Sponsorzy i partnerzy
Dokumenty
Dla mediów
Serwisy specjalne
Reklama
Kontakt
Aktualności
Związek
Zarząd
Komisja rewizyjna
Wydział Rozgrywek
Statut
Kluby
Wydział Sędziowski
Wydział Szkolenia
KADRY WOJEWÓDZKIE- info
MATERIAŁY
SZKOLENIA
KWM-CH
KWM-DZ
Ligi męskie
3LM
U14M
U13M
U12M
U11M
U10M
U15M
U19M
U17M
Poprzedni sezon
U9
Ligi kobiece
U14K
U13K
U11K
2 liga kobiet
U12K
U10K
U19K
U17K
U15K
Poprzedni sezon
U9
OBOWIĄZEK INFORMACYJNY
Wszystkie rozgrywki
Wszystkie rozgrywki
3 Liga Mężczyzn
2 Liga Kobiet
U19M
U17M
U15M
U14M
U13M
U19K
U17K
U15K
U14K
U13K
U12M
U12K
U11M
U11K
U10M
U10K
U9
SEZON: 2021/2022
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
ROZGRYWKI:
2 Liga Kobiet
2 Liga Mężczyzn
3 Liga Mężczyzn
2 Liga Kobiet
U20M
U18M
U16M
U14M
U13M
U22K
U18K
U16K
U14K
U13K
U12M
U11M
U12K
U11K
U15M
U15K
U10M
U10K
U9
U19M
U17M
U19K
U17K
DRUŻYNY
HALE
TABELA
TERMINARZ I WYNIKI
ZAWODNICZKI
STATYSTYKI
INDYWIDUALNE
DRUŻYNOWE
średnie / sumy
Finał C
Faule
Faule suma
średnie / sumy
rekordy
Cały sezon
Runda Zasadnicza
Finał A
Finał B
Finał C
Punkty
Czas gry
Rzuty z gry
Rzuty za 2
Rzuty za 3
Rzuty wolne
Zbiórki
Asysty
Straty
Przechwyty
Bloki
Faule
Eval, +/-
Faule suma
Faule śr.
Faule wymuszone suma
Faule wymuszone śr.
Lp.
Zawodnik
Drużyna
Mecze
Faule suma
Faule śr.
Faule wymuszone suma
Faule wymuszone śr.
1.
Aleksandra Kosińska
Wisła CanPack Kraków
,
Wisła CANPACK II Kraków
5
15
3.00
0
0.00
2.
Justyna Pilch
ISWJ Wisła
4
13
3.25
0
0.00
3.
Pola Pilicka
UKS Dwójka Kamienica Polska
4
13
3.25
0
0.00
4.
Agata Kotonowicz
UKS Dwójka Kamienica Polska
4
12
3.00
0
0.00
5.
Julia Dzieduszyńska
KSK Stal Brzeg
4
11
2.75
0
0.00
6.
Ewelina Stefani
UKS Dwójka Kamienica Polska
3
11
3.67
0
0.00
7.
Aleksandra Noworól
SPZ WJM Gmina Krasne
5
10
2.00
0
0.00
8.
Wiktoria Pietrajczuk
UKS Dwójka Kamienica Polska
3
10
3.33
0
0.00
9.
Magdalena Babieczko
SPZ WJM Gmina Krasne
6
10
1.67
0
0.00
10.
Sara Janiec
KSK Stal Brzeg
4
9
2.25
0
0.00
11.
Aleksandra Wilk
SPZ WJM Gmina Krasne
5
9
1.80
0
0.00
12.
Emilia Nocoń
Wisła CanPack Kraków
4
9
2.25
0
0.00
13.
Justyna Brańka
ISWJ Wisła
4
9
2.25
0
0.00
14.
Matylda Dobejko
KSK Stal Brzeg
3
9
3.00
0
0.00
15.
Wiktoria Stala
KSK Stal Brzeg
4
8
2.00
0
0.00
16.
Agata Martynek
ISWJ Wisła
3
8
2.67
0
0.00
17.
Natalia Szymczak
KSK Stal Brzeg
4
8
2.00
0
0.00
18.
Ilona Syzdek
SPZ WJM Gmina Krasne
6
8
1.33
0
0.00
19.
Monika Kawa
SPZ WJM Gmina Krasne
6
7
1.17
0
0.00
20.
Laura Kotrys
ISWJ Wisła
4
7
1.75
0
0.00
21.
Kaja Ziemińska
Wisła CanPack Kraków
,
Wisła CANPACK II Kraków
6
7
1.17
0
0.00
22.
Maja Gańczarczyk-Dec
ISWJ Wisła
3
7
2.33
0
0.00
23.
Wiktoria Tomana
Wisła CanPack Kraków
4
7
1.75
0
0.00
24.
Żaneta Sobota
KSK Stal Brzeg
4
6
1.50
0
0.00
25.
Julia Szymkowicz
Wisła CanPack Kraków
,
Wisła CANPACK II Kraków
3
6
2.00
0
0.00
26.
Julia Lachowicz
KSK Stal Brzeg
2
6
3.00
0
0.00
27.
Oliwia Łabuńska
SPZ WJM Gmina Krasne
6
6
1.00
0
0.00
28.
Katarzyna Pszczolarska
KSK Stal Brzeg
4
6
1.50
0
0.00
29.
Wiktoria Janiec
KSK Stal Brzeg
4
6
1.50
0
0.00
30.
Wiktoria Majgier
Wisła CanPack Kraków
5
5
1.00
0
0.00
31.
Kamila Waliczek
ISWJ Wisła
3
5
1.67
0
0.00
32.
Julia Rubysz
ISWJ Wisła
2
4
2.00
0
0.00
33.
Milena Kocjan
UKS Dwójka Kamienica Polska
2
4
2.00
0
0.00
34.
Natalia Bartosiak
UKS Dwójka Kamienica Polska
3
3
1.00
0
0.00
35.
Patrycja Krzechki
UKS Dwójka Kamienica Polska
3
3
1.00
0
0.00
36.
Karolina Przybył
KSK Stal Brzeg
4
3
0.75
0
0.00
37.
Jagoda Szostak
Wisła CanPack Kraków
,
Wisła CANPACK II Kraków
5
3
0.60
0
0.00
38.
Maria Smaga
Wisła CanPack Kraków
4
2
0.50
0
0.00
39.
Daria Słaby
SPZ WJM Gmina Krasne
3
1
0.33
0
0.00
40.
Oliwia Zelek
ISWJ Wisła
2
1
0.50
0
0.00
41.
Maria Wojas
Wisła CanPack Kraków
,
Wisła CANPACK II Kraków
3
1
0.33
0
0.00
42.
Maja Sakra
SPZ WJM Gmina Krasne
6
1
0.17
0
0.00
43.
Wanesa Drankowska
KSK Stal Brzeg
2
1
0.50
0
0.00
44.
Natalia Cieśniarska
KSK Stal Brzeg
2
1
0.50
0
0.00
45.
Pola Sygiet
UKS Dwójka Kamienica Polska
3
1
0.33
0
0.00
46.
Urszula Wilk
SPZ WJM Gmina Krasne
4
1
0.25
0
0.00
47.
Karolina Górka
Wisła CanPack Kraków
,
Wisła CANPACK II Kraków
5
0
0.00
0
0.00
48.
Oliwia Prudzic
UKS Dwójka Kamienica Polska
2
0
0.00
0
0.00
49.
Julia Girczys
KSK Stal Brzeg
3
0
0.00
0
0.00
50.
Elżbieta Podżorska
ISWJ Wisła
4
0
0.00
0
0.00
51.
Karolina Kukuła
UKS Dwójka Kamienica Polska
4
0
0.00
0
0.00
11.05.2024
MMP 3X3, Bytom - 06.05.2024r.
21.04.2024
KADRA ŚLĄSKA CHŁOPCÓW 2011 I MŁODSI W CHYBIU
14.04.2024
KADRA ŚLĄSKA DZIEWCZĄT 2011 I MŁODSZE W CHYBIU!
11.04.2024
JUNIORKI STARSZE RMKS RYBNIK PIĄTĄ DRUŻYNĄ W POLSCE!
Zobacz wszystkie galerie >
Ogłoszenia
07.07.2022
Przerwa wakacyjna
Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Polub nas na
Facebooku
Śledź nas na
Twitterze
Zapisz się na newsletter
Partnerzy
‹
›
×
×