Śląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

A B C D F G H I J K L Ł M N O P R S Ś T U W Z Ż

K

Kacprzak Dominik UKS MOSM Bytom

Kaczmarek Bartłomiej MOSM Tychy

Kaczmarski Mateusz MKKS Rybnik

Kajzerek Paweł MKKS Rybnik

Kanclerz Łukasz UKS MOSM Bytom

Kandzia Marcin UKS SP 27 Katowice II

Kania Łukasz Żorska Akademia Koszykówki

Karalchuk Aliaksei Uczniowski Klub Sportowy Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Opolu

Karolczak Szymon KKS Tarnowskie Góry

Kasperczyk Kamil UKS MOSM Bytom

Kempski Mateusz UKS SP 27 Katowice II

Kędra Filip UKS MOSM Bytom

Kiełbicki Dominik MKS Smyk Prudnik

Kijowski Damian MOSM Tychy

Kingsford Kacper KKS Mickiewicz Katowice

Kleszcz Marcin DAAS Basket Hills Bielsko-Biała

Kłaczek Łukasz KKS Mickiewicz Katowice

Kłobus Jakub K.S "Królewscy" Chorzów

Knobloch Jakub K.S "Królewscy" Chorzów

Koch Mateusz MKKS Rybnik

Kociuba Piotr UKS SP 27 Katowice II

Kokoszek Patryk MKKS Rybnik

Kolek Krystian UKS SP 27 Katowice I

Kolendrowicz Daniel MOSM Tychy

Kołodziej Paweł KS Pogoń Ruda Śląska

Kołton Bartosz Miejski Czeladzki Klub Sportowy

Korus Patryk UKS SP 27 Katowice I

Kosiorowski Maciej MKKS Rybnik

Kotala Antoni AZS Politechnika Częstochowa

Koterwa Jan DAAS Basket Hills Bielsko-Biała

Kotnowski Igor mkks zagłębie sosnowiec

Kowal Piotr UKS Dycha Czechowice-Dziedzice

Kowalczyk Bartosz MKS II Zabrze

Kowalczyk Bartosz MKS I Zabrze

Kowalczyk Jan Uczniowski Klub Sportowy Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Opolu

Kowalski Szymon UKS Dycha Czechowice-Dziedzice

Kozalski Dominik UKS MOSM Bytom

Kozłowski Patryk KS Pogoń Ruda Śląska

Kozyra Kamil MCKiS Jaworzno

Kraczla Mateusz UKS SP 27 Katowice II

Krajewski Kamil MOSM Tychy

Krakowski Kacper UKS SP 27 Katowice II

Kral Dawid KS MOSiR Cieszyn

Krasoń Daniel KKS Tarnowskie Góry

Krasuski Mateusz KKS Mickiewicz Katowice

Krawiec Dawid MKS I Dąbrowa Górnicza S.A.

Krawiec Dawid MKS I Zabrze

Krawiec Przemysław MKKS Rybnik

Kroczak Michał MKS Smyk Prudnik

Kruk Kacper KS MOSiR Cieszyn

Krukowski Mikołaj MKS Strzelce Opolskie

Krupa Mateusz MCKiS Jaworzno

KRUŻ KRZYSZTOF mkks zagłębie sosnowiec

Krypczyk Tomasz Żorska Akademia Koszykówki

Krzemiński Szymon MCKiS Jaworzno

Krzymiński Seweryn KS Pogoń Ruda Śląska

Krzymiński Tomasz KS Pogoń Ruda Śląska

Krzystała Paweł MKKS Rybnik

Kuc Artur UKS "Basket" Siemianowice Śląskie

Kucharz Dawid GTK Fluor Gliwice

Kudłacik Simon UKS SP 27 Katowice I

Kukuczka Szymon MKKS Rybnik

Kukułka Łukasz MKS Smyk Prudnik

Kulik Hubert Miejski Czeladzki Klub Sportowy

Kuliński Mateusz UKS SP 27 Katowice I

Kupczak Bartosz MKKS Rybnik

Kupka Damian Żorska Akademia Koszykówki

Kusyk Szymon GTK Fluor Gliwice

Kuszek Mateusz GTK Fluor Gliwice

Kuś Paweł MKS Smyk Prudnik

Kuśka Adam MKKS Rybnik

Kutek Paweł MKS Strzelce Opolskie

Kutek Piotr MKS Strzelce Opolskie

Kwaśniak Jakub MKS Strzelce Opolskie

Kwiecień Łukasz Uczniowski Klub Sportowy "BASKET" Chorzów

M

Machczyński Filip GTK Fluor Gliwice

Maciejek Damian mkks zagłębie sosnowiec

Madej Oskar KKS Mickiewicz Katowice

Maj Artur mkks zagłębie sosnowiec

Majewski Adam Miejski Czeladzki Klub Sportowy

Maksymiuk Piotr UKS MOSM Bytom

Makuła Paweł Żorska Akademia Koszykówki

Mały Mateusz Uczniowski Klub Sportowy "BASKET" Chorzów

Mandra Jakub Uczniowski Klub Sportowy Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Opolu

Mania Bartłomiej UKS "Basket" Siemianowice Śląskie

Maniowszczak Kacper UKS Dycha Czechowice-Dziedzice

Mantykiewicz Filip MKS I Dąbrowa Górnicza S.A.

Marcol Piotr DAAS Basket Hills Bielsko-Biała

Markiewicz Mateusz MCKiS Jaworzno

Marszałek Jakub Uczniowski Klub Sportowy "BASKET" Chorzów

Maska Aleksy UKS "Basket" Siemianowice Śląskie

Matl Mateusz UKS Dycha Czechowice-Dziedzice

Maziarz Mateusz MKS II Dąbrowa Górnicza S.A.

Mazur Bartłomiej MKS II Zabrze

Mazur Bartłomiej MKS I Zabrze

Mazurkiewicz Norbert Miejski Czeladzki Klub Sportowy

Mechowski Bartosz MOSM Tychy

Mendoza-Szmit Gregorio KKS Tarnowskie Góry

Mertus Patryk MOSM Tychy

Michalak Adam AZS Politechnika Częstochowa

Michalak Paweł MKS I Zabrze

Michalak Wojciech MOSM Tychy

Michalczuk Sebastian Żorska Akademia Koszykówki

Mięsok Marcel MOSM Tychy

Migas Arkadiusz Uczniowski Klub Sportowy "BASKET" Chorzów

Mijas Radosław MKS II Zabrze

Mika Karol MCKiS Jaworzno

Milewski Aleksander MKS Strzelce Opolskie

Miszta Krystian KKS Mickiewicz Katowice

Mitas Piotr KKS Mickiewicz Katowice

Młynarczyk Jakub UKS SP 27 Katowice II

Molenda Patryk MKS II Dąbrowa Górnicza S.A.

Morawiec Bartosz KS Pogoń Ruda Śląska

Mosznienko Mateusz UKS SP 27 Katowice I

Mróz Michał MKS Strzelce Opolskie

Mrukwa Dominik UKS SP 27 Katowice II

Musiał Jakub MOSM Tychy

Musioł Mikołaj KKS Tarnowskie Góry

P

Pakuła Mateusz AZS Politechnika Częstochowa

Pałęza Karol MKS II Dąbrowa Górnicza S.A.

Pałka Michał MCKiS Jaworzno

Parchoniuk Piotr KS MOSiR Cieszyn

Paryło Jan MKS Wodzisław Śląski

Patrzylas Kamil MCKiS Jaworzno

Patyk Paweł MKS II Zabrze

Pawliński Karol MKS Wodzisław Śląski

Pelka Mateusz UKS "Basket" Siemianowice Śląskie

Pendryk Jakub MKS I Dąbrowa Górnicza S.A.

Peruń Tomasz UKS SP 27 Katowice II

Pęczek Szymon MOSM Tychy

Piecha Antoni MKS Strzelce Opolskie

Pietruszka Sebastian Miejski Czeladzki Klub Sportowy

Pilarski Wojciech Miejski Czeladzki Klub Sportowy

Piotrowski Łukasz MOSM Tychy

Pisarek Andrzej KKS Tarnowskie Góry

Płaziak Denis KS Pogoń Ruda Śląska

Pochłopień Maciej MKS Smyk Prudnik

Polak Wojciech UKS Dycha Czechowice-Dziedzice

Polewka Damian mkks zagłębie sosnowiec

Polis Patryk Miejski Czeladzki Klub Sportowy

Poloczek Mateusz MKS II Zabrze

Poloczek Mateusz MKS I Zabrze

Połczyński Patryk KKS Tarnowskie Góry

Popanda Jakub MKS Strzelce Opolskie

Porada Maksymilian MCKiS Jaworzno

Porębski Dominik KS MOSiR Cieszyn

Posłuszny Damian MKS I Dąbrowa Górnicza S.A.

Posłuszny Michał GTK Fluor Gliwice

Poślednik Alan Uczniowski Klub Sportowy "BASKET" Chorzów

Poślednik Olaf Uczniowski Klub Sportowy "BASKET" Chorzów

Pożoga Krzysztof UKS SP 27 Katowice II

Praciak Kacper UKS Dycha Czechowice-Dziedzice

Prochasek Robert MKS Wodzisław Śląski

Prusak Szymon AZS Politechnika Częstochowa

Przykuta Marcel UKS "Basket" Siemianowice Śląskie

Pudlik Robert UKS SP 27 Katowice II

Purzyński Maksymilian MKS II Dąbrowa Górnicza S.A.

Pustelnik Tomasz KS Pogoń Ruda Śląska

Puśledzki Adrian UKS SP 27 Katowice I

Pyrzyna Kacper AZS Politechnika Częstochowa

Pytel Dawid MKS Strzelce Opolskie

S

Sabliński Kamil GTK Fluor Gliwice

Sajdak Bartosz UKS MOSM Bytom

Sala Dominik MKS I Dąbrowa Górnicza S.A.

Salachna Tymon GTK Fluor Gliwice

Salamon Piotr MKS I Zabrze

Salkowski Jakub UKS MOSM Bytom

Sidyk Adrian UKS "Basket" Siemianowice Śląskie

Sielanko Artur UKS SP 27 Katowice I

Siemaszkiewicz Piotr UKS SP 27 Katowice II

Siepak Kacper UKS Dycha Czechowice-Dziedzice

Siewniak Jakub mkks zagłębie sosnowiec

Sikorski Marcin Uczniowski Klub Sportowy Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Opolu

Sikorski Sebastian Uczniowski Klub Sportowy Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Opolu

Sikorski Szymon Miejski Czeladzki Klub Sportowy

Siudeja Adam MKS Strzelce Opolskie

Skarżyński Paweł UKS SP 27 Katowice I

Skiba Mateusz UKS MOSM Bytom

Skopowski Kamil GTK Fluor Gliwice

Skrzydło Adrian UKS SP 27 Katowice II

Skrzydło Adrian UKS SP 27 Katowice I

Skubała Fabian UKS MOSM Bytom

Smolana Michał DAAS Basket Hills Bielsko-Biała

Smyczek Wojciech KKS Tarnowskie Góry

Sobczak Jakub MKS Smyk Prudnik

Sołtysek Łukasz KKS Mickiewicz Katowice

Sowa Jacek UKS SP 27 Katowice I

Sprusiński Kevin K.S "Królewscy" Chorzów

Stachowicz Maciej MKKS Rybnik

Stanek Łukasz GTK Fluor Gliwice

Stanek Mateusz MKS II Zabrze

Stanek Mateusz MKS I Zabrze

Stańko Krzysztof K.S "Królewscy" Chorzów

Stasiak Patryk K.S "Królewscy" Chorzów

Stasica Mateusz UKS SP 27 Katowice I

Staszyński Wojciech Miejski Czeladzki Klub Sportowy

Stelmach Dawid K.S "Królewscy" Chorzów

Sternicki Adam MKS Strzelce Opolskie

Stępień Sebastian MKS I Dąbrowa Górnicza S.A.

Stojanowski Dawid MOSM Tychy

Stróżczyk Jakub MKKS Rybnik

Subocz Wilhelm KS MOSiR Cieszyn

Sunjic Filip DAAS Basket Hills Bielsko-Biała

Swoboda Kamil KKS Mickiewicz Katowice

Syska Kamil MKS Wodzisław Śląski

Szadkowski Mateusz MKS Smyk Prudnik

Szafer Alan MKS Strzelce Opolskie

Szafrański Nataniel MOSM Tychy

Szałapa Kacper MCKiS Jaworzno

Szczepaniak Michał KS MOSiR Cieszyn

Szczerba Jakub KKS Tarnowskie Góry

Szewczyk Jarosław KKS Tarnowskie Góry

Szkriba Adam MKS I Dąbrowa Górnicza S.A.

Szlapa Maciej UKS SP 27 Katowice II

Szlufik Stanisław AZS Politechnika Częstochowa

Szołtysek Patryk Żorska Akademia Koszykówki

Szrobarczyk Mateusz UKS SP 27 Katowice II

Szyda Mateusz AZS Politechnika Częstochowa

W

Wacławek Olaf UKS "Basket" Siemianowice Śląskie

Walczak Michał UKS SP 27 Katowice I

Walkowski Kacper Żorska Akademia Koszykówki

Wasilewski Jakub AZS Politechnika Częstochowa

Wasilewski Kacper AZS Politechnika Częstochowa

Wawrzyniak Dawid K.S "Królewscy" Chorzów

Wawszczyk Mateusz Uczniowski Klub Sportowy "BASKET" Chorzów

Wąsala Michał UKS SP 27 Katowice II

Wąsik Szymon GTK Fluor Gliwice

Wcisło Kacper MKS II Dąbrowa Górnicza S.A.

Wcisło Mateusz MKS II Dąbrowa Górnicza S.A.

Wesołowski Jarosław UKS MOSM Bytom

Wicher Armin Uczniowski Klub Sportowy "BASKET" Chorzów

Wieczorek Dominik MKS Strzelce Opolskie

Wieczorek Jakub MKS Wodzisław Śląski

Więckiewicz Piotr KS Pogoń Ruda Śląska

Wilk Bartosz MKS Wodzisław Śląski

Wisełka Jakub KS MOSiR Cieszyn

Witkowski Patryk MKS II Zabrze

Witkowski Patryk MKS I Zabrze

Włosowicz Daniel MKS I Dąbrowa Górnicza S.A.

Włudarczyk Rafał UKS SP 27 Katowice II

Wodecki Tomasz MKS Wodzisław Śląski

Wojas Kamil DAAS Basket Hills Bielsko-Biała

Wojas Krystian DAAS Basket Hills Bielsko-Biała

Wojciechowski Kacper Żorska Akademia Koszykówki

Wojdan Artur MOSM Tychy

Wojdyła Maciej DAAS Basket Hills Bielsko-Biała

Wojtczak Szymon mkks zagłębie sosnowiec

Wojtowicz Adrian Miejski Czeladzki Klub Sportowy

Woźniak Dawid mkks zagłębie sosnowiec

Woźniak Szymon MOSM Tychy

Woźny Tomasz UKS SP 27 Katowice I

Wójcik Jan GTK Fluor Gliwice

Wójtowicz Jan KS MOSiR Cieszyn

Wutke Sebastian MKS Wodzisław Śląski

Wyrobek Michał MKKS Rybnik

Ogłoszenia

Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Facebook Polub nas na
Facebooku
Twitter Śledź nas na
Twitterze
Newsletter Zapisz się na newsletter

Partnerzy

Śląskie - pozytywna energia Polski Związek Koszykówki Spalding SKM ZOF-STAL