18.09.2014 16:00 |
UKS SP 27 Katowice I -
KS Pogoń Ruda Śląska |
51:75
|
18.09.2014 17:00 |
MKS Smyk Prudnik -
Uczniowski Klub Sportowy Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Opolu |
78:30
|
21.10.2014 16:30 |
UKS MOSM Bytom -
MKS I Zabrze |
17:89
|
18.09.2014 16:00 |
K.S "Królewscy" Chorzów -
MOSM Tychy |
51:61
|
18.09.2014 16:00 |
GTK Fluor Gliwice -
UKS "Basket" Siemianowice Śląskie |
86:70
|
07.11.2014 17:00 |
Uczniowski Klub Sportowy "BASKET" Chorzów -
KKS Mickiewicz Katowice |
38:103
|
18.09.2014 16:30 |
MKKS Rybnik -
Żorska Akademia Koszykówki |
103:41
|
18.09.2014 17:00 |
UKS Dycha Czechowice-Dziedzice -
KS MOSiR Cieszyn |
51:159
|
18.09.2014 16:30 |
MKS I Dąbrowa Górnicza S.A. -
MCKiS Jaworzno |
129:15
|
18.09.2014 17:00 |
mkks zagłębie sosnowiec -
UKS SP 27 Katowice I |
0:0
|
18.09.2014 18:00 |
MKS Wodzisław Śląski -
MKS II Dąbrowa Górnicza S.A. |
64:59
|
18.09.2014 19:00 |
KKS Tarnowskie Góry -
MKS Strzelce Opolskie |
53:83
|
25.09.2014 15:45 |
MOSM Tychy -
Uczniowski Klub Sportowy "BASKET" Chorzów |
0:0
|
25.09.2014 16:00 |
GTK Fluor Gliwice -
K.S "Królewscy" Chorzów |
45:77
|
25.09.2014 16:35 |
UKS "Basket" Siemianowice Śląskie -
KKS Mickiewicz Katowice |
41:99
|
25.09.2014 16:15 |
MCKiS Jaworzno -
UKS SP 27 Katowice I |
25:96
|
25.09.2014 17:30 |
AZS Politechnika Częstochowa -
mkks zagłębie sosnowiec |
0:0
|
25.09.2014 16:30 |
DAAS Basket Hills Bielsko-Biała -
MKKS Rybnik |
50:110
|
25.09.2014 16:30 |
Żorska Akademia Koszykówki -
UKS Dycha Czechowice-Dziedzice |
78:57
|
25.09.2014 16:00 |
UKS SP 27 Katowice I -
UKS MOSM Bytom |
54:67
|
27.09.2014 12:00 |
Uczniowski Klub Sportowy Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Opolu -
KS Pogoń Ruda Śląska |
71:50
|
17.10.2014 17:00 |
MKS Smyk Prudnik -
MKS I Zabrze |
67:59
|
25.09.2014 16:30 |
Miejski Czeladzki Klub Sportowy -
KKS Tarnowskie Góry |
44:106
|
15.10.2014 18:15 |
MKS Strzelce Opolskie -
MKS Wodzisław Śląski |
60:61
|
02.10.2014 16:00 |
K.S "Królewscy" Chorzów -
UKS "Basket" Siemianowice Śląskie |
102:46
|
02.10.2014 17:15 |
KKS Mickiewicz Katowice -
MOSM Tychy |
69:72
|
03.10.2014 17:00 |
Uczniowski Klub Sportowy "BASKET" Chorzów -
GTK Fluor Gliwice |
53:88
|
02.10.2014 16:00 |
UKS SP 27 Katowice I -
AZS Politechnika Częstochowa |
71:50
|
02.10.2014 17:00 |
mkks zagłębie sosnowiec -
MKS I Dąbrowa Górnicza S.A. |
0:0
|
02.10.2014 17:00 |
KS MOSiR Cieszyn -
Żorska Akademia Koszykówki |
115:91
|
02.10.2014 17:00 |
UKS Dycha Czechowice-Dziedzice -
DAAS Basket Hills Bielsko-Biała |
83:70
|
02.10.2014 17:00 |
MKS Smyk Prudnik -
UKS SP 27 Katowice I |
122:29
|
02.10.2014 18:00 |
UKS MOSM Bytom -
KS Pogoń Ruda Śląska |
53:88
|
04.10.2014 15:00 |
Uczniowski Klub Sportowy Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Opolu -
MKS I Zabrze |
61:83
|
02.10.2014 18:00 |
MKS Wodzisław Śląski -
Miejski Czeladzki Klub Sportowy |
104:65
|
27.10.2014 16:30 |
MKS II Dąbrowa Górnicza S.A. -
MKS Strzelce Opolskie |
76:50
|
09.10.2014 16:00 |
K.S "Królewscy" Chorzów -
Uczniowski Klub Sportowy "BASKET" Chorzów |
105:48
|
09.10.2014 16:00 |
GTK Fluor Gliwice -
KKS Mickiewicz Katowice |
60:78
|
09.10.2014 16:35 |
UKS "Basket" Siemianowice Śląskie -
MOSM Tychy |
30:103
|
09.10.2014 16:15 |
MCKiS Jaworzno -
AZS Politechnika Częstochowa |
40:63
|
13.10.2014 16:30 |
MKS I Dąbrowa Górnicza S.A. -
UKS SP 27 Katowice I |
123:37
|
09.10.2014 16:30 |
MKKS Rybnik -
UKS Dycha Czechowice-Dziedzice |
106:37
|
09.10.2014 16:30 |
DAAS Basket Hills Bielsko-Biała -
KS MOSiR Cieszyn |
71:79
|
09.10.2014 16:30 |
Miejski Czeladzki Klub Sportowy -
MKS II Dąbrowa Górnicza S.A. |
41:106
|
09.10.2014 19:00 |
KKS Tarnowskie Góry -
MKS Wodzisław Śląski |
40:72
|
09.10.2014 17:00 |
UKS SP 27 Katowice I -
Uczniowski Klub Sportowy Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Opolu |
38:89
|
09.10.2014 17.00 |
KS Pogoń Ruda Śląska -
MKS I Zabrze |
50:77
|
09.10.2014 18:00 |
UKS MOSM Bytom -
MKS Smyk Prudnik |
30:119
|
16.10.2014 16:30 |
Żorska Akademia Koszykówki -
DAAS Basket Hills Bielsko-Biała |
89:51
|
16.10.2014 17:00 |
KS MOSiR Cieszyn -
MKKS Rybnik |
60:95
|
16.10.2014 16:30 |
MKS II Dąbrowa Górnicza S.A. -
KKS Tarnowskie Góry |
89:46
|
18.10.2014 10:00 |
MKS Strzelce Opolskie -
Miejski Czeladzki Klub Sportowy |
83:73
|
16.10.2014 17:00 |
MKS I Zabrze -
UKS SP 27 Katowice I |
116:37
|
16.10.2014 17:00 |
MKS Smyk Prudnik -
KS Pogoń Ruda Śląska |
157:38
|
17.10.2014 16:30 |
Uczniowski Klub Sportowy Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Opolu -
UKS MOSM Bytom |
82:45
|
16.10.2014 17:00 |
mkks zagłębie sosnowiec -
MCKiS Jaworzno |
43:46
|
16.10.2014 17:30 |
AZS Politechnika Częstochowa -
MKS I Dąbrowa Górnicza S.A. |
28:111
|
16.10.2014 15:45 |
MOSM Tychy -
GTK Fluor Gliwice |
102:44
|
16.10.2014 17:15 |
KKS Mickiewicz Katowice -
K.S "Królewscy" Chorzów |
57:62
|
17.10.2014 17:00 |
Uczniowski Klub Sportowy "BASKET" Chorzów -
UKS "Basket" Siemianowice Śląskie |
56:89
|
23.10.2014 15:45 |
MOSM Tychy -
K.S "Królewscy" Chorzów |
72:52
|
23.10.2014 16:35 |
UKS "Basket" Siemianowice Śląskie -
GTK Fluor Gliwice |
74:80
|
23.10.2014 17:15 |
KKS Mickiewicz Katowice -
Uczniowski Klub Sportowy "BASKET" Chorzów |
119:39
|
23.10.2014 16:00 |
UKS SP 27 Katowice I -
mkks zagłębie sosnowiec |
152:16
|
23.10.2014 16:15 |
MCKiS Jaworzno -
MKS I Dąbrowa Górnicza S.A. |
14:134
|
23.10.2014 16:30 |
Żorska Akademia Koszykówki -
MKKS Rybnik |
45:82
|
23.10.2014 17:00 |
KS MOSiR Cieszyn -
UKS Dycha Czechowice-Dziedzice |
92:74
|
23.10.2014 17:30 |
MKS I Zabrze -
UKS MOSM Bytom |
110:29
|
23.10.2014 17.00 |
KS Pogoń Ruda Śląska -
UKS SP 27 Katowice I |
108:53
|
25.10.2014 12:00 |
Uczniowski Klub Sportowy Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Opolu -
MKS Smyk Prudnik |
41:100
|
23.10.2014 16:30 |
MKS II Dąbrowa Górnicza S.A. -
MKS Wodzisław Śląski |
73:47
|
25.10.2014 10:00 |
MKS Strzelce Opolskie -
KKS Tarnowskie Góry |
103:77
|
30.10.2014 16:00 |
K.S "Królewscy" Chorzów -
GTK Fluor Gliwice |
78:65
|
30.10.2014 17:15 |
KKS Mickiewicz Katowice -
UKS "Basket" Siemianowice Śląskie |
77:59
|
31.10.2014 17:00 |
Uczniowski Klub Sportowy "BASKET" Chorzów -
MOSM Tychy |
38:100
|
30.10.2014 16:00 |
UKS SP 27 Katowice I -
MCKiS Jaworzno |
116:34
|
30.10.2014 17:00 |
mkks zagłębie sosnowiec -
AZS Politechnika Częstochowa |
62:125
|
30.10.2014 16:30 |
MKKS Rybnik -
DAAS Basket Hills Bielsko-Biała |
93:35
|
30.10.2014 17:00 |
UKS Dycha Czechowice-Dziedzice -
Żorska Akademia Koszykówki |
75:93
|
30.10.2014 17:00 |
MKS Smyk Prudnik -
MKS I Zabrze |
101:35
|
30.10.2014 17.00 |
KS Pogoń Ruda Śląska -
Uczniowski Klub Sportowy Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Opolu |
60:76
|
30.10.2014 18:00 |
UKS MOSM Bytom -
UKS SP 27 Katowice I |
67:55
|
30.10.2014 18:00 |
MKS Wodzisław Śląski -
MKS Strzelce Opolskie |
68:71
|
30.10.2014 19:00 |
KKS Tarnowskie Góry -
Miejski Czeladzki Klub Sportowy |
84:55
|
06.11.2014 15:45 |
MOSM Tychy -
KKS Mickiewicz Katowice |
87:78
|
06.11.2014 16:00 |
GTK Fluor Gliwice -
Uczniowski Klub Sportowy "BASKET" Chorzów |
83:43
|
06.11.2014 16:35 |
UKS "Basket" Siemianowice Śląskie -
K.S "Królewscy" Chorzów |
48:68
|
06.11.2014 16:00 |
UKS SP 27 Katowice I -
MKS Smyk Prudnik |
28:130
|
06.11.2014 17:30 |
MKS I Zabrze -
Uczniowski Klub Sportowy Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Opolu |
75:54
|
06.11.2014 17.00 |
KS Pogoń Ruda Śląska -
UKS MOSM Bytom |
59:25
|
06.11.2014 16:00 |
Żorska Akademia Koszykówki -
KS MOSiR Cieszyn |
76:86
|
06.11.2014 16:30 |
DAAS Basket Hills Bielsko-Biała -
UKS Dycha Czechowice-Dziedzice |
66:69
|
06.11.2014 16:30 |
MKS I Dąbrowa Górnicza S.A. -
mkks zagłębie sosnowiec |
206:21
|
06.11.2014 17:30 |
AZS Politechnika Częstochowa -
UKS SP 27 Katowice I |
63:77
|
06.11.2014 16:30 |
Miejski Czeladzki Klub Sportowy -
MKS Wodzisław Śląski |
67:92
|
08.11.2014 10:00 |
MKS Strzelce Opolskie -
MKS II Dąbrowa Górnicza S.A. |
73:67
|
13.11.2014 15:45 |
MOSM Tychy -
UKS "Basket" Siemianowice Śląskie |
110:41
|
13.11.2014 17:15 |
KKS Mickiewicz Katowice -
GTK Fluor Gliwice |
95:56
|
14.11.2014 17:00 |
Uczniowski Klub Sportowy "BASKET" Chorzów -
K.S "Królewscy" Chorzów |
34:92
|
13.11.2014 16:00 |
UKS SP 27 Katowice I -
MKS I Dąbrowa Górnicza S.A. |
52:68
|
13.11.2014 17:30 |
AZS Politechnika Częstochowa -
MCKiS Jaworzno |
80:51
|
13.11.2014 16:30 |
MKS II Dąbrowa Górnicza S.A. -
Miejski Czeladzki Klub Sportowy |
91:44
|
13.11.2014 18:00 |
MKS Wodzisław Śląski -
KKS Tarnowskie Góry |
66:79
|
13.11.2014 17:00 |
MKS Smyk Prudnik -
UKS MOSM Bytom |
114:14
|
13.11.2014 17:30 |
MKS I Zabrze -
KS Pogoń Ruda Śląska |
85:66
|
15.11.2014 12:00 |
Uczniowski Klub Sportowy Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Opolu -
UKS SP 27 Katowice I |
79:56
|
13.11.2014 17:00 |
KS MOSiR Cieszyn -
DAAS Basket Hills Bielsko-Biała |
102:64
|
13.11.2014 17:00 |
UKS Dycha Czechowice-Dziedzice -
MKKS Rybnik |
76:74
|
20.11.2014 16:00 |
UKS SP 27 Katowice I -
MKS I Zabrze |
48:91
|
20.11.2014 17.00 |
KS Pogoń Ruda Śląska -
MKS Smyk Prudnik |
41:119
|
20.11.2014 18:00 |
UKS MOSM Bytom -
Uczniowski Klub Sportowy Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Opolu |
39:58
|
20.11.2014 16:00 |
GTK Fluor Gliwice -
MOSM Tychy |
58:79
|
20.11.2014 16:00 |
K.S "Królewscy" Chorzów -
KKS Mickiewicz Katowice |
67:78
|
20.11.2014 16:35 |
UKS "Basket" Siemianowice Śląskie -
Uczniowski Klub Sportowy "BASKET" Chorzów |
81:41
|
20.11.2014 16:15 |
MCKiS Jaworzno -
mkks zagłębie sosnowiec |
20:0
|
24.11.2014 16:30 |
MKS I Dąbrowa Górnicza S.A. -
AZS Politechnika Częstochowa |
107:18
|
20.11.2014 16:30 |
MKKS Rybnik -
KS MOSiR Cieszyn |
77:50
|
20.11.2014 16:30 |
DAAS Basket Hills Bielsko-Biała -
Żorska Akademia Koszykówki |
67:54
|
20.11.2014 16:30 |
Miejski Czeladzki Klub Sportowy -
MKS Strzelce Opolskie |
68:86
|
20.11.2014 19:00 |
KKS Tarnowskie Góry -
MKS II Dąbrowa Górnicza S.A. |
59:64
|