Śląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Łukasz Czompelik KKS Tarnowskie Góry 22 794 36.09
2. Filip Nawara UKS MOS Opole 24 591 24.63
3. Jan Wójtowicz Stela Cieszyn 21 574 27.33
4. Krzysztof Stańko KS Królewscy Chorzów 23 550 23.91
5. Patryk Kozłowski KS Pogoń Ruda Śląska 23 544 23.65
6. Dominik Wieczorek MKS Strzelce Opolskie 23 539 23.43
7. Jakub Górka MKS Smyk Prudnik 26 529 20.35
8. Łukasz Lewiński MKS Dąbrowa Górnicza II, MKS II Dąbrowa Górnicza 20 518 25.90
9. Patryk Polis MCKS Czeladź 20 480 24.00
10. Bartłomiej Figura UKS Dycha Czechowice-Dziedzice 23 480 20.87
11. Karol Radoń ŻAK Żory 21 467 22.24
12. Stanisław Szlufik AZS Politechnika Częstochowa 22 431 19.59
13. Jakub Ściegienny UKS SP 27 Katowice I 21 427 20.33
14. Kornel Jakieła MKS Smyk Prudnik 23 422 18.35
15. Maciej Wojdyła DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 20 406 20.30
16. Andrzej Nadybski MKS Strzelce Opolskie 22 384 16.70
17. Kacper Bielecki MKS Zabrze I 21 376 17.90
18. Patryk Rozynek MKS Zabrze I 24 376 15.67
19. Adam Dziedzic MCKS Czeladź 19 371 19.53
20. Krystian Miszta KKS Mickiewicz Katowice 24 370 15.42
21. Daniel Bobrzyk UKS Basket Siemianowice Śląskie 17 369 21.71
22. Adam Niespor MKS Dąbrowa Górnicza II, MKS II Dąbrowa Górnicza 21 362 17.24
23. Łukasz Piotrowski MOSM Tychy 22 361 16.41
24. Patryk Molenda MKS II Dąbrowa Górnicza 24 360 15.00
25. Stanisław Heliński MKS Zabrze I 24 360 15.00
26. Michał Drybański MKKS Rybnik 20 356 17.80
27. Jakub Heczko Stela Cieszyn 23 350 15.22
28. Radosław Lis MKS Smyk Prudnik 25 345 13.80
29. Kacper Wcisło MKS II Dąbrowa Górnicza 24 340 14.17
30. Szymon Wąsik GTK Gliwice 23 333 14.48
31. Kamil Syska MKS Wodzisław Śląski 24 328 13.67
32. Maciej Czachor GTK Gliwice 22 320 14.55
33. Maciej Pochłopień MKS Smyk Prudnik 25 318 12.72
34. Sebastian Wutke MKS Wodzisław Śląski 23 316 13.74
35. Jakub Nowak KS Pogoń Ruda Śląska 16 315 19.69
36. Dawid Rasztabiga MKS II Dąbrowa Górnicza 24 314 13.08
37. Jan Kowalczyk UKS MOS Opole 26 311 11.96
38. Jan Paryło MKS Wodzisław Śląski 24 307 12.79
39. Aleksander Juzwa UKS MOS Opole 26 302 11.62
40. Kamil Krajewski MOSM Tychy 23 297 12.91
41. Bartosz Banasik MKS Wodzisław Śląski 22 297 13.50
42. Sebastian Stępień MKS Dąbrowa Górnicza II 19 291 15.32
43. Jacek Sowa UKS SP 27 Katowice I 18 279 15.50
44. Tomasz Górniak Stela Cieszyn 22 277 12.59
45. Krystian Wojas DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 20 275 13.75
46. Paweł Christ UKS SP 27 Katowice II 20 274 13.70
47. Daniel Chybowski AZS Politechnika Częstochowa 21 274 13.05
48. Szymon Prusak AZS Politechnika Częstochowa 18 273 15.17
49. Igor Gebler KKS Mickiewicz Katowice 14 262 18.71
50. Dawid Wawrzyniak KS Królewscy Chorzów 24 258 10.75
51. Paweł Gajda KS Królewscy Chorzów 22 250 11.36
52. Michał Chudzik UKS Basket Chorzów 16 250 15.63
53. Michał Szczepaniak Stela Cieszyn 24 249 10.38
54. Łukasz Kłaczek KKS Mickiewicz Katowice 23 245 10.65
55. Kamil Łukawski MCKiS Jaworzno 19 245 12.89
56. Daniel Tomczyk MKS Dąbrowa Górnicza II 20 243 12.15
57. Szymon Janczak MKS Dąbrowa Górnicza II, MKS II Dąbrowa Górnicza, MKS Zabrze II, MKS Zabrze I 18 243 13.50
58. Mateusz Koch MKKS Rybnik 19 241 12.68
59. Adrian Danielczyk UKS Dycha Czechowice-Dziedzice 20 240 12.00
60. Kacper Walkowski ŻAK Żory 21 238 11.33
61. Kamil Bizuk KS Królewscy Chorzów 23 238 10.35
62. Jakub Kwaśniak MKS Strzelce Opolskie 22 234 10.64
63. Aleksander Świtała UKS Basket Siemianowice Śląskie 18 232 12.89
64. Jakub Musiał MOSM Tychy 18 229 12.72
65. Kamil Swoboda KKS Mickiewicz Katowice 21 223 10.62
66. Mateusz Kuliński UKS SP 27 Katowice I 21 222 10.57
67. Łukasz Kwiecień UKS Basket Chorzów 15 220 14.67
68. Szymon Kusyk GTK Gliwice 23 220 9.57
69. Jakub Młynarczyk UKS SP 27 Katowice II 20 218 10.90
70. Krystian Kolek UKS SP 27 Katowice I 18 212 11.78
71. Marcin Danielczyk UKS Dycha Czechowice-Dziedzice 17 209 12.29
72. Antoni Gołębiewski DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 18 205 11.39
73. Mateusz Czempiel Stela Cieszyn 21 202 9.62
74. Kacper Broś KS Królewscy Chorzów 19 200 10.53
75. Mateusz Wcisło MKS II Dąbrowa Górnicza 21 199 9.48
76. Adrian Bobrzyk UKS Basket Siemianowice Śląskie 17 199 11.71
77. Bartosz Kołton MCKS Czeladź 16 195 12.19
78. Michał Wyrobek MKKS Rybnik 22 194 8.82
79. Gregorio Mendoza-Szmit KKS Tarnowskie Góry 21 192 9.14
80. Przemysław Drążyk MKS Smyk Prudnik 23 190 8.26
81. Tomasz Pustelnik KS Pogoń Ruda Śląska 18 183 10.17
82. Oliwier Gordon MKS Dąbrowa Górnicza II 22 181 8.23
83. Arkadiusz Migas UKS Basket Chorzów 13 180 13.85
84. Miłosz Rudnik UKS Dycha Czechowice-Dziedzice 23 180 7.83
85. Jakub Hanzel Stela Cieszyn 22 178 8.09
86. Jakub Kłobus KS Królewscy Chorzów 17 177 10.41
87. Sebastian Sikorski UKS MOS Opole 23 177 7.70
88. Artur Ziaja MOSM Tychy 24 176 7.33
89. Szymon Kowalski UKS Dycha Czechowice-Dziedzice 21 175 8.33
90. Aleksander Hora KKS Mickiewicz Katowice 19 172 9.05
91. Kamil Wojas DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 20 169 8.45
92. Karol Zoń MKKS Rybnik 20 167 8.35
93. Paweł Leniar MKS Smyk Prudnik 24 164 6.83
94. Patryk Szołtysek ŻAK Żory 21 164 7.81
95. Jakub Szczerba KKS Tarnowskie Góry 22 163 7.41
96. Mateusz Maziarz MKS II Dąbrowa Górnicza 23 162 7.04
97. Piotr Więckiewicz KS Pogoń Ruda Śląska 19 158 8.32
98. Patryk Mertus MOSM Tychy 22 157 7.14
99. Paweł Makuła ŻAK Żory 21 157 7.48
100. Dariusz Tomaszewski ŻAK Żory 21 155 7.38
101. Bartosz Radziszewski MCKiS Jaworzno 18 153 8.50
102. Michał Cybulski GTK Gliwice 23 153 6.65
103. Tymoteusz Jarosz MOSM Tychy 17 153 9.00
104. Maciej Bielecki MKS Dąbrowa Górnicza II 17 152 8.94
105. Mateusz Poloczek MKS Zabrze II, MKS Zabrze I 26 152 5.85
106. Maciej Kosiorowski MKKS Rybnik 22 150 6.82
107. Jakub Grocholski AZS Politechnika Częstochowa 20 146 7.30
108. Michał Wąsala UKS SP 27 Katowice II 18 145 8.06
109. Krystian Grzegorz Olszyczka MCKS Czeladź 18 144 8.00
110. Szymon Woźniak MOSM Tychy 17 143 8.41
111. Hazar Ahmetoglu KKS Mickiewicz Katowice 19 142 7.47
112. Mateusz Jankowiak UKS MOSM Bytom I 13 141 10.85
113. Marcin Kleszcz DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 18 141 7.83
114. Dawid Kucharz GTK Gliwice 25 139 5.56
115. Szymon Kukuczka MKKS Rybnik 21 138 6.57
116. Jakub Twaróg MKKS Rybnik 22 137 6.23
117. Michał Kroczak MKS Smyk Prudnik 21 136 6.48
118. Dawid Tabaszewski KS Pogoń Ruda Śląska 18 135 7.50
119. Mateusz Markiewicz MCKiS Jaworzno 21 134 6.38
120. Tomasz Krzymiński KS Pogoń Ruda Śląska 19 131 6.89
121. Andrzej Domański AZS Politechnika Częstochowa 20 129 6.45
122. Jarosław Wesołowski UKS MOSM Bytom I 19 126 6.63
123. Sławomir Harnot UKS MOSM Bytom I 19 124 6.53
124. Aleksander Milewski MKS Strzelce Opolskie 15 123 8.20
125. Konrad Gumulak MKS II Dąbrowa Górnicza 21 117 5.57
126. Łukasz Kukułka MKS Smyk Prudnik 24 113 4.71
127. Aleksander Bańbuła UKS MOSM Bytom I 14 111 7.93
128. Bartosz Kowalczyk MKS Zabrze II, MKS Zabrze I 25 110 4.40
129. Tymon Salachna GTK Gliwice 21 110 5.24
130. Tomasz Czekaj MKS Zabrze II, MKS Zabrze I 20 107 5.35
131. Iwo Rybiński MKS Wodzisław Śląski 20 107 5.35
132. Łukasz Rodzim MCKS Czeladź 19 106 5.58
133. Adam Michalak AZS Politechnika Częstochowa 20 104 5.20
134. Dominik Sala MKS Dąbrowa Górnicza II 22 104 4.73
135. Karol Pawliński MKS Wodzisław Śląski 23 103 4.48
136. Jan Heczko DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 19 101 5.32
137. Maciej Stachowicz MKKS Rybnik 23 100 4.35
138. Michał Bożomański Stela Cieszyn 18 100 5.56
139. Maksymilian Porada MCKiS Jaworzno 18 97 5.39
140. Krzysztof Pożoga UKS SP 27 Katowice II 16 95 5.94
141. Alan Delattre KKS Mickiewicz Katowice 23 95 4.13
142. Simon Kudłacik UKS SP 27 Katowice I 18 93 5.17
143. Mateusz Wawszczyk UKS Basket Chorzów 15 92 6.13
144. Artur Maj MKKS Zagłębie Sosnowiec 15 92 6.13
145. Marcel Natanek UKS SP 27 Katowice II 19 88 4.63
146. Adam Kuśka MKKS Rybnik 20 87 4.35
147. Jacek Ciężki MKS Zabrze II, MKS Zabrze I 23 87 3.78
148. Adrian Adamczyk MKS Wodzisław Śląski 22 86 3.91
149. Maciej Jałowiec UKS Dycha Czechowice-Dziedzice 23 85 3.70
150. Mateusz Stasica UKS SP 27 Katowice I 19 85 4.47
151. Damian Posłuszny MKS Dąbrowa Górnicza II 18 84 4.67
152. Kajetan Burtny UKS MOS Opole 21 82 3.90
153. Piotr Marcol DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 13 81 6.23
154. Bartosz Sajdak UKS MOSM Bytom I 12 81 6.75
155. Antoni Piecha MKS Strzelce Opolskie 21 81 3.86
156. Sebastian Urbaniak MKKS Zagłębie Sosnowiec 8 80 10.00
157. Adam Szkriba MKS Dąbrowa Górnicza II 13 80 6.15
158. Łukasz Kania ŻAK Żory 17 78 4.59
159. Mateusz Gniłka UKS SP 27 Katowice II 17 77 4.53
160. Mateusz Mały UKS Basket Chorzów 16 76 4.75
161. Kacper Radoń UKS MOS Opole 24 75 3.13
162. Kacper Siepak UKS Dycha Czechowice-Dziedzice 17 75 4.41
163. Mateusz Szrobarczyk UKS SP 27 Katowice II 11 72 6.55
164. Mateusz Kempski UKS SP 27 Katowice II 18 72 4.00
165. Jakub Sobczak MKS Smyk Prudnik 20 72 3.60
166. Szymon Sikorski MCKS Czeladź 14 70 5.00
167. Olaf Wacławek UKS Basket Siemianowice Śląskie 18 69 3.83
168. Amadeusz Trela MKKS Zagłębie Sosnowiec 11 69 6.27
169. Nikodem Jeglorz KS Pogoń Ruda Śląska 16 69 4.31
170. Marcel Przykuta UKS Basket Siemianowice Śląskie 17 67 3.94
171. Maciej Dudek KS Królewscy Chorzów 19 66 3.47
172. Marcin Sikorski UKS MOS Opole 23 66 2.87
173. Michał Posłuszny GTK Gliwice 25 64 2.56
174. Wojciech Staszyński MCKS Czeladź 15 64 4.27
175. Krzysztof Harcz UKS Basket Chorzów 18 64 3.56
176. Patryk Korus UKS SP 27 Katowice I 13 63 4.85
177. Paweł Środa KS Królewscy Chorzów 22 62 2.82
178. Patryk Gąsior ŻAK Żory 23 61 2.65
179. Karol Mika MCKiS Jaworzno 18 61 3.39
180. Jan Wójcik GTK Gliwice 25 60 2.40
181. Michał Smolana DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 12 60 5.00
182. Jan Grzybczyk MKKS Rybnik 18 58 3.22
183. Michał Copija DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 20 57 2.85
184. Mariusz Działowy MKKS Zagłębie Sosnowiec 13 57 4.38
185. Dawid Krawiec MKS Dąbrowa Górnicza II, MKS Zabrze I 18 57 3.17
186. Jakub Łącki MOSM Tychy 13 56 4.31
187. Szymon Wojtczak MKKS Zagłębie Sosnowiec 8 55 6.88
188. Paweł Findysz UKS MOSM Bytom I 15 55 3.67
189. Mateusz Trzcionka UKS MOSM Bytom I 17 54 3.18
190. Igor Nazarewicz MOSM Tychy 15 54 3.60
191. Wiktor Litwiński KKS Tarnowskie Góry 21 53 2.52
192. Artur Zdobylak KKS Tarnowskie Góry 21 52 2.48
193. Jakub Świętek UKS Basket Siemianowice Śląskie 18 52 2.89
194. Krzysztof Drzewiecki UKS SP 27 Katowice I 19 52 2.74
195. Franciszek Nawotka UKS Basket Chorzów 13 52 4.00
196. Maciej Jędrzejczyk MKKS Zagłębie Sosnowiec 10 52 5.20
197. Paweł Skarżyński UKS SP 27 Katowice I 17 50 2.94
198. Antoni Hajdas MKS Strzelce Opolskie 15 49 3.27
199. Antoni Kotala AZS Politechnika Częstochowa 13 48 3.69
200. Jakub Stróżczyk MKKS Rybnik 17 48 2.82
201. Krzysztof Lebieżyński UKS SP 27 Katowice I 14 46 3.29
202. Piotr Mitas KKS Mickiewicz Katowice 18 45 2.50
203. Tymoteusz Flisikowski MKS Dąbrowa Górnicza II 14 45 3.21
204. Giuliano Rulent MOSM Tychy 14 43 3.07
205. Paweł Michalak MKS Zabrze I 18 42 2.33
206. Mateusz Brzoza UKS MOS Opole 21 42 2.00
207. Jakub Wasilewski AZS Politechnika Częstochowa 18 41 2.05
208. Mateusz Jedynak UKS Basket Siemianowice Śląskie 16 41 2.56
209. Sebastian Pietruszka MCKS Czeladź 13 41 3.15
210. Daniel Krasoń KKS Tarnowskie Góry 21 40 1.90
211. Szymon Angowski UKS MOS Opole 14 39 2.79
212. Jakub Łukajczyk MCKiS Jaworzno 19 38 2.00
213. Kacper Czubak ŻAK Żory 13 38 2.92
214. Bartłomiej Mania UKS Basket Siemianowice Śląskie 11 38 3.45
215. Dawid Stojanowski MOSM Tychy 12 37 3.08
216. Nataniel Szafrański MOSM Tychy 17 37 2.18
217. KRZYSZTOF KRUŻ MKKS Zagłębie Sosnowiec 8 37 4.63
218. Patryk Kokoszek MKKS Rybnik 20 36 1.80
219. Denis Płaziak KS Pogoń Ruda Śląska 22 36 1.64
220. Andrzej Pisarek KKS Tarnowskie Góry 21 35 1.67
221. Gabriel Rosołowski ŻAK Żory 12 35 2.92
222. Michał Nowak AZS Politechnika Częstochowa 21 35 1.67
223. Alan Poślednik UKS Basket Chorzów 15 34 2.27
224. Jarosław Szewczyk KKS Tarnowskie Góry 21 34 1.62
225. Michał Dudziński UKS Basket Chorzów 10 33 3.30
226. Paweł Dudziński MKS Smyk Prudnik 13 33 2.54
227. Piotr Kutek MKS Strzelce Opolskie 12 33 2.75
228. Eryk Lip KS Pogoń Ruda Śląska 18 33 1.83
229. Kuba Radziszewski MKS II Dąbrowa Górnicza 17 32 1.88
230. Bartłomiej Mazur MKS Zabrze II, MKS Zabrze I 15 32 2.13
231. Rafał Włudarczyk UKS SP 27 Katowice II 18 31 1.72
232. Michał Pałka MCKiS Jaworzno 20 31 1.55
233. Kamil Hura DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 17 31 1.82
234. Dominik Jastrzębski UKS MOSM Bytom I 17 30 1.76
235. Karol Tyrtania UKS SP 27 Katowice II 16 30 1.88
236. Damian Maciejek MKKS Zagłębie Sosnowiec 13 29 2.23
237. Marcin Bartkowiak UKS MOSM Bytom I 11 28 2.55
238. Jakub Siewniak MKKS Zagłębie Sosnowiec 9 27 3.00
239. Miłosz Tryba MKS II Dąbrowa Górnicza 17 27 1.59
240. Tomasz Wodecki MKS Wodzisław Śląski 15 26 1.73
241. Mateusz Rodzim MCKS Czeladź 13 24 1.85
242. Kacper Kruk Stela Cieszyn 21 24 1.14
243. Dominik Kiełbicki MKS Smyk Prudnik 16 23 1.44
244. Oskar Tomanek UKS Basket Siemianowice Śląskie 14 21 1.50
245. Paweł Owczorz ŻAK Żory 12 20 1.67
246. Kamil Uszko MKS Dąbrowa Górnicza II 13 20 1.54
247. Marcel Mięsok MOSM Tychy 14 19 1.36
248. Paweł Kutek MKS Strzelce Opolskie 19 19 1.00
249. Aliaksei Karalchuk UKS MOS Opole 14 17 1.21
250. Szymon Rajtor UKS MOS Opole 21 17 0.81
251. Kacper Szałapa MCKiS Jaworzno 13 16 1.23
252. Łukasz Ostrowski MKS Zabrze II, MKS Zabrze I 13 15 1.15
253. Kacper Kingsford KKS Mickiewicz Katowice 14 15 1.07
254. Piotr Kowal UKS Dycha Czechowice-Dziedzice 16 14 0.88
255. Kacper Pyrzyna AZS Politechnika Częstochowa 13 14 1.08
256. Kamil Patrzylas MCKiS Jaworzno 18 12 0.67
257. Olaf Poślednik UKS Basket Chorzów 14 12 0.80
258. Maksymilian Purzyński MKS II Dąbrowa Górnicza 14 12 0.86
259. Norbert Gajewski MKS II Dąbrowa Górnicza 15 11 0.73
260. Jan Koterwa DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 15 10 0.67
261. Wiktor Iskra AZS Politechnika Częstochowa 13 8 0.62
262. Dawid Biegaj KKS Tarnowskie Góry 14 8 0.57
263. Mateusz Taistra UKS Basket Siemianowice Śląskie 13 7 0.54
264. Piotr Dąbek MKKS Zagłębie Sosnowiec 8 7 0.88
265. Filip Sunjic DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 11 7 0.64
266. Tomasz Krypczyk ŻAK Żory 14 6 0.43
267. Jakub Jelonek KKS Tarnowskie Góry 11 5 0.45
268. Mateusz Matl UKS Dycha Czechowice-Dziedzice 14 4 0.29
269. Kamil Kozyra MCKiS Jaworzno 14 4 0.29
270. Piotr Gomoluch UKS MOSM Bytom I 16 4 0.25
271. Jakub Marszałek UKS Basket Chorzów 11 2 0.18
272. Dominik Cienciała MCKiS Jaworzno 13 2 0.15
273. Patryk Żaba UKS MOSM Bytom I 18 2 0.11
Obraz

Ogłoszenia

Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Obraz
Facebook Polub nas na
Facebooku
Twitter Śledź nas na
Twitterze
Newsletter Zapisz się na newsletter

Partnerzy

Śląskie - pozytywna energia Polski Związek Koszykówki Spalding SKM ZOF-STAL