Śląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Sebastian Wojciechowski KŚ AZS Katowice II, KŚ AZS Katowice I 14 281 20.07
2. Cyprian Błaszczyk MCKS Czeladź 14 264 18.86
3. Robert Kozaczka DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 13 240 18.46
4. Patryk Szklarz Ofensywa Racibórz 13 221 17.00
5. Rafał Palacz KŚ AZS Katowice II, KŚ AZS Katowice I 14 193 13.79
6. Emil Szwed Ofensywa Racibórz 14 185 13.21
7. Stanisław Heliński KŚ AZS Katowice II, KŚ AZS Katowice I 14 184 13.14
8. Michał Nikiel KKS Tarnowskie Góry 13 183 14.08
9. Adam Wilkin KKS Tarnowskie Góry 14 166 11.86
10. Szymon Podgórski KKS Tarnowskie Góry 14 159 11.36
11. Dawid Józefowski KŚ AZS Katowice I 14 153 10.93
12. Grzegorz Szybowicz DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 12 151 12.58
13. Kamil Kołodziejczak KKS Tarnowskie Góry 14 149 10.64
14. Piotr Karnia DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 13 144 11.08
15. Jakub Stróżczyk KŚ AZS Katowice II 14 142 10.14
16. Andrzej Mazur MKKS Rybnik 12 126 10.50
17. Artur Sapiński MCKS Czeladź 12 124 10.33
18. Jakub Wania KŚ AZS Gliwice 13 122 9.38
19. Damian Dziwoki Ofensywa Racibórz 12 120 10.00
20. Łukasz Kamiński Ofensywa Racibórz 14 119 8.50
21. Rafał Królikowski MKKS Rybnik 11 118 10.73
22. Jonatan Najman MCKS Czeladź 10 117 11.70
23. Paweł Ćwieląg KŚ AZS Gliwice 13 112 8.62
24. Michał Cichoń DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 9 108 12.00
25. Patryk Piątkowski MCKS Czeladź 14 108 7.71
26. Adam Kuśka MKKS Rybnik 13 105 8.08
27. Artur Grocki MKKS Rybnik 12 101 8.42
28. Jakub Kostecki KŚ AZS Gliwice 13 101 7.77
29. Mateusz Ogrodnik KŚ AZS Gliwice 8 97 12.13
30. Patryk Polis KŚ AZS Katowice II, KŚ AZS Katowice I 13 92 7.08
31. Jakub Chorążak KKS Tarnowskie Góry 10 92 9.20
32. Damian Półtorak Ofensywa Racibórz 14 90 6.43
33. Szymon Kukuczka KŚ AZS Katowice II, KŚ AZS Katowice I 13 89 6.85
34. Rafał Koczy MKKS Rybnik 12 87 7.25
35. Wojciech Szpyrka KKS Tarnowskie Góry 9 85 9.44
36. Jakub Nowak KŚ AZS Katowice II, KŚ AZS Katowice I 12 84 7.00
37. Łukasz Czompelik KKS Tarnowskie Góry 14 84 6.00
38. Dawid Gambusz MCKS Czeladź 7 83 11.86
39. Jarosław Krawiec MCKS Czeladź 13 81 6.23
40. Błażej Sładek MKKS Rybnik 11 80 7.27
41. Marek Grzegorzewski KŚ AZS Gliwice 13 80 6.15
42. Maciej Goryl DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 11 78 7.09
43. Mateusz Adamus DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 10 78 7.80
44. Daniel Sikora MKKS Rybnik 13 77 5.92
45. Mateusz Koch KŚ AZS Katowice II 11 77 7.00
46. Sebastian Dukland KŚ AZS Gliwice 13 75 5.77
47. Aleksander Śpiewak DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 11 67 6.09
48. Patryk Rozynek KŚ AZS Katowice II, KŚ AZS Katowice I 10 65 6.50
49. Mateusz Zieliński KKS Tarnowskie Góry 13 63 4.85
50. Adam Zwierzyna Ofensywa Racibórz 7 63 9.00
51. Djamel Benlazereg KŚ AZS Katowice I 10 63 6.30
52. Karol Zoń MKKS Rybnik 13 62 4.77
53. Marek Szalc Ofensywa Racibórz 12 62 5.17
54. Filip Kornecki KŚ AZS Katowice I 11 60 5.45
55. Alberto Garita DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 9 57 6.33
56. Stanisław Zamora DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 11 51 4.64
57. Kamil Janko Ofensywa Racibórz 13 50 3.85
58. Daniel Atłachowicz Ofensywa Racibórz 12 49 4.08
59. Łukasz Kłaczek KŚ AZS Katowice II, KŚ AZS Katowice I 11 48 4.36
60. Tomasz Włodarczyk KŚ AZS Gliwice 14 48 3.43
61. Kacper Bielecki KŚ AZS Katowice II 9 46 5.11
62. Jakub Twaróg MKKS Rybnik 10 44 4.40
63. Dawid Dereń Ofensywa Racibórz 13 42 3.23
64. Miłosz Otrzonsek KŚ AZS Katowice II, KŚ AZS Katowice I 8 40 5.00
65. Jakub Złotoś MCKS Czeladź 10 40 4.00
66. Piotr Żmuda KŚ AZS Gliwice 11 38 3.45
67. Jakub Maroń KŚ AZS Katowice I 9 37 4.11
68. Grzegorz Błotko DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 10 35 3.50
69. Paweł Garus DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 10 35 3.50
70. Piotr Adamus KŚ AZS Katowice II, KŚ AZS Katowice I 11 35 3.18
71. Bartosz Matuszczak KŚ AZS Katowice II, KŚ AZS Katowice I 11 34 3.09
72. Łukasz Lukawski KŚ AZS Gliwice 9 32 3.56
73. Kamil Michalik KŚ AZS Katowice I 10 31 3.10
74. Michał Jasiówka MCKS Czeladź 11 29 2.64
75. Daniel Makowski KŚ AZS Katowice I 13 27 2.08
76. Filip Kobek KKS Tarnowskie Góry 11 25 2.27
77. Maciej Brudziana Ofensywa Racibórz 10 23 2.09
78. Maciej Kosiorowski MKKS Rybnik 13 23 1.77
79. Szymon Stolarski KKS Tarnowskie Góry 14 21 1.50
80. Wojciech Kuśmierz KŚ AZS Gliwice 9 19 2.11
81. Marcin Anczykowski DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 8 17 2.13
82. Szymon Rosół MCKS Czeladź 12 17 1.42
83. Paweł Christ KŚ AZS Katowice II, KŚ AZS Katowice I 7 16 2.29
84. Simon Kudłacik KŚ AZS Katowice II, KŚ AZS Katowice I 8 15 1.88
85. Piotr Czempiel DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 9 12 1.33
86. Jakub Masłowski DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 7 7 1.00
87. Tomasz Gołuchowski KKS Tarnowskie Góry 9 2 0.22

Ogłoszenia

Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Facebook Polub nas na
Facebooku
Twitter Śledź nas na
Twitterze
Newsletter Zapisz się na newsletter

Partnerzy

Śląskie - pozytywna energia Polski Związek Koszykówki Spalding SKM ZOF-STAL