Śląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Stanisław Heliński MKS Zabrze 22 645 29.32
2. Michał Bożomański Stela Cieszyn 20 516 25.80
3. Michał Chudzik SL SALESIA Świętochłowice 19 495 26.05
4. Maciej Czachor GTK Gliwice 26 480 18.46
5. Adam Kuśka MKKS Rybnik 24 475 19.79
6. Kamil Krajewski MOSM Tychy I 24 446 18.58
7. Stanisław Szlufik AZS Politechnika Częstochowa 24 438 18.25
8. Kacper Wcisło MKS Dąbrowa Górnicza 23 426 17.75
9. Kamil Łukawski MCKiS Jaworzno I 20 421 21.05
10. Łukasz Piotrowski MOSM Tychy I 23 416 18.09
11. Tomasz Krzymiński KS Pogoń Ruda Śląska 19 413 21.74
12. Jakub Twaróg MKKS Rybnik 22 406 18.45
13. Michał Kroczak Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 19 384 20.21
14. Jan Kowalczyk UKS MOS Opole 19 382 20.11
15. Aleksander Juzwa UKS MOS Opole 20 379 18.95
16. Łukasz Laskowski MKS Wodzisław Śląski 24 378 15.75
17. Szymon Woźniak MOSM Tychy I 22 377 17.14
18. Roman Jędrzejczak Ofensywa Racibórz 21 364 17.33
19. Mateusz Maziarz MKS Dąbrowa Górnicza 23 342 14.87
20. Radosław Chorab MKS Dąbrowa Górnicza 23 342 14.87
21. Łukasz Kłaczek KKS Mickiewicz Katowice 21 340 16.19
22. Jakub Grocholski AZS Politechnika Częstochowa 23 329 14.30
23. Piotr Frydel UKS Kadet Oświęcim 23 322 14.00
24. Michał Wąsala UKS SP 27 Katowice 25 318 12.72
25. Mateusz Poloczek MKS Zabrze 23 315 13.70
26. Kacper Kruk Stela Cieszyn 18 312 17.33
27. Mateusz Szrobarczyk UKS Junior Basket Katowice 21 311 14.81
28. Arkadiusz Migas SL SALESIA Świętochłowice 19 307 16.16
29. Maciej Stachowicz MKKS Rybnik 22 306 13.91
30. Szymon Wąsik GTK Gliwice 23 303 13.17
31. Szymon Grządziel UKS MOSM Bytom II 19 299 15.74
32. Patryk Michałowski MKS Wodzisław Śląski 23 298 12.96
33. Tymoteusz Jarosz MOSM Tychy I 22 298 13.55
34. Iwo Rybiński Żorska Akademia Koszykówki Żory I 24 297 12.38
35. Paweł Makuła Żorska Akademia Koszykówki Żory I 24 287 11.96
36. Jakub Łącki MOSM Tychy I 24 283 11.79
37. Kamil Szwadowski Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 19 282 14.84
38. Filip Pawełka KKS Mickiewicz Katowice 20 281 14.05
39. Nikodem Jeglorz KS Pogoń Ruda Śląska 18 275 15.28
40. Kacper Walkowski Żorska Akademia Koszykówki Żory I 17 272 16.00
41. Paweł Christ UKS SP 27 Katowice 23 272 11.83
42. Oskar Szkurłat Ofensywa Racibórz 21 267 12.71
43. Tomasz Bartczak MKS Strzelce Opolskie 22 266 12.09
44. Sebastian Michalczuk Żorska Akademia Koszykówki Żory I, Żorska Akademia Koszykówki Żory II 19 265 13.95
45. Kamil Jasny Ofensywa Racibórz 22 264 12.00
46. Łukasz Kania Żorska Akademia Koszykówki Żory I 23 264 11.48
47. Mateusz Markiewicz MCKiS Jaworzno I, MCKiS Jaworzno II 22 260 11.82
48. Jarosław Wesołowski UKS MOSM Bytom I 21 259 12.33
49. Wojciech Szostak AZS Politechnika Częstochowa 24 244 10.17
50. Paweł Kuś Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 20 243 12.15
51. Adam Miller UKS MOSM Bytom II 22 241 10.95
52. Bartosz Kowalczyk MKS Zabrze 22 240 10.91
53. Michał Szczepaniak Stela Cieszyn 14 239 17.07
54. Szymon Kusyk GTK Gliwice 24 236 9.83
55. Jan Grzybczyk MKKS Rybnik 22 234 10.64
56. Mateusz Sokołowski Ofensywa Racibórz 19 231 12.16
57. Tomasz Kądzioła Ofensywa Racibórz 22 228 10.36
58. Karol Nadybski MKS Strzelce Opolskie 20 227 11.35
59. Andrzej Domański AZS Politechnika Częstochowa 23 225 9.78
60. Szymon Sikorski MCKS Czeladź 15 223 14.87
61. Maksymilian Porada MCKiS Jaworzno I 21 223 10.62
62. Jakub Marszołek UKS Junior Basket Katowice 21 219 10.43
63. Dawid Rasztabiga MKS Dąbrowa Górnicza 20 217 10.85
64. Michał Chorążak MOSM Tychy II 20 216 10.80
65. Kacper Kłaczek KKS Mickiewicz Katowice 23 213 9.26
66. Karol Mika MCKiS Jaworzno I 22 208 9.45
67. Patryk Molenda MKS Dąbrowa Górnicza 21 206 9.81
68. Alan Jatczyk Żorska Akademia Koszykówki Żory II 11 205 18.64
69. Łukasz Januszewicz Żorska Akademia Koszykówki Żory II, UKS Wojan Pawłowice 20 203 10.15
70. Piotr Palczewski Żorska Akademia Koszykówki Żory II, UKS Wojan Pawłowice 15 203 13.53
71. Kacper Roter MCKiS Jaworzno, MCKiS Jaworzno II 19 200 10.53
72. Jakub Młynarczyk UKS SP 27 Katowice 20 198 9.90
73. Sławomir Harnot UKS MOSM Bytom II 21 195 9.29
74. Mateusz Karwat MOSM Tychy I, MOSM Tychy II 17 189 11.12
75. Jacek Ciężki MKS Zabrze 21 187 8.90
76. Filip Kałuża UKS SP 27 Katowice 19 186 9.79
77. Szymon Zapała UKS Kadet Oświęcim 22 183 8.32
78. Krystian Rokowski UKS Kadet Oświęcim 23 182 7.91
79. Jakub Gunia UKS Kadet Oświęcim 20 180 9.00
80. Kacper Jarek MCKiS Jaworzno, MCKiS Jaworzno II 17 179 10.53
81. Tymon Salachna GTK Gliwice 26 178 6.85
82. Bartosz Cierniecki MCKiS Jaworzno, MCKiS Jaworzno II 19 176 9.26
83. Artur Ziaja MOSM Tychy I 24 172 7.17
84. Wojciech Lewicki MKS Dąbrowa Górnicza 20 172 8.60
85. Robert Szlachta MKS Wodzisław Śląski 22 169 7.68
86. Mateusz Mały SL SALESIA Świętochłowice 20 166 8.30
87. Marcel Natanek UKS SP 27 Katowice 19 164 8.63
88. Kamil Swoboda KKS Mickiewicz Katowice 14 162 11.57
89. Michał Mróz MKS Strzelce Opolskie 19 161 8.47
90. Adam Michalak AZS Politechnika Częstochowa 19 161 8.47
91. Paweł Haberek UKS MOSM Bytom II 22 159 7.23
92. Jakub Grabski MKS Wodzisław Śląski, UKS Wojan Pawłowice 18 157 8.72
93. Aleks Żmijak UKS Wojan Pawłowice 13 157 12.08
94. Patryk Szołtysek Żorska Akademia Koszykówki Żory I 20 156 7.80
95. Jeremi Jędrzejewski MOSM Tychy II 19 156 8.21
96. Mateusz Wcisło MKS Dąbrowa Górnicza 19 153 8.05
97. Bartłomiej Szady Żorska Akademia Koszykówki Żory II 18 153 8.50
98. Hazar Ahmetoglu KKS Mickiewicz Katowice 19 150 7.89
99. Franciszek Nawotka SL SALESIA Świętochłowice 18 150 8.33
100. Michał Borkenhagen AZS Politechnika Częstochowa 24 142 5.92
101. Paweł Findysz UKS MOSM Bytom I 19 142 7.47
102. Rafał Szlachta MKS Wodzisław Śląski 21 139 6.62
103. Filip Wadowski UKS MOSM Bytom II 21 138 6.57
104. Łukasz Polakowski MOSM Tychy I, MOSM Tychy II 23 138 6.00
105. Kamil Grzeszczyk MCKS Czeladź 15 137 9.13
106. Konrad Gumulak MKS Dąbrowa Górnicza 19 137 7.21
107. Dawid Krzystek Żorska Akademia Koszykówki Żory I, Żorska Akademia Koszykówki Żory II 10 136 13.60
108. Mateusz Trzcionka UKS MOSM Bytom I 21 136 6.48
109. Marcin Bartkowiak UKS MOSM Bytom I 20 132 6.60
110. Hubert Kulik MCKS Czeladź 11 129 11.73
111. Jakub Dulniawka MKS Strzelce Opolskie 19 126 6.63
112. Szymon Tobiasz GTK Gliwice 26 124 4.77
113. Michał Pałka MCKiS Jaworzno I 22 123 5.59
114. Łukasz Szymański MOSM Tychy II 19 122 6.42
115. Bartosz Sajdak UKS MOSM Bytom I 15 119 7.93
116. Jakub Mikos UKS Kadet Oświęcim 13 119 9.15
117. Szymon Kyrcz MKS Wodzisław Śląski 23 118 5.13
118. Kacper Kingsford KKS Mickiewicz Katowice 25 118 4.72
119. Henryk Cycon Ofensywa Racibórz 22 117 5.32
120. Michał Spinczyk GTK Gliwice 24 117 4.88
121. Tomasz Czekaj MKS Zabrze 16 116 7.25
122. Kacper Wojciechowski Żorska Akademia Koszykówki Żory II 16 113 7.06
123. Denis Dancewicz Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 19 112 5.89
124. Alan Delattre KKS Mickiewicz Katowice 24 111 4.63
125. Robert Dąbrowski MKKS Rybnik 25 110 4.40
126. Paweł Białas UKS MOSM Bytom II 21 106 5.05
127. Klaudiusz Borowski KKS Mickiewicz Katowice 22 106 4.82
128. Tomasz Peruń UKS Junior Basket Katowice 15 103 6.87
129. Brunon Jastrzębski UKS MOSM Bytom II 15 102 6.80
130. Marcin Sikorski UKS MOS Opole 19 101 5.32
131. Jakub Ławicki MKKS Rybnik 21 100 4.76
132. Michał Volkmer Stela Cieszyn 15 100 6.67
133. Maciej Szlapa UKS Junior Basket Katowice 22 100 4.55
134. Miłosz Żebrowski Żorska Akademia Koszykówki Żory I, Żorska Akademia Koszykówki Żory II 24 99 4.13
135. Mateusz Białkowski MOSM Tychy II 18 98 5.44
136. Kacper Pawlik UKS MOS Opole 12 97 8.08
137. Paweł Środa UKS MOSM Bytom I 16 95 5.94
138. Jakub Wisełka Stela Cieszyn 18 92 5.11
139. Dariusz Tomaszewski Żorska Akademia Koszykówki Żory I 21 92 4.38
140. Karol Dudek MCKiS Jaworzno, MCKiS Jaworzno II 19 90 4.74
141. Sebastian Szewczyk KS Pogoń Ruda Śląska 17 89 5.24
142. Mateusz Hnatyszyn UKS Kadet Oświęcim 12 88 7.33
143. Miłosz Gajdamowicz MOSM Tychy II 15 88 5.87
144. Piotr Maksymiuk UKS MOSM Bytom I 13 86 6.62
145. Michał Nowak AZS Politechnika Częstochowa 21 84 4.00
146. Alex Borkowski Żorska Akademia Koszykówki Żory II 19 83 4.37
147. Mateusz Kempski UKS SP 27 Katowice 20 83 4.15
148. Michał Posłuszny GTK Gliwice 23 83 3.61
149. Kacper Szałapa MCKiS Jaworzno I 18 79 4.39
150. Kacper Szymajda MCKiS Jaworzno, MCKiS Jaworzno II 18 77 4.28
151. Jakub Wasilewski AZS Politechnika Częstochowa 24 77 3.08
152. Piotr Cebula MKS Strzelce Opolskie 16 77 4.81
153. Łukasz Przybyła MKS Wodzisław Śląski 23 77 3.35
154. Adam Grabarczyk Żorska Akademia Koszykówki Żory II, UKS Wojan Pawłowice 17 76 4.47
155. Paweł Pawłowski MOSM Tychy II 19 76 4.00
156. Jakub Skowroński Żorska Akademia Koszykówki Żory II 10 74 7.40
157. Michał Paluch KKS Mickiewicz Katowice 17 74 4.35
158. Piotr Siemaszkiewicz UKS SP 27 Katowice 19 72 3.79
159. Igor Nazarewicz MOSM Tychy I 18 71 3.94
160. Mateusz Rodzim MCKS Czeladź 17 71 4.18
161. Konrad Gatnarczyk MKKS Rybnik 19 70 3.68
162. Wilhelm Subocz Stela Cieszyn 19 69 3.63
163. Patryk Gąsior Żorska Akademia Koszykówki Żory I 24 65 2.71
164. Mateusz Rakszawa MKKS Rybnik 25 65 2.60
165. Dawid Rola Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 15 64 4.27
166. Adam Sternicki MKS Strzelce Opolskie 11 62 5.64
167. Szymon Paszek KS Pogoń Ruda Śląska 16 62 3.88
168. Szymon Angowski UKS MOS Opole 16 61 3.81
169. Kuba Radziszewski MKS Dąbrowa Górnicza 18 61 3.39
170. PIOTR ANDRZEJEWSKI UKS Junior Basket Katowice 21 59 2.81
171. Patryk Kociuga Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 20 58 2.90
172. Adam Stawowczyk UKS Kadet Oświęcim 16 58 3.63
173. Brian Suwała UKS MOSM Bytom II 20 57 2.85
174. Bartłomiej Berdyczko MKS Zabrze 20 56 2.80
175. Maciej Łatka Żorska Akademia Koszykówki Żory I, Żorska Akademia Koszykówki Żory II 12 56 4.67
176. Piotr Hałęza MCKS Czeladź 14 54 3.86
177. Alan Poślednik SL SALESIA Świętochłowice 19 54 2.84
178. Karol Tyrtania UKS SP 27 Katowice 21 52 2.48
179. PATRYK DONERSTAG UKS Junior Basket Katowice 22 52 2.36
180. Jakub Marszałek SL SALESIA Świętochłowice 17 52 3.06
181. Patryk Tais MCKiS Jaworzno, MCKiS Jaworzno II 19 52 2.74
182. Wojciech Pilarski MCKS Czeladź 13 52 4.00
183. Michał Adamczyk MKS Wodzisław Śląski 14 52 3.71
184. Paweł Sitek Żorska Akademia Koszykówki Żory II 15 51 3.40
185. Radosław Orłowski KS Pogoń Ruda Śląska 13 49 3.77
186. Jakub Jankowski Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 17 49 2.88
187. Eryk Lip KS Pogoń Ruda Śląska 13 48 3.69
188. Jakub Sikora MKKS Rybnik 14 48 3.43
189. Grzegorz Płonka MKS Wodzisław Śląski 20 47 2.35
190. Wojciech Michalak MOSM Tychy I 21 47 2.24
191. Tomasz Szurma GTK Gliwice 21 47 2.24
192. Filip Stachura UKS SP 27 Katowice 15 47 3.13
193. Rafał Bratek UKS Kadet Oświęcim 20 46 2.30
194. Paweł Janus KS Pogoń Ruda Śląska 10 46 4.60
195. PIOTR KURASZKO UKS Junior Basket Katowice 16 46 2.88
196. Kacper Krakowski UKS SP 27 Katowice 13 45 3.46
197. Kacper Goleń UKS MOS Opole 13 44 3.38
198. Mateusz Kaczmarski MKKS Rybnik 19 44 2.32
199. Kacper Wasilewski AZS Politechnika Częstochowa 17 44 2.59
200. Szymon Walasik MCKiS Jaworzno, MCKiS Jaworzno II 17 43 2.53
201. Jacek Nowak GTK Gliwice 19 42 2.21
202. Tomasz Kozłowski MKKS Rybnik 22 41 1.86
203. Kamil Duda UKS Kadet Oświęcim 20 41 2.05
204. Jakub Bartnicki MOSM Tychy II 18 41 2.28
205. Paweł Owczorz Żorska Akademia Koszykówki Żory I 21 40 1.90
206. Jan Wójcik GTK Gliwice 22 40 1.82
207. Grzegorz Nowak GTK Gliwice 20 39 1.95
208. Konrad Belicki MKS Dąbrowa Górnicza 16 39 2.44
209. Alan Duś MKS Zabrze 21 39 1.86
210. Maciej Patrzyk AZS Politechnika Częstochowa 16 39 2.44
211. Mateusz Szwelengreber MKKS Rybnik 16 38 2.38
212. Sebastian Pieczara MCKiS Jaworzno, MCKiS Jaworzno II 19 38 2.00
213. Łukasz Ostrowski MKS Zabrze 15 38 2.53
214. Jakub Pietrzak Żorska Akademia Koszykówki Żory II, UKS Wojan Pawłowice 18 38 2.11
215. Piotr Golc Żorska Akademia Koszykówki Żory I, Żorska Akademia Koszykówki Żory II 23 37 1.61
216. Aleksander Bańbuła UKS MOSM Bytom II 13 37 2.85
217. Patryk Bartkowiak UKS Junior Basket Katowice 18 37 2.06
218. Łukasz Stolarczyk UKS Kadet Oświęcim 16 36 2.25
219. Tobiasz Ptak MKS Wodzisław Śląski 14 36 2.57
220. Mikołaj Krukowski MKS Strzelce Opolskie 12 36 3.00
221. Szymon Rajtor UKS MOS Opole 15 35 2.33
222. Marcin Janus UKS MOSM Bytom I 16 35 2.19
223. Jakub Pietrzak MKS Strzelce Opolskie 19 35 1.84
224. Szymon Bajer Ofensywa Racibórz 20 34 1.70
225. Michał Poremba MKS Strzelce Opolskie 17 32 1.88
226. Remigiusz Wiśniewski Żorska Akademia Koszykówki Żory II 15 31 2.07
227. Denis Musik UKS MOSM Bytom II 14 30 2.14
228. FILIP JABLOŃSKI UKS Junior Basket Katowice 14 30 2.14
229. Filip Skrzydło MKS Wodzisław Śląski 12 29 2.42
230. Kamil Patrzylas MCKiS Jaworzno I 17 29 1.71
231. Krzysztof Harcz SL SALESIA Świętochłowice 13 28 2.15
232. Michał Zapert MKS Dąbrowa Górnicza 12 28 2.33
233. Artur Wojdan MOSM Tychy I 17 28 1.65
234. Kacper Wójtowicz MCKiS Jaworzno, MCKiS Jaworzno II 18 28 1.56
235. Fabian Błaszczyk SL SALESIA Świętochłowice 17 27 1.59
236. Kacper Szwenk MCKS Czeladź 13 27 2.08
237. Dominik Porębski Stela Cieszyn 16 26 1.63
238. Wiktor Iskra AZS Politechnika Częstochowa 12 25 2.08
239. Aleksander Pasterny Stela Cieszyn 11 24 2.18
240. Dawid Moczała MKS Wodzisław Śląski 21 24 1.14
241. Adam Majewski MCKS Czeladź 15 22 1.47
242. Mateusz Głąb UKS Junior Basket Katowice 12 20 1.67
243. Mateusz Zaborski MCKiS Jaworzno, MCKiS Jaworzno II 18 19 1.06
244. Maciej Kolek Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 17 19 1.12
245. Bartosz Kubieniec UKS Wojan Pawłowice 10 19 1.90
246. Aliaksei Karalchuk UKS MOS Opole 14 18 1.29
247. Kamil Kubik MKS Zabrze 12 18 1.50
248. Szymon Pęczek MOSM Tychy I 15 17 1.13
249. Kacper Czajkowski UKS SP 27 Katowice 20 17 0.85
250. Samuel Nosidlak MOSM Tychy I 16 17 1.06
251. Damian Kupka Żorska Akademia Koszykówki Żory II 16 17 1.06
252. Dawid Nocoń KS Pogoń Ruda Śląska 15 16 1.07
253. Jakub Szopa MOSM Tychy II 16 16 1.00
254. Kacper Czubak Żorska Akademia Koszykówki Żory I 13 16 1.23
255. Jakub Bujas Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 20 15 0.75
256. Piotr Gomoluch UKS MOSM Bytom I 17 15 0.88
257. Krzysztof Sawa MOSM Tychy II 14 15 1.07
258. Jakub Rektor Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 11 13 1.18
259. Igor Dziadek Stela Cieszyn 11 13 1.18
260. Karol Tarasiuk MOSM Tychy II 15 12 0.80
261. Maciej Konior MKS Strzelce Opolskie 13 11 0.85
262. Piotr Kociuba UKS SP 27 Katowice 17 11 0.65
263. Kacper Racławicki UKS MOS Opole 11 10 0.91
264. Kamil Kasperczyk UKS MOSM Bytom I 14 10 0.71
265. Mateusz Nocoń KS Pogoń Ruda Śląska 15 9 0.60
266. Patryk Janko Ofensywa Racibórz 18 8 0.44
267. Krzysztof Jerzykiewicz UKS Junior Basket Katowice 17 8 0.47
268. Piotr Tolarczyk UKS Kadet Oświęcim 18 7 0.39
269. Maksymilian Przybyła Żorska Akademia Koszykówki Żory I, Żorska Akademia Koszykówki Żory II, UKS Wojan Pawłowice 16 6 0.38
270. Mateusz Łuczak UKS MOSM Bytom I 19 6 0.32
271. Filip Kędra UKS MOSM Bytom I 16 5 0.31
272. Szymon Kowalski MOSM Tychy II 14 4 0.29
273. Bartosz Dera KS Pogoń Ruda Śląska 11 3 0.27
274. Miłosz Lorek UKS Kadet Oświęcim 12 0 0.00

Ogłoszenia

Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Facebook Polub nas na
Facebooku
Twitter Śledź nas na
Twitterze
Newsletter Zapisz się na newsletter

Partnerzy

Śląskie - pozytywna energia Polski Związek Koszykówki Spalding SKM ZOF-STAL