Śląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Alicja Jarząb UKS Piłsudczyk PG1 Brzeg 20 662 33.10
2. Julia Dzieduszyńska KSK Stal Brzeg 19 427 22.47
3. Paulina Kamińska KS Pogoń Ruda Śląska 19 371 19.53
4. Wiktoria Ozga KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec II, KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 20 370 18.50
5. Nicola Obrodzka RMKS Rybnik II, RMKS Rybnik I 19 367 19.32
6. Karolina Uherek GUKS Gwarek Pawłowice 17 365 21.47
7. Hanna Oleksy MKS MOS Katowice 20 333 16.65
8. Małgorzata Kozioł Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice 17 319 18.76
9. Patrycja Pyka KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec II, KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 18 298 16.56
10. Wiktoria Dziedzic KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec II, KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 20 296 14.80
11. Maja Frąckiewicz RMKS Rybnik II, RMKS Rybnik I 16 296 18.50
12. Agnieszka Kasprzyk Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice 18 289 16.06
13. Katarzyna Jagła KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec II, KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 20 281 14.05
14. Paulina Hnida RMKS Rybnik II, RMKS Rybnik I 20 275 13.75
15. Natalia Marta Micek KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec II, KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 20 264 13.20
16. Martyna Gruszka KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec II, KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 19 254 13.37
17. Aurelia Urbańczyk RMKS Rybnik I 20 250 12.50
18. Weronika Michaliszyn UKS La-Basket Piekary Śląskie 18 245 13.61
19. Aleksandra Guzenda KSK Stal Brzeg 17 237 13.94
20. Natalia Rudzińska RMKS Rybnik II, RMKS Rybnik I 20 226 11.30
21. Sandra Surdyka KSK Stal Brzeg 18 221 12.28
22. Martyna Flaszewska KS Pogoń Ruda Śląska 17 221 13.00
23. Martyna Połedniok MKS MOS Katowice 20 219 10.95
24. Aleksandra Rok KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec II, KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 19 206 10.84
25. Oliwia Dyja KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec II, KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 20 202 10.10
26. Zofia Traka UKS Piłsudczyk PG1 Brzeg 20 199 9.95
27. Natalia Gwiaździńska GUKS Gwarek Pawłowice 17 195 11.47
28. Iga Radwan UKS La-Basket Piekary Śląskie 18 179 9.94
29. Julia Musiał ISWJ Wisła 16 178 11.13
30. Inka Kaczor RMKS Rybnik II, RMKS Rybnik I 20 177 8.85
31. Martyna Wąsik MKS MOS Katowice 20 174 8.70
32. Karolina Ciska KS Pogoń Ruda Śląska 20 164 8.20
33. Aleksandra Wylężek UKS La-Basket Piekary Śląskie 19 160 8.42
34. Aleksandra Durkalec Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice 18 147 8.17
35. Kamila Borkowska KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 13 141 10.85
36. Magdalena Pełka KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec II, KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 20 141 7.05
37. Zuzanna Hordyńska MKS MOS Katowice 19 141 7.42
38. Wiktoria Pietrajczuk AZS Częstochowa 18 139 7.72
39. Oliwia Malczyk ISWJ Wisła 18 138 7.67
40. Małgorzata Pojda Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 17 138 8.12
41. Marta Sczendzina MKS MOS Katowice 20 135 6.75
42. Amelia Mentel GUKS Gwarek Pawłowice 17 135 7.94
43. Julia Rudyk KSK Stal Brzeg 16 132 8.25
44. Martyna Czyż Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 11 129 11.73
45. Martyna Szydło UKS La-Basket Piekary Śląskie 17 123 7.24
46. Wiktoria Wychowska UKS La-Basket Piekary Śląskie 15 123 8.20
47. Karolina Długosz AZS Częstochowa 15 118 6.94
48. Emilia Pruciak AZS Częstochowa 15 117 7.80
49. Julia Cieśla KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec II, KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 20 114 5.70
50. Martyna Michalska KSK Stal Brzeg 18 104 5.78
51. Zuzanna Kwiatkowska KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec II, KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 11 99 9.00
52. Julia Góra RMKS Rybnik II 17 97 5.71
53. Dominika Smołka RMKS Rybnik II 17 97 5.71
54. Martyna Minta KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec II, KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 18 95 5.28
55. Martyna Skrzypczak UKS La-Basket Piekary Śląskie 15 94 6.27
56. Malwina Bednarek AZS Częstochowa 18 92 5.11
57. Barbara Cichosz AZS Częstochowa 15 90 6.00
58. Marta Bagińska ISWJ Wisła 14 89 6.36
59. Natalia Lachendro KS Pogoń Ruda Śląska 17 88 5.18
60. Marta Pyzowska UKS Piłsudczyk PG1 Brzeg 19 87 4.58
61. Dominika Bednarek RMKS Rybnik II, RMKS Rybnik I 10 86 8.60
62. Julita Szewczyk GUKS Gwarek Pawłowice 17 84 4.94
63. Nicola Banaś RMKS Rybnik II, RMKS Rybnik I 18 84 4.67
64. Angelika Gierszewska KS Pogoń Ruda Śląska 18 83 4.61
65. Klaudia Matczak KS Pogoń Ruda Śląska 18 83 4.61
66. Samanta Kwaśniak Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice 10 82 8.20
67. Zuzanna Wróbel KSK Stal Brzeg 19 81 4.26
68. Małgorzata Kopel Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice 11 77 7.00
69. Marta Mleczko RMKS Rybnik II, RMKS Rybnik I 14 76 5.43
70. Milena Mielcarz MKS MOS Katowice 13 74 5.69
71. Natalia Szymborska RMKS Rybnik I 18 72 4.00
72. Justyna Krosny RMKS Rybnik II 17 71 4.18
73. Kornelia Dec Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 16 70 4.38
74. Maja Cykowska AZS Częstochowa 14 68 4.86
75. Milena Gajdzińska UKS La-Basket Piekary Śląskie 16 68 4.25
76. Agnieszka Tutaj KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec II 16 67 4.19
77. Oliwia Rychły GUKS Gwarek Pawłowice 16 63 3.94
78. Julia Kuchta KS Pogoń Ruda Śląska 17 62 3.65
79. Wiktoria Soboniak AZS Częstochowa 11 61 5.55
80. Laura Migas KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec II 19 61 3.21
81. Maja Sobocińska Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice 11 60 5.45
82. Laura Pietruch KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 17 59 3.47
83. Aleksandra Saternus KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 16 58 3.63
84. Nicole Trznadel MKS MOS Katowice 16 57 3.56
85. Wiktoria Łepska KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec II, KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 14 54 3.86
86. Marta Szydło UKS La-Basket Piekary Śląskie 16 53 3.31
87. Wiktoria Walczak KSK Stal Brzeg 19 50 2.63
88. Julia Matuszczyk AZS Częstochowa 16 49 3.06
89. Katarzyna Kosztowniak UKS Piłsudczyk PG1 Brzeg 18 45 2.50
90. Paulina Wionczek KSK Stal Brzeg 19 45 2.37
91. Dominika Szalbot ISWJ Wisła 15 44 2.93
92. Zuzanna Parnicka UKS Piłsudczyk PG1 Brzeg 19 43 2.26
93. Natalia Kobyłecka ISWJ Wisła 14 41 2.93
94. Natalia Kamieńska Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice 17 41 2.41
95. Vittoria Conte RMKS Rybnik II, RMKS Rybnik I 9 36 4.00
96. Zuzanna Bierut Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 11 36 3.27
97. Joanna Bułka GUKS Gwarek Pawłowice 16 34 2.13
98. Martyna Marciniak UKS Piłsudczyk PG1 Brzeg 16 34 2.13
99. Wiktoria Bulik KS Pogoń Ruda Śląska 18 34 1.89
100. Natalia Faber KS Pogoń Ruda Śląska 12 33 2.75
101. Natalia Bałdys KS Pogoń Ruda Śląska 19 32 1.68
102. Julia Markiel Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice 15 30 2.00
103. Julia Obecny Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 10 28 2.80
104. Alicja Lesiakowska Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 12 27 2.25
105. Wiktoria Trznadel MKS MOS Katowice 10 26 2.60
106. Julia Sabuda Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 11 25 2.27
107. Justyna Kołodziejska UKS Piłsudczyk PG1 Brzeg 14 25 1.79
108. Wiktoria Gredka ISWJ Wisła 18 25 1.39
109. Anna Szajthauer ISWJ Wisła 14 23 1.64
110. Agnieszka Szalbot ISWJ Wisła 11 23 2.09
111. Patrycja Herman GUKS Gwarek Pawłowice 14 22 1.57
112. Małgorzata Płocharska RMKS Rybnik II, RMKS Rybnik I 11 20 1.82
113. Patrycja Szczypior AZS Częstochowa 14 18 1.29
114. Magdalena Brzoska MKS MOS Katowice 13 18 1.38
115. Julia Czekaj Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 12 17 1.42
116. Paulina Wojcieszek KS Pogoń Ruda Śląska 17 16 0.94
117. Klaudia Drozd KSK Stal Brzeg 18 16 0.89
118. Marta Walecka RMKS Rybnik I 16 16 1.00
119. Marta Stronczek RMKS Rybnik I 14 14 1.00
120. Julia Gandera AZS Częstochowa 18 14 0.78
121. Emilia Mielczarska GUKS Gwarek Pawłowice 18 13 0.72
122. Maria Kiercz MKS MOS Katowice 10 13 1.30
123. Wiktoria Habura RMKS Rybnik II 15 13 0.87
124. Aleksandra Rzeszut UKS Piłsudczyk PG1 Brzeg 10 12 1.20
125. ZUZANNA URBAN Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 11 12 1.09
126. Wanessa Dulnik Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 10 11 1.10
127. Aleksandra Ziółkowska Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 13 10 0.77
128. Natalia Waleczek ISWJ Wisła 10 9 0.90
129. Emilia Puch AZS Częstochowa 9 9 1.00
130. Karolina Nawrat KS Pogoń Ruda Śląska 13 9 0.69
131. Karolina Kluza AZS Częstochowa 11 9 0.82
132. Zofia Baranowska RMKS Rybnik II 12 8 0.67
133. Sandra Hracka ISWJ Wisła 9 8 0.89
134. Marcelina Woźniak UKS Piłsudczyk PG1 Brzeg 13 8 0.62
135. Wiktoria Trojanowska Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice 14 7 0.50
136. Kornelia Urban UKS Piłsudczyk PG1 Brzeg 16 6 0.38
137. Anna Frajd UKS Piłsudczyk PG1 Brzeg 15 6 0.40
138. Natalia Baron Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice 11 6 0.55
139. Laura Musiolik RMKS Rybnik II 11 4 0.36
140. Marta Owad KSK Stal Brzeg 17 4 0.24
141. Karolina Cieślak KSK Stal Brzeg 13 4 0.31
142. Julia Podżorska ISWJ Wisła 15 3 0.20
143. Julia Rulczyńska ISWJ Wisła 9 0 0.00
144. Agnieszka Socha UKS Piłsudczyk PG1 Brzeg 10 0 0.00
145. Izabela Czogalik RMKS Rybnik II 9 0 0.00
146. Aleksandra Trocuk UKS Piłsudczyk PG1 Brzeg 14 0 0.00
Obraz

Ogłoszenia

Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Obraz
Facebook Polub nas na
Facebooku
Twitter Śledź nas na
Twitterze
Newsletter Zapisz się na newsletter

Partnerzy

Śląskie - pozytywna energia Polski Związek Koszykówki Spalding SKM ZOF-STAL