Finał strefy śląsko-opolskiej w Koszykówce 3x3 U-17 K i U-23 K
W dniu 09.05.2026r. w hali MOSiR Tychy al. Piłsudskiego 20 został rozegrany Finał strefy śląsko-opolskiej w koszykówce 3x3 w cyklach U-17 K i U-23 K. Do rywalizacji o awans do Finału MMP przystąpiło 11 zespołów w cyklu U-17 K oraz 4 zespoły w cyklu U-23 K.
Wyniki: play.fiba3x3.com/events/6959bd6e-ecf6-4dfa-9f8a-12447a751be5/schedule
Końcowa kolejność U-23 K:
1. RMKS Rybnik I *
2. MUKS Chrobry Basket Głuchołazy
3. ŻKK Olimpia U23
4. RMKS Rybnik II
Końcowa kolejność U-17 K:
1. Zagłębie Sosnowiec *
2. RMKS Rybnik
3. MKS MOS Katowice I
4. ISWJ Wisła III
5. RKK AZS Racibórz
6. MKS MOS Katowice III
7. Olimpia U-17 Team I
8. ISWJ Wisła II
9. MKS MOS Katowice II
10.ISWJ Wisła I
11.Olimpia U17 Team II
Wszystkim zawodniczkom serdecznie dziękujemy za udział i sportową rywalizację. Zespołom Zagłębia Sosnowiec i RMKS Rybnik gratulujemy awansu do Finału MMP i życzymy powodzenia na parkiecie hali "Urania" w Olsztynie.


