OOM 3x3 Radzyń Podlaski - Sprawozdanie
W dniach 23-24.06.2026r. w Radzyniu Podlaskim, odbywała się Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców oraz Dziewcząt w koszykówce 3x3. Reprezentacja męska, prowadzona przez Trenera Wojciecha Wieczorka finalnie zajęła 6 miejsce, natomiast Dziewczyny prowadzące przez Trenerkę Marzenę Rudolf, wywalczyły tytuł vicemistrzyń Polski.


