Śląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P R S Ś T U W Z Ż

K

Kaczor Remigiusz MKS Wodzisław Śląski

Kaczor Remigiusz MKS Wodzisław Śląski I

Kałuża Filip KKS Mickiewicz Katowice

KAMIŃSKI ALEKSANDER UKS Junior Basket Katowice

Kańczuga Nikodem UKS SP 27 Katowice

Karpowicz Bartosz MKKS Rybnik

Karwat Mateusz MOSM Tychy

Kawczyński Piotr MKKS Rybnik

Kazik Bartosz MKS Wodzisław Śląski II

Kiełbasa Andrzej MKKS Rybnik

Kiermaszek Krzysztof MKS Wodzisław Śląski II

Kijas Oliwier KKS Mickiewicz Katowice

Klimontowicz Mikołaj MOSM Tychy

Klonowski Olaf KKS Mickiewicz Katowice

Kłaczek Kacper KKS Mickiewicz Katowice

Kłosowski Marcel MCKS Czeladź

Kłoszewski Kamil KKS Mickiewicz Katowice

KOBYLIŃSKI SZYMON Gliwickie Towarzystwo Koszykówki

Kociuga Patryk MKS Smyk Prudnik

Kokoszek Dawid MKKS Rybnik

Konior Maciej MKS Strzelce Opolskie

Konopka Kamil UKS Junior Basket Katowice

KORCZYK KAROL Gliwickie Towarzystwo Koszykówki

Kosiór Dominik MCKiS Jaworzno II

Kowalczyk-Kudziarz Kacper MKKS Rybnik

Kowalski Szymon MOSM Tychy

Kozłowski Wiktor UKS SP 27 Katowice

Kozub Wiktor MCKiS Jaworzno II

KOŹMIŃSKI ADAM Gliwickie Towarzystwo Koszykówki

Krukowski Mateusz Żorska Akademia Koszykówki II

Krukowski Mikołaj MKS Strzelce Opolskie

Krupa Błażej UKS SP 27 Katowice

Krzewiński Michał DAAS Basket Hills Bielsko-Biała

Krzymiński Tomasz KS Pogoń Ruda Śląska

Krzystek Dawid Żorska Akademia Koszykówki II

Krzyżowski Tomasz Karol UKS MOSM Bytom I

Kubina Krzysztof MKKS Rybnik

Kuc Damian AZS Politechnika Częstochowa

Kucharczyk Tomasz Żorska Akademia Koszykówki I

Kujawka Jakub MKS Wodzisław Śląski II

Kukla Adam DAAS Basket Hills Bielsko-Biała

Kulczycki Mateusz KKS Mickiewicz Katowice

Kupka Damian Żorska Akademia Koszykówki I

KURASZKO PIOTR UKS Junior Basket Katowice

Kurzyca Kamil UKS SP 27 Katowice

Kuś Paweł MKS Smyk Prudnik

Kuśnierczyk Kordian MCKiS Jaworzno I

Kuzia Kamil Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Michałkowice

Kwarciński Filip MCKiS Jaworzno II

Kwaśny Kacper UKS SP 27 Katowice

Kyrcz Szymon MKS Wodzisław Śląski

Kyrcz Szymon MKS Wodzisław Śląski I

P

Pachowicz Dawid MKS Dąbrowa Górnicza

Paduch Przemysław MKS Dąbrowa Górnicza

Palczewski Piotr Żorska Akademia Koszykówki I

Palczewski Piotr Żorska Akademia Koszykówki II

Paluch Michał KKS Mickiewicz Katowice

Panic Mateusz MKS Wodzisław Śląski I

PARKO JAKUB Żorska Akademia Koszykówki II

Pastuszka Dominik Żorska Akademia Koszykówki I

Pastuszka Dominik Żorska Akademia Koszykówki II

Paszek Szymon KS Pogoń Ruda Śląska

Pawełka Filip KKS Mickiewicz Katowice

Pawłowski Paweł MOSM Tychy

Pieczara Sebastian MCKiS Jaworzno I

Piekut Damian MCKiS Jaworzno II

Piekutowski Dorian MKS Zabrze

Pienta Krzysztof UKS Junior Basket Katowice

Pietroszek Adrian Stela Cieszyn

Pietruszka Sebastian MKS Dąbrowa Górnicza

Pietrzak Jakub MKS Strzelce Opolskie

Pietrzak Jakub Żorska Akademia Koszykówki I

Pikuła Jakub MKS Smyk Prudnik

Pisarski Maciej KKS Mickiewicz Katowice

Piwczyk Grzegorz UKS Junior Basket Katowice

Płonka Grzegorz MKS Wodzisław Śląski

Płonka Grzegorz MKS Wodzisław Śląski I

Podulka Michał Gliwickie Towarzystwo Koszykówki

Pohorecki Marcel AZS Politechnika Częstochowa

Polak Michał UKS SP 27 Katowice

Polakowski Łukasz MOSM Tychy

Poremba Michał MKS Strzelce Opolskie

Porzuc Michał MCKS Czeladź

Powroźnik Wojciech MKS Smyk Prudnik

Pradelok Olaf Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Michałkowice

Prucnal Rafał Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Michałkowice

Przybyła Łukasz MKS Wodzisław Śląski I

Przybyła Maksymilian Żorska Akademia Koszykówki I

Pustelnik Tomasz MKS Dąbrowa Górnicza

Pyplok Radosław UKS MOSM Bytom I

Pyplok Radosław UKS MOSM Bytom II

Pyrzyna Kacper AZS Politechnika Częstochowa

Pytel Michał Gliwickie Towarzystwo Koszykówki

PYTEL PIOTR UKS Junior Basket Katowice

S

Sadlik Wojciech DAAS Basket Hills Bielsko-Biała

Salwiczek Tomasz KS Pogoń Ruda Śląska

Sarna Nikodem MKKS Rybnik

Sawa Krzysztof MOSM Tychy

Sekuła Daniel Żorska Akademia Koszykówki II

SĘDROWSKI KACPER Gliwickie Towarzystwo Koszykówki

Sieradzki Filip MKS Smyk Prudnik

Siewniak Jakub MCKS Czeladź

Siewniak Patryk MCKiS Jaworzno I

Sikora Jakub MKKS Rybnik

SIMKA Wojciech MOSM Tychy

SITEK JEREMI Gliwickie Towarzystwo Koszykówki

Sitek Paweł Żorska Akademia Koszykówki I

Siuda Mateusz MCKiS Jaworzno II

Skocz Kamil Stela Cieszyn

Skowroński Jakub Żorska Akademia Koszykówki I

Skrzydło Filip MKS Wodzisław Śląski

Skrzydło Filip MKS Wodzisław Śląski I

Sławęcki Dawid MKS Wodzisław Śląski II

Sławski Adam UKS SP 27 Katowice

Słomiak Bartłomiej MCKiS Jaworzno I

Smolicz Konrad MCKiS Jaworzno II

Smoliński Mikołaj KKS Mickiewicz Katowice

Sobieszczański Oskar MKS Smyk Prudnik

Sobik Patryk DAAS Basket Hills Bielsko-Biała

Sobota Gabriel UKS SP 27 Katowice

Sodo Jakub UKS SP 27 Katowice

Sojka Michał MKS Smyk Prudnik

Sok Konrad UKS MOSM Bytom II

Sokalski Wojciech MKS Zabrze

Solarz Mariusz MKKS Rybnik

Stabla Kacper MKS Wodzisław Śląski II

Stachoń Mateusz Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Michałkowice

Stachura Filip KKS Mickiewicz Katowice

Stachura Szymon KKS Mickiewicz Katowice

Stadler Maksymilian MCKiS Jaworzno II

Stajszczak Patryk AZS Politechnika Częstochowa

Staniczek Mateusz Gliwickie Towarzystwo Koszykówki

Stefan Bartosz MKS Smyk Prudnik

Stefański Daniel MCKS Czeladź

STEFAŃSKI Jakub MOSM Tychy

Sternicki Adam MKS Strzelce Opolskie

Stryczek Dawid DAAS Basket Hills Bielsko-Biała

Studnicki Mikołaj DAAS Basket Hills Bielsko-Biała

Sułek Oskar DAAS Basket Hills Bielsko-Biała

Surzycki Maciej Stela Cieszyn

Suwała Brian UKS MOSM Bytom I

Suwała Oskar UKS MOSM Bytom II

Swacha Cezary Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Michałkowice

Szady Bartłomiej Żorska Akademia Koszykówki I

Szafer Alan MKS Strzelce Opolskie

Szczepański Michał DAAS Basket Hills Bielsko-Biała

Szczyrba Maciej MKS Wodzisław Śląski II

Szeremeta Szymon UKS MOSM Bytom II

Szewczyk Sebastian KS Pogoń Ruda Śląska

Szkaradek Daniel UKS MOSM Bytom II

Szlachta Rafał MKS Wodzisław Śląski I

Szlachta Rafał MKS Wodzisław Śląski II

Szlachta Robert MKS Wodzisław Śląski I

Szlagor Krystian DAAS Basket Hills Bielsko-Biała

Szopa Jakub MOSM Tychy

Szwadowski Kamil MKS Smyk Prudnik

Szwenk Kacper MCKS Czeladź

Szyda Mateusz AZS Politechnika Częstochowa

Szymajda Kacper MCKiS Jaworzno I

Szymański Łukasz MOSM Tychy

Szymczyk Patryk MCKS Czeladź

Ogłoszenia

Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Facebook Polub nas na
Facebooku
Twitter Śledź nas na
Twitterze
Newsletter Zapisz się na newsletter

Partnerzy

Śląskie - pozytywna energia Polski Związek Koszykówki Spalding SKM ZOF-STAL