KONFERENCJA LICENCYJNA ŚLZKOSZ.
Śląski Związek Koszykówki informuje iż w roku 2026 konferencja licencyjna dla Trenerów odbędzie się w terminie 13 - 14 czerwca w Brennej.
23.03.2026
Śląski Związek Koszykówki informuje iż w roku 2026 konferencja licencyjna dla Trenerów odbędzie się w terminie 13 - 14 czerwca w Brennej.
W dniach 23-24.06.2026r. w Radzyniu Podlaskim, odbywała się Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców oraz Dziewcząt w koszykówce 3x3. Reprezentacja męska, prowadzona przez Trenera Wojciecha Wieczorka finalnie zajęła 6 miejsce, natomiast Dziewczyny prowadzące przez Trenerkę Marzenę Rudolf, wywalczyły tytuł vicemistrzyń Polski.
W dniach 22-24 czerwca 2026 roku – w Radzyniu Podlaskim, odbędzie się XXXII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w sportach letnich „Lubelskie 2026” dla kadr wojewódzkich 3x3, w koszykówce dziewcząt rocznika 2012/2013.