Śląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Dawid Zaguła ZKS Stal Stalowa Wola 21 534 25.43
2. Paweł Jurczyński Zagłębie Sosnowiec 22 531 24.14
3. Mariusz Piotrkowski AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 21 478 22.76
4. Robert Kozaczka Daas Basket Hills Bielsko-Biała 22 475 21.59
5. Radosław Plebanek AZS UMK PBDI Toruń 20 472 23.60
6. Jakub Nowak MKS Sokół Międzychód 23 463 20.13
7. Krzysztof Banyś SSK Rzeszów 22 424 19.27
8. Artur Mikołajko AZS PWSW MCS Daniel Przemyśl 23 414 18.00
9. Jakub Lewandowski AZS UJK Kielce 20 392 19.60
10. Paweł Ciążkowski BC Obra Kościan 23 382 16.61
11. Roman Janik MUKS Hutnik Warszawa 18 381 21.17
12. Patryk Garwol MKS Otmuchów 22 378 17.18
13. Artur Mrówczyński KS Kosz Pleszew 22 378 17.18
14. Jakub Der Muszkieterowie Nowa Sól 23 369 16.04
15. Bartosz Sarzało Decka Pelplin 23 367 15.96
16. Grzegorz Szybowicz Daas Basket Hills Bielsko-Biała 23 361 15.70
17. Aleksander Maślanka KS Pogoń Ruda Śląska 23 361 15.70
18. Filip Taisner KŚ AZS Gliwice 23 359 15.61
19. Marcin Chudy Decka Pelplin 22 359 16.32
20. Piotr Barszcz Sokół Ostrów Mazowiecka 21 358 17.05
21. Kamil Fiedukiewicz WKK Wrocław 22 358 16.27
22. Marcin Woroniecki Biofarm Basket Suchy Las 23 357 15.52
23. Tomasz Krzywdziński Górnik Trans.eu Wałbrzych 23 353 15.35
24. Aleksander Lewandowski Biofarm Basket Suchy Las 19 353 18.58
25. Adam Myśliwiec AZS UMCS Lublin 21 349 16.62
26. Krzysztof Wąsowicz KŚ AZS Gliwice 23 345 15.00
27. Karol Dębski Syntex Księżak Łowicz 21 340 16.19
28. Emil Podkowiński MCKiS Jaworzno 20 338 16.90
29. Michał Zygadło MKS Otmuchów 23 338 14.70
30. Rafał Chudzik Stomil Olsztyn 22 337 15.32
31. Michał Kozak KS Sudety Jelenia Góra 20 335 16.75
32. Grzegorz Malewski MUKS Hutnik Warszawa 18 334 18.56
33. Ante Markoč Stomil Olsztyn 18 331 18.39
34. Patryk Piszczatowski MKS II Dąbrowa Górnicza 22 328 14.91
35. Szymon Maciołek RKKS Rawia Rawag Rawicz 23 328 14.26
36. Jakub Czyż Zagłębie Sosnowiec 21 327 15.57
37. Bartosz Czerwonka AZS AGH Kraków 22 324 14.73
38. Norbert Kujon KK Polonia Bytom 22 323 14.68
39. Kamil Wójciak Zagłębie Sosnowiec 21 322 15.33
40. Karol Leszczyński AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 23 322 14.00
41. Bartłomiej Wróblewski Żubry Białystok 21 320 15.24
42. Rafał Niesobski KS Sudety Jelenia Góra 21 320 15.24
43. Nikodem Kowalski AZS Częstochowa 19 320 16.84
44. Daniel Korólczyk Domino Inowrocław 21 318 15.14
45. Łukasz Ochodek MKKS Rybnik 23 315 13.70
46. Patryk Kędel Legia II Warszawa 19 314 16.53
47. Sebastian Bożenko Exact Systems Śląsk II Wrocław 23 312 13.57
48. Wojciech Leszczyński Weegree AZS Politechnika Opolska 22 312 14.18
49. Kamil Czajkowski TS Wisła Kraków 23 310 13.48
50. Kacper Mąkowski SMS PZKosz Władysławowo 22 308 14.00
51. Waldemar Kabat BC Obra Kościan 20 305 15.25
52. Andrzej Misiewicz Żubry Białystok 21 303 14.43
53. Tomasz Wróbel KK Polonia Bytom 22 303 13.77
54. Karol Majchrzak Decka Pelplin, AZS UJK Kielce 21 303 14.43
55. Zbigniew Malinowski AZS UMK PBDI Toruń 21 302 14.38
56. Alan Urbaniak KS Kosz Pleszew 22 302 13.73
57. Maciej Koperski AZS AGH Kraków 22 302 13.73
58. Dariusz Dobrzycki Sklep Polski MKK Gniezno 21 301 14.33
59. Grzegorz Taberski Muszkieterowie Nowa Sól 22 301 13.68
60. Hubert Kruszczyński Górnik Trans.eu Wałbrzych 23 300 13.04
61. Maciej Maj MCKiS Jaworzno 20 300 15.00
62. Jakub Pawlak KK Polonia Bytom 23 297 12.91
63. Grzegorz Sołtysiak Domino Inowrocław 23 296 12.87
64. Maciej Kościuk Röben Gimbasket Wrocław 19 293 15.42
65. Krzysztof Zieliński MKKS Rybnik 23 293 12.74
66. Mikołaj Smarzy MKS Sokół Międzychód 22 292 13.27
67. Piotr Janowski Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 22 291 13.23
68. Wojciech Barycz Weegree AZS Politechnika Opolska 19 289 15.21
69. Mateusz Pawlik KS Pogoń Ruda Śląska 23 289 12.57
70. Wiktor Specyalski Stomil Olsztyn 22 288 13.09
71. Krzysztof Spała Górnik Trans.eu Wałbrzych 22 286 13.00
72. Grzegorz Paszek RKKS Rawia Rawag Rawicz 23 286 12.43
73. Patryk Jeleń KS Pogoń Ruda Śląska 23 286 12.43
74. Arkadiusz Zabielski Żubry Białystok 21 286 13.62
75. Juliusz Barański Domino Inowrocław 23 285 12.39
76. Marcin Wróbel Górnik Trans.eu Wałbrzych 21 282 13.43
77. Wojciech Żurawski KS Stal Kosz Ostrów Wlkp. 15 282 18.80
78. Aleksander Raczek KS Sudety Jelenia Góra 21 281 13.38
79. Luka Małachow Röben Gimbasket Wrocław 21 281 13.38
80. Paweł Minciel KS Sudety Jelenia Góra 18 281 15.61
81. Mateusz Wiśniewski AZS UMCS Lublin 20 280 14.00
82. Damian Szablewski SMK Lubin 21 279 13.29
83. Łukasz Kuczyński KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 16 277 17.31
84. Mateusz Szlachetka SMS PZKosz Władysławowo 17 275 16.18
85. Jarosław Fomiczow AZS Częstochowa 22 273 12.41
86. Damian Durski Górnik Trans.eu Wałbrzych 23 272 11.83
87. Kacper Traczyk Muszkieterowie Nowa Sól 23 272 11.83
88. Tomasz Stankala KS Pogoń Ruda Śląska 19 271 14.26
89. Michał Kamberski Röben Gimbasket Wrocław 22 270 12.27
90. Rafał Sebrala Zagłębie Sosnowiec 22 270 12.27
91. Łukasz Olejnik KS Stal Kosz Ostrów Wlkp. 22 268 12.18
92. Adam Skiba MKS II Dąbrowa Górnicza 22 267 12.14
93. Kamil Hanke Politechnika Gdańska 22 266 12.09
94. Miłosz Olejniczak SMK Lubin 19 265 13.95
95. Sławomir Sikora Decka Pelplin 22 265 12.05
96. Maciej Piszczek KŚ AZS Gliwice 21 265 12.62
97. Patryk Buszta AZS PWSW MCS Daniel Przemyśl 23 265 11.52
98. Mikołaj Sowa SSK Rzeszów 21 265 12.62
99. Piotr Golasiński Sklep Polski MKK Gniezno 21 264 12.57
100. Jakub Szubart SSK Rzeszów 22 264 12.00
101. Sebastian Walda Trefl II Sopot 19 262 13.79
102. Jakub Wojciechowski TS Wisła Kraków 22 262 11.91
103. Przemysław Gworek MCKiS Jaworzno 23 262 11.39
104. Michał Cichoń Daas Basket Hills Bielsko-Biała 21 262 12.48
105. Bartłomiej Bartoszewicz ŁKS AZS UŁ SG Łódź 16 261 16.31
106. Michał Warchowski Domino Inowrocław 23 261 11.35
107. Cezary Gumiński AZS PWSW MCS Daniel Przemyśl 22 260 11.82
108. Grzegorz Zadęcki Weegree AZS Politechnika Opolska 23 260 11.30
109. Adrian Bogucki SMS PZKosz Władysławowo 22 259 11.77
110. Miłosz Sroczyński BC Obra Kościan 23 257 11.17
111. Maciej Cukierda Syntex Księżak Łowicz 21 257 12.24
112. Jakub Żaczek TS Wisła Kraków 23 257 11.17
113. Michał Szydłowski Sklep Polski MKK Gniezno 21 255 12.14
114. Łukasz Majchrowski MKS II Dąbrowa Górnicza 21 253 12.05
115. Karol Kamiński Asseco AMW II Gdynia 16 252 15.75
116. Marcin Chodkiewicz MKS Sokół Międzychód 23 249 10.83
117. Mariusz Przygucki Sokół Ostrów Mazowiecka 20 249 12.45
118. Bartłomiej Ratajczak Górnik Trans.eu Wałbrzych 23 248 10.78
119. Łukasz Wojciechowski KS Stal Kosz Ostrów Wlkp. 23 247 10.74
120. Bartłomiej Pietras Asseco AMW II Gdynia 20 246 12.30
121. Patryk Wieczorek MKS II Dąbrowa Górnicza 14 245 17.50
122. Mikołaj Spała KS Stal Kosz Ostrów Wlkp. 23 245 10.65
123. Tomasz Józefiak WKK Wrocław 20 243 12.15
124. Konrad Mamcarczyk AZS AGH Kraków 22 243 11.05
125. Krzysztof Grudzień Dziki Warszawa 15 242 16.13
126. Patryk Stankowski BC Obra Kościan 23 241 10.48
127. Michał Pietrzak Röben Gimbasket Wrocław 21 241 11.48
128. Patryk Wydra AZS UMCS Lublin 21 238 11.33
129. Kacper Dominiak ŁKS AZS UŁ SG Łódź 21 238 11.33
130. Marek Sobkowiak Sklep Polski MKK Gniezno 22 237 10.77
131. Przemysław Słoniewski Sokół Ostrów Mazowiecka 21 236 11.24
132. Arkadiusz Świt ŁKS AZS UŁ SG Łódź 21 235 11.19
133. Bartłomiej Podworski AZS AGH Kraków 22 235 10.68
134. Jakub Jaroszyński Gryf Goleniów 21 235 11.19
135. Hubert Wyszkowski SMS PZKosz Władysławowo 22 234 10.64
136. Radosław Skubiński Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 20 232 11.60
137. Bartłomiej Pelczar TBV Start II Lublin 14 231 16.50
138. Marcin Majer Domino Inowrocław 17 231 13.59
139. Wojciech Zub MCKiS Jaworzno 19 230 12.11
140. Filip Pruefer Politechnika Gdańska 17 228 13.41
141. Tomasz Nogalski AZS Częstochowa 23 226 9.83
142. Aleksander Załucki Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 14 225 16.07
143. Sławomir Dźwilewski Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie 20 225 11.25
144. Krzysztof Chmielarz Weegree AZS Politechnika Opolska 20 223 11.15
145. Konrad Strzępek SSK Rzeszów 23 222 9.65
146. Artur Szymański KŚ AZS Gliwice 23 222 9.65
147. Łukasz Szczypka AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 23 220 9.57
148. Paweł Lasota KS Kosz Pleszew 21 220 10.48
149. Adam Białdyga MKKS Rybnik 18 219 12.17
150. Aleksander Szczerbatiuk Żubry Białystok 19 218 11.47
151. Mateusz Mucha MKKS Rybnik 22 218 9.91
152. Przemysław Galewski KS Kosz Pleszew 23 218 9.48
153. Leszek Kaczmarski ZKS Stal Stalowa Wola 17 216 12.71
154. Łukasz Malinowski Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie 21 215 10.24
155. Tomasz Pisarczyk KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 21 215 10.24
156. Jędrzej Szymański Decka Pelplin 23 215 9.35
157. Maksymilian Zagórski Exact Systems Śląsk II Wrocław 20 214 10.70
158. Jan Malesa Exact Systems Śląsk II Wrocław 21 213 10.14
159. Mateusz Szczypiński KS Rosa-Sport Radom 18 213 11.83
160. Jan Rerak TS Wisła Kraków 21 212 10.10
161. Krzysztof Kalinowski Żubry Białystok 19 211 11.11
162. Tomasz Bryzek Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 11 209 19.00
163. Wojciech Dulnik MUKS Hutnik Warszawa 20 209 10.45
164. Bartosz Włuczyński Syntex Księżak Łowicz 21 209 9.95
165. Paweł Mol KS Pogoń Ruda Śląska 22 208 9.45
166. Maciej Wąsowicz KŚ AZS Gliwice 14 208 14.86
167. Dominik Wilczek Exact Systems Śląsk II Wrocław 16 208 13.00
168. Maciej Kochaniak ŁKS AZS UŁ SG Łódź 21 207 9.86
169. Rafał Glapiński Górnik Trans.eu Wałbrzych 15 207 13.80
170. Kacper Kuta RKKS Rawia Rawag Rawicz 19 207 10.89
171. Szymon Daszke Trefl II Sopot 19 207 10.89
172. Mateusz Pryć Gryf Goleniów 15 207 13.80
173. Norbert Ziółko KS Rosa-Sport Radom 21 207 9.86
174. Michał Krawiec MKS Otmuchów 13 206 15.85
175. Maciej Szewczyk AZS UJK Kielce 21 206 9.81
176. Piotr Jagoda AZS UMCS Lublin 20 206 10.30
177. Michał Marciniak AZS UMCS Lublin 17 206 12.12
178. Dawid Boryka MKS II Dąbrowa Górnicza 18 204 11.33
179. Grzegorz Kamiński Asseco AMW II Gdynia 19 204 10.74
180. Damian Tokarski Syntex Księżak Łowicz 18 203 11.28
181. Daniel Nieporęcki Syntex Księżak Łowicz 21 200 9.52
182. Dawid Weiss MCKiS Jaworzno 22 200 9.09
183. Tomasz Dylicki Trefl II Sopot 23 199 8.65
184. Adam Bączyński KK Polonia Bytom 21 199 9.48
185. Łukasz Jaśkiewicz Politechnika Gdańska 18 199 11.06
186. Piotr Karpacz AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 23 197 8.57
187. Dawid Grochowski MCKiS Jaworzno 23 196 8.52
188. Mateusz Łabuda ZKS Stal Stalowa Wola 20 194 9.70
189. Krzysztof Kurdubski KK Polonia Bytom 22 194 8.82
190. Artur Cielma Muszkieterowie Nowa Sól 17 193 11.35
191. Karol Sasnal Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 16 191 11.94
192. Sławomir Murowicki AZS UMK PBDI Toruń 19 191 10.05
193. Wojciech Suprun Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie 15 190 12.67
194. Dawid Musialski Gryf Goleniów 20 190 9.50
195. Jarosław Wilusz KS Sudety Jelenia Góra 22 189 8.59
196. Bartłomiej Gubernat Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 22 189 8.59
197. Piotr Osiakowski AZS UJK Kielce 19 187 9.84
198. Jarosław Kalinowski MKS Sokół Międzychód 23 187 8.13
199. Wojciech Wątroba KS Rosa-Sport Radom 20 186 9.30
200. Mateusz Kulis Stomil Olsztyn 22 186 8.45
201. Marcin Majcherek AZS Częstochowa 23 185 8.04
202. Michał Kołodziej Asseco AMW II Gdynia 14 184 13.14
203. Adam Cichoń Weegree AZS Politechnika Opolska 22 184 8.36
204. Damian Dwornik SMK Lubin 21 182 8.67
205. Jacek Gwardecki ŁKS AZS UŁ SG Łódź 18 180 10.00
206. Kacper Nowak Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 20 179 8.95
207. Piotr Wójcik MUKS Hutnik Warszawa, Dziki Warszawa 17 179 10.53
208. Patryk Pachołek Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 20 179 8.95
209. Paweł Mowlik KS Kosz Pleszew 22 178 8.09
210. Michał Kucharski Legia II Warszawa 18 178 9.89
211. Radosław Lemański MCKiS Jaworzno 23 177 7.70
212. Sebastian Dusiło AZS AGH Kraków 21 176 8.38
213. Szymon Budnikowski Sklep Polski MKK Gniezno 17 175 10.29
214. Rafał Milczyński Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 21 175 8.33
215. Patryk Bajtus KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 19 175 9.21
216. Adam Anduła KS Pogoń Ruda Śląska 20 175 8.75
217. Dawid Kołakowski RKKS Rawia Rawag Rawicz 23 174 7.57
218. Damian Tabor ZKS Stal Stalowa Wola 20 174 8.70
219. Marcel Kapuściński Dziki Warszawa 19 174 9.16
220. Adam Brenk Politechnika Gdańska 14 174 12.43
221. Patryk Andres MUKS Hutnik Warszawa 18 174 9.67
222. Tomasz Giniewski Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie 22 174 7.91
223. Mateusz Nowacki Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 20 173 8.65
224. Marcin Weselak AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 23 173 7.52
225. Patryk Marek KS Stal Kosz Ostrów Wlkp. 23 172 7.48
226. Przemysław Łaszewski AZS Częstochowa 23 171 7.43
227. Adam Niespor MKS II Dąbrowa Górnicza 22 171 7.77
228. Krzysztof Wilk MKS Otmuchów 20 170 8.50
229. Wojciech Majchrzak BC Obra Kościan 21 170 8.10
230. Adam Bednarczyk Muszkieterowie Nowa Sól 18 169 9.39
231. Bartosz Grudziński Sokół Ostrów Mazowiecka 19 169 8.89
232. Mateusz Bębeniec KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 21 168 8.00
233. Bartosz Sprengel AZS UJK Kielce 21 167 7.95
234. Maksymilian Motel Biofarm Basket Suchy Las 21 167 7.95
235. Michał Moralewicz KK Polonia Bytom 23 166 7.22
236. Mateusz Turcza SMK Lubin 22 166 7.55
237. Wojciech Szpyrka KK Polonia Bytom 16 164 10.25
238. Karol Tomczyk AZS UMK PBDI Toruń 19 164 8.63
239. Leszek Kulczyński Gryf Goleniów 13 164 12.62
240. Tomasz Żeleźniak Exact Systems Śląsk II Wrocław 14 164 11.71
241. Mirosław Chorostecki MKS Otmuchów 19 164 8.63
242. Grzegorz Płocica AZS PWSW MCS Daniel Przemyśl 13 163 12.54
243. Rafał Urbaniak KS Kosz Pleszew 20 163 8.15
244. Mateusz Bilski Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 20 163 8.15
245. Bartosz Zając WKK Wrocław 21 162 7.71
246. Mateusz Kaczmarek BC Obra Kościan 21 162 7.71
247. Filip Stryjewski Asseco AMW II Gdynia 21 162 7.71
248. Patryk Pułkotycki Trefl II Sopot 20 161 8.05
249. Mateusz Itrich Asseco AMW II Gdynia 21 160 7.62
250. Adam Kadej Politechnika Gdańska 22 160 7.27
251. Łukasz Ryfa Sokół Ostrów Mazowiecka 21 160 7.62
252. Mariusz Konopatzki Asseco AMW II Gdynia 11 159 14.45
253. Stanisław Kiszka BC Obra Kościan 23 159 6.91
254. Bartosz Zubik Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie 22 159 7.23
255. Mateusz Stawiak Exact Systems Śląsk II Wrocław 13 159 12.23
256. Krzysztof Kozłowski Domino Inowrocław 20 158 7.90
257. Emil Rau Sklep Polski MKK Gniezno 19 157 8.26
258. Jarosław Bartkowiak Weegree AZS Politechnika Opolska 23 157 6.83
259. Andrzej Krajewski Biofarm Basket Suchy Las 21 155 7.38
260. Maciej Leszczyński Asseco AMW II Gdynia 17 154 9.06
261. Igor Jagiełło AZS UJK Kielce 21 154 7.33
262. Hubert Makuch AZS PWSW MCS Daniel Przemyśl 18 154 8.56
263. Patryk Jasiński MUKS Hutnik Warszawa 19 153 8.05
264. Marcin Marchoff Dziki Warszawa 13 153 11.77
265. Marcin Bandyga ZKS Stal Stalowa Wola 21 152 7.24
266. Sylwester Kus KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 20 152 7.60
267. Michał Chrabota TS Wisła Kraków 18 151 8.39
268. Tristan Baliński Decka Pelplin 20 151 7.55
269. Rafał Pietrzak MUKS Hutnik Warszawa 20 151 7.55
270. Jakub Motylewski Trefl II Sopot 18 151 8.39
271. Łukasz Kupczyński Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 15 149 9.93
272. Łukasz Lewiński AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 23 148 6.43
273. Dawid Józefowski KŚ AZS Gliwice 22 147 6.68
274. Adrian Matyszkiewicz SMS PZKosz Władysławowo 22 146 6.64
275. Aleksander Lebiedziński Politechnika Gdańska 21 146 6.95
276. Karol Nowakowski KS Rosa-Sport Radom 21 145 6.90
277. Bartosz Jyż KS Sudety Jelenia Góra 20 145 7.25
278. Przemysław Jaworski Sokół Ostrów Mazowiecka 19 145 7.63
279. Łukasz Piórkowski MKKS Rybnik 23 145 6.30
280. Jan Sobiech AZS UMCS Lublin 18 145 8.06
281. Filip Kołakowski KS Rosa-Sport Radom 21 143 6.81
282. Krystian Reszka Decka Pelplin 21 143 6.81
283. Jarosław Giżyński Biofarm Basket Suchy Las 20 142 7.10
284. Mateusz Szalka SSK Rzeszów 20 139 6.95
285. Jarosław Pawłowski Weegree AZS Politechnika Opolska 17 139 8.18
286. Rafał Partyka ZKS Stal Stalowa Wola 16 139 8.69
287. Maciej Goryl Daas Basket Hills Bielsko-Biała 23 138 6.00
288. Kacper Burczyk Trefl II Sopot 23 138 6.00
289. Mateusz Rutkowski MKS Sokół Międzychód 22 137 6.23
290. Jędrzej Jankowiak RKKS Rawia Rawag Rawicz 19 137 7.21
291. Radosław Basiński Weegree AZS Politechnika Opolska 23 136 5.91
292. Maciej Balcerzak Zagłębie Sosnowiec 22 135 6.14
293. Patryk Wal ŁKS AZS UŁ SG Łódź 18 135 7.50
294. Wojciech Gorgoń TS Wisła Kraków 15 134 8.93
295. Maciej Żmudka SSK Rzeszów 19 133 7.00
296. Iwan Wasyl AZS AGH Kraków 21 133 6.33
297. Wojciech Szpyrka Legia II Warszawa 14 133 9.50
298. Wojciech Jaworski SMK Lubin 23 132 5.74
299. Rafał Chwastyk Röben Gimbasket Wrocław 22 131 5.95
300. Michał Orlikowski AZS Częstochowa 23 130 5.65
301. Aleksander Adamczak Biofarm Basket Suchy Las 22 130 5.91
302. Marcin Marczuk KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 16 130 8.13
303. Maciej Krówczyński RKKS Rawia Rawag Rawicz 22 129 5.86
304. Kamil Jakubowski Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 23 129 5.61
305. Kacper Bejnar Zagłębie Sosnowiec 21 128 6.10
306. Mateusz Druszcz AZS UJK Kielce 13 127 9.77
307. Paweł Karasiewicz Żubry Białystok 18 127 7.06
308. Daniel Kotwasiński Sklep Polski MKK Gniezno 18 127 7.06
309. Jakub Bartoszewicz AZS UMK PBDI Toruń 20 125 6.25
310. Daniel Szłapka Politechnika Gdańska 15 124 8.27
311. Paweł Macowicz SMK Lubin 23 124 5.39
312. Rafał Grzybek MKKS Rybnik 21 123 5.86
313. Rafał Bartkowski Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 15 123 8.20
314. Rafał Piesio KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 18 122 6.78
315. Błażej Pawlik KS Kosz Pleszew 21 122 5.81
316. Łukasz Kwiatkowski MKS Sokół Międzychód 16 122 7.63
317. Konrad Dawdo SMS PZKosz Władysławowo 19 121 6.37
318. Jarosław Andrusiewicz Stomil Olsztyn 14 121 8.64
319. Maciej Wołyniec Dziki Warszawa 20 121 6.05
320. Marcin Kuczmera ŁKS AZS UŁ SG Łódź 20 121 6.05
321. Piotr Ziółkowski KS Stal Kosz Ostrów Wlkp., KS Kosz Pleszew 20 121 6.05
322. Łukasz Uberna WKK Wrocław 23 120 5.22
323. Piotr Łucka Syntex Księżak Łowicz 18 120 6.67
324. Michał Kucharski Syntex Księżak Łowicz 19 119 6.26
325. Igor Muszyński Dziki Warszawa 18 119 6.61
326. Mikołaj Ratajczak Exact Systems Śląsk II Wrocław 16 117 7.31
327. Dawid Golus KS Rosa-Sport Radom 20 116 5.80
328. Wojciech Kostek MKS Otmuchów 20 116 5.80
329. Michał Borówka AZS AGH Kraków 22 116 5.27
330. Jakub Simon Biofarm Basket Suchy Las 18 114 6.33
331. Adam Nowakowski AZS UJK Kielce 21 114 5.43
332. Łukasz Sil ŁKS AZS UŁ SG Łódź 17 113 6.65
333. Adrian Polewiak Muszkieterowie Nowa Sól 23 112 4.87
334. Michał Kroczak WKK Wrocław 18 111 6.17
335. Eryk Zielinko KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 14 110 7.86
336. Marcin Siwak TS Wisła Kraków 21 110 5.24
337. Olaf Wysocki Legia II Warszawa 14 110 7.86
338. Radosław Chorab MKS II Dąbrowa Górnicza 21 110 5.24
339. Bartłomiej Rodak RKKS Rawia Rawag Rawicz 23 110 4.78
340. Krzysztof Szemieta Dziki Warszawa 16 110 6.88
341. Piotr Karnia Daas Basket Hills Bielsko-Biała 15 109 7.27
342. Bartłomiej Reszka Stomil Olsztyn 22 108 4.91
343. Mikołaj Serbakowski KS Kosz Pleszew 20 106 5.30
344. Michał Medes AZS AGH Kraków, Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 21 105 5.00
345. Łukasz Bartnicki Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie 22 105 4.77
346. Adam Staśkowiak RKKS Rawia Rawag Rawicz 22 103 4.68
347. Michał Rybakowski BC Obra Kościan 19 103 5.42
348. Paweł Gałczyński Röben Gimbasket Wrocław 21 103 4.90
349. Tomasz Zyber KS Stal Kosz Ostrów Wlkp., KS Kosz Pleszew 17 102 6.00
350. Patryk Smugała Decka Pelplin 21 102 4.86
351. Marcin Włodarczyk Stomil Olsztyn 21 100 4.76
352. Bartłomiej Bojko Syntex Księżak Łowicz 15 100 6.67
353. Sebastian Beluch Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie 13 100 7.69
354. Maciej Gębala TS Wisła Kraków 22 100 4.55
355. Bartłomiej Pawlak Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 20 100 5.00
356. Kamil Konieczka Domino Inowrocław 19 99 5.21
357. Patryk Derkowski AZS UMK PBDI Toruń 19 99 5.21
358. Witold Kuriańczyk AZS PWSW MCS Daniel Przemyśl 17 98 5.76
359. Bartosz Muda AZS UMCS Lublin 21 98 4.67
360. Kamil Michalski MCKiS Jaworzno 21 96 4.57
361. Paweł Łapiński MUKS Hutnik Warszawa 20 95 4.75
362. Maciej Warmiak MUKS Hutnik Warszawa 19 95 5.00
363. Rafał Holnicki-Szulc Dziki Warszawa 19 95 5.00
364. Wiktor Rycerz SSK Rzeszów 15 95 6.33
365. Fryderyk Matusiak WKK Wrocław 22 95 4.32
366. Bartosz Zawadzki MKS Sokół Międzychód 23 94 4.09
367. Artur Bednarczyk Stomil Olsztyn 18 94 5.22
368. Dominik Grudziński Muszkieterowie Nowa Sól, Gryf Goleniów 18 93 5.17
369. Bartłomiej Dróżdż ŁKS AZS UŁ SG Łódź 18 93 5.17
370. Patryk Spojda Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 21 93 4.43
371. Patryk Milewski KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 19 92 4.84
372. Kacper Samuła RKKS Rawia Rawag Rawicz 21 92 4.38
373. Tomasz Madejski WKK Wrocław 22 91 4.14
374. Marcin Monach Żubry Białystok 20 90 4.50
375. Krzysztof Łoś TBV Start II Lublin 19 90 4.74
376. Michał Busz Muszkieterowie Nowa Sól 23 89 3.87
377. Adam Adamski MKS Sokół Międzychód 20 89 4.45
378. Michał Szwedo AZS UJK Kielce 15 89 5.93
379. Alberto Garita Daas Basket Hills Bielsko-Biała 20 89 4.45
380. Szymon Szymański KS Rosa-Sport Radom 11 87 7.91
381. Michał Sasik Exact Systems Śląsk II Wrocław 19 87 4.58
382. Daniel Goldammer MCKiS Jaworzno 18 87 4.83
383. Sebastian Dąbek MCKiS Jaworzno 15 87 5.80
384. Maciej Szeszycki Röben Gimbasket Wrocław 20 86 4.30
385. Mateusz Adamus Daas Basket Hills Bielsko-Biała 20 86 4.30
386. Łukasz Sobuta KS Rosa-Sport Radom 16 86 5.38
387. Mateusz Czempiel Exact Systems Śląsk II Wrocław 16 86 5.38
388. Karol Kazmirowski TBV Start II Lublin 15 86 5.73
389. Wojciech Matysek TBV Start II Lublin 16 85 5.31
390. Marcin Jurkiewicz Sokół Ostrów Mazowiecka 18 85 4.72
391. Adrian Sobkowiak SMS PZKosz Władysławowo 18 84 4.67
392. Kosma Kołcz Weegree AZS Politechnika Opolska 19 83 4.37
393. Maciej Łapiński Dziki Warszawa 18 82 4.56
394. Marcel Korolczuk Asseco AMW II Gdynia 19 82 4.32
395. Igor Kozłowski Exact Systems Śląsk II Wrocław 13 81 6.23
396. Piotr Aderek Legia II Warszawa 19 81 4.26
397. Adam Chodkiewicz MKS Sokół Międzychód 13 80 6.15
398. Maciej Bielecki MKS II Dąbrowa Górnicza 20 80 4.00
399. Leszek Siwy Daas Basket Hills Bielsko-Biała 12 79 6.58
400. Krystian Maćkiewicz AZS UMK PBDI Toruń 19 79 4.16
401. Filip Andrzejewski Sklep Polski MKK Gniezno 19 78 4.11
402. Jakub Putra Trefl II Sopot 21 78 3.71
403. Mikołaj Krakowiak KS Rosa-Sport Radom 16 78 4.88
404. Damian Dyrda AZS AGH Kraków 18 78 4.33
405. Marek Sidor MKKS Rybnik 21 77 3.67
406. Jakub Natkaniec TS Wisła Kraków 20 76 3.80
407. Daniel Dawdo SMS PZKosz Władysławowo 22 75 3.41
408. Kordian Jóźwiuk KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 11 75 6.82
409. Mikołaj Lewandowicz Domino Inowrocław 12 75 6.25
410. Rafał Kikowski KS Kosz Pleszew 20 74 3.70
411. Bartosz Stawowski AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 21 73 3.48
412. Sylwester Konieczny ZKS Stal Stalowa Wola 18 73 4.06
413. Kacper Wronkowski Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 22 73 3.32
414. Krystian Tyszka KS Rosa-Sport Radom 16 72 4.50
415. Michał Bagaziński AZS UMK PBDI Toruń 20 72 3.60
416. Sebastian Wojciechowski AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 16 72 4.50
417. Filip Drewniak Legia II Warszawa 15 71 4.73
418. Maciej Koćma AZS Częstochowa 23 70 3.04
419. Kacper Kowalski Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie 17 70 4.12
420. Łukasz Frącz MKS Otmuchów 21 70 3.33
421. Szymon Skop SSK Rzeszów 12 70 5.83
422. Marek Grzegorzewski KŚ AZS Gliwice 19 69 3.63
423. Grzegorz Błotko Daas Basket Hills Bielsko-Biała 12 69 5.75
424. Jakub Sadowski Legia II Warszawa 18 69 3.83
425. Daniel Tomczyk MKS II Dąbrowa Górnicza 19 69 3.63
426. Michał Wasilewski KS Sudety Jelenia Góra 18 69 3.83
427. Maciej Marcinkowski Asseco AMW II Gdynia 16 68 4.25
428. Mateusz Zozuń Trefl II Sopot 16 67 4.19
429. Kacper Grzelak WKK Wrocław 16 67 4.19
430. Michał Krasuski SMS PZKosz Władysławowo 20 67 3.35
431. Jakub Sienkiewicz KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 16 66 4.13
432. Robert Cieśla Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie 18 64 3.56
433. Jakub Kamberski Röben Gimbasket Wrocław 20 64 3.20
434. Mateusz Respondek KS Pogoń Ruda Śląska 21 63 3.00
435. Dawid Sega KS Pogoń Ruda Śląska 18 63 3.50
436. Karol Samborski TBV Start II Lublin 12 63 5.25
437. Mario Ristić Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 17 62 3.65
438. Kamil Szymański Gryf Goleniów 19 62 3.26
439. Mikołaj Barszcz Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie 20 60 3.00
440. Wiktor Kujtkowski Trefl II Sopot 16 58 3.63
441. Adrian Niemyjski Legia II Warszawa 18 58 3.22
442. Jakub Nowaczek AZS AGH Kraków 19 58 3.05
443. Aleksander Lentka WKK Wrocław 16 58 3.63
444. Karol Cidyło Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie 19 57 3.00
445. Jakub Skalski MUKS Hutnik Warszawa 16 57 3.56
446. Wojciech Tomaszewski Biofarm Basket Suchy Las 13 57 4.38
447. Mateusz Prażmo AZS UMCS Lublin 18 56 3.11
448. Wiktor Majka AZS AGH Kraków 17 56 3.29
449. Dawid Komandzik KS Pogoń Ruda Śląska 19 55 2.89
450. Arkadiusz Biel KS Pogoń Ruda Śląska 20 55 2.75
451. Adam Wąsowicz Politechnika Gdańska 14 55 3.93
452. Jacek Iłowski SMK Lubin 12 55 4.58
453. Adam Węckowski Gryf Goleniów 14 54 3.86
454. Mateusz Moch Sokół Ostrów Mazowiecka 21 54 2.57
455. Konrad Glapa KS Stal Kosz Ostrów Wlkp. 15 54 3.60
456. Patryk Polczyk KŚ AZS Gliwice 23 54 2.35
457. Artur Skowroński Legia II Warszawa 16 54 3.38
458. Sławomir Poźniak Muszkieterowie Nowa Sól 15 54 3.60
459. Patryk Świeżyński AZS UMK PBDI Toruń 13 53 4.08
460. Mateusz Gładki Syntex Księżak Łowicz 17 53 3.12
461. Damian Ostrowski WKK Wrocław 13 53 4.08
462. Maciej Pietras ZKS Stal Stalowa Wola 19 52 2.74
463. Samuel Sekiguchi Legia II Warszawa 10 52 5.20
464. Jacek Łopatowski SSK Rzeszów 15 51 3.40
465. Łukasz Pawlak AZS UJK Kielce 18 51 2.83
466. Jacek Wróblewski MCKiS Jaworzno 22 50 2.27
467. Błażej Kulikowski Trefl II Sopot 15 49 3.27
468. Piotr Suda Weegree AZS Politechnika Opolska 16 49 3.06
469. Szymon Jaworski AZS UMCS Lublin 19 49 2.58
470. Maksymilian Jakubek SMS PZKosz Władysławowo 20 48 2.40
471. Patryk Kozłowski KS Pogoń Ruda Śląska 16 48 3.00
472. Bartosz Taraszkiewicz KS Sudety Jelenia Góra 21 47 2.24
473. Maciej Bębeniec KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 15 45 3.00
474. Jakub Chorążak Zagłębie Sosnowiec 19 44 2.32
475. Karol Marciniak AZS UMK PBDI Toruń 19 44 2.32
476. Cezary Karpik Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 16 43 2.69
477. Szymon Rosik KS Stal Kosz Ostrów Wlkp. 14 42 3.00
478. Marcin Stasiak SMS PZKosz Władysławowo 17 42 2.47
479. Rafał Królikowski MKKS Rybnik 14 41 2.93
480. Paweł Niedźwiecki Gryf Goleniów 12 41 3.42
481. Maciej Wejman MKS Sokół Międzychód 19 41 2.16
482. Patryk Andruk Żubry Białystok 13 41 3.15
483. Kamil Szkopiński Sklep Polski MKK Gniezno 14 41 2.93
484. Piotr Leśniczak Sklep Polski MKK Gniezno 17 40 2.35
485. Rafał Koczy MKKS Rybnik 16 40 2.50
486. Mateusz Niewiński Żubry Białystok 14 40 2.86
487. Piotr Borowik Żubry Białystok 12 40 3.33
488. Jakub Krupa SSK Rzeszów 17 39 2.29
489. Wojciech Siołek MKS Otmuchów 14 39 2.79
490. Paweł Garus Daas Basket Hills Bielsko-Biała 22 38 1.73
491. Paweł Ebertowski Decka Pelplin 19 38 2.00
492. Bartosz Wilczyński AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 16 37 2.31
493. Mateusz Kurach Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 16 37 2.31
494. Paweł Muntowski Decka Pelplin 19 36 1.89
495. Krzysztof Konieczny BC Obra Kościan 16 36 2.25
496. Mateusz Kleinowski KS Sudety Jelenia Góra 17 35 2.06
497. Jarosław Kolenda AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 19 34 1.79
498. Dominik Krakowiak TS Wisła Kraków 19 34 1.79
499. Adam Niepoń Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 13 34 2.62
500. Paweł Glaeske Politechnika Gdańska 19 34 1.79
501. Michał Wierzbicki Weegree AZS Politechnika Opolska 12 33 2.75
502. Edmund Tomko MKKS Rybnik 15 33 2.20
503. Paweł Skarpetowski Sokół Ostrów Mazowiecka 13 33 2.54
504. Łukasz Makarczuk Górnik Trans.eu Wałbrzych 13 30 2.31
505. Krzysztof Czopik AZS PWSW MCS Daniel Przemyśl 15 30 2.00
506. Michał Pieniążek AZS AGH Kraków 16 30 1.88
507. Jan Breś TBV Start II Lublin 14 30 2.14
508. Aleksander Styła RKKS Rawia Rawag Rawicz 17 30 1.76
509. Tomasz Radzik KS Stal Kosz Ostrów Wlkp. 20 29 1.45
510. Michał Kowalski Dziki Warszawa 17 28 1.65
511. Dawid Szulc AZS Częstochowa 20 27 1.35
512. Łukasz Kuśmirek AZS UMK PBDI Toruń 14 27 1.93
513. Paweł Szyszkowski TBV Start II Lublin 16 26 1.63
514. Kuba Szmidt KK Polonia Bytom 23 26 1.13
515. Nikodem Klocek Muszkieterowie Nowa Sól 13 26 2.00
516. Jakub Botuszyn SMK Lubin 14 25 1.79
517. Adrian Łopiński Muszkieterowie Nowa Sól 14 25 1.79
518. Mateusz Bortliczek WKK Wrocław 17 24 1.41
519. Szymon Woźnik SSK Rzeszów 19 24 1.26
520. Bartosz Ziółek Biofarm Basket Suchy Las 18 23 1.28
521. Michał Kaczuga Górnik Trans.eu Wałbrzych 18 23 1.28
522. Jakub Matul Gryf Goleniów 13 23 1.77
523. Michał Mańkiewicz Röben Gimbasket Wrocław 18 23 1.28
524. Wiktor Kaniewski KŚ AZS Gliwice 15 22 1.47
525. Adrian Brud SSK Rzeszów 17 22 1.29
526. Mikołaj Rau BC Obra Kościan 12 22 1.83
527. Sebastian Łukasik Legia II Warszawa 14 22 1.57
528. Marcin Jeziorowski Górnik Trans.eu Wałbrzych 16 22 1.38
529. Dawid Braszka MKS Otmuchów 16 21 1.31
530. Adrian Góralczyk Decka Pelplin 17 21 1.24
531. Mateusz Zimny KS Kosz Pleszew 13 20 1.54
532. Mariusz Gnatowicz Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie 20 20 1.00
533. Karol Bury Gryf Goleniów 13 19 1.46
534. Jacek Wojtanowicz ZKS Stal Stalowa Wola 14 18 1.29
535. Krystian Kuśmierz AZS PWSW MCS Daniel Przemyśl 14 18 1.29
536. Mikołaj Makowski AZS UMK PBDI Toruń 15 18 1.20
537. Dariusz Wietrzyński Sklep Polski MKK Gniezno 11 18 1.64
538. Daniel Kamiński Żubry Białystok 11 18 1.64
539. Bartosz Wyrwas Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie 15 18 1.20
540. Patryk Kuca MKS Sokół Międzychód 15 18 1.20
541. Andrzej Nowak ZKS Stal Stalowa Wola 11 17 1.55
542. Maciej Sokołowski Dziki Warszawa 13 17 1.31
543. Dominik Sala MKS II Dąbrowa Górnicza 15 17 1.13
544. Patryk Maciejewski RKKS Rawia Rawag Rawicz 12 17 1.42
545. Błażej Sładek MKKS Rybnik 17 16 0.94
546. Marcin Rachelski TS Wisła Kraków 14 16 1.14
547. Marcin Anczykowski Daas Basket Hills Bielsko-Biała 14 16 1.14
548. Kacper Walczyk Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 13 16 1.23
549. Łukasz Skibiński SMK Lubin 18 15 0.83
550. Kacper Piechowicz Legia II Warszawa 12 15 1.25
551. Michał Roszkowski MCKiS Jaworzno 13 14 1.08
552. Mateusz Łukaszczykiewicz KŚ AZS Gliwice 12 14 1.17
553. Mateusz Rogoziński Röben Gimbasket Wrocław 15 14 0.93
554. Artur Zadroga Sokół Ostrów Mazowiecka 15 13 0.87
555. Damian Jakubiszak Gryf Goleniów 15 12 0.80
556. Kuba Kociołek Asseco AMW II Gdynia 13 12 0.92
557. Sebastian Stępień MKS II Dąbrowa Górnicza 12 12 1.00
558. Jakub Sowa AZS UMK PBDI Toruń 11 11 1.00
559. Szymon Spychała AZS Częstochowa 14 10 0.71
560. Damian Motyl Gryf Goleniów 14 10 0.71
561. Michał Kanecki KS Sudety Jelenia Góra 11 10 0.91
562. Dominik Walczak KS Kosz Pleszew 12 8 0.67
563. Kamil Samson Politechnika Gdańska 15 5 0.33
564. Zyndram Mehmeti Muszkieterowie Nowa Sól 15 5 0.33
565. Bartłomiej Nycz AZS UMCS Lublin 11 4 0.36
566. Stanisław Mitrut TBV Start II Lublin 16 4 0.25
567. Arkadiusz Majcher MKS Otmuchów 15 4 0.27
568. Filip Munyama Biofarm Basket Suchy Las 15 4 0.27
569. Piotr Seroczyński AZS Częstochowa 12 3 0.25
570. Filip Burdacki Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 13 0 0.00
Obraz

Ogłoszenia

Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Obraz
Facebook Polub nas na
Facebooku
Twitter Śledź nas na
Twitterze
Newsletter Zapisz się na newsletter

Partnerzy

Śląskie - pozytywna energia Polski Związek Koszykówki Spalding SKM ZOF-STAL