Śląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Dawid Orłowski UKS MOSM Bytom 15 279 18.60
2. Piotr Kawczyński MKKS Rybnik 14 274 19.57
3. Marcel Mroczek AZS AWF Mickiewicz-Romus Katowice 16 246 15.38
4. Bartłomiej Staniak MKS Dąbrowa Górnicza II 14 224 16.00
5. Dawid Trela GTK Gliwice 10 218 21.80
6. Kuba Piśla AZS AWF Mickiewicz-Romus Katowice 13 217 16.69
7. Przemysław Paduch MKS Dąbrowa Górnicza 13 208 16.00
8. Kacper Pyrzyna AZS Częstochowa 13 201 15.46
9. Mikołaj Adamczak GTK Gliwice 11 200 18.18
10. Piotr Droś AZS Częstochowa 13 199 15.31
11. Krystian Zawadzki MKS Dąbrowa Górnicza 15 197 13.13
12. Jan Czorny MKKS Rybnik 13 196 15.08
13. Maksymilian Duda AZS AWF Mickiewicz-Romus Katowice 13 190 14.62
14. Kacper Dziedzic MKS Dąbrowa Górnicza 15 188 12.53
15. Szymon Jabłoński UKS MOSM Bytom 14 185 13.21
16. Kacper Margiciok MKS Dąbrowa Górnicza 15 180 12.00
17. Dawid Pachowicz GTK Gliwice 15 177 11.80
18. Jakub Gdowik MKS Dąbrowa Górnicza II 14 173 12.36
19. Jan Matuszczyk MKS Dąbrowa Górnicza II 14 169 12.07
20. Marcin Kosiorowski MKKS Rybnik 11 169 15.36
21. Ignacy Jakacki MOSM Tychy 12 169 14.08
22. Artur Danielak MOSM Tychy 14 167 11.93
23. Nikodem Sarna MKKS Rybnik 14 161 11.50
24. Michał Podulka GTK Gliwice 17 160 9.41
25. Bartłomiej Młynarczyk AZS Częstochowa 11 155 14.09
26. Karol Korczyk GTK Gliwice 16 154 9.63
27. Przemysław Silski UKS MOSM Bytom II 13 153 11.77
28. Filip Kłoda MKS Dąbrowa Górnicza 15 148 9.87
29. Mikołaj Grocholewski Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 12 146 12.17
30. Bartosz Chodukiewicz GTK Gliwice 9 144 16.00
31. Paweł Respondek UKS MOSM Bytom 13 141 10.85
32. Zbigniew Drzewiecki GTK Gliwice 17 136 8.00
33. Radosław Pyplok UKS MOSM Bytom 10 136 13.60
34. Paweł Radzicki MKS Dąbrowa Górnicza 15 135 9.00
35. Wojciech Seliga MKS Dąbrowa Górnicza 12 132 11.00
36. Kacper Nowakowski UKS MOSM Bytom 8 132 16.50
37. Damian Piekut MCKiS Jaworzno 12 132 11.00
38. Łukasz Rotyński AZS AWF Mickiewicz-Romus Katowice 15 131 8.73
39. Wiktor Kozub MCKiS Jaworzno 11 131 11.91
40. Filip Wspaniały MOSM Tychy 13 130 10.00
41. Paweł Brandysiok UKS MOSM Bytom II 12 129 10.75
42. Oskar Sułek MKS Dąbrowa Górnicza 15 128 8.53
43. Kajetan Kuczawski AZS AWF Mickiewicz-Romus Katowice 11 126 11.45
44. Mikołaj Klimontowicz MOSM Tychy 10 123 12.30
45. Oskar Suwała UKS MOSM Bytom 9 121 13.44
46. Piotr Młynarczyk AZS Częstochowa 12 120 9.23
47. Mikołaj Pakura UKS MOSM Bytom II 13 115 8.85
48. Norbert Maciejak GTK Gliwice 14 112 8.00
49. Adrian Ścieszka MKKS Rybnik 13 112 8.62
50. Kamil Smyła Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 10 109 10.90
51. Mateusz Siuda MCKiS Jaworzno 10 107 10.70
52. Kacper Szczepanek MOSM Tychy 12 106 8.83
53. Aleksander Hosumbek UKS MOSM Bytom 14 106 7.57
54. Michał Cieślak AZS Częstochowa 11 105 9.55
55. FRANCISZEK SKRABEK Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 9 104 11.56
56. Filip Staniszewski Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 13 98 7.54
57. Bartosz Bidiuk UKS MOSM Bytom II 12 98 8.17
58. Mikołaj Mazanek GTK Gliwice 17 97 5.71
59. Damian Orynek MKS Dąbrowa Górnicza 12 97 8.08
60. Olaf Klonowski AZS AWF Mickiewicz-Romus Katowice 12 96 8.00
61. Klaudiusz Tarnawski UKS MOSM Bytom, UKS MOSM Bytom II 10 96 9.60
62. Mateusz Staniczek GTK Gliwice 15 90 6.00
63. Patryk Zapert UKS MOSM Bytom 9 89 9.89
64. Krzysztof Kempa AZS AWF Mickiewicz-Romus Katowice 11 86 7.82
65. Marek Dragon UKS MOSM Bytom 16 86 5.38
66. Kacper Indyk MKS Dąbrowa Górnicza II 10 85 8.50
67. Kamil Pawlikowski Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 8 85 10.63
68. Antoni Viscardi MOSM Tychy 13 81 6.23
69. Krzysztof Machała MOSM Tychy 13 80 6.15
70. Krzysztof Jaroń UKS MOSM Bytom II 9 80 8.89
71. Paweł Gierlotka MOSM Tychy 13 79 6.08
72. Maciej Porwisz MKS Dąbrowa Górnicza II 10 79 7.90
73. Adam Przybył UKS MOSM Bytom II 9 72 8.00
74. Franciszek Ośliźlok MKKS Rybnik 13 64 4.92
75. Karol Szymański AZS Częstochowa 13 64 4.92
76. Filip Kwarciński MCKiS Jaworzno 13 64 4.92
77. Aleksander Wójcik AZS AWF Mickiewicz-Romus Katowice 15 54 3.60
78. Maciej Stalmarski MCKiS Jaworzno 8 53 6.63
79. Daniel Preficz UKS MOSM Bytom 12 53 4.42
80. Kacper Szybiński MKKS Rybnik 12 53 4.42
81. Mikołaj Półtorak MOSM Tychy 12 52 4.33
82. Jakub Greń UKS MOSM Bytom II 12 51 4.25
83. Paweł Mecner Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 11 49 4.45
84. Kacper Pieloch MKS Dąbrowa Górnicza II 9 47 5.22
85. Kamil Fudali MCKiS Jaworzno 12 46 3.83
86. Igor Legierski MKKS Rybnik 13 46 3.54
87. Nikodem Grzeliński AZS Częstochowa 9 44 4.89
88. Damian Urbański MKS Dąbrowa Górnicza 13 43 3.31
89. Patryk Prasałek MOSM Tychy 14 40 2.86
90. Kamil Królikowski MKKS Rybnik 10 38 3.80
91. Jakub Kostorz GTK Gliwice 15 36 2.40
92. Seweryn Lechowski AZS Częstochowa 12 36 3.00
93. Oskar Kowalski MKS Dąbrowa Górnicza II 14 32 2.29
94. Bartosz Gajda Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 9 29 3.22
95. Marcin Wroński AZS AWF Mickiewicz-Romus Katowice 12 28 2.33
96. Maciej Beszczyński AZS Częstochowa 12 28 2.33
97. Tomasz Holeczek UKS MOSM Bytom II 10 27 2.70
98. Mateusz Jendros UKS MOSM Bytom II 11 27 2.45
99. Sebastian Kołowrot MKKS Rybnik 11 26 2.36
100. Karol Łebek MOSM Tychy 9 25 2.78
101. Miłosz Bełdycki Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 8 25 3.13
102. Michał Myśliwczyk MKS Dąbrowa Górnicza II 13 24 1.85
103. Daniyil VORONTSOV AZS Częstochowa 10 23 2.30
104. Grzegorz Piwczyk AZS AWF Mickiewicz-Romus Katowice 11 21 1.91
105. Bartosz Studniarski UKS MOSM Bytom II 7 21 3.00
106. Jeremi Sitek GTK Gliwice 13 21 1.62
107. Maciej Jelonek UKS MOSM Bytom, AZS AWF Mickiewicz-Romus Katowice 12 21 1.75
108. Jakub Liszka Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 7 20 2.86
109. Filip Hadam MOSM Tychy 8 19 2.38
110. Jakub Grzesik MCKiS Jaworzno 8 16 2.00
111. Gabriel Kruczek MKS Dąbrowa Górnicza II 8 16 2.00
112. ALEKSANDER KAMIŃSKI AZS AWF Mickiewicz-Romus Katowice 9 15 1.67
113. Filip Salkiewicz Weegree AZS Politechnika Opolska I 1 11 11.00
114. Jakub Kierot UKS MOSM Bytom II 9 11 1.22
115. Bartosz Polczyk AZS AWF Mickiewicz-Romus Katowice 10 10 1.00
116. Paweł Rzeszut MKKS Rybnik 10 9 0.90
117. Jakub Szkoda KSK Stal Brzeg 1 9 9.00
118. Mikołaj Mansfeld MCKiS Jaworzno 10 8 0.80
119. Jan Juszczyński Weegree AZS Politechnika Opolska I 1 7 7.00
120. Oliwer Śląski MCKiS Jaworzno 7 6 0.86
121. Patryk Grabowski Weegree AZS Politechnika Opolska I 1 6 6.00
122. Maciej Ciechelski MCKiS Jaworzno 8 6 0.75
123. Kacper Bugiel KSK Stal Brzeg 1 6 6.00
124. Kacper Garncarz KSK Stal Brzeg 1 5 5.00
125. Bartosz Lukas KSK Stal Brzeg 1 4 4.00
126. Mikołaj Lipiński KSK Stal Brzeg 1 4 4.00
127. Szymon Jędrzejczak Weegree AZS Politechnika Opolska I 1 4 4.00
128. Mateusz Wojtyński Weegree AZS Politechnika Opolska I 1 3 3.00
129. Kacper Lewicki KSK Stal Brzeg 1 2 2.00
130. Jakub Pawelec Weegree AZS Politechnika Opolska I 1 2 2.00
131. Kacper Kuszaj KSK Stal Brzeg 1 2 2.00
132. Jerzy Wypych Weegree AZS Politechnika Opolska I 1 2 2.00
133. Patryk Zowada Weegree AZS Politechnika Opolska I 1 0 0.00
134. Mateusz Jaworski Weegree AZS Politechnika Opolska I 1 0 0.00
135. Mateusz Pietrzak Weegree AZS Politechnika Opolska I 1 0 0.00

Ogłoszenia

Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Obraz
Facebook Polub nas na
Facebooku
Twitter Śledź nas na
Twitterze
Newsletter Zapisz się na newsletter

Partnerzy

Śląskie - pozytywna energia Polski Związek Koszykówki Spalding ZOF-STAL