Sponsorzy i partnerzy
Dokumenty
Dla mediów
Serwisy specjalne
Reklama
Kontakt
Aktualności
Związek
Zarząd
Komisja rewizyjna
Wydział Rozgrywek
Statut
Kluby
Wydział Sędziowski
Wydział Szkolenia
KADRY WOJEWÓDZKIE- info
MATERIAŁY
SZKOLENIA
KWM-CH
KWM-DZ
Ligi męskie
3LM
U14M
U13M
U12M
U11M
U10M
U15M
U19M
U17M
Poprzedni sezon
U9
Ligi kobiece
U14K
U13K
U11K
2 liga kobiet
U12K
U10K
U19K
U17K
U15K
Poprzedni sezon
U9
OBOWIĄZEK INFORMACYJNY
Wszystkie rozgrywki
Wszystkie rozgrywki
3 Liga Mężczyzn
2 Liga Kobiet
U19M
U17M
U15M
U14M
U13M
U19K
U17K
U15K
U14K
U13K
U12M
U12K
U11M
U11K
U10M
U10K
U9
SEZON: 2021/2022
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
ROZGRYWKI:
U17K
2 Liga Mężczyzn
3 Liga Mężczyzn
2 Liga Kobiet
U20M
U18M
U16M
U14M
U13M
U22K
U18K
U16K
U14K
U13K
U12M
U11M
U12K
U11K
U15M
U15K
U10M
U10K
U9
U19M
U17M
U19K
U17K
DRUŻYNY
HALE
TABELA
TERMINARZ I WYNIKI
ZAWODNICZKI
STATYSTYKI
INDYWIDUALNE
DRUŻYNOWE
średnie / sumy
Cały sezon
Czas gry
Czas gry śr.
średnie / sumy
rekordy
Cały sezon
Runda Zasadnicza
Punkty
Czas gry
Rzuty z gry
Rzuty za 2
Rzuty za 3
Rzuty wolne
Zbiórki
Asysty
Straty
Przechwyty
Bloki
Faule
Eval, +/-
Czas gry suma
Czas gry śr.
Lp.
Zawodnik
Drużyna
Mecze
Czas gry suma
Czas gry śr.
1.
Natalia Jankowska
MUKS Chrobry Basket Głuchołazy
10
0.00
2.
Nicole Skwarska
MKS MOS Katowice
7
0.00
3.
Magdalena Łożyńska
MKS MOS Katowice
6
0.00
4.
Patrycja Wilgosiewicz
MKS MOS Katowice
8
0.00
5.
Barbara Pudlik
BS Polonia Bytom
10
0.00
6.
Urszula Słupska
MKS MOS Katowice
,
RMKS Rybnik
8
0.00
7.
Magda Juszczyk
ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski
8
0.00
8.
Aleksandra Nakielska
RMKS Rybnik
6
0.00
9.
Julia Jargoń
RMKS Rybnik
10
0.00
10.
Patrycja Pendziałek
RMKS Rybnik
10
0.00
11.
Maja Troszka
RMKS Rybnik
9
0.00
12.
Oliwia Keller
RMKS Rybnik
10
0.00
13.
Klaudia Keller
RMKS Rybnik
10
0.00
14.
Alicja Roś
RMKS Rybnik
7
0.00
15.
Martyna Wowra
ISWJ KMS Stalmach Wisła
5
0.00
16.
Kinga Witek
MUKS Chrobry Basket Głuchołazy
7
0.00
17.
Pola Pilicka
BS Polonia Bytom
8
0.00
18.
Agnieszka Szczepańska
MUKS Chrobry Basket Głuchołazy
9
0.00
19.
Lena Kowalska
MUKS Chrobry Basket Głuchołazy
6
0.00
20.
Bianka Michalak
MUKS Chrobry Basket Głuchołazy
9
0.00
21.
Sylwia Kak
MKS MOS Katowice
9
0.00
22.
Maja Gańczarczyk-Dec
ISWJ KMS Stalmach Wisła
8
0.00
23.
Oliwia Wieczorek
RMKS Rybnik
7
0.00
24.
Zofia Paluch
MKS MOS Katowice
7
0.00
25.
Wiktoria Chrząszcz
ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski
6
0.00
26.
Katarzyna Radecka
ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski
9
0.00
27.
Oliwia Uciecha
ISWJ KMS Stalmach Wisła
6
0.00
28.
Julia Szydłowska
RMKS Rybnik
8
0.00
29.
Noemi Grabiec
ISWJ KMS Stalmach Wisła
5
0.00
30.
Oliwia Zelek
ISWJ KMS Stalmach Wisła
7
0.00
31.
Wiktoria Chlubicka
ISWJ KMS Stalmach Wisła
6
0.00
32.
Martyna Buchczik
BS Polonia Bytom
7
0.00
33.
Laura Stukator
ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski
9
0.00
34.
Laura Domańska
MUKS Chrobry Basket Głuchołazy
10
0.00
35.
Natalia Gola
MUKS Chrobry Basket Głuchołazy
9
0.00
36.
Julia Gracz
MUKS Chrobry Basket Głuchołazy
9
0.00
37.
Zuzanna Grosicka
MUKS Chrobry Basket Głuchołazy
9
0.00
38.
Martyna Kanarska
MUKS Chrobry Basket Głuchołazy
9
0.00
39.
Monika Lewtak
MUKS Chrobry Basket Głuchołazy
8
0.00
40.
Katarzyna Piorun
MKS MOS Katowice
10
0.00
41.
Majka Stefaniak
ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski
10
0.00
42.
Agata Bąk
ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski
6
0.00
43.
Dominika Góreczna
BS Polonia Bytom
6
0.00
44.
Marta Grabska
ISWJ KMS Stalmach Wisła
8
0.00
45.
Katarzyna Dziendziel
ISWJ KMS Stalmach Wisła
8
0.00
46.
Martyna Pluta
ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski
9
0.00
47.
Kinga Karwot
ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski
10
0.00
48.
Patrycja Hnida
ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski
9
0.00
49.
Dominika Bednarek
RMKS Rybnik
10
0.00
50.
Aleksandra Jazłowiecka-Świstek
ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski
10
0.00
51.
Wiktoria Pawlus
ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski
8
0.00
52.
Martyna Gozdek
ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski
,
ISWJ KMS Stalmach Wisła
5
0.00
53.
Julia Rubysz
ISWJ KMS Stalmach Wisła
8
0.00
54.
Agata Martynek
ISWJ KMS Stalmach Wisła
10
0.00
55.
Elżbieta Podżorska
ISWJ KMS Stalmach Wisła
7
0.00
56.
Maja Pyrdoł
MKS MOS Katowice
9
0.00
57.
Amelia Ziajska
MKS MOS Katowice
,
RMKS Rybnik
6
0.00
58.
Maja Wołkowycka
MKS MOS Katowice
8
0.00
59.
Kinga Dosa
BS Polonia Bytom
10
0.00
60.
Ewa Lewandowska
MKS MOS Katowice
10
0.00
61.
Sandra Moszyk
MKS MOS Katowice
10
0.00
62.
Nicole Mazur
BS Polonia Bytom
10
0.00
63.
Martyna Miedza
BS Polonia Bytom
5
0.00
64.
Wanessa Kozłowska
BS Polonia Bytom
10
0.00
19.05.2024
KADRA ŚLĄSKA CHŁOPCÓW 2011 i MŁODSI W CHYBIU - DRUGA KONSULTACJA SZKOLENIOWA
11.05.2024
MMP 3X3, Bytom - 06.05.2024r.
21.04.2024
KADRA ŚLĄSKA CHŁOPCÓW 2011 I MŁODSI W CHYBIU
14.04.2024
KADRA ŚLĄSKA DZIEWCZĄT 2011 I MŁODSZE W CHYBIU!
Zobacz wszystkie galerie >
Ogłoszenia
07.07.2022
Przerwa wakacyjna
Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Polub nas na
Facebooku
Śledź nas na
Twitterze
Zapisz się na newsletter
Partnerzy
‹
›
×
×