Śląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Tomasz Krzymiński KS Pogoń Ruda Śląska 22 628 28.55
2. Mateusz Żebrok Stela Cieszyn 17 498 29.29
3. Bartosz Cierniecki MCKiS Jaworzno I, MCKiS Jaworzno II 22 445 20.23
4. Kamil Szwadowski Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 18 431 23.94
5. Tomasz Bartczak MKS Strzelce Opolskie 22 408 18.55
6. Dawid Krzystek Żorska Akademia Koszykówki II 14 401 28.64
7. Alan Szafer MKS Strzelce Opolskie 21 394 18.76
8. Filip Pawełka KKS Mickiewicz Katowice 16 383 23.94
9. Jakub Wasilewski AZS Politechnika Częstochowa 18 363 20.17
10. PIOTR ANDRZEJEWSKI UKS Junior Basket Katowice 20 361 18.05
11. Alan Jatczyk Żorska Akademia Koszykówki I 17 358 21.06
12. Paweł Kuś Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 18 355 19.72
13. Jakub Gąsiorek DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 17 353 20.76
14. Łukasz Polakowski MOSM Tychy 19 352 18.53
15. Marcel Kłosowski MCKS Czeladź 19 331 17.42
16. Łukasz Frąc UKS SP 27 Katowice 19 326 17.16
17. Jakub Siewniak MCKS Czeladź 20 317 15.85
18. Dorian Piekutowski MKS Zabrze 17 314 18.47
19. Jeremi Jędrzejewski MOSM Tychy 19 308 16.21
20. Olaf Imieliński UKS SP 27 Katowice 21 304 14.48
21. Nikodem Jeglorz KS Pogoń Ruda Śląska, UKS MOSM Bytom I, UKS MOSM Bytom II 19 304 16.00
22. Paweł Janus KS Pogoń Ruda Śląska 22 292 13.27
23. Grzegorz Hofman UKS MOSM Bytom II 22 289 13.14
24. Patryk Zapert MKS Dąbrowa Górnicza 18 287 15.94
25. Kacper Kłaczek KKS Mickiewicz Katowice 16 282 17.63
26. Damian Godula Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 19 282 14.84
27. Bartłomiej Szady Żorska Akademia Koszykówki I 18 281 15.61
28. Patryk Michałowski MKS Wodzisław Śląski I 21 281 13.38
29. Mateusz Rakszawa MKKS Rybnik 18 281 15.61
30. Filip Kałuża KKS Mickiewicz Katowice 18 272 15.11
31. Dawid Orłowski MKS Dąbrowa Górnicza 19 270 14.21
32. Jakub Sikora MKKS Rybnik 17 269 15.82
33. Maciej Surzycki Stela Cieszyn 17 266 15.65
34. Piotr Hałęza MCKS Czeladź 22 265 12.05
35. Klaudiusz Borowski KKS Mickiewicz Katowice 20 262 13.10
36. Paweł Haberek UKS MOSM Bytom I 19 260 13.68
37. Michał Zapert UKS MOSM Bytom I 20 253 12.65
38. Michał Podulka Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 16 252 15.75
39. Mateusz Karwat MOSM Tychy 20 249 12.45
40. Grzegorz Piwczyk UKS Junior Basket Katowice 20 247 12.35
41. Kacper Jarek MCKiS Jaworzno I 22 238 10.82
42. Filip Stachura KKS Mickiewicz Katowice 21 231 10.50
43. Tomasz Pustelnik MKS Dąbrowa Górnicza 19 228 12.00
44. Rafał Szlachta MKS Wodzisław Śląski I, MKS Wodzisław Śląski II 18 219 12.17
45. Robert Matuszczyk UKS SP 27 Katowice 18 216 12.00
46. Maciej Jelonek UKS MOSM Bytom II 18 215 11.94
47. Robert Szlachta MKS Wodzisław Śląski I 20 207 10.35
48. Kacper Wasilewski AZS Politechnika Częstochowa 19 205 10.79
49. Michał Mróz MKS Strzelce Opolskie 22 204 9.27
50. Radosław Pyplok UKS MOSM Bytom I, UKS MOSM Bytom II 19 204 10.74
51. Daniel Baniak MCKiS Jaworzno II 17 198 11.65
52. KAROL KORCZYK Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 20 197 9.85
53. Przemysław Paduch MKS Dąbrowa Górnicza 19 191 10.05
54. Karol Dudek MCKiS Jaworzno I 22 188 8.55
55. Łukasz Lisowski Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Michałkowice 14 182 13.00
56. Grzegorz Płonka MKS Wodzisław Śląski, MKS Wodzisław Śląski I 21 179 8.52
57. Patryk Kociuga Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 18 179 9.94
58. Kacper Wojciechowski Żorska Akademia Koszykówki I 16 179 11.19
59. Radosław Deszczka MKS Zabrze 18 178 9.89
60. Łukasz Januszewicz Żorska Akademia Koszykówki I 16 177 11.06
61. Wiktor Kozub MCKiS Jaworzno II 20 176 8.80
62. Mikołaj Adamczak Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 20 175 8.75
63. Oskar Zimnicki Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Michałkowice 17 175 10.29
64. Szymon Paszek KS Pogoń Ruda Śląska 17 173 10.18
65. Jakub Marszołek UKS Junior Basket Katowice 15 172 11.47
66. Krzysztof Kubina MKKS Rybnik 18 170 9.44
67. Sebastian Pieczara MCKiS Jaworzno I 21 169 8.05
68. Bartosz Chodukiewicz MKS Dąbrowa Górnicza 18 168 9.33
69. Kacper Roter MCKiS Jaworzno I 20 168 8.40
70. Adam Miller UKS MOSM Bytom I 20 165 8.25
71. Karol Jagoda UKS MOSM Bytom I, UKS MOSM Bytom II 19 163 8.58
72. Maciej Łatka Żorska Akademia Koszykówki II 13 161 12.38
73. Remigiusz Kaczor MKS Wodzisław Śląski, MKS Wodzisław Śląski I 20 157 7.85
74. Michał Paluch KKS Mickiewicz Katowice 18 156 8.67
75. Damian Hofman UKS MOSM Bytom II 20 154 7.70
76. Miłosz Gajdamowicz MOSM Tychy 16 152 9.50
77. Mateusz Bryniarski Stela Cieszyn 14 152 10.86
78. Kamil Żebrok Stela Cieszyn 14 151 10.79
79. Kacper Pyrzyna AZS Politechnika Częstochowa 18 145 8.06
80. Miłosz Żebrowski Żorska Akademia Koszykówki I 17 144 8.47
81. Dominik Cechmajster DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 18 142 7.89
82. Oliwier Jędrzejas MCKiS Jaworzno II 16 141 8.81
83. KACPER SĘDROWSKI Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 15 138 9.20
84. Szymon Kyrcz MKS Wodzisław Śląski, MKS Wodzisław Śląski I 20 137 6.85
85. Jakub Dulniawka MKS Strzelce Opolskie 19 137 7.21
86. Maciej Gidek MCKS Czeladź 16 137 8.56
87. Dominik Bednarz Żorska Akademia Koszykówki II 14 135 9.64
88. Szymon Szeremeta UKS MOSM Bytom II 21 135 6.43
89. Kacper Gąsior MKS Zabrze 15 134 8.93
90. Konrad Gatnarczyk MKKS Rybnik 16 133 8.31
91. Filip Łysak AZS Politechnika Częstochowa 19 131 6.89
92. Daniel Sekuła Żorska Akademia Koszykówki II 12 131 10.92
93. FILIP JABLOŃSKI UKS Junior Basket Katowice 19 128 6.74
94. Marcel Mroczek UKS Junior Basket Katowice 19 127 6.68
95. Wiktor Iskra AZS Politechnika Częstochowa 19 123 6.47
96. Filip Sieradzki Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 17 122 7.18
97. PATRYK DONERSTAG UKS Junior Basket Katowice 17 120 7.06
98. Jakub Skowroński Żorska Akademia Koszykówki I 14 119 8.50
99. Dawid Godula UKS SP 27 Katowice 21 118 5.62
100. Dominik Nanuś MKS Dąbrowa Górnicza 17 117 6.88
101. Olaf Klonowski KKS Mickiewicz Katowice 16 116 7.25
102. Patryk Tais MCKiS Jaworzno I 19 116 6.11
103. Błażej Krupa UKS SP 27 Katowice 21 115 5.48
104. Szymon Grządziel UKS MOSM Bytom I 16 115 7.19
105. Karol Gaweł Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Michałkowice 16 114 7.13
106. Łukasz Szymański MOSM Tychy 16 114 7.13
107. Paweł Sitek Żorska Akademia Koszykówki I 18 113 6.28
108. Dawid Bednorz MKS Zabrze 16 113 7.06
109. Mateusz Panic MKS Wodzisław Śląski I 19 112 5.89
110. Mikołaj Smoliński KKS Mickiewicz Katowice 21 112 5.33
111. Andrzej Kiełbasa MKKS Rybnik 18 111 6.17
112. Jakub Witkowski DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 19 108 5.68
113. Oskar Sułek DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 18 107 5.94
114. Piotr Golc Żorska Akademia Koszykówki I 17 104 6.12
115. Patryk Sobik DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 17 103 6.06
116. Igor Bańbuła UKS MOSM Bytom I, UKS MOSM Bytom II 14 102 7.29
117. Michał Dudkiewicz MKS Strzelce Opolskie 12 102 8.50
118. Wojciech Dragon Stela Cieszyn 16 101 6.31
119. Oliwer Musialik UKS MOSM Bytom II 18 99 5.50
120. Damian Urbański MCKS Czeladź 19 99 5.21
121. Mateusz Białkowski MOSM Tychy 17 94 5.53
122. Dawid Cieślik MKKS Rybnik 18 94 5.22
123. Brunon Jastrzębski UKS MOSM Bytom I, UKS MOSM Bytom II 18 93 5.17
124. Jakub Grabski MKS Wodzisław Śląski I 20 92 4.60
125. MIKOŁAJ MAZANEK Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 19 92 4.84
126. Patryk Rogoża MKS Zabrze 19 92 4.84
127. Kacper Niemczyk MCKiS Jaworzno II 12 90 7.50
128. Piotr Palczewski Żorska Akademia Koszykówki I, Żorska Akademia Koszykówki II 14 87 6.21
129. Szymon Walasik MCKiS Jaworzno I 20 86 4.30
130. Adam Kukla DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 15 85 5.67
131. Kacper Majewski MKKS Rybnik 13 83 6.38
132. Wiktor Kozłowski UKS SP 27 Katowice 21 82 3.90
133. Jakub Donocik Stela Cieszyn 14 82 5.86
134. Filip Maciejewski Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Michałkowice 11 81 7.36
135. Maciej Heczko DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 13 81 6.23
136. Maciej Garwol Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 10 81 8.10
137. Jakub Pietrzak Żorska Akademia Koszykówki I 17 81 4.50
138. Michał Chorążak MOSM Tychy 16 79 4.94
139. Kamil Skocz Stela Cieszyn 15 78 5.20
140. Dominik Pastuszka Żorska Akademia Koszykówki I, Żorska Akademia Koszykówki II 13 77 5.92
141. Mikołaj Krukowski MKS Strzelce Opolskie 16 76 4.75
142. Aleksander Hosumbek MKS Zabrze 18 75 4.17
143. Paweł Białas UKS MOSM Bytom I 14 74 5.29
144. Paweł Pawłowski MOSM Tychy 18 73 4.06
145. Kacper Wójtowicz MCKiS Jaworzno I 19 72 3.79
146. Jakub Łągiewka UKS MOSM Bytom II 16 71 4.44
147. Kamil Grabowski Stela Cieszyn 17 70 4.12
148. Maciej Konior MKS Strzelce Opolskie 21 69 3.29
149. Kacper Szwenk MCKS Czeladź 13 69 5.31
150. Jakub STEFAŃSKI MOSM Tychy 19 68 3.58
151. Denis Musik KS Pogoń Ruda Śląska, UKS MOSM Bytom I 14 67 4.79
152. Mateusz Staniczek Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 20 64 3.20
153. Tobiasz Tyburowski Żorska Akademia Koszykówki II 14 64 4.57
154. ZBIGNIEW DRZEWIECKI Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 20 64 3.20
155. PIOTR KURASZKO UKS Junior Basket Katowice 10 62 6.20
156. Maksymilian Przybyła Żorska Akademia Koszykówki I 12 60 5.00
157. Paweł Gania KS Pogoń Ruda Śląska 14 59 4.21
158. Paweł Grabowski MKKS Rybnik 16 57 3.56
159. Jakub Pietrzak MKS Strzelce Opolskie 21 57 2.71
160. Sebastian Michalczuk Żorska Akademia Koszykówki I 11 57 5.18
161. Ignacy Jakacki MOSM Tychy 10 57 5.70
162. Arkadiusz Gnus UKS MOSM Bytom II 15 55 3.67
163. Łukasz Rotyński KS Pogoń Ruda Śląska 19 53 2.79
164. Filip Kwarciński MCKiS Jaworzno II 16 52 3.25
165. Radosław Rzepka Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 18 49 2.72
166. Kacper Czajkowski KKS Mickiewicz Katowice 16 47 2.94
167. Michał Porzuc MCKS Czeladź 20 46 2.30
168. Dawid Nocoń KS Pogoń Ruda Śląska 20 46 2.30
169. Mateusz Szyda AZS Politechnika Częstochowa 15 45 3.00
170. Jakub Bujas Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 18 41 2.28
171. Marcel Pohorecki AZS Politechnika Częstochowa 18 40 2.22
172. Miłosz Wojtanek MCKS Czeladź 20 39 1.95
173. Filip Wrazidło MKS Zabrze 13 39 3.00
174. Michał Sojka Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 16 39 2.44
175. Łukasz Przybyła MKS Wodzisław Śląski I 16 37 2.31
176. Nikodem Kańczuga UKS SP 27 Katowice 15 36 2.40
177. Borys Macura Stela Cieszyn 13 35 2.69
178. Konrad Niemczyk MCKiS Jaworzno II 11 35 3.18
179. Sebastian Baran Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Michałkowice 12 33 2.75
180. Michał Feodorów MKS Zabrze 16 31 1.94
181. Rafał Prucnal Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Michałkowice 15 31 2.07
182. Szymon Adamczyk Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Michałkowice 13 30 2.31
183. Mateusz Walczuk Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 11 30 2.73
184. Mikołaj Studnicki DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 13 26 2.00
185. Maciej Gajda UKS Junior Basket Katowice 19 26 1.37
186. Konrad Smolicz MCKiS Jaworzno II 14 26 1.86
187. Szymon Stachura KKS Mickiewicz Katowice 12 25 2.08
188. Jakub Iskra DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 16 24 1.50
189. RAFAŁ WARDA Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 19 24 1.26
190. Maksymilian Gidziela AZS Politechnika Częstochowa 15 23 1.53
191. Maksymilian Hainze UKS MOSM Bytom I, UKS MOSM Bytom II 14 23 1.64
192. Dominik Łoś MCKS Czeladź 16 23 1.44
193. Filip Cieślik MKS Dąbrowa Górnicza 13 23 1.77
194. Kamil Kuzia Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Michałkowice 18 23 1.28
195. Jakub Pikuła Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 11 23 2.09
196. Dawid Laska UKS SP 27 Katowice 20 22 1.10
197. Jakub Biernacki MCKiS Jaworzno II 10 22 2.20
198. Jakub Zahradnik Stela Cieszyn 16 22 1.38
199. Paweł Radzicki MKS Dąbrowa Górnicza 16 22 1.38
200. Sebastian Szewczyk KS Pogoń Ruda Śląska 11 21 1.91
201. Konrad Sok UKS MOSM Bytom II 17 21 1.24
202. Jakub Merda Żorska Akademia Koszykówki I, Żorska Akademia Koszykówki II 9 21 2.33
203. Bartosz Derka MKS Dąbrowa Górnicza 13 19 1.46
204. Damian Kuc AZS Politechnika Częstochowa 16 19 1.19
205. Konrad Teter DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 13 19 1.46
206. JAKUB PARKO Żorska Akademia Koszykówki II 7 19 2.71
207. Michał Witek AZS Politechnika Częstochowa 10 18 1.80
208. Daniel Szkaradek UKS MOSM Bytom II 18 17 0.94
209. Mateusz Nocoń KS Pogoń Ruda Śląska 13 17 1.31
210. Olaf Pradelok Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Michałkowice 16 16 1.00
211. Jakub Tomczewski MKS Dąbrowa Górnicza 11 16 1.45
212. Dawid Grochowina UKS Junior Basket Katowice 11 16 1.45
213. Marcel Gajdemski UKS SP 27 Katowice 13 16 1.23
214. Mateusz Krukowski Żorska Akademia Koszykówki II 10 15 1.50
215. Krzysztof Pienta UKS Junior Basket Katowice 16 14 0.88
216. Dawid Frydrych Żorska Akademia Koszykówki II 10 13 1.30
217. Gabriel Sobota UKS SP 27 Katowice 12 13 1.08
218. Andrea Calvino MKS Zabrze 15 12 0.80
219. Kacper Turański UKS Junior Basket Katowice 13 12 0.92
220. Karol Tarasiuk MOSM Tychy 15 11 0.73
221. Wojciech Sokalski MKS Zabrze 14 10 0.71
222. Kacper Lech MKKS Rybnik 10 10 1.00
223. Bartłomiej Słomiak MCKiS Jaworzno I 14 9 0.64
224. Adam Sławski UKS SP 27 Katowice 14 8 0.57
225. Jakub Rektor Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 14 8 0.57
226. Adrian Łaciak MCKiS Jaworzno II 14 8 0.57
227. Karol Żesławski Żorska Akademia Koszykówki II 7 8 1.14
228. Igor Hulbój Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Michałkowice 18 8 0.44
229. Krzysztof Olesiński KS Pogoń Ruda Śląska, UKS MOSM Bytom I 12 7 0.58
230. Tomasz Salwiczek KS Pogoń Ruda Śląska 11 7 0.64
231. Aleks Folwarczny UKS Junior Basket Katowice 11 7 0.64
232. Szymon Humen Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Michałkowice 13 5 0.38
233. Patryk Torchała Żorska Akademia Koszykówki II 7 4 0.57
234. Klaudiusz Gorgoń MCKS Czeladź 16 4 0.25
235. Jan Jankowski MCKiS Jaworzno II 15 2 0.13
236. Kamil Konopka UKS Junior Basket Katowice 13 2 0.15
237. Maciej Beszczyński AZS Politechnika Częstochowa 10 2 0.20
238. Denis Orliński Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Michałkowice 11 2 0.18

Ogłoszenia

Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Facebook Polub nas na
Facebooku
Twitter Śledź nas na
Twitterze
Newsletter Zapisz się na newsletter

Partnerzy

Śląskie - pozytywna energia Polski Związek Koszykówki Spalding SKM ZOF-STAL