Sponsorzy i partnerzy
Dokumenty
Dla mediów
Serwisy specjalne
Reklama
Kontakt
Aktualności
Związek
Zarząd
Komisja rewizyjna
Wydział Rozgrywek
Statut
Kluby
Wydział Sędziowski
Wydział Szkolenia
KADRY WOJEWÓDZKIE- info
MATERIAŁY
SZKOLENIA
KWM-CH
KWM-DZ
Ligi męskie
3LM
U14M
U13M
U12M
U11M
U10M
U15M
U19M
U17M
Poprzedni sezon
U9
Ligi kobiece
U14K
U13K
U11K
2 liga kobiet
U12K
U10K
U19K
U17K
U15K
Poprzedni sezon
U9
OBOWIĄZEK INFORMACYJNY
Wszystkie rozgrywki
Wszystkie rozgrywki
3 Liga Mężczyzn
2 Liga Kobiet
U19M
U17M
U15M
U14M
U13M
U19K
U17K
U15K
U14K
U13K
U12M
U12K
U11M
U11K
U10M
U10K
U9
SEZON: 2012/2013
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
ROZGRYWKI:
Polska Liga Koszykówki
2 Liga Mężczyzn
3 Liga Mężczyzn
2 Liga Kobiet
U20M
U18M
U16M
U14M
U13M
U22K
U18K
U16K
U14K
U13K
U12M
U11M
U12K
U11K
U15M
U15K
U10M
U10K
U9
U19M
U17M
U19K
U17K
DRUŻYNY
HALE
TABELA
TERMINARZ I WYNIKI
ZAWODNICY
STATYSTYKI
INDYWIDUALNE
DRUŻYNOWE
średnie / sumy
Cały sezon
Rzuty wolne
Celne rzuty wolne suma
średnie / sumy
rekordy
Cały sezon
Runda Zasadnicza
Etap II (1-6)
Etap II (7-12)
Ćwierćfinały
Półfinały
O 3 miejsce
Finał
Punkty
Czas gry
Rzuty z gry
Rzuty za 2
Rzuty za 3
Rzuty wolne
Zbiórki
Asysty
Straty
Przechwyty
Bloki
Faule
Eval, +/-
Celne rzuty wolne suma
Celne rzuty wolne śr.
Oddane rzuty wolne suma
Oddane rzuty wolne śr.
Skuteczność za 1
Lp.
Zawodnik
Drużyna
Mecze
Celne rzuty wolne suma
Celne rzuty wolne śr.
Oddane rzuty wolne suma
Oddane rzuty wolne śr.
Skuteczność za 1
1.
Quinton Hosley
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
42
174
4.14
216
5.14
80.6
2.
Walter Hodge
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
42
171
4.07
202
4.81
84.7
3.
Ben McCauley
Polpharma Starogard Gdański
29
155
5.34
206
7.10
75.2
4.
Michał Chyliński
PGE Turów Zgorzelec
42
138
3.29
164
3.90
84.1
5.
Łukasz Wiśniewski
AZS Koszalin
41
136
3.32
184
4.49
73.9
6.
Adam Waczyński
Trefl Sopot
36
118
3.28
148
4.11
79.7
7.
Jawan Carter
Polpharma Starogard Gdański
26
117
4.50
147
5.65
79.6
8.
Krzysztof Szubarga
Anwil Włocławek
39
112
2.87
154
3.95
72.7
9.
Sean Mosley
Kotwica Kołobrzeg
32
109
3.41
152
4.75
71.7
10.
Oliver Stević
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
40
109
2.73
153
3.83
71.2
11.
Jakub Dłoniak
Siarka Tarnobrzeg
32
107
3.34
144
4.50
74.3
12.
Łukasz Majewski
Polpharma Starogard Gdański
34
100
2.94
118
3.47
84.7
13.
Mateusz Ponitka
Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia
34
99
2.91
140
4.12
70.7
14.
Marcus Ginyard
Anwil Włocławek
42
99
2.36
126
3.00
78.6
15.
Ivan Žigeranović
PGE Turów Zgorzelec
43
94
2.19
136
3.16
69.1
16.
Robert Rothbart
Start Gdynia
31
92
2.97
127
4.10
72.4
17.
Rašid Mahalbašić
Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia
36
90
2.50
131
3.64
68.7
18.
Darrell Harris
AZS Koszalin
36
88
2.44
138
3.83
63.8
19.
Sek Henry
AZS Koszalin
38
88
2.32
141
3.71
62.4
20.
Łukasz Koszarek
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
43
85
1.98
108
2.51
78.7
21.
Oded Brandwein
Czarni Słupsk
34
83
2.44
104
3.06
79.8
22.
Demetrius Brown
Kotwica Kołobrzeg
23
83
3.61
110
4.78
75.5
23.
David Jackson
PGE Turów Zgorzelec
39
82
2.10
110
2.82
74.5
24.
Dejan Borovnjak
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
30
81
2.70
105
3.50
77.1
25.
Frank Turner
Trefl Sopot
36
80
2.22
112
3.11
71.4
26.
Przemysław Zamojski
Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia
34
77
2.26
88
2.59
87.5
27.
Jarosław Zyskowski
Kotwica Kołobrzeg
32
74
2.31
95
2.97
77.9
28.
J.J. Montgomery
HydroTruck Radom
26
72
2.77
102
3.92
70.6
29.
Yemi Gadri-Nicholson
Czarni Słupsk
36
71
1.97
95
2.64
74.7
30.
Slaviša Bogavac
HydroTruck Radom
32
70
2.19
95
2.97
73.7
31.
Damian Kulig
PGE Turów Zgorzelec
40
69
1.73
86
2.15
80.2
32.
Tony Weeden
Anwil Włocławek
42
69
1.64
103
2.45
67
33.
Djordje Mićić
PGE Turów Zgorzelec
42
68
1.62
86
2.05
79.1
34.
Valdas Dabkus
Czarni Słupsk
37
68
1.84
103
2.78
66
35.
Christopher Long
Siarka Tarnobrzeg
32
66
2.06
83
2.59
79.5
36.
Levi Knutson
Czarni Słupsk
33
63
1.91
75
2.27
84
37.
Michał Jankowski
Start Gdynia
32
62
1.94
75
2.34
82.7
38.
J.T. Tiller
Siarka Tarnobrzeg
24
59
2.46
77
3.21
76.6
39.
Uroš Mirković
Polpharma Starogard Gdański
35
57
1.63
81
2.31
70.4
40.
Xavier Alexander
Siarka Tarnobrzeg
32
55
1.72
122
3.81
45.1
41.
Seid Hajrić
Anwil Włocławek
40
54
1.35
85
2.13
63.5
42.
Adam Hrycaniuk
Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia
25
54
2.16
76
3.04
71.1
43.
Sebastian Kowalczyk
Start Gdynia
32
53
1.66
69
2.16
76.8
44.
Filip Dylewicz
Trefl Sopot
36
52
1.44
81
2.25
64.2
45.
Grzegorz Arabas
Kotwica Kołobrzeg
28
50
1.79
64
2.29
78.1
46.
Nicchaeus Doaks
Siarka Tarnobrzeg
25
47
1.88
70
2.80
67.1
47.
Corey Jefferson
Kotwica Kołobrzeg
32
40
1.25
71
2.22
56.3
48.
Grzegorz Mordzak
Start Gdynia
31
37
1.19
69
2.23
53.6
49.
Marcin Stefański
Trefl Sopot
29
29
1.00
76
2.62
38.2
19.05.2024
KADRA ŚLĄSKA CHŁOPCÓW 2011 i MŁODSI W CHYBIU - DRUGA KONSULTACJA SZKOLENIOWA
11.05.2024
MMP 3X3, Bytom - 06.05.2024r.
21.04.2024
KADRA ŚLĄSKA CHŁOPCÓW 2011 I MŁODSI W CHYBIU
14.04.2024
KADRA ŚLĄSKA DZIEWCZĄT 2011 I MŁODSZE W CHYBIU!
Zobacz wszystkie galerie >
Ogłoszenia
07.07.2022
Przerwa wakacyjna
Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Polub nas na
Facebooku
Śledź nas na
Twitterze
Zapisz się na newsletter
Partnerzy
‹
›
×
×