Śląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Czas gry suma Czas gry śr.
1. Dawid Dereń Ofensywa Racibórz 13 0.00
2. Szymon Kukuczka KŚ AZS Katowice II, KŚ AZS Katowice I 13 0.00
3. Alberto Garita DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 9 0.00
4. Damian Półtorak Ofensywa Racibórz 14 0.00
5. Michał Nikiel KKS Tarnowskie Góry 13 0.00
6. Miłosz Otrzonsek KŚ AZS Katowice II, KŚ AZS Katowice I 8 0.00
7. Jonatan Najman MCKS Czeladź 10 0.00
8. Kamil Janko Ofensywa Racibórz 13 0.00
9. Grzegorz Błotko DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 10 0.00
10. Błażej Sładek MKKS Rybnik 11 0.00
11. Rafał Koczy MKKS Rybnik 12 0.00
12. Rafał Palacz KŚ AZS Katowice II, KŚ AZS Katowice I 14 0.00
13. Andrzej Mazur MKKS Rybnik 12 0.00
14. Emil Szwed Ofensywa Racibórz 14 0.00
15. Patryk Polis KŚ AZS Katowice II, KŚ AZS Katowice I 13 0.00
16. Adam Kuśka MKKS Rybnik 13 0.00
17. Sebastian Dukland KŚ AZS Gliwice 13 0.00
18. Jakub Nowak KŚ AZS Katowice II, KŚ AZS Katowice I 12 0.00
19. Paweł Garus DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 10 0.00
20. Marek Grzegorzewski KŚ AZS Gliwice 13 0.00
21. Bartosz Matuszczak KŚ AZS Katowice II, KŚ AZS Katowice I 11 0.00
22. Daniel Sikora MKKS Rybnik 13 0.00
23. Michał Cichoń DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 9 0.00
24. Daniel Makowski KŚ AZS Katowice I 13 0.00
25. Mateusz Koch KŚ AZS Katowice II 11 0.00
26. Łukasz Kamiński Ofensywa Racibórz 14 0.00
27. Robert Kozaczka DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 13 0.00
28. Tomasz Gołuchowski KKS Tarnowskie Góry 9 0.00
29. Paweł Christ KŚ AZS Katowice II, KŚ AZS Katowice I 7 0.00
30. Dawid Gambusz MCKS Czeladź 7 0.00
31. Artur Grocki MKKS Rybnik 12 0.00
32. Karol Zoń MKKS Rybnik 13 0.00
33. Jarosław Krawiec MCKS Czeladź 13 0.00
34. Maciej Brudziana Ofensywa Racibórz 10 0.00
35. Piotr Czempiel DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 9 0.00
36. Dawid Józefowski KŚ AZS Katowice I 14 0.00
37. Filip Kornecki KŚ AZS Katowice I 11 0.00
38. Michał Jasiówka MCKS Czeladź 11 0.00
39. Szymon Stolarski KKS Tarnowskie Góry 14 0.00
40. Mateusz Zieliński KKS Tarnowskie Góry 13 0.00
41. Piotr Karnia DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 13 0.00
42. Jakub Wania KŚ AZS Gliwice 13 0.00
43. Łukasz Kłaczek KŚ AZS Katowice II, KŚ AZS Katowice I 11 0.00
44. Aleksander Śpiewak DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 11 0.00
45. Wojciech Kuśmierz KŚ AZS Gliwice 9 0.00
46. Tomasz Włodarczyk KŚ AZS Gliwice 14 0.00
47. Marcin Anczykowski DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 8 0.00
48. Stanisław Heliński KŚ AZS Katowice II, KŚ AZS Katowice I 14 0.00
49. Grzegorz Szybowicz DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 12 0.00
50. Jakub Stróżczyk KŚ AZS Katowice II 14 0.00
51. Kamil Kołodziejczak KKS Tarnowskie Góry 14 0.00
52. Piotr Żmuda KŚ AZS Gliwice 11 0.00
53. Maciej Goryl DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 11 0.00
54. Paweł Ćwieląg KŚ AZS Gliwice 13 0.00
55. Jakub Złotoś MCKS Czeladź 10 0.00
56. Sebastian Wojciechowski KŚ AZS Katowice II, KŚ AZS Katowice I 14 0.00
57. Piotr Adamus KŚ AZS Katowice II, KŚ AZS Katowice I 11 0.00
58. Łukasz Lukawski KŚ AZS Gliwice 9 0.00
59. Maciej Kosiorowski MKKS Rybnik 13 0.00
60. Kamil Michalik KŚ AZS Katowice I 10 0.00
61. Marek Szalc Ofensywa Racibórz 12 0.00
62. Łukasz Czompelik KKS Tarnowskie Góry 14 0.00
63. Mateusz Ogrodnik KŚ AZS Gliwice 8 0.00
64. Stanisław Zamora DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 11 0.00
65. Rafał Królikowski MKKS Rybnik 11 0.00
66. Simon Kudłacik KŚ AZS Katowice II, KŚ AZS Katowice I 8 0.00
67. Adam Zwierzyna Ofensywa Racibórz 7 0.00
68. Jakub Masłowski DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 7 0.00
69. Patryk Rozynek KŚ AZS Katowice II, KŚ AZS Katowice I 10 0.00
70. Artur Sapiński MCKS Czeladź 12 0.00
71. Cyprian Błaszczyk MCKS Czeladź 14 0.00
72. Szymon Podgórski KKS Tarnowskie Góry 14 0.00
73. Wojciech Szpyrka KKS Tarnowskie Góry 9 0.00
74. Mateusz Adamus DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 10 0.00
75. Jakub Kostecki KŚ AZS Gliwice 13 0.00
76. Kacper Bielecki KŚ AZS Katowice II 9 0.00
77. Szymon Rosół MCKS Czeladź 12 0.00
78. Jakub Twaróg MKKS Rybnik 10 0.00
79. Adam Wilkin KKS Tarnowskie Góry 14 0.00
80. Filip Kobek KKS Tarnowskie Góry 11 0.00
81. Patryk Szklarz Ofensywa Racibórz 13 0.00
82. Djamel Benlazereg KŚ AZS Katowice I 10 0.00
83. Damian Dziwoki Ofensywa Racibórz 12 0.00
84. Jakub Chorążak KKS Tarnowskie Góry 10 0.00
85. Patryk Piątkowski MCKS Czeladź 14 0.00
86. Daniel Atłachowicz Ofensywa Racibórz 12 0.00
87. Jakub Maroń KŚ AZS Katowice I 9 0.00
Obraz

Ogłoszenia

Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Obraz
Facebook Polub nas na
Facebooku
Twitter Śledź nas na
Twitterze
Newsletter Zapisz się na newsletter

Partnerzy

Śląskie - pozytywna energia Polski Związek Koszykówki Spalding SKM ZOF-STAL