Sponsorzy i partnerzy
Dokumenty
Dla mediów
Serwisy specjalne
Reklama
Kontakt
Aktualności
Związek
Zarząd
Komisja rewizyjna
Wydział Rozgrywek
Statut
Kluby
Wydział Sędziowski
Wydział Szkolenia
KADRY WOJEWÓDZKIE- info
MATERIAŁY
SZKOLENIA
KWM-CH
KWM-DZ
Ligi męskie
3LM
U14M
U13M
U12M
U11M
U10M
U15M
U19M
U17M
Poprzedni sezon
U9
Ligi kobiece
U14K
U13K
U11K
2 liga kobiet
U12K
U10K
U19K
U17K
U15K
Poprzedni sezon
U9
OBOWIĄZEK INFORMACYJNY
Wszystkie rozgrywki
Wszystkie rozgrywki
3 Liga Mężczyzn
2 Liga Kobiet
U19M
U17M
U15M
U14M
U13M
U19K
U17K
U15K
U14K
U13K
U12M
U12K
U11M
U11K
U10M
U10K
U9
SEZON: 2010/2011
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
ROZGRYWKI:
Polska Liga Koszykówki
2 Liga Mężczyzn
3 Liga Mężczyzn
2 Liga Kobiet
U20M
U18M
U16M
U14M
U13M
U22K
U18K
U16K
U14K
U13K
U12M
U11M
U12K
U11K
U15M
U15K
U10M
U10K
U9
U19M
U17M
U19K
U17K
DRUŻYNY
HALE
TABELA
TERMINARZ I WYNIKI
ZAWODNICY
STATYSTYKI
INDYWIDUALNE
DRUŻYNOWE
średnie / sumy
O utrzymanie
Bloki
Bloki suma
średnie / sumy
rekordy
Cały sezon
Runda Zasadnicza
Play OFF
O utrzymanie
Punkty
Czas gry
Rzuty z gry
Rzuty za 2
Rzuty za 3
Rzuty wolne
Zbiórki
Asysty
Straty
Przechwyty
Bloki
Faule
Eval, +/-
Bloki suma
Bloki śr
Bloki otrzymane suma
Bloki otrzymane śr
Lp.
Zawodnik
Drużyna
Mecze
Bloki suma
Bloki śr
Bloki otrzymane suma
Bloki otrzymane śr
1.
David Burgess
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
3
6
2.00
5
1.67
2.
Darrell Harris
Kotwica Kołobrzeg
3
6
2.00
1
0.33
3.
Rafał Rajewicz
Siarka Tarnobrzeg
,
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
3
6
2.00
1
0.33
4.
David Palmer
Polonia Warszawa
3
4
1.33
0
0.00
5.
Tomasz Kęsicki
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
3
3
1.00
1
0.33
6.
Tomasz Pisarczyk
Siarka Tarnobrzeg
3
3
1.00
0
0.00
7.
Sławomir Sikora
Kotwica Kołobrzeg
3
3
1.00
1
0.33
8.
Louis Truscott
Siarka Tarnobrzeg
3
2
0.67
2
0.67
9.
Jakub Dłoniak
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
3
2
0.67
0
0.00
10.
Marcin Chodkiewicz
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
3
1
0.33
0
0.00
11.
Marko Djurić
Kotwica Kołobrzeg
3
1
0.33
0
0.00
12.
Daniel Wall
Siarka Tarnobrzeg
3
1
0.33
2
0.67
13.
James Maye
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
3
1
0.33
1
0.33
14.
Tony Easley
Polonia Warszawa
3
1
0.33
4
1.33
15.
Łukasz Wichniarz
Polonia Warszawa
3
1
0.33
0
0.00
16.
Michał Moralewicz
Kotwica Kołobrzeg
2
1
0.50
0
0.00
17.
Łukasz Diduszko
Kotwica Kołobrzeg
3
1
0.33
0
0.00
18.
Maciej Raczyński
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
3
0
0.00
0
0.00
19.
Jessie Sapp
Kotwica Kołobrzeg
2
0
0.00
3
1.50
20.
Marcin Krajewski
Polonia Warszawa
2
0
0.00
0
0.00
21.
Stefan Blaszczynski
Siarka Tarnobrzeg
3
0
0.00
1
0.33
22.
Kamil Łączyński
Polonia Warszawa
2
0
0.00
0
0.00
23.
Kenneth Henderson
Kotwica Kołobrzeg
3
0
0.00
2
0.67
24.
Stanley Pringle
Siarka Tarnobrzeg
3
0
0.00
0
0.00
25.
Jarosław Kalinowski
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
3
0
0.00
0
0.00
26.
Marcin Nowakowski
Polonia Warszawa
3
0
0.00
2
0.67
27.
Walter Hodge
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
2
0
0.00
0
0.00
28.
Żarko Comagić
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
3
0
0.00
3
1.00
29.
Bartosz Sarzało
Kotwica Kołobrzeg
2
0
0.00
1
0.50
30.
Bartosz Krupa
Siarka Tarnobrzeg
3
0
0.00
3
1.00
31.
Anthony Fisher
Kotwica Kołobrzeg
2
0
0.00
1
0.50
32.
Alan Czujkowski
Polonia Warszawa
3
0
0.00
1
0.33
33.
Marcin Flieger
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
3
0
0.00
3
1.00
34.
Harding Nana
Polonia Warszawa
3
0
0.00
5
1.67
35.
Wojciech Złoty
Kotwica Kołobrzeg
2
0
0.00
0
0.00
36.
Michał Kwiatkowski
Polonia Warszawa
3
0
0.00
0
0.00
19.05.2024
KADRA ŚLĄSKA CHŁOPCÓW 2011 i MŁODSI W CHYBIU - DRUGA KONSULTACJA SZKOLENIOWA
11.05.2024
MMP 3X3, Bytom - 06.05.2024r.
21.04.2024
KADRA ŚLĄSKA CHŁOPCÓW 2011 I MŁODSI W CHYBIU
14.04.2024
KADRA ŚLĄSKA DZIEWCZĄT 2011 I MŁODSZE W CHYBIU!
Zobacz wszystkie galerie >
Ogłoszenia
07.07.2022
Przerwa wakacyjna
Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Polub nas na
Facebooku
Śledź nas na
Twitterze
Zapisz się na newsletter
Partnerzy
‹
›
×
×