Sponsorzy i partnerzy
Dokumenty
Dla mediów
Serwisy specjalne
Reklama
Kontakt
Aktualności
Związek
Zarząd
Komisja rewizyjna
Wydział Rozgrywek
Statut
Kluby
Wydział Sędziowski
Wydział Szkolenia
KADRY WOJEWÓDZKIE- info
MATERIAŁY
SZKOLENIA
KWM-CH
KWM-DZ
Ligi męskie
3LM
U14M
U13M
U12M
U11M
U10M
U15M
U19M
U17M
Poprzedni sezon
U9
Ligi kobiece
U14K
U13K
U11K
2 liga kobiet
U12K
U10K
U19K
U17K
U15K
Poprzedni sezon
U9
OBOWIĄZEK INFORMACYJNY
Wszystkie rozgrywki
Wszystkie rozgrywki
3 Liga Mężczyzn
2 Liga Kobiet
U19M
U17M
U15M
U14M
U13M
U19K
U17K
U15K
U14K
U13K
U12M
U12K
U11M
U11K
U10M
U10K
U9
SEZON: 2020/2021
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
ROZGRYWKI:
2 Liga Kobiet
2 Liga Mężczyzn
3 Liga Mężczyzn
2 Liga Kobiet
U20M
U18M
U16M
U14M
U13M
U22K
U18K
U16K
U14K
U13K
U12M
U11M
U12K
U11K
U15M
U15K
U10M
U10K
U9
U19M
U17M
U19K
U17K
DRUŻYNY
HALE
TABELA
TERMINARZ I WYNIKI
ZAWODNICZKI
STATYSTYKI
INDYWIDUALNE
DRUŻYNOWE
średnie / sumy
Finał B
Punkty
Punkty śr.
średnie / sumy
rekordy
Cały sezon
Runda Zasadnicza
Finał A
Finał B
Punkty
Czas gry
Rzuty z gry
Rzuty za 2
Rzuty za 3
Rzuty wolne
Zbiórki
Asysty
Straty
Przechwyty
Bloki
Faule
Eval, +/-
Punkty suma
Punkty śr.
Lp.
Zawodnik
Drużyna
Mecze
Punkty suma
Punkty śr.
1.
Aleksandra Piechaczek
ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. II
4
85
21.25
2.
Karolina Zimnicka
RKK AZS Racibórz
4
77
19.25
3.
Zuzanna Stęc
RKK AZS Racibórz
4
73
18.25
4.
Magdalena Cabała
MOSiR Bochnia
6
101
16.83
5.
Katarzyna Mroczek
MOSiR Bochnia
6
81
13.50
6.
Katarzyna Pawlik
ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. II
4
54
13.50
7.
Sabina Stygar
MLKS-MOS Rzeszów
3
36
12.00
8.
Dominika Gałka
UKS Dwójka Kamienica Polska
4
47
11.75
9.
Laura Cichy
ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. II
4
40
10.00
10.
Majka Stefaniak
ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. II
3
29
9.67
11.
Julia Miler-Kuciapa
MLKS-MOS Rzeszów
6
55
9.17
12.
Patrycja Machajska
MLKS-MOS Rzeszów
6
53
8.83
13.
Maja Cykowska
UKS Dwójka Kamienica Polska
4
34
8.50
14.
Natalia Ficek
MOSiR Bochnia
3
24
8.00
15.
Julia Gorzelnik
MLKS-MOS Rzeszów
6
47
7.83
16.
Maria Cichy
ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. II
4
30
7.50
17.
Łucja Dziadowiec
MOSiR Bochnia
6
45
7.50
18.
Alicja Botorek
RKK AZS Racibórz
4
29
7.25
19.
Nikola Gałek
MOSiR Bochnia
4
28
7.00
20.
Natalia Lipińska
MLKS-MOS Rzeszów
5
34
6.80
21.
Emanuela Despet
MOSiR Bochnia
6
38
6.33
22.
Wiktoria Pietrajczuk
UKS Dwójka Kamienica Polska
4
25
6.25
23.
Olga Kaźmirek
MOSiR Bochnia
5
28
5.60
24.
Magdalena Kaczmarek
UKS Dwójka Kamienica Polska
4
22
5.50
25.
Nikola Więcek
MOSiR Bochnia
6
33
5.50
26.
Paulina Słodowy
ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. II
3
16
5.33
27.
Maja Kot
MOSiR Bochnia
5
26
5.20
28.
Agnieszka Motyl
UKS Dwójka Kamienica Polska
2
10
5.00
29.
Wiktoria Grzegorzek
ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. II
4
18
4.50
30.
Róża Lekka
MOSiR Bochnia
6
27
4.50
31.
Pola Pilicka
UKS Dwójka Kamienica Polska
4
16
4.00
32.
Laura Stukator
ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. II
4
15
3.75
33.
Wiktoria Semko
MLKS-MOS Rzeszów
3
11
3.67
34.
Maria Kochmańska
MLKS-MOS Rzeszów
6
22
3.67
35.
Łucja Gósz
MLKS-MOS Rzeszów
5
18
3.60
36.
Anna Bogusz
RKK AZS Racibórz
4
13
3.25
37.
Oliwia Prudzic
UKS Dwójka Kamienica Polska
3
9
3.00
38.
Alicja Kucza
RKK AZS Racibórz
3
9
3.00
39.
Maja Zębala
MOSiR Bochnia
5
15
3.00
40.
Wiktoria Anczykowska
UKS Dwójka Kamienica Polska
2
5
2.50
41.
Izabela Kotowicz
MLKS-MOS Rzeszów
6
15
2.50
42.
Katarzyna Chuda
RKK AZS Racibórz
4
8
2.00
43.
Patrycja Krzechki
UKS Dwójka Kamienica Polska
4
8
2.00
44.
Patrycja Czaja
MOSiR Bochnia
5
10
2.00
45.
Pola Sygiet
UKS Dwójka Kamienica Polska
2
4
2.00
46.
Patrycja Kupczyk
UKS Dwójka Kamienica Polska
4
8
2.00
47.
Wiktoria Zub
RKK AZS Racibórz
4
7
1.75
48.
Emilia Śląska
MLKS-MOS Rzeszów
6
10
1.67
49.
Wiktoria Huras
UKS Dwójka Kamienica Polska
2
3
1.50
50.
Agata Bąk
ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. II
4
6
1.50
51.
Zuzanna Niżborska
RKK AZS Racibórz
4
6
1.50
52.
Julia Kolarz
MOSiR Bochnia
6
8
1.33
53.
Wiktoria Jacków
RKK AZS Racibórz
4
3
0.75
54.
Katarzyna Bugajska
RKK AZS Racibórz
4
0
0.00
55.
Milena Kocjan
UKS Dwójka Kamienica Polska
2
0
0.00
56.
Emilia Mosio
MLKS-MOS Rzeszów
6
0
0.00
57.
Anna Juszczyk
ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. II
4
0
0.00
19.05.2024
KADRA ŚLĄSKA CHŁOPCÓW 2011 i MŁODSI W CHYBIU - DRUGA KONSULTACJA SZKOLENIOWA
11.05.2024
MMP 3X3, Bytom - 06.05.2024r.
21.04.2024
KADRA ŚLĄSKA CHŁOPCÓW 2011 I MŁODSI W CHYBIU
14.04.2024
KADRA ŚLĄSKA DZIEWCZĄT 2011 I MŁODSZE W CHYBIU!
Zobacz wszystkie galerie >
Ogłoszenia
07.07.2022
Przerwa wakacyjna
Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Polub nas na
Facebooku
Śledź nas na
Twitterze
Zapisz się na newsletter
Partnerzy
‹
›
×
×