Śląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Alicja Jarząb UKS Piłsudczyk PG1 Brzeg 12 379 31.58
2. Wiktoria Ozga KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 13 268 20.62
3. Nicola Obrodzka RMKS Rybnik I 12 256 21.33
4. Julia Dzieduszyńska KSK Stal Brzeg 12 252 21.00
5. Karolina Uherek GUKS Gwarek Pawłowice 13 236 18.15
6. Paulina Kamińska KS Pogoń Ruda Śląska 12 217 18.08
7. Małgorzata Kozioł Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice 12 210 17.50
8. Hanna Oleksy MKS MOS KATOWICE 13 208 16.00
9. Agnieszka Kasprzyk Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice 13 201 15.46
10. Wiktoria Dziedzic KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec II, KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 13 194 14.92
11. Katarzyna Jagła KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec II, KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 13 193 14.85
12. Maja Frąckiewicz RMKS Rybnik II, RMKS Rybnik I 11 190 17.27
13. Weronika Michaliszyn UKS La-Basket Piekary Śląskie 13 185 14.23
14. Natalia Marta Micek KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec II, KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 13 178 13.69
15. Patrycja Pyka KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec II, KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 11 174 15.82
16. Paulina Hnida RMKS Rybnik I 13 172 13.23
17. Aurelia Urbańczyk RMKS Rybnik I 13 171 13.15
18. Natalia Rudzińska RMKS Rybnik II, RMKS Rybnik I 13 169 13.00
19. Oliwia Dyja KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec II, KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 13 157 12.08
20. Martyna Gruszka KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec II, KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 12 157 13.08
21. Martyna Połedniok MKS MOS KATOWICE 13 155 11.92
22. Aleksandra Guzenda KSK Stal Brzeg 12 153 12.75
23. Aleksandra Rok KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec II, KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 13 149 11.46
24. Sandra Surdyka KSK Stal Brzeg 11 146 13.27
25. Natalia Gwiaździńska GUKS Gwarek Pawłowice 13 139 10.69
26. Martyna Flaszewska KS Pogoń Ruda Śląska 10 136 13.60
27. Julia Musiał ISWJ Wisła 12 132 11.00
28. Kamila Borkowska KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 12 131 10.92
29. Zofia Traka UKS Piłsudczyk PG1 Brzeg 12 129 10.75
30. Aleksandra Wylężek UKS La-Basket Piekary Śląskie 13 128 9.85
31. Inka Kaczor RMKS Rybnik I 13 124 9.54
32. Iga Radwan UKS La-Basket Piekary Śląskie 12 122 10.17
33. Karolina Ciska KS Pogoń Ruda Śląska 13 122 9.38
34. Amelia Mentel GUKS Gwarek Pawłowice 13 121 9.31
35. Martyna Wąsik MKS MOS KATOWICE 13 116 8.92
36. Wiktoria Wychowska UKS La-Basket Piekary Śląskie 13 115 8.85
37. Julia Rudyk KSK Stal Brzeg 12 112 9.33
38. Zuzanna Hordyńska MKS MOS KATOWICE 12 103 8.58
39. Magdalena Pełka KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec II, KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 13 93 7.15
40. Marta Sczendzina MKS MOS KATOWICE 13 93 7.15
41. Zuzanna Kwiatkowska KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec II, KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 10 93 9.30
42. Małgorzata Pojda Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 12 89 7.42
43. Martyna Szydło UKS La-Basket Piekary Śląskie 12 87 7.25
44. Aleksandra Durkalec Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice 13 87 6.69
45. Oliwia Malczyk ISWJ Wisła 13 86 6.62
46. Martyna Skrzypczak UKS La-Basket Piekary Śląskie 13 84 6.46
47. Wiktoria Pietrajczuk AZS Częstochowa 13 78 6.00
48. Marta Mleczko RMKS Rybnik II, RMKS Rybnik I 10 69 6.90
49. Natalia Lachendro KS Pogoń Ruda Śląska 11 68 6.18
50. Barbara Cichosz AZS Częstochowa 10 68 6.80
51. Angelika Gierszewska KS Pogoń Ruda Śląska 13 67 5.15
52. Martyna Michalska KSK Stal Brzeg 12 67 5.58
53. Martyna Minta KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec II, KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 13 66 5.08
54. Marta Bagińska ISWJ Wisła 9 65 7.22
55. Nicola Banaś RMKS Rybnik II, RMKS Rybnik I 13 64 4.92
56. Julita Szewczyk GUKS Gwarek Pawłowice 13 63 4.85
57. Julia Góra RMKS Rybnik II 12 63 5.25
58. Emilia Pruciak AZS Częstochowa 10 63 6.30
59. Klaudia Matczak KS Pogoń Ruda Śląska 12 61 5.08
60. Julia Cieśla KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec II, KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 13 61 4.69
61. Karolina Długosz AZS Częstochowa 10 60 5.45
62. Natalia Szymborska RMKS Rybnik I 12 59 4.92
63. Małgorzata Kopel Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice 8 58 7.25
64. Marta Pyzowska UKS Piłsudczyk PG1 Brzeg 11 56 5.09
65. Justyna Krosny RMKS Rybnik II 13 54 4.15
66. Zuzanna Wróbel KSK Stal Brzeg 12 52 4.33
67. Wiktoria Soboniak AZS Częstochowa 9 51 5.67
68. Julia Kuchta KS Pogoń Ruda Śląska 10 50 5.00
69. Aleksandra Saternus KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 11 50 4.55
70. Dominika Smołka RMKS Rybnik II 13 49 3.77
71. Maja Cykowska AZS Częstochowa 10 48 4.80
72. Oliwia Rychły GUKS Gwarek Pawłowice 12 46 3.83
73. Agnieszka Tutaj KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec II 11 43 3.91
74. Kornelia Dec Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 11 42 3.82
75. Milena Gajdzińska UKS La-Basket Piekary Śląskie 12 42 3.50
76. Paulina Kowalonek RMKS Rybnik I 7 41 5.86
77. Maja Sobocińska Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice 7 41 5.86
78. Laura Migas KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec II 12 39 3.25
79. Paulina Wionczek KSK Stal Brzeg 12 39 3.25
80. Julia Matuszczyk AZS Częstochowa 13 37 2.85
81. Zuzanna Bierut Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 11 36 3.27
82. Laura Pietruch KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 10 36 3.60
83. Marta Szydło UKS La-Basket Piekary Śląskie 11 36 3.27
84. Milena Mielcarz MKS MOS KATOWICE 7 35 5.00
85. Natalia Kamieńska Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice 12 35 2.92
86. Wiktoria Walczak KSK Stal Brzeg 12 35 2.92
87. Malwina Bednarek AZS Częstochowa 13 29 2.23
88. Zuzanna Parnicka UKS Piłsudczyk PG1 Brzeg 12 28 2.33
89. Natalia Bałdys KS Pogoń Ruda Śląska 13 28 2.15
90. Nicole Trznadel MKS MOS KATOWICE 10 27 2.70
91. Katarzyna Kosztowniak UKS Piłsudczyk PG1 Brzeg 12 27 2.25
92. Wiktoria Bulik KS Pogoń Ruda Śląska 11 26 2.36
93. Natalia Faber KS Pogoń Ruda Śląska 7 25 3.57
94. Wiktoria Gredka ISWJ Wisła 13 25 1.92
95. Julia Markiel Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice 12 24 2.00
96. Klaudia Grzyb RMKS Rybnik I 7 24 3.43
97. Wiktoria Łepska KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec II, KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 8 23 2.88
98. Natalia Kobyłecka ISWJ Wisła 10 23 2.30
99. Alicja Lesiakowska Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 11 23 2.09
100. Anna Szajthauer ISWJ Wisła 11 20 1.82
101. Dominika Szalbot ISWJ Wisła 10 19 1.90
102. Joanna Bułka GUKS Gwarek Pawłowice 12 18 1.50
103. Patrycja Szczypior AZS Częstochowa 10 16 1.60
104. Klaudia Drozd KSK Stal Brzeg 12 16 1.33
105. Justyna Kołodziejska UKS Piłsudczyk PG1 Brzeg 8 15 1.88
106. Martyna Marciniak UKS Piłsudczyk PG1 Brzeg 9 15 1.67
107. Marta Stronczek RMKS Rybnik I 10 14 1.40
108. Magdalena Brzoska MKS MOS KATOWICE 8 14 1.75
109. Marta Walecka RMKS Rybnik I 11 14 1.27
110. ZUZANNA URBAN Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 10 12 1.20
111. Aleksandra Rzeszut UKS Piłsudczyk PG1 Brzeg 8 12 1.50
112. Małgorzata Płocharska RMKS Rybnik II, RMKS Rybnik I 9 12 1.33
113. Paulina Wojcieszek KS Pogoń Ruda Śląska 13 11 0.85
114. Patrycja Herman GUKS Gwarek Pawłowice 9 10 1.11
115. Karolina Kluza AZS Częstochowa 8 9 1.13
116. Wiktoria Habura RMKS Rybnik II 11 9 0.82
117. Agnieszka Szalbot ISWJ Wisła 7 9 1.29
118. Julia Czekaj Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 7 8 1.14
119. Aleksandra Ziółkowska Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 10 8 0.80
120. Julia Gandera AZS Częstochowa 13 8 0.62
121. Natalia Waleczek ISWJ Wisła 8 8 1.00
122. Wiktoria Trojanowska Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice 11 7 0.64
123. Emilia Mielczarska GUKS Gwarek Pawłowice 13 7 0.54
124. Karolina Nawrat KS Pogoń Ruda Śląska 8 7 0.88
125. Wanessa Dulnik Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 8 7 0.88
126. Marcelina Woźniak UKS Piłsudczyk PG1 Brzeg 7 6 0.86
127. Zofia Baranowska RMKS Rybnik II 11 6 0.55
128. Natalia Baron Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice 11 6 0.55
129. KAMILA LIPOK Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 7 6 0.86
130. Sandra Hracka ISWJ Wisła 7 5 0.71
131. Kornelia Urban UKS Piłsudczyk PG1 Brzeg 9 4 0.44
132. Marta Owad KSK Stal Brzeg 11 4 0.36
133. Karolina Cieślak KSK Stal Brzeg 9 4 0.44
134. Anna Frajd UKS Piłsudczyk PG1 Brzeg 9 4 0.44
135. Emilia Puch AZS Częstochowa 7 3 0.43
136. Julia Podżorska ISWJ Wisła 10 2 0.20
137. Karolina Benek MKS MOS KATOWICE 7 1 0.14
138. Aleksandra Trocuk UKS Piłsudczyk PG1 Brzeg 9 0 0.00
139. Julia Rulczyńska ISWJ Wisła 7 0 0.00
140. Dżesika Hoinkis KS Pogoń Ruda Śląska 7 0 0.00
141. Paulina Oleś RMKS Rybnik II 7 0 0.00
142. Agnieszka Socha UKS Piłsudczyk PG1 Brzeg 6 0 0.00

Ogłoszenia

Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Facebook Polub nas na
Facebooku
Twitter Śledź nas na
Twitterze
Newsletter Zapisz się na newsletter

Partnerzy

Śląskie - pozytywna energia Polski Związek Koszykówki Spalding SKM ZOF-STAL