Finałowy turniej XXXII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sportach letnich „Lubelskie 2026” – koszykówka 3x3 M
W dniach 22-24 czerwca 2026 roku – w Radzyniu Podlaskim, odbędzie się XXXII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w sportach letnich „Lubelskie 2026” dla kadr wojewódzkich 3x3, w koszykówce chłopców rocznika 2012/2013.
Zbiórka zawodników w dniu wyjazdu tj. 22 czerwca 2026 r. (PONIEDZIAŁEK) o godz. 15.00 – Hala Widowiskowo-Sportowa ,,Centrum” im. Zygmunta Cybulskiego w Dąbrowie Górniczej, Aleja Róż 3. Przewidywany powrót w dniu 24 czerwca 2026 r., w godzinach popołudniowych. Osobą odpowiedzialną będzie trener Kadry wojewódzkiej 3x3 w koszykówce chłopców Wojciech Wieczorek.
Na turniej należy zabrać:
- oryginalną kartę zdrowia /ważne badania lekarskie/
- obuwie zmienne
- legitymację szkolną lub dowód osobisty - oświadczenie o przetwarzaniu danych osobowych i wizerunkowych w 2026 roku
Prosimy o potwierdzenie udziału lub rezygnacji w konsultacji do dnia 20 czerwca 2026 r., do trenera Wojciecha Wieczorka Tel. 600-477-143 odpowiedzialnego za konsultację startową (można także nadać sms).
Lista zawodników powołanych na finałowy turniej OOM w Radzyniu Podlaskim, w dniach 22-24.06.2026 r.
1. Leon Sazanów - GTK Gliwice
2. Stanisław Podulka - GTK Gliwice
3. Ziemowit Żochowski - KKS Tarnowskie Góry
4. Kacper Przewieźlik - MKS Dąbrowa Górnicza
Marek Juszkiewicz
Tel. 509-290-509


