Bytom I
Salwiczek Tomasz Pogoń Ruda Śląska
Sekuła Daniel Żorska Akademia Koszykówki Żory II
Sidyk Adrian UKS Basket Siemianowice Śląskie
Siemaszkiewicz Piotr UKS SP 27 Katowice I
Siemianowski Paweł GTK Gliwice
Sieradzki Filip MKS Smyk Prudnik
Siewniak Patryk MCKiS Jaworzno
Sitek Paweł Żorska Akademia Koszykówki Żory II
Skiba Mateusz UKS MOSM Bytom II
Skowroński Jakub Żorska Akademia Koszykówki Żory II
Skrzydło Filip MKS Wodzisław Śląski
Słomiak Bartłomiej MCKiS Jaworzno
Smoliński Mikołaj KKS Mickiewicz Katowice
Sochacki Łukasz KS MOSiR Cieszyn
Sokołowski Mateusz Ofensywa Racibórz
Sołtysek Łukasz KKS Mickiewicz Katowice
Stachura Filip UKS SP 27 Katowice I
Stadler Maksymilian MCKiS Jaworzno I
Stawowczyk Adam UKS Kadet Oświęcim
Sternicki Adam MKS Strzelce Opolskie
Stolarczyk Łukasz UKS Kadet Oświęcim
Subocz Wilhelm KS MOSiR Cieszyn
Suwała Brian UKS MOSM Bytom II
Swoboda Kamil KKS Mickiewicz Katowice
Szadkowski Mateusz MKS Smyk Prudnik
Szady Bartłomiej Żorska Akademia Koszykówki Żory II
Szafer Alan MKS Strzelce Opolskie
Szałapa Kacper MCKiS Jaworzno I
Szczepaniak Michał KS MOSiR Cieszyn
Szczerbic Mateusz UKS Kadet Oświęcim
Szewczyk Sebastian Pogoń Ruda Śląska
Szkurłat Oskar Ofensywa Racibórz
Szlachta Rafał MKS Wodzisław Śląski
Szlachta Robert MKS Wodzisław Śląski
Szlapa Maciej UKS Junior Basket Katowice
Szlufik Stanisław AZS Politechnika Częstochowa
Szołtysek Patryk Żorska Akademia Koszykówki Żory I
Szostak Wojciech AZS Politechnika Częstochowa
Szrobarczyk Mateusz UKS Junior Basket Katowice
Szuliński Krzysztof MCKS Czeladź
Szwadowski Kamil MKS Smyk Prudnik
Szwelengreber Mateusz MKKS Rybnik
Szyda Mateusz AZS Politechnika Częstochowa
Taistra Mateusz UKS Basket Siemianowice Śląskie
Tokarczyk Tomasz UKS SP 27 Katowice I
Tolarczyk Piotr UKS Kadet Oświęcim
Tomanek Oskar UKS Basket Siemianowice Śląskie
Tomaszewski Dariusz Żorska Akademia Koszykówki Żory I
Tryba Miłosz MKS Dąbrowa Górnicza
Trzcionka Mateusz UKS MOSM Bytom I
Tyburowski Tobiasz Żorska Akademia Koszykówki Żory II
Wacławek Olaf UKS Basket Siemianowice Śląskie
Wadowski Filip UKS MOSM Bytom II
Walkowski Kacper Żorska Akademia Koszykówki Żory I
Wanat Maciej UKS Kadet Oświęcim
Wasilewski Jakub AZS Politechnika Częstochowa
Wasilewski Kacper AZS Politechnika Częstochowa
Wawrzyniuk Adam UKS MOSM Bytom II
Wąsala Michał UKS SP 27 Katowice I
WĄSIK DAWID UKS SP 27 Katowice I
Wcisło Kacper MKS Dąbrowa Górnicza
Wcisło Mateusz MKS Dąbrowa Górnicza
Wesołowski Jarosław UKS MOSM Bytom I
Wisełka Jakub KS MOSiR Cieszyn
Wiśniewski Remigiusz Żorska Akademia Koszykówki Żory II
Wiśniowski Przemysław UKS MOSM Bytom II
Wojciechowski Kacper Żorska Akademia Koszykówki Żory II
Wojciechowski Mateusz UKS MOSM Bytom II
Wojtowicz Miłosz MKS Wodzisław Śląski
Woźniak Mateusz Żorska Akademia Koszykówki Żory II
Wójcik Szymon UKS MOSM Bytom II
Wójtowicz Kacper MCKiS Jaworzno