Sponsorzy i partnerzy
Dokumenty
Dla mediów
Serwisy specjalne
Reklama
Kontakt
Aktualności
Związek
Zarząd
Komisja rewizyjna
Wydział Rozgrywek
Statut
Kluby
Wydział Sędziowski
Wydział Szkolenia
KADRY WOJEWÓDZKIE- info
MATERIAŁY
SZKOLENIA
KWM-CH
KWM-DZ
Ligi męskie
3LM
U14M
U13M
U12M
U11M
U10M
U15M
U19M
U17M
Poprzedni sezon
U9
Ligi kobiece
U14K
U13K
U11K
2 liga kobiet
U12K
U10K
U19K
U17K
U15K
Poprzedni sezon
U9
OBOWIĄZEK INFORMACYJNY
Wszystkie rozgrywki
Wszystkie rozgrywki
3 Liga Mężczyzn
2 Liga Kobiet
U19M
U17M
U15M
U14M
U13M
U19K
U17K
U15K
U14K
U13K
U12M
U12K
U11M
U11K
U10M
U10K
U9
SEZON: 2014/2015
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
ROZGRYWKI:
U16M
2 Liga Mężczyzn
3 Liga Mężczyzn
2 Liga Kobiet
U20M
U18M
U16M
U14M
U13M
U22K
U18K
U16K
U14K
U13K
U12M
U11M
U12K
U11K
U15M
U15K
U10M
U10K
U9
U19M
U17M
U19K
U17K
DRUŻYNY
HALE
TABELA
TERMINARZ I WYNIKI
ZAWODNICY
STATYSTYKI
INDYWIDUALNE
DRUŻYNOWE
średnie / sumy
Finał A
Przechwyty
Przechwyty suma
średnie / sumy
rekordy
Cały sezon
Runda Zasadnicza
Finał A
Finał B
Finał C
Punkty
Czas gry
Rzuty z gry
Rzuty za 2
Rzuty za 3
Rzuty wolne
Zbiórki
Asysty
Straty
Przechwyty
Bloki
Faule
Eval, +/-
Przechwyty suma
Przechwyty śr
Lp.
Zawodnik
Drużyna
Mecze
Przechwyty suma
Przechwyty śr
1.
Michał Drybański
MKKS Rybnik
15
0.00
2.
Sebastian Stępień
MKS Dąbrowa Górnicza II
14
0.00
3.
Jacek Sowa
UKS SP 27 Katowice
15
0.00
4.
Stanisław Heliński
MKS Zabrze I
16
0.00
5.
Michał Rozynek
MKS Zabrze I
8
0.00
6.
Patryk Rozynek
MKS Zabrze I
14
0.00
7.
Jakub Stróżczyk
MKKS Rybnik
12
0.00
8.
Jakub Ściegienny
UKS SP 27 Katowice
15
0.00
9.
Krystian Kolek
UKS SP 27 Katowice
13
0.00
10.
Adam Szkriba
MKS Dąbrowa Górnicza II
8
0.00
11.
Dawid Krawiec
MKS Dąbrowa Górnicza II
,
MKS Zabrze I
14
0.00
12.
Tymoteusz Flisikowski
MKS Dąbrowa Górnicza II
11
0.00
13.
Adam Niespor
MKS Dąbrowa Górnicza II
,
MKS II Dąbrowa Górnicza
14
0.00
14.
Daniel Tomczyk
MKS Dąbrowa Górnicza II
14
0.00
15.
Oliwier Gordon
MKS Dąbrowa Górnicza II
15
0.00
16.
Radosław Chorab
MKS Dąbrowa Górnicza II
8
0.00
17.
Dominik Sala
MKS Dąbrowa Górnicza II
15
0.00
18.
Damian Posłuszny
MKS Dąbrowa Górnicza II
12
0.00
19.
Kacper Bielecki
MKS Zabrze I
12
0.00
20.
Łukasz Kłaczek
AZS AWF Mickiewicz SMS Katowice
14
0.00
21.
Mateusz Czempiel
Stela Cieszyn
15
0.00
22.
Michał Szczepaniak
Stela Cieszyn
16
0.00
23.
Jakub Heczko
Stela Cieszyn
15
0.00
24.
Kacper Kruk
Stela Cieszyn
15
0.00
25.
Jan Wójtowicz
Stela Cieszyn
16
0.00
26.
Tomasz Górniak
Stela Cieszyn
14
0.00
27.
Michał Wyrobek
MKKS Rybnik
15
0.00
28.
Łukasz Lewiński
MKS Dąbrowa Górnicza II
,
MKS II Dąbrowa Górnicza
14
0.00
29.
Giuliano Rulent
MOSM Tychy
9
0.00
30.
Nataniel Szafrański
MOSM Tychy
9
0.00
31.
Patryk Mertus
MOSM Tychy
14
0.00
32.
Jakub Musiał
MOSM Tychy
10
0.00
33.
Jakub Górka
MKS Smyk Prudnik
16
0.00
34.
Szymon Janczak
MKS Dąbrowa Górnicza II
,
MKS II Dąbrowa Górnicza
,
MKS Zabrze II
,
MKS Zabrze I
14
0.00
35.
Paweł Michalak
MKS Zabrze I
10
0.00
36.
Kornel Jakieła
MKS Smyk Prudnik
13
0.00
37.
Maciej Pochłopień
MKS Smyk Prudnik
15
0.00
38.
Łukasz Piotrowski
MOSM Tychy
15
0.00
39.
Jakub Łącki
MOSM Tychy
9
0.00
40.
Bartłomiej Kaczmarek
MOSM Tychy
10
0.00
41.
Simon Kudłacik
UKS SP 27 Katowice
11
0.00
42.
Mateusz Stasica
UKS SP 27 Katowice
13
0.00
43.
Krzysztof Drzewiecki
UKS SP 27 Katowice
15
0.00
44.
Mateusz Kuliński
UKS SP 27 Katowice
15
0.00
45.
Krzysztof Lebieżyński
UKS SP 27 Katowice
9
0.00
46.
Patryk Korus
UKS SP 27 Katowice
9
0.00
47.
Piotr Salamon
MKS Zabrze I
11
0.00
48.
Karol Zoń
MKKS Rybnik
13
0.00
49.
Szymon Kukuczka
MKKS Rybnik
14
0.00
50.
Maciej Kosiorowski
MKKS Rybnik
15
0.00
51.
Mateusz Koch
MKKS Rybnik
12
0.00
52.
Paweł Kajzerek
MKKS Rybnik
8
0.00
53.
Michał Bożomański
Stela Cieszyn
13
0.00
54.
Jakub Hanzel
Stela Cieszyn
14
0.00
55.
Krystian Miszta
AZS AWF Mickiewicz SMS Katowice
14
0.00
56.
Paweł Skarżyński
UKS SP 27 Katowice
11
0.00
57.
Tymoteusz Jarosz
MOSM Tychy
10
0.00
58.
Kamil Krajewski
MOSM Tychy
15
0.00
59.
Marcel Mięsok
MOSM Tychy
8
0.00
60.
Szymon Woźniak
MOSM Tychy
9
0.00
61.
Artur Ziaja
MOSM Tychy
15
0.00
62.
Dominik Kiełbicki
MKS Smyk Prudnik
9
0.00
63.
Jakub Twaróg
MKKS Rybnik
14
0.00
64.
Patryk Kokoszek
MKKS Rybnik
14
0.00
65.
Jan Grzybczyk
MKKS Rybnik
11
0.00
66.
Adam Kuśka
MKKS Rybnik
13
0.00
67.
Maciej Stachowicz
MKKS Rybnik
15
0.00
68.
Antoni Piecha
MKS Strzelce Opolskie
14
0.00
69.
Antoni Hajdas
MKS Strzelce Opolskie
9
0.00
70.
Paweł Kutek
MKS Strzelce Opolskie
11
0.00
71.
Piotr Kutek
MKS Strzelce Opolskie
11
0.00
72.
Jakub Kwaśniak
MKS Strzelce Opolskie
15
0.00
73.
Andrzej Nadybski
MKS Strzelce Opolskie
15
0.00
74.
Aleksander Milewski
MKS Strzelce Opolskie
13
0.00
75.
Łukasz Kukułka
MKS Smyk Prudnik
15
0.00
76.
Jakub Sobczak
MKS Smyk Prudnik
11
0.00
77.
Paweł Leniar
MKS Smyk Prudnik
15
0.00
78.
Przemysław Drążyk
MKS Smyk Prudnik
15
0.00
79.
Wojciech Żórawski
MKS Smyk Prudnik
8
0.00
80.
Michał Kroczak
MKS Smyk Prudnik
11
0.00
81.
Dominik Wieczorek
MKS Strzelce Opolskie
15
0.00
82.
Radosław Lis
MKS Smyk Prudnik
15
0.00
83.
Patryk Molenda
MKS II Dąbrowa Górnicza
16
0.00
84.
Maciej Bielecki
MKS Dąbrowa Górnicza II
13
0.00
85.
Jacek Ciężki
MKS Zabrze II
,
MKS Zabrze I
14
0.00
86.
Tomasz Czekaj
MKS Zabrze II
,
MKS Zabrze I
12
0.00
87.
Bartosz Kowalczyk
MKS Zabrze II
,
MKS Zabrze I
15
0.00
88.
Mateusz Poloczek
MKS Zabrze II
,
MKS Zabrze I
16
0.00
89.
Piotr Mitas
AZS AWF Mickiewicz SMS Katowice
10
0.00
90.
Kacper Kingsford
AZS AWF Mickiewicz SMS Katowice
11
0.00
91.
Alan Delattre
AZS AWF Mickiewicz SMS Katowice
14
0.00
92.
Hazar Ahmetoglu
AZS AWF Mickiewicz SMS Katowice
10
0.00
93.
Kamil Swoboda
AZS AWF Mickiewicz SMS Katowice
13
0.00
94.
Aleksander Hora
AZS AWF Mickiewicz SMS Katowice
11
0.00
95.
Kacper Wcisło
MKS II Dąbrowa Górnicza
16
0.00
96.
Mateusz Wcisło
MKS II Dąbrowa Górnicza
13
0.00
97.
Mateusz Maziarz
MKS II Dąbrowa Górnicza
15
0.00
98.
Konrad Gumulak
MKS II Dąbrowa Górnicza
14
0.00
99.
Kuba Radziszewski
MKS II Dąbrowa Górnicza
10
0.00
100.
Miłosz Tryba
MKS II Dąbrowa Górnicza
13
0.00
101.
Dawid Rasztabiga
MKS II Dąbrowa Górnicza
16
0.00
102.
Maksymilian Purzyński
MKS II Dąbrowa Górnicza
8
0.00
103.
Norbert Gajewski
MKS II Dąbrowa Górnicza
8
0.00
11.05.2024
MMP 3X3, Bytom - 06.05.2024r.
21.04.2024
KADRA ŚLĄSKA CHŁOPCÓW 2011 I MŁODSI W CHYBIU
14.04.2024
KADRA ŚLĄSKA DZIEWCZĄT 2011 I MŁODSZE W CHYBIU!
11.04.2024
JUNIORKI STARSZE RMKS RYBNIK PIĄTĄ DRUŻYNĄ W POLSCE!
Zobacz wszystkie galerie >
Ogłoszenia
07.07.2022
Przerwa wakacyjna
Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Polub nas na
Facebooku
Śledź nas na
Twitterze
Zapisz się na newsletter
Partnerzy
‹
›
×
×