Śląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

A B C D F G H I J K L Ł M N O P R S Ś T U V W Z Ż

K

Kacprzak Dominik UKS MOSM Bytom I

Kaczmarski Mateusz MKKS Rybnik

Kaczor Remigiusz MKS Wodzisław Śląski

Kajanek Michał UKS MOSM Bytom II

Kałuża Filip UKS SP 27 Katowice

Kałuża Michał MKS Smyk Prudnik

Kandzia Marcin UKS SP 27 Katowice

Kania Łukasz Żorska Akademia Koszykówki Żory I

Karalchuk Aliaksei UKS MOS Opole

Karwala Dorian Żorska Akademia Koszykówki Żory II

Karwat Mateusz MOSM Tychy

Karwat Mateusz MOSM Tychy II

Kasperczyk Kamil UKS MOSM Bytom I

Kaszuba Maciej MKS Smyk Prudnik

Kądzioła Tomasz Ofensywa Racibórz

Kempski Mateusz UKS SP 27 Katowice

Kędra Filip UKS MOSM Bytom I

Kędzierski Jakub AZS Politechnika Częstochowa

Kiełbasa Andrzej MKKS Rybnik

Kijas Oliwier UKS SP 27 Katowice

Kijowski Damian MOSM Tychy

Kingsford Kacper KKS Mickiewicz Katowice

Kłaczek Kacper KKS Mickiewicz Katowice

Kłaczek Łukasz KKS Mickiewicz Katowice

Kociuba Piotr UKS SP 27 Katowice

Kociuga Patryk MKS Smyk Prudnik

Kolek Maciej MKS Smyk Prudnik

Kolendrowicz Daniel MOSM Tychy

Konior Maciej MKS Strzelce Opolskie

Kotala Antoni AZS Politechnika Częstochowa

Kowalczyk Bartosz MKS Zabrze

Kowalczyk Jan UKS MOS Opole

Kowalski Szymon MOSM Tychy II

Kozłowski Tomasz MKKS Rybnik

Kraczla Mateusz UKS SP 27 Katowice

Krajewski Kamil MOSM Tychy

Krakowski Kacper UKS SP 27 Katowice

Krasuski Mateusz KKS Mickiewicz Katowice

Kroczak Michał MKS Smyk Prudnik

Kruk Kacper KS MOSiR Cieszyn

Krukowski Mikołaj MKS Strzelce Opolskie

Krypczyk Tomasz Żorska Akademia Koszykówki Żory I

Krzymiński Tomasz Pogoń Ruda Śląska

Krzystek Dawid Żorska Akademia Koszykówki Żory I

Krzystek Dawid Żorska Akademia Koszykówki Żory II

Krzyżowski Tomasz Karol UKS MOSM Bytom I

Kubieniec Bartosz UKS Wojan Pawłowice

Kubik Kamil MKS Zabrze

Kubik Mateusz UKS MOSM Bytom II

Kubina Krzysztof MKKS Rybnik

Kucharczyk Tomasz Żorska Akademia Koszykówki Żory II

Kucharz Dawid GTK Gliwice

Kućmierz Michał MCKS Czeladź

Kulczycki Mateusz UKS SP 27 Katowice

Kulik Hubert MCKS Czeladź

Kupka Damian Żorska Akademia Koszykówki Żory II

KURASZKO PIOTR UKS Junior Basket Katowice

Kusyk Szymon GTK Gliwice

Kuś Paweł MKS Smyk Prudnik

Kuśka Adam MKKS Rybnik

Kuśnierczyk Kordian MCKiS Jaworzno

Kuśnierczyk Kordian MCKiS Jaworzno II

Kyrcz Szymon MKS Wodzisław Śląski

P

Pachowicz Dawid MKKS Rybnik

Pala Adrian Pogoń Ruda Śląska

Palczewski Piotr Żorska Akademia Koszykówki Żory II

Palczewski Piotr UKS Wojan Pawłowice

Paluch Michał KKS Mickiewicz Katowice

Pałka Michał MCKiS Jaworzno I

Panic Mateusz UKS Wojan Pawłowice

Parchoniuk Piotr KS MOSiR Cieszyn

Pasterny Aleksander KS MOSiR Cieszyn

Paszek Szymon Pogoń Ruda Śląska

Patrzyk Maciej AZS Politechnika Częstochowa

Patrzylas Kamil MCKiS Jaworzno I

Patyk Paweł MKS Zabrze

Pawełka Filip KKS Mickiewicz Katowice

Pawlik Kacper UKS MOS Opole

Pawłowski Paweł MOSM Tychy II

Pelc Janusz MKKS Rybnik

Peruń Tomasz UKS Junior Basket Katowice

Pęczek Szymon MOSM Tychy

Pieczara Sebastian MCKiS Jaworzno

Pieczara Sebastian MCKiS Jaworzno II

Pierzchała Karol Ofensywa Racibórz

Pietruszka Sebastian MCKS Czeladź

Pietrzak Jakub Żorska Akademia Koszykówki Żory II

Pietrzak Jakub UKS Wojan Pawłowice

Pietrzak Jakub MKS Strzelce Opolskie

Pikuła Jakub MKS Smyk Prudnik

Pilarski Wojciech MCKS Czeladź

Piotrowski Łukasz MOSM Tychy

Płaczek Krystian UKS Basket Siemianowice Śląskie

Płaziak Denis Pogoń Ruda Śląska

Płonka Grzegorz MKS Wodzisław Śląski

Polak Michał UKS SP 27 Katowice

Polakowski Łukasz MOSM Tychy

Polakowski Łukasz MOSM Tychy II

Poloczek Mateusz MKS Zabrze

Porada Maksymilian MCKiS Jaworzno I

Poremba Michał MKS Strzelce Opolskie

Porembski Konrad MOSM Tychy II

Porębski Dominik KS MOSiR Cieszyn

Posłuszny Michał GTK Gliwice

Poślednik Alan SL SALESIA Świętochłowice

Pożoga Krzysztof UKS SP 27 Katowice

Prachnio Damian UKS Junior Basket Katowice

Pradelok Olaf UKS Basket Siemianowice Śląskie

Prusek Błażej KKS Mickiewicz Katowice

Przybyła Łukasz MKS Wodzisław Śląski

Przybyła Maksymilian Żorska Akademia Koszykówki Żory I

Przybyła Maksymilian Żorska Akademia Koszykówki Żory II

Przybyła Maksymilian UKS Wojan Pawłowice

Ptak Tobiasz MKS Wodzisław Śląski

Purzyński Maksymilian MKS Dąbrowa Górnicza

Pustelnik Tomasz MKS Dąbrowa Górnicza

Pyplok Radosław UKS MOSM Bytom II

Pyrzyna Kacper AZS Politechnika Częstochowa

S

Sabliński Kamil GTK Gliwice

Sajdak Bartosz UKS MOSM Bytom I

Salachna Tymon GTK Gliwice

Salwiczek Tomasz Pogoń Ruda Śląska

Sarna Sebastian MOSM Tychy II

Sawa Krzysztof MOSM Tychy II

Sekuła Daniel Żorska Akademia Koszykówki Żory II

Sidyk Adrian UKS Basket Siemianowice Śląskie

Siemaszkiewicz Piotr UKS SP 27 Katowice

Siemianowski Paweł GTK Gliwice

Sieradzki Filip MKS Smyk Prudnik

Siewniak Patryk MCKiS Jaworzno

Siewniak Patryk MCKiS Jaworzno II

Sikora Jakub MKKS Rybnik

Sikorski Marcin UKS MOS Opole

Sikorski Szymon MCKS Czeladź

Sitek Paweł Żorska Akademia Koszykówki Żory II

Skiba Mateusz UKS MOSM Bytom II

Skowronek Mateusz GTK Gliwice

Skowroński Jakub Żorska Akademia Koszykówki Żory II

Skrzydło Filip MKS Wodzisław Śląski

Słomiak Bartłomiej MCKiS Jaworzno

Słomiak Bartłomiej MCKiS Jaworzno II

Smoliński Mikołaj KKS Mickiewicz Katowice

Sochacki Łukasz KS MOSiR Cieszyn

Sokołowski Mateusz Ofensywa Racibórz

Sołtysek Łukasz KKS Mickiewicz Katowice

Spinczyk Michał GTK Gliwice

Stachowicz Maciej MKKS Rybnik

Stachura Filip UKS SP 27 Katowice

Stadler Maksymilian MCKiS Jaworzno I

Stasiak Tomasz UKS MOS Opole

Stawowczyk Adam UKS Kadet Oświęcim

Sternicki Adam MKS Strzelce Opolskie

Stolarczyk Łukasz UKS Kadet Oświęcim

Subocz Wilhelm KS MOSiR Cieszyn

Suwała Brian UKS MOSM Bytom II

Swoboda Kamil KKS Mickiewicz Katowice

Szadkowski Mateusz MKS Smyk Prudnik

Szady Bartłomiej Żorska Akademia Koszykówki Żory II

Szafer Alan MKS Strzelce Opolskie

Szałapa Kacper MCKiS Jaworzno I

Szczepaniak Michał KS MOSiR Cieszyn

Szczerbic Mateusz UKS Kadet Oświęcim

Szewczyk Sebastian Pogoń Ruda Śląska

Szkurłat Oskar Ofensywa Racibórz

Szlachta Rafał MKS Wodzisław Śląski

Szlachta Robert MKS Wodzisław Śląski

Szlapa Maciej UKS Junior Basket Katowice

Szlufik Stanisław AZS Politechnika Częstochowa

Szołtysek Patryk Żorska Akademia Koszykówki Żory I

Szopa Jakub MOSM Tychy II

Szostak Wojciech AZS Politechnika Częstochowa

Szrobarczyk Mateusz UKS Junior Basket Katowice

Szuliński Krzysztof MCKS Czeladź

Szurma Tomasz GTK Gliwice

Szwadowski Kamil MKS Smyk Prudnik

Szwelengreber Mateusz MKKS Rybnik

Szwenk Kacper MCKS Czeladź

Szyda Mateusz AZS Politechnika Częstochowa

Szymajda Kacper MCKiS Jaworzno

Szymajda Kacper MCKiS Jaworzno II

Szymański Łukasz MOSM Tychy II

Ogłoszenia

Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Facebook Polub nas na
Facebooku
Twitter Śledź nas na
Twitterze
Newsletter Zapisz się na newsletter

Partnerzy

Śląskie - pozytywna energia Polski Związek Koszykówki Spalding SKM ZOF-STAL