Śląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
news

27.05.2019

Śląska Gala Koszykówki Młodzieżowej 2019

ŚLĄSKA GALA KOSZYKÓWKI MŁODZIEŻOWEJ

15.06.2019r.
Tychy hala MOSiR Al.Piłsudskiego 20
 

Harmonogram Gali:

09:30 Uroczyste otwarcie
09:40 Mecz Minikoszykówki Zuchów U-11 K MKS Czechowice-Dziedzice – ŻAK Żory / UKS SP 27 Katowice
10:05 Mecz Minikoszykówki Zuchów U-11 M MOSM Tychy - UKS SP 27 I Katowice / Stela Cieszyn
10:25 Wręczenie pucharów i medali: Minikoszykówka Zuchów U-11 K i U-11 M
10:40 Mecz Minikoszykówki Żaczek U-12 K JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec – Olimpia Wodzisław Śl. / MKS Czechowice-Dziedzice
11:05 Mecz Minikoszykówki Żaków U-12 M ŻAK Żory – MKKS I Rybnik / MOSM Tychy
11:25 Wręczenie pucharów i medali: Minikoszykówka Żaczek i Żaków U-12 K i U-12 M
11:40 Mecz Młodziczek Młodszych ISWJ Wisła – MKS MOS Katowice / RMKS Rybnik
12:05 Mecz Młodzików Młodszych MKS MOS Katowice – MOSM II Bytom / Stela Cieszyn
12:25 Wręczenie pucharów i medali: Młodziczki Młodsze i Młodzicy Młodsi
12:40 Mecz ALL-STARS Juniorek Starszych / Juniorek
13:05 Mecz ALL-STARS Juniorów Starszych / Juniorów
13:25 Wręczenie pucharów i medali: Juniorki, Juniorki Starsze, Juniorzy i Juniorzy Starsi, wręczenie pucharów: 2 Liga Kobiet Region                 Południe, wręczenie pucharu Klubowi MKKS Rybnik za awans do 2LM
13:45 Mecz Młodziczek Starszych Olimpia Wodzisław Śl. – MKS MOS Katowice / Chrobry Basket Głuchołazy
14:10 Mecz Młodzików Starszych UKS SP 27 Katowice – MKS Dąbrowa Górnicza / MKKS Rybnik
14:30 Wręczenie pucharów i medali: Młodziczki Starsze i Młodzicy Starsi, wręczenie statuetek brązowym medalistom OOM
14:45 Mecz Kadetek RMKS Rybnik – Pogoń Ruda Śl. / Piłsudczyk Brzeg
15:10 Mecz Kadetów MOSM I Bytom – MKKS I Rybnik / MKS I Dąbrowa Górnicza
15:30 Wręczenie pucharów i medali: Kadetki i Kadeci, zakończenie Śląskiej Gali Koszykówki.
 
Podczas Gali zostaną wręczone statuetki dla trenerów (wszystkie młodzieżowe cykle rozgrywkowe, 2 LK Region Południe), oraz dla najlepszych strzelców, najlepiej rzucających za 3 pkt i MVP (od U-13 do U-20M i U-22 K)
 
Najlepsi strzelcy:
Młodziczki Młodsze: Karolina Kiraga (ISWJ Wisła)
Młodzicy Młodsi: Franciszek Soiński (UKS MOSM II Bytom)
Młodziczki Starsze: Majka Stefaniak (ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski)
Młodzicy Starsi: Mikołaj Rduch (MKS Wodzisław Śląski)
Kadetki: Alicja Jarząb (UKS Piłsudczyk Brzeg)
Kadeci: Dominik Pastuszka (ŻAK Żory)
Juniorki: Julia Kluziak (MKS MOS Katowice)
Juniorzy: Bartosz Chodukiewicz (MKS Dąbrowa Górnicza)
Juniorki Starsze: Wiktoria Borzęcka (MKS MOS Katowice)
Juniorzy Starsi: Daniel Dawdo (GTK Gliwice)
 
Najlepiej rzucający za 3 pkt:
Młodziczki Młodsze: Wanesa Drankowska (KSK Stal Brzeg)
Młodzicy Młodsi: Michał Szarbatke (MKS MOS Katowice)
Młodziczki Starsze: Martyna Miedza (UKS MOSM Bytom)
Młodzicy Starsi: Marcin Kosiorowski (MKKS Rybnik)
Kadetki: Aleksandra Gazda (KSK Stal Brzeg)
Kadeci: Igor Lewandowski (MKKS I Rybnik)
Juniorki: Małgorzata Struzik (KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec)
Juniorzy: Łukasz Łośko (Stela Cieszyn)
Juniorki Starsze: Wiktoria Borzęcka (MKS MOS Katowice)
Juniorzy Starsi: Adam Dziedzic (MCKS Czeladź)
 
Wyróżnienia MVP zostaną ogłoszone podczas Gali.
 
Zaproszenia do udziału w meczach ALL-STARS zostaną przesłane bezpośrednio do Klubów.
Imprezę poprowadzi MACIEJ GUZIK – były zawodnik, sędzia, konferansjer, animator koszykówki.
Mecze pokazowe trwają 15 minut z zatrzymywanym czasem na rzuty osobiste, czas na rozgrzewkę – 5
min.Zespoły występujące jako gospodarze (mistrzowie) grają w strojach klubowych „jasnych”, zespoły
występujące jako goście - zespoły łączone (2 i 3 miejsce) grają w strojach klubowych „ciemnych”.
 
Serdecznie zapraszamy sympatyków koszykówki na podsumowanie sezonu 2018/2019

 Regulamin imprez sportowych

Obraz

Ogłoszenia

Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Obraz
Facebook Polub nas na
Facebooku
Twitter Śledź nas na
Twitterze
Newsletter Zapisz się na newsletter

Partnerzy

Śląskie - pozytywna energia Polski Związek Koszykówki Spalding SKM ZOF-STAL