Śląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
A B C D E F G H I J K L Ł M N O P R S Ś T U W Z Ż

B

Bagaziński Michał AZS UMK PBDI Toruń

Baj Marcin ZKS Stal Stalowa Wola

Bajtus Patryk KKS Tur Basket Bielsk Podlaski

Bal Bartosz AZS PWSW MCS Daniel Przemyśl

Balawender Jacek AZS PWSW MCS Daniel Przemyśl

Balcerek Tomasz MKS Sokół Międzychód

Balcerzak Maciej Zagłębie Sosnowiec

Baliński Tristan Decka Pelplin

Banasiak Rafał Biofarm Basket Suchy Las

Bandyga Marcin ZKS Stal Stalowa Wola

Banyś Krzysztof SSK Rzeszów

Baran Maciej SSK Rzeszów

Barański Juliusz Domino Inowrocław

Barsali Walid Dziki Warszawa

Barski Paweł KS Pogoń Ruda Śląska

Barszcz Mikołaj Exact Systems Śląsk Wrocław

Barszcz Piotr Sokół Ostrów Mazowiecka

Bartkowiak Jarosław Weegree AZS Politechnika Opolska

Bartkowski Rafał Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne

Bartnicki Łukasz Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie

Bartoszewicz Bartłomiej ŁKS AZS UŁ SG Łódź

Bartoszewicz Jakub AZS UMK PBDI Toruń

Barycz Wojciech Weegree AZS Politechnika Opolska

Barycza Artur MKS Otmuchów

Basiński Radosław Weegree AZS Politechnika Opolska

Batorski Michał KK Polonia Bytom

Bączyński Adam KK Polonia Bytom

Bednarczyk Adam Muszkieterowie Nowa Sól

Bednarczyk Artur Stomil Olsztyn

Bejnar Kacper Zagłębie Sosnowiec

Belka Patryk MUKS Hutnik Warszawa

Beluch Sebastian Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie

Bębeniec Maciej KKS Tur Basket Bielsk Podlaski

Bębeniec Mateusz KKS Tur Basket Bielsk Podlaski

Białachowski Kamil KS Sudety Jelenia Góra

Białdyga Adam MKKS Rybnik

Białkowski Rafał Politechnika Gdańska

Biel Arkadiusz KS Pogoń Ruda Śląska

Bielecki Maciej MKS II Dąbrowa Górnicza

Bielski Przemysław Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków

Bienioszek Marek AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice

Bigaj Franciszek SMS PZKosz Władysławowo

Bilski Mateusz Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne

Blaszkiewicz Oskar MUKS Hutnik Warszawa

Bloda Olaf TS Wisła Kraków

Błotko Grzegorz Daas Basket Hills Bielsko-Biała

Bogucki Adrian SMS PZKosz Władysławowo

Bogusławski Łukasz Legia II Warszawa

Bojanowski Maciej KS Rosa-Sport Radom

Bojko Bartłomiej Syntex Księżak Łowicz

Bombrych Michał Żubry Białystok

Borkenhagen Michał AZS Częstochowa

Borkowski Dominik Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków

Borowik Piotr Żubry Białystok

Borówka Michał AZS AGH Kraków

Bortliczek Mateusz WKK Wrocław

Boryka Dawid MKS II Dąbrowa Górnicza

Botuszyn Jakub SMK Lubin

Bożenko Sebastian Exact Systems Śląsk Wrocław

Braszka Dawid MKS Otmuchów

Brenk Adam Politechnika Gdańska

Breś Jan TBV Start II Lublin

Brud Adrian SSK Rzeszów

Brykalski Jan AZS AGH Kraków

Brylewski Igor AZS UMK PBDI Toruń

Bryzek Tomasz Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków

Brzozowski Michał MCKiS Jaworzno

Buczek Jacek ZKS Stal Stalowa Wola

Budnikowski Szymon Sklep Polski MKK Gniezno

Burakiewicz Kacper Exact Systems Śląsk Wrocław

Burczyk Kacper Trefl II Sopot

Burdacki Filip Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne

Burliński Mateusz Asseco AMW II Gdynia

Bury Karol Gryf Goleniów

Burzec Daniel TBV Start II Lublin

Burzyński Igor Biofarm Basket Suchy Las

Busz Michał Muszkieterowie Nowa Sól

Buszta Patryk AZS PWSW MCS Daniel Przemyśl

G

Gac Wojciech Röben Gimbasket Wrocław

Gajdel Sylwester Gryf Goleniów

Gajek Natan Gryf Goleniów

Galewski Przemysław KS Stal Ostrów Wlkp.

Gałczyński Paweł Röben Gimbasket Wrocław

Gałka Rafał TBV Start II Lublin

Gancarz Fabian Zagłębie Sosnowiec

Garbaciak Patryk Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie

Garbacz Jakub Asseco AMW II Gdynia

Garita Alberto Daas Basket Hills Bielsko-Biała

Garus Paweł Daas Basket Hills Bielsko-Biała

Garwol Patryk MKS Otmuchów

Gębala Maciej TS Wisła Kraków

Giniewski Tomasz Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie

Giżyński Jarosław Biofarm Basket Suchy Las

Glabas Wojciech Stomil Olsztyn

Glaeske Paweł Politechnika Gdańska

Glapa Konrad KS Stal Ostrów Wlkp.

Glapiński Rafał Górnik Trans.eu Wałbrzych

Gładki Mateusz Syntex Księżak Łowicz

Główka Michał Exact Systems Śląsk Wrocław

Gmach Jakub SMK Lubin

Gnatowicz Mariusz Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie

Golasiński Piotr Sklep Polski MKK Gniezno

Goldammer Daniel MCKiS Jaworzno

Golus Dawid KS Rosa-Sport Radom

Gołębiowski Daniel Politechnika Gdańska

Gordon Oliwier MKS II Dąbrowa Górnicza

Gorgoń Wojciech TS Wisła Kraków

Goryl Maciej Daas Basket Hills Bielsko-Biała

Gospodarek Michael TBV Start II Lublin

Góralczyk Adrian Decka Pelplin

Góreńczyk Miłosz Muszkieterowie Nowa Sól

Górniak Andrzej Syntex Księżak Łowicz

Górski Marcin Politechnika Gdańska

Grabowski Michał Sokół Ostrów Mazowiecka

Grabowski Roland KS Stal Ostrów Wlkp.

Graja Maciej KS Kosz Pleszew

Gralewski Szymon ŁKS AZS UŁ SG Łódź

Graniczka Jan AZS AGH Kraków

Griszczuk Aleksander SMS PZKosz Władysławowo

Grocholski Jakub AZS Częstochowa

Grochowski Dawid MCKiS Jaworzno

Grochowski Ignacy AZS UMK PBDI Toruń

Gromadka Bartłomiej MUKS Hutnik Warszawa

Groth Dominik Trefl II Sopot

Grudzień Krzysztof Dziki Warszawa

Grudziński Bartosz Sokół Ostrów Mazowiecka

Grudziński Dominik Muszkieterowie Nowa Sól

Grudziński Dominik Gryf Goleniów

Gruszczyński Dawid Biofarm Basket Suchy Las

Grządziel Szymon KK Polonia Bytom

Grzegorczyk Jan TBV Start II Lublin

Grzegorzewski Marek KŚ AZS Gliwice

Grzelak Kacper WKK Wrocław

Grzybek Rafał MKKS Rybnik

Gubernat Bartłomiej Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne

Gumiński Cezary AZS PWSW MCS Daniel Przemyśl

Guz Paweł Decka Pelplin

Gwardecki Jacek ŁKS AZS UŁ SG Łódź

Gworek Przemysław MCKiS Jaworzno

K

Kabat Waldemar BC Obra Kościan

Kaczmarek Jakub BC Obra Kościan

Kaczmarek Mateusz BC Obra Kościan

Kaczmarski Leszek ZKS Stal Stalowa Wola

Kaczuga Michał Górnik Trans.eu Wałbrzych

Kadej Adam Politechnika Gdańska

Kalinowski Jarosław MKS Sokół Międzychód

Kalinowski Krzysztof Żubry Białystok

Kałuża Filip SMS PZKosz Władysławowo

Kamberski Jakub Röben Gimbasket Wrocław

Kamberski Michał Röben Gimbasket Wrocław

Kamiński Daniel Żubry Białystok

Kamiński Grzegorz Asseco AMW II Gdynia

Kamiński Karol Asseco AMW II Gdynia

Kanecki Michał KS Sudety Jelenia Góra

Kaniewski Wiktor KŚ AZS Gliwice

Kapa Michał WKK Wrocław

Kapuściński Marcel Dziki Warszawa

Karasiewicz Paweł Żubry Białystok

Karliński Kamil Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków

Karnia Piotr Daas Basket Hills Bielsko-Biała

Karpacz Piotr AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice

Karpiak Marcel ŁKS AZS UŁ SG Łódź

Karpik Cezary Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków

Kaszowski Mateusz Asseco AMW II Gdynia

Kauzer Mateusz BC Obra Kościan

Kazmirowski Karol TBV Start II Lublin

Keller Oskar KŚ AZS Gliwice

Kędel Patryk Legia II Warszawa

Kępa Mateusz KK Polonia Bytom

Kępka Bartosz TBV Start II Lublin

Kijowski Dawid SSK Rzeszów

Kikowski Rafał KS Kosz Pleszew

Kiluk Łukasz KKS Tur Basket Bielsk Podlaski

Kiszka Stanisław BC Obra Kościan

Kleinowski Mateusz KS Sudety Jelenia Góra

Kleszcz Marcin Daas Basket Hills Bielsko-Biała

Klocek Nikodem Muszkieterowie Nowa Sól

Kłaczek Kacper AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice

Kłaczek Łukasz AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice

Kłuś Łukasz MKS Otmuchów

Kłyż Bartosz Górnik Trans.eu Wałbrzych

Kochaniak Maciej ŁKS AZS UŁ SG Łódź

Kociołek Kuba Asseco AMW II Gdynia

Koczy Rafał MKKS Rybnik

Koćma Maciej AZS Częstochowa

Kolenda Jarosław AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice

Kolenda Łukasz Trefl II Sopot

Kolenda Michał Trefl II Sopot

Kolka Konrad Politechnika Gdańska

Kolka Robert Politechnika Gdańska

Kołakowski Dawid RKKS Rawia Rawag Rawicz

Kołakowski Filip KS Rosa-Sport Radom

Kołcz Kosma Weegree AZS Politechnika Opolska

Kołodziej Michał Asseco AMW II Gdynia

Kołtuniuk Paweł MKS Otmuchów

Komandzik Dawid KS Pogoń Ruda Śląska

Koneczny Daniel AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice

Konieczka Kamil Domino Inowrocław

Konieczny Krzysztof BC Obra Kościan

Konieczny Sylwester ZKS Stal Stalowa Wola

Konopatzki Mariusz Asseco AMW II Gdynia

Kopciński Paweł Muszkieterowie Nowa Sól

Koperski Maciej AZS AGH Kraków

Kopycki Paweł SMS PZKosz Władysławowo

Korolczuk Marcel Asseco AMW II Gdynia

Korolczuk Miłosz Asseco AMW II Gdynia

Korólczyk Daniel Domino Inowrocław

Kostek Wojciech MKS Otmuchów

Kościuk Maciej Röben Gimbasket Wrocław

Kotwasiński Daniel Sklep Polski MKK Gniezno

Kowalenko Witalij MKS II Dąbrowa Górnicza

Kowalski Kacper Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie

Kowalski Mateusz Trefl II Sopot

Kowalski Michał Dziki Warszawa

Kowalski Nikodem AZS Częstochowa

Kowalski Paweł TBV Start II Lublin

Kowalski Wojciech AZS UJK Kielce

Kozaczka Robert Daas Basket Hills Bielsko-Biała

Kozak Michał KS Sudety Jelenia Góra

Kozłowski Igor Exact Systems Śląsk Wrocław

Kozłowski Krzysztof Domino Inowrocław

Kozłowski Patryk KS Pogoń Ruda Śląska

Krajewski Andrzej Biofarm Basket Suchy Las

Krajewski Szymon Decka Pelplin

Krakowczyk Maciej Exact Systems Śląsk Wrocław

Krakowiak Dominik TS Wisła Kraków

Krakowiak Mikołaj KS Rosa-Sport Radom

Krasuski Michał SMS PZKosz Władysławowo

Krawiec Michał MKS Otmuchów

Krefft Paweł AZS UMK PBDI Toruń

Kroczak Michał WKK Wrocław

Krokowski Mikołaj Domino Inowrocław

Królikowski Rafał MKKS Rybnik

Krówczyński Maciej RKKS Rawia Rawag Rawicz

Krupa Jakub SSK Rzeszów

Kruszczyński Hubert Górnik Trans.eu Wałbrzych

Krzeszowski Kamil AZS UMCS Lublin

Krzywdziński Tomasz Górnik Trans.eu Wałbrzych

Kubiak Wojciech Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie

Kuboszek Michał Zagłębie Sosnowiec

Kuca Patryk MKS Sokół Międzychód

Kucharek Maciej MKS II Dąbrowa Górnicza

Kucharski Michał Syntex Księżak Łowicz

Kucharski Michał Legia II Warszawa

Kuczmera Marcin ŁKS AZS UŁ SG Łódź

Kuczyc Jakub Exact Systems Śląsk Wrocław

Kuczyński Łukasz KKS Tur Basket Bielsk Podlaski

Kujawa Kacper ŁKS AZS UŁ SG Łódź

Kujon Norbert KK Polonia Bytom

Kujtkowski Wiktor Trefl II Sopot

Kukuć Maksymilian Sokół Ostrów Mazowiecka

Kulczyński Leszek Gryf Goleniów

Kulig Mateusz TBV Start II Lublin

Kulikowski Błażej Trefl II Sopot

Kulis Mateusz Stomil Olsztyn

Kupczyński Łukasz Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne

Kurach Mateusz Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne

Kurdubski Krzysztof KK Polonia Bytom

Kuriańczyk Witold AZS PWSW MCS Daniel Przemyśl

Kurpisz Mikołaj Biofarm Basket Suchy Las

Kurszewski Kamil Decka Pelplin

Kus Sylwester KKS Tur Basket Bielsk Podlaski

Kuśka Adam MKKS Rybnik

Kuśmierz Krystian AZS PWSW MCS Daniel Przemyśl

Kuśmierz Michał Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków

Kuśmierz Wojciech KŚ AZS Gliwice

Kuśmirek Łukasz AZS UMK PBDI Toruń

Kuta Kacper RKKS Rawia Rawag Rawicz

Kutta Karol Exact Systems Śląsk Wrocław

Kwaszczuk Wołodymir Exact Systems Śląsk Wrocław

Kwiatkowski Kacper Röben Gimbasket Wrocław

Kwiatkowski Łukasz MKS Sokół Międzychód

M

Maciejewski Patryk RKKS Rawia Rawag Rawicz

Maciołek Szymon RKKS Rawia Rawag Rawicz

Macowicz Paweł SMK Lubin

Maćkiewicz Krystian AZS UMK PBDI Toruń

Madejski Tomasz WKK Wrocław

Maj Maciej MCKiS Jaworzno

Majcher Arkadiusz MKS Otmuchów

Majcherek Marcin AZS Częstochowa

Majchrowski Łukasz MKS II Dąbrowa Górnicza

Majchrzak Karol AZS UJK Kielce

Majchrzak Wojciech BC Obra Kościan

Majer Marcin Domino Inowrocław

Majewski Bartosz Trefl II Sopot

Majka Przemysław Weegree AZS Politechnika Opolska

Majka Wiktor AZS AGH Kraków

Makarczuk Łukasz Górnik Trans.eu Wałbrzych

Makowski Mikołaj AZS UMK PBDI Toruń

Makuch Hubert AZS PWSW MCS Daniel Przemyśl

Malesa Jan Exact Systems Śląsk Wrocław

Malewski Grzegorz MUKS Hutnik Warszawa

Malinowski Artur Stomil Olsztyn

Malinowski Łukasz Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie

Malinowski Zbigniew AZS UMK PBDI Toruń

Małachow Luka Röben Gimbasket Wrocław

Małyszewicz Marek Röben Gimbasket Wrocław

Mamcarczyk Konrad AZS AGH Kraków

Mańkiewicz Michał Röben Gimbasket Wrocław

Marchewka Kacper Exact Systems Śląsk Wrocław

Marchoff Marcin Dziki Warszawa

Marciniak Karol AZS UMK PBDI Toruń

Marciniak Michał AZS UMCS Lublin

Marcinkowski Maciej Asseco AMW II Gdynia

Marcol Piotr Daas Basket Hills Bielsko-Biała

Marczuk Marcin KKS Tur Basket Bielsk Podlaski

Marek Patryk KS Stal Ostrów Wlkp.

Mariak Michał AZS UJK Kielce

Marić Ivan SMK Lubin

Markoč Ante Stomil Olsztyn

Markowicz Łukasz SMK Lubin

Maślanka Aleksander KS Pogoń Ruda Śląska

Matul Jakub Gryf Goleniów

Matusiak Fryderyk WKK Wrocław

Matusiak Krzysztof Legia II Warszawa

Matyjasik Maksymilian Sokół Ostrów Mazowiecka

Matysek Wojciech TBV Start II Lublin

Matysiak Michał MCKiS Jaworzno

Matyszkiewicz Adrian SMS PZKosz Władysławowo

Mąkowski Kacper SMS PZKosz Władysławowo

Medes Michał Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków

Mehmeti Zyndram Muszkieterowie Nowa Sól

Michalak Adam AZS Częstochowa

Michalski Kamil MCKiS Jaworzno

Mikołajko Artur AZS PWSW MCS Daniel Przemyśl

Milczyński Rafał Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne

Milewski Patryk KKS Tur Basket Bielsk Podlaski

Miller Adam KK Polonia Bytom

Minciel Paweł KS Sudety Jelenia Góra

Misiąg Jakub SSK Rzeszów

Misiewicz Andrzej Żubry Białystok

Mitrut Stanisław TBV Start II Lublin

Mitura Marcin Legia II Warszawa

Mleczak Adam MKS Sokół Międzychód

Mocarski Rafał Stomil Olsztyn

Moch Mateusz Sokół Ostrów Mazowiecka

Mol Paweł KS Pogoń Ruda Śląska

Monach Marcin Żubry Białystok

Moralewicz Michał KK Polonia Bytom

Mościcki Kacper SMS PZKosz Władysławowo

Motel Maksymilian Biofarm Basket Suchy Las

Motyl Damian Gryf Goleniów

Motylewski Jakub Trefl II Sopot

Mowlik Paweł KS Kosz Pleszew

Mozdyniewicz Jan TS Wisła Kraków

Mrozicki Michał Trefl II Sopot

Mrówczyński Artur KS Kosz Pleszew

Mucha Mateusz MKKS Rybnik

Muda Bartosz AZS UMCS Lublin

Muntowski Paweł Decka Pelplin

Munyama Filip Biofarm Basket Suchy Las

Murowicki Sławomir AZS UMK PBDI Toruń

Musialski Dawid Gryf Goleniów

Musiał Jakub Exact Systems Śląsk Wrocław

Muszyński Igor Dziki Warszawa

Muszyński Łukasz Stomil Olsztyn

Myśliwiec Adam AZS UMCS Lublin

Myśliwiec Dawid AZS UMCS Lublin

P

Pachołek Patryk Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków

Pagacz Wojciech AZS UMK PBDI Toruń

Palacz Rafał AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice

Pamuła Piotr MKS II Dąbrowa Górnicza

Panewski Tomasz Stomil Olsztyn

Parszewski Maciej KS Rosa-Sport Radom

Partyka Rafał ZKS Stal Stalowa Wola

Parzeński Jakub MKS II Dąbrowa Górnicza

Paszek Grzegorz RKKS Rawia Rawag Rawicz

Pawlak Bartłomiej Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne

Pawlak Jakub KK Polonia Bytom

Pawlak Łukasz AZS UJK Kielce

Pawlak Michał Trefl II Sopot

Pawlik Błażej KS Kosz Pleszew

Pawlik Mateusz KS Pogoń Ruda Śląska

Pawłowski Jarosław Weegree AZS Politechnika Opolska

Pazdur Dawid MKS Otmuchów

Pelczar Bartłomiej TBV Start II Lublin

Piechowicz Kacper Legia II Warszawa

Pieniążek Michał AZS AGH Kraków

Piesio Rafał KKS Tur Basket Bielsk Podlaski

Pietras Bartłomiej Asseco AMW II Gdynia

Pietras Maciej ZKS Stal Stalowa Wola

Pietrzak Jakub Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne

Pietrzak Michał Röben Gimbasket Wrocław

Pietrzak Rafał MUKS Hutnik Warszawa

Piliszczuk Jan TBV Start II Lublin

Piotrkowski Mariusz AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice

Piotrowski Łukasz WKK Wrocław

Piórkowski Łukasz MKKS Rybnik

Pisarczyk Tomasz KKS Tur Basket Bielsk Podlaski

Piszczatowski Patryk MKS II Dąbrowa Górnicza

Piszczek Maciej KŚ AZS Gliwice

Plebanek Radosław AZS UMK PBDI Toruń

Plewa Kacper KS Sudety Jelenia Góra

Płocica Grzegorz AZS PWSW MCS Daniel Przemyśl

Pochłopień Maciej MKS Otmuchów

Podejko Mateusz SMS PZKosz Władysławowo

Podgórski Rafał Stomil Olsztyn

Podkowiński Emil MCKiS Jaworzno

Podworski Bartłomiej AZS AGH Kraków

Pogoda Damian ZKS Stal Stalowa Wola

Polczyk Patryk KŚ AZS Gliwice

Polewiak Adrian Muszkieterowie Nowa Sól

Ponitka Marcel Asseco AMW II Gdynia

Popiel Mateusz RKKS Rawia Rawag Rawicz

Posłuszny Damian MKS II Dąbrowa Górnicza

Potap Piotr Gryf Goleniów

Poznański Maciej Politechnika Gdańska

Poźniak Sławomir Muszkieterowie Nowa Sól

Półtorak Dominik KKS Tur Basket Bielsk Podlaski

Prażmo Mateusz AZS UMCS Lublin

Pruefer Filip Politechnika Gdańska

Pryć Mateusz Gryf Goleniów

Przelazły Kuba SMS PZKosz Władysławowo

Przybyszewski Dawid AZS UMK PBDI Toruń

Przygucki Mariusz Sokół Ostrów Mazowiecka

Pstrokoński Rafał MUKS Hutnik Warszawa

Puchalski Damian Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków

Pułkotycki Patryk Trefl II Sopot

Put Filip Asseco AMW II Gdynia

Putra Jakub Trefl II Sopot

S

Sadowski Jakub Legia II Warszawa

Sakowski Michał Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków

Sala Dominik MKS II Dąbrowa Górnicza

Salamon Bartosz Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków

Samborski Karol TBV Start II Lublin

Samson Kamil Politechnika Gdańska

Samsonowicz Michał Biofarm Basket Suchy Las

Samuła Kacper RKKS Rawia Rawag Rawicz

Sarzało Bartosz Decka Pelplin

Sasik Michał Exact Systems Śląsk Wrocław

Sasnal Karol Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków

Sawicki Grzegorz Weegree AZS Politechnika Opolska

Sebrala Rafał Zagłębie Sosnowiec

Sega Dawid KS Pogoń Ruda Śląska

Serbakowski Mikołaj KS Kosz Pleszew

Seroczyński Piotr AZS Częstochowa

Sidor Marek MKKS Rybnik

Siemieńczuk Maciej Syntex Księżak Łowicz

Sienkiewicz Jakub KKS Tur Basket Bielsk Podlaski

Sienkiewicz Wojciech Röben Gimbasket Wrocław

Sierański Kamil KS Stal Ostrów Wlkp.

Sikora Daniel MKKS Rybnik

Sikora Sławomir Decka Pelplin

Sil Łukasz ŁKS AZS UŁ SG Łódź

Siłkowski Albert Asseco AMW II Gdynia

Simon Jakub Biofarm Basket Suchy Las

Siołek Wojciech MKS Otmuchów

Siwak Marcin TS Wisła Kraków

Skafiriak Arkadiusz AZS PWSW MCS Daniel Przemyśl

Skalski Jakub MUKS Hutnik Warszawa

Skarpetowski Paweł Sokół Ostrów Mazowiecka

Skiba Adam MKS II Dąbrowa Górnicza

Skibiński Łukasz SMK Lubin

Skop Szymon SSK Rzeszów

Skowroński Artur Legia II Warszawa

Skowroński Damian Legia II Warszawa

Skrzypiński Michał ŁKS AZS UŁ SG Łódź

Skubiński Mateusz Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków

Skubiński Radosław Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków

Sładek Błażej MKKS Rybnik

Słoniewski Przemysław Sokół Ostrów Mazowiecka

Słupek Michał Politechnika Gdańska

Smarzy Mikołaj MKS Sokół Międzychód

Smugała Patryk Decka Pelplin

Sobiech Jan AZS UMCS Lublin

Sobkowiak Adrian SMS PZKosz Władysławowo

Sobkowiak Marek Sklep Polski MKK Gniezno

Sobuta Łukasz KS Rosa-Sport Radom

Sokołowski Maciej Dziki Warszawa

Sołtysiak Bartłomiej KS Kosz Pleszew

Sołtysiak Grzegorz Domino Inowrocław

Sowa Jakub AZS UMK PBDI Toruń

Sowa Mikołaj SSK Rzeszów

Spała Krzysztof KS Stal Ostrów Wlkp.

Spała Mikołaj KS Stal Ostrów Wlkp.

Specyalski Wiktor Stomil Olsztyn

Spojda Patryk Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne

Sprengel Bartosz AZS UJK Kielce

Spychała Szymon AZS Częstochowa

Sroczyński Miłosz BC Obra Kościan

Stadnicki Adrian ŁKS AZS UŁ SG Łódź

Stanisławajtys Jakub Stomil Olsztyn

Stankala Tomasz KS Pogoń Ruda Śląska

Stankowski Patryk SMS PZKosz Władysławowo

Stankowski Patryk BC Obra Kościan

Stasiak Marcin SMS PZKosz Władysławowo

Staśkowiak Adam RKKS Rawia Rawag Rawicz

Stawiak Mateusz Exact Systems Śląsk Wrocław

Stawowski Bartosz AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice

Stefaniuk Jakub AZS UMCS Lublin

Stelmach Robert SMK Lubin

Stępień Sebastian MKS II Dąbrowa Górnicza

Stępień Tomasz WKK Wrocław

Stróżczyk Jakub AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice

Stryjewski Filip Asseco AMW II Gdynia

Strzałkowski Szymon AZS UMCS Lublin

Strzępek Konrad SSK Rzeszów

Styła Aleksander RKKS Rawia Rawag Rawicz

Suchłabowicz Łukasz Stomil Olsztyn

Suda Piotr Weegree AZS Politechnika Opolska

Sulikowski Aleksander Muszkieterowie Nowa Sól

Sulima Kamil Legia II Warszawa

Sulima-Dolina Adam Żubry Białystok

Suprun Wojciech Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie

Szablewski Damian SMK Lubin

Szachniewicz Hubert Stomil Olsztyn

Szalka Mateusz SSK Rzeszów

Szczerbatiuk Aleksander Żubry Białystok

Szczerkowski Artur ŁKS AZS UŁ SG Łódź

Szczypiński Mateusz KS Rosa-Sport Radom

Szczypka Łukasz AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice

Szemieta Krzysztof Dziki Warszawa

Szeszycki Maciej Röben Gimbasket Wrocław

Szewczyk Karol TBV Start II Lublin

Szewczyk Maciej AZS UJK Kielce

Szkoła Krzysztof SMK Lubin

Szkopiński Kamil Sklep Polski MKK Gniezno

Szkółka Karol AZS PWSW MCS Daniel Przemyśl

Szlachetka Mateusz SMS PZKosz Władysławowo

Szlufik Stanisław AZS Częstochowa

Szłapka Daniel Politechnika Gdańska

Szmidt Kuba KK Polonia Bytom

Szostak Wojciech AZS Częstochowa

Szpyrka Wojciech KK Polonia Bytom

Szpyrka Wojciech Legia II Warszawa

Szubart Jakub SSK Rzeszów

Szulc Dawid AZS Częstochowa

Szulc Jakub Asseco AMW II Gdynia

Szwedo Michał AZS UJK Kielce

Szybowicz Grzegorz Daas Basket Hills Bielsko-Biała

Szydłowski Michał Sklep Polski MKK Gniezno

Szymański Artur KŚ AZS Gliwice

Szymański Dobromir Domino Inowrocław

Szymański Jędrzej Decka Pelplin

Szymański Kamil Gryf Goleniów

Szymański Maciej Górnik Trans.eu Wałbrzych

Szymański Roman TBV Start II Lublin

Szymański Sebastian AZS AGH Kraków

Szymański Szymon KS Rosa-Sport Radom

Szyszkowski Paweł TBV Start II Lublin

W

Wachowicz Jakub TBV Start II Lublin

Wal Patryk ŁKS AZS UŁ SG Łódź

Walczak Dominik KS Kosz Pleszew

Walczak Szymon Domino Inowrocław

Walczyk Kacper Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków

Walda Sebastian Trefl II Sopot

Walski Szymon KS Rosa-Sport Radom

Wania Jakub KŚ AZS Gliwice

Waniewski Kamil KS Rosa-Sport Radom

Warchowski Michał Domino Inowrocław

Warmiak Maciej MUKS Hutnik Warszawa

Wasil Przemysław Sokół Ostrów Mazowiecka

Wasilewski Jakub AZS Częstochowa

Wasilewski Kacper AZS Częstochowa

Wasilewski Michał KS Sudety Jelenia Góra

Wasyl Iwan AZS AGH Kraków

Wawrzyńczyk Mikołaj SMK Lubin

Wąsowicz Adam Politechnika Gdańska

Wąsowicz Krzysztof KŚ AZS Gliwice

Wąsowicz Maciej KŚ AZS Gliwice

Wątroba Wojciech KS Rosa-Sport Radom

Weiss Dawid MCKiS Jaworzno

Wejman Maciej MKS Sokół Międzychód

Weselak Marcin AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice

Wesołowski Jarosław KK Polonia Bytom

Węckowski Adam Gryf Goleniów

Wieczorek Patryk MKS II Dąbrowa Górnicza

Wieczorek Tomasz BC Obra Kościan

Wierzbicki Michał Weegree AZS Politechnika Opolska

Wietrzyński Dariusz Sklep Polski MKK Gniezno

Wilas Paweł SMK Lubin

Wilczek Dominik Exact Systems Śląsk Wrocław

Wilczyński Bartosz AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice

Wilczyński Łukasz Sokół Ostrów Mazowiecka

Wilk Grzegorz Dziki Warszawa

Wilk Krzysztof MKS Otmuchów

Wilk Patryk Weegree AZS Politechnika Opolska

Wilusz Jarosław KS Sudety Jelenia Góra

Winiarski Łukasz SMK Lubin

Wiśniewski Mateusz AZS UMCS Lublin

Wiśniewski Michał AZS UMK PBDI Toruń

Wit Marcin MKS II Dąbrowa Górnicza

Witek Marcin KŚ AZS Gliwice

Witliński Mikołaj Asseco AMW II Gdynia

Włodarczyk Marcin Stomil Olsztyn

Włodarczyk Tomasz Zagłębie Sosnowiec

Włuczyński Bartosz Syntex Księżak Łowicz

Wojas Krystian Daas Basket Hills Bielsko-Biała

Wojciechowski Jakub TS Wisła Kraków

Wojciechowski Łukasz KS Stal Ostrów Wlkp.

Wojciechowski Sebastian AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice

Wojdyła Maciej Daas Basket Hills Bielsko-Biała

Wojtalewicz Piotr Politechnika Gdańska

Wojtan Kacper SSK Rzeszów

Wojtanowicz Jacek ZKS Stal Stalowa Wola

Wołoszyn Bartłomiej MKS II Dąbrowa Górnicza

Wołyniec Maciej Dziki Warszawa

Woroniecki Marcin Biofarm Basket Suchy Las

Woźniak Patryk KS Rosa-Sport Radom

Woźnicki Maksymilian MUKS Hutnik Warszawa

Woźnicki Rafał KS Stal Ostrów Wlkp.

Woźnik Szymon SSK Rzeszów

Wójciak Kamil Zagłębie Sosnowiec

Wójcik Piotr MUKS Hutnik Warszawa

Wójcik Piotr Dziki Warszawa

Wronkowski Kacper Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne

Wroza Tomasz Zagłębie Sosnowiec

Wróbel Marcin Górnik Trans.eu Wałbrzych

Wróbel Tomasz KK Polonia Bytom

Wróblewski Bartłomiej Żubry Białystok

Wróblewski Jacek MCKiS Jaworzno

Wydra Patryk AZS UMCS Lublin

Wyrwas Bartosz Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie

Wysocki Olaf Legia II Warszawa

Wyszkowski Hubert SMS PZKosz Władysławowo

Obraz

Ogłoszenia

Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Obraz
Facebook Polub nas na
Facebooku
Twitter Śledź nas na
Twitterze
Newsletter Zapisz się na newsletter

Partnerzy

Śląskie - pozytywna energia Polski Związek Koszykówki Spalding SKM ZOF-STAL