Sponsorzy i partnerzy
Dokumenty
Dla mediów
Serwisy specjalne
Reklama
Kontakt
Aktualności
Związek
Zarząd
Komisja rewizyjna
Wydział Rozgrywek
Statut
Kluby
Wydział Sędziowski
Wydział Szkolenia
KADRY WOJEWÓDZKIE- info
MATERIAŁY
SZKOLENIA
KWM-CH
KWM-DZ
Ligi męskie
3LM
U14M
U13M
U12M
U11M
U10M
U15M
U19M
U17M
Poprzedni sezon
U9
Ligi kobiece
U14K
U13K
U11K
2 liga kobiet
U12K
U10K
U19K
U17K
U15K
Poprzedni sezon
U9
OBOWIĄZEK INFORMACYJNY
Wszystkie rozgrywki
Wszystkie rozgrywki
3 Liga Mężczyzn
2 Liga Kobiet
U19M
U17M
U15M
U14M
U13M
U19K
U17K
U15K
U14K
U13K
U12M
U12K
U11M
U11K
U10M
U10K
U9
SEZON: 2023/2024
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
ROZGRYWKI:
2 Liga Mężczyzn
2 Liga Mężczyzn
3 Liga Mężczyzn
2 Liga Kobiet
U20M
U18M
U16M
U14M
U13M
U22K
U18K
U16K
U14K
U13K
U12M
U11M
U12K
U11K
U15M
U15K
U10M
U10K
U9
U19M
U17M
U19K
U17K
DRUŻYNY
HALE
TABELA
TERMINARZ I WYNIKI
ZAWODNICY
STATYSTYKI
INDYWIDUALNE
DRUŻYNOWE
średnie / sumy
Ćwierćfinały
Rzuty wolne
Celne rzuty wolne suma
średnie / sumy
rekordy
Cały sezon
Runda Zasadnicza
Play OFF
II Runda
Ćwierćfinały
Półfinały
O 3 miejsce
Finał
Punkty
Czas gry
Rzuty z gry
Rzuty za 2
Rzuty za 3
Rzuty wolne
Zbiórki
Asysty
Straty
Przechwyty
Bloki
Faule
Eval, +/-
Celne rzuty wolne suma
Celne rzuty wolne śr.
Oddane rzuty wolne suma
Oddane rzuty wolne śr.
Skuteczność za 1
Lp.
Zawodnik
Drużyna
Mecze
Celne rzuty wolne suma
Celne rzuty wolne śr.
Oddane rzuty wolne suma
Oddane rzuty wolne śr.
Skuteczność za 1
1.
Grzegorz Mordzak
Pogoń Prudnik
2
14
7.00
17
8.50
82.4
2.
Michał Jędrzejewski
OPTeam Resovia Rzeszów
2
13
6.50
16
8.00
81.3
3.
Dawid Zaguła
OPTeam Resovia Rzeszów
2
12
6.00
15
7.50
80
4.
Norbert Kulon
ŁKS Coolpack Łódź
2
12
6.00
13
6.50
92.3
5.
Maciej Bębeniec
Enea Żubry Chorten Białystok
2
11
5.50
19
9.50
57.9
6.
Norbert Ziółko
OPTeam Resovia Rzeszów
2
11
5.50
14
7.00
78.6
7.
Marek Piechowicz
BS Polonia Bytom
2
10
5.00
12
6.00
83.3
8.
Patryk Gospodarek
Energa Basket Warszawa
2
9
4.50
10
5.00
90
9.
Tomasz Prostak
Pogoń Prudnik
2
8
4.00
9
4.50
88.9
10.
Karol Dębski
Energa Basket Warszawa
2
8
4.00
9
4.50
88.9
11.
Hubert Kruszczyński
PGE GiEK Turów Zgorzelec
2
8
4.00
10
5.00
80
12.
Filip Pruefer
BS Polonia Bytom
2
8
4.00
14
7.00
57.1
13.
Maksymilian Szefler
Energa Basket Warszawa
2
7
3.50
10
5.00
70
14.
Mateusz Górka
Energa Basket Warszawa
2
7
3.50
8
4.00
87.5
15.
Piotr Robak
KSK Ciech Noteć Inowrocław
2
7
3.50
9
4.50
77.8
16.
Darrell Harris
KSK Ciech Noteć Inowrocław
2
6
3.00
6
3.00
100
17.
Hubert Wyszkowski
Enea Żubry Chorten Białystok
2
6
3.00
11
5.50
54.5
18.
Mateusz Stawiak
KSK Ciech Noteć Inowrocław
2
6
3.00
10
5.00
60
19.
Jakub Dłoniak
KSK Ciech Noteć Inowrocław
2
5
2.50
5
2.50
100
20.
Paweł Nowicki
Pogoń Prudnik
2
5
2.50
6
3.00
83.3
21.
Mikołaj Grod
KSK Ciech Noteć Inowrocław
2
5
2.50
8
4.00
62.5
22.
Kacper Dominiak
ŁKS Coolpack Łódź
2
5
2.50
6
3.00
83.3
23.
Wojciech Szpyrka
OPTeam Resovia Rzeszów
2
5
2.50
6
3.00
83.3
24.
Arkadiusz Zabielski
Enea Żubry Chorten Białystok
2
4
2.00
15
7.50
26.7
25.
Bartosz Bochno
PGE GiEK Turów Zgorzelec
2
4
2.00
4
2.00
100
26.
Cezary Fudziak
PGE GiEK Turów Zgorzelec
2
4
2.00
6
3.00
66.7
27.
Paweł Minciel
PGE GiEK Turów Zgorzelec
2
4
2.00
6
3.00
66.7
28.
Bartosz Wróbel
BS Polonia Bytom
2
4
2.00
6
3.00
66.7
29.
Krystian Tyszka
Enea Żubry Chorten Białystok
2
4
2.00
6
3.00
66.7
30.
Jan Malesa
Enea Żubry Chorten Białystok
2
4
2.00
6
3.00
66.7
31.
Michał Krawiec
BS Polonia Bytom
2
4
2.00
6
3.00
66.7
32.
Karol Obarek
Enea Żubry Chorten Białystok
2
4
2.00
6
3.00
66.7
33.
Igor Urban
ŁKS Coolpack Łódź
2
3
1.50
7
3.50
42.9
34.
Mateusz Bryniarski
Energa Basket Warszawa
2
3
1.50
7
3.50
42.9
35.
Norman Zuber
Energa Basket Warszawa
1
3
3.00
6
6.00
50
36.
Tomasz Deja
Enea Żubry Chorten Białystok
,
KS 27 Katowice
2
3
1.50
6
3.00
50
37.
Jarosław Giżyński
BS Polonia Bytom
2
3
1.50
4
2.00
75
38.
Stanferd Sanny
Pogoń Prudnik
2
3
1.50
4
2.00
75
39.
Aleksander Filipiak
KSK Ciech Noteć Inowrocław
2
3
1.50
6
3.00
50
40.
Mikołaj Wojciechowski
ŁKS Coolpack Łódź
2
2
1.00
4
2.00
50
41.
Jakub Kondraciuk
PGE GiEK Turów Zgorzelec
2
2
1.00
4
2.00
50
42.
Mikołaj Styczeń
Enea Żubry Chorten Białystok
2
2
1.00
8
4.00
25
43.
Bartłomiej Ratajczak
PGE GiEK Turów Zgorzelec
2
2
1.00
4
2.00
50
44.
Kamil Zywert
PGE GiEK Turów Zgorzelec
2
1
0.50
4
2.00
25
19.05.2024
KADRA ŚLĄSKA CHŁOPCÓW 2011 i MŁODSI W CHYBIU - DRUGA KONSULTACJA SZKOLENIOWA
11.05.2024
MMP 3X3, Bytom - 06.05.2024r.
21.04.2024
KADRA ŚLĄSKA CHŁOPCÓW 2011 I MŁODSI W CHYBIU
14.04.2024
KADRA ŚLĄSKA DZIEWCZĄT 2011 I MŁODSZE W CHYBIU!
Zobacz wszystkie galerie >
Ogłoszenia
07.07.2022
Przerwa wakacyjna
Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Polub nas na
Facebooku
Śledź nas na
Twitterze
Zapisz się na newsletter
Partnerzy
‹
›
×
×