Sponsorzy i partnerzy
Dokumenty
Dla mediów
Serwisy specjalne
Reklama
Kontakt
Aktualności
Związek
Zarząd
Komisja rewizyjna
Wydział Rozgrywek
Statut
Kluby
Wydział Sędziowski
Wydział Szkolenia
KADRY WOJEWÓDZKIE- info
MATERIAŁY
SZKOLENIA
KWM-CH
KWM-DZ
Ligi męskie
3LM
U14M
U13M
U12M
U11M
U10M
U15M
U19M
U17M
Poprzedni sezon
U9
Ligi kobiece
U14K
U13K
U11K
2 liga kobiet
U12K
U10K
U19K
U17K
U15K
Poprzedni sezon
U9
OBOWIĄZEK INFORMACYJNY
Wszystkie rozgrywki
Wszystkie rozgrywki
3 Liga Mężczyzn
2 Liga Kobiet
U19M
U17M
U15M
U14M
U13M
U19K
U17K
U15K
U14K
U13K
U12M
U12K
U11M
U11K
U10M
U10K
U9
SEZON: 2014/2015
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
ROZGRYWKI:
U13M
2 Liga Mężczyzn
3 Liga Mężczyzn
2 Liga Kobiet
U20M
U18M
U16M
U14M
U13M
U22K
U18K
U16K
U14K
U13K
U12M
U11M
U12K
U11K
U15M
U15K
U10M
U10K
U9
U19M
U17M
U19K
U17K
DRUŻYNY
HALE
TABELA
TERMINARZ I WYNIKI
ZAWODNICY
STATYSTYKI
INDYWIDUALNE
DRUŻYNOWE
średnie / sumy
Cały sezon
Eval, +/-
Eval śr.
średnie / sumy
rekordy
Cały sezon
Runda Zasadnicza
Finał A
Finał B
Punkty
Czas gry
Rzuty z gry
Rzuty za 2
Rzuty za 3
Rzuty wolne
Zbiórki
Asysty
Straty
Przechwyty
Bloki
Faule
Eval, +/-
+/- suma
+/- śr.
Eval suma
Eval śr.
Lp.
Zawodnik
Drużyna
Mecze
+/- suma
+/- śr.
Eval suma
Eval śr.
1.
Tomasz Pustelnik
KS Pogoń Ruda Śląska
21
0
0.00
653
31.10
2.
Dawid Krzystek
ŻAK Żory
16
0
0.00
463
28.94
3.
Dawid Pachowicz
MKKS Rybnik
20
0
0.00
573
28.65
4.
Kacper Kłaczek
KS Pogoń Ruda Śląska
17
0
0.00
420
24.71
5.
Olaf Imieliński
UKS SP 27 Katowice
21
0
0.00
407
19.38
6.
Daniel Sekuła
ŻAK Żory
17
0
0.00
305
17.94
7.
MACIEJ LABURDA
UKS MOSM Bytom II
19
0
0.00
339
17.84
8.
Damian Witelus
MKS Dąbrowa Górnicza S.A.
21
0
0.00
362
17.24
9.
Aleksander Dziekański
MKS Dąbrowa Górnicza S.A.
21
0
0.00
355
16.90
10.
Dawid Orłowski
MKS Dąbrowa Górnicza S.A.
22
0
0.00
371
16.86
11.
Grzegorz Piwczyk
KŚ AZS Katowice
17
0
0.00
249
14.65
12.
Łukasz Frąc
UKS SP 27 Katowice
17
0
0.00
246
14.47
13.
Dawid Bednorz
MKS Zabrze
21
0
0.00
302
14.38
14.
Michał Podulka
GTK Gliwice
20
0
0.00
287
14.35
15.
Mateusz Bryniarski
Stela Cieszyn
21
0
0.00
295
14.05
16.
Maciej Surzycki
Stela Cieszyn
22
0
0.00
296
13.45
17.
Maciej Łatka
ŻAK Żory
17
0
0.00
223
13.12
18.
Tobiasz Ptak
MKS Wodzisław Śląski
17
0
0.00
222
13.06
19.
Sebastian Szewczyk
KS Pogoń Ruda Śląska
21
0
0.00
273
13.00
20.
Radosław Pyplok
KS Pogoń Ruda Śląska
21
0
0.00
271
12.90
21.
Dawid Trela
Stela Cieszyn
22
0
0.00
281
12.77
22.
Maciej Gidek
MCKS Czeladź
18
0
0.00
216
12.00
23.
Oliwier Jędrzejas
MCKiS Jaworzno
20
0
0.00
235
11.75
24.
Maciej Michalski
MKS Zabrze
19
0
0.00
222
11.68
25.
Grzegorz Hofman
UKS MOSM Bytom I
,
UKS MOSM Bytom II
22
0
0.00
253
11.50
26.
Dominik Nanuś
MKS Dąbrowa Górnicza S.A.
20
0
0.00
226
11.30
27.
Robert Matuszczyk
UKS SP 27 Katowice
19
0
0.00
211
11.11
28.
Kacper Majewski
MKKS Rybnik
16
0
0.00
169
10.56
29.
Łukasz Łośko
Stela Cieszyn
20
0
0.00
208
10.40
30.
Błażej Krupa
UKS SP 27 Katowice
15
0
0.00
155
10.33
31.
Kamil Skocz
Stela Cieszyn
16
0
0.00
162
10.13
32.
Nikodem Sarna
MKKS Rybnik
15
0
0.00
151
10.07
33.
Igor Krzych
GTK Gliwice
17
0
0.00
171
10.06
34.
Oliwer Musialik
MKS Zabrze
19
0
0.00
189
9.95
35.
Wojciech SIMKA
MOSM Tychy
20
0
0.00
197
9.85
36.
Igor Bańbuła
UKS MOSM Bytom I
20
0
0.00
195
9.75
37.
Damian Hofman
UKS MOSM Bytom I
20
0
0.00
194
9.70
38.
Artur Danielak
MOSM Tychy
20
0
0.00
193
9.65
39.
Karol Korczyk
GTK Gliwice
20
0
0.00
188
9.40
40.
Przemysław Paduch
MKS Dąbrowa Górnicza S.A.
12
0
0.00
110
9.17
41.
Radosław Deszczka
MKS Zabrze
20
0
0.00
178
8.90
42.
Igor Lewandowski
MKKS Rybnik
19
0
0.00
166
8.74
43.
Mateusz Żebrok
Stela Cieszyn
14
0
0.00
118
8.43
44.
Michał Trawczyński
MKKS Rybnik
18
0
0.00
151
8.39
45.
Filip Wrazidło
MKS Zabrze
19
0
0.00
157
8.26
46.
Kacper Szwenk
MCKS Czeladź
19
0
0.00
155
8.16
47.
Nikodem WSPANIAŁY
MOSM Tychy
18
0
0.00
143
7.94
48.
Mateusz Staniczek
GTK Gliwice
21
0
0.00
164
7.81
49.
Kamil Gacki
MCKS Czeladź
16
0
0.00
124
7.75
50.
Kajetan Grela
MCKS Czeladź
16
0
0.00
122
7.63
51.
Paweł Bluszcz
MCKS Czeladź
18
0
0.00
137
7.61
52.
Maciej Gajda
KŚ AZS Katowice
22
0
0.00
167
7.59
53.
Mikołaj Adamczak
GTK Gliwice
21
0
0.00
157
7.48
54.
Wojciech Dragon
Stela Cieszyn
22
0
0.00
163
7.41
55.
Filip Gasz
KS Pogoń Ruda Śląska
21
0
0.00
154
7.33
56.
Piotr Karaś
UKS Kadet Oświęcim
20
0
0.00
145
7.25
57.
Dominik Bednarz
ŻAK Żory
17
0
0.00
123
7.24
58.
Damian Urbański
MCKS Czeladź
17
0
0.00
123
7.24
59.
Szymon Szeremeta
UKS MOSM Bytom I
21
0
0.00
154
7.00
60.
Patryk Michałek
MKS Wodzisław Śląski
14
0
0.00
98
7.00
61.
Michał Zębala
UKS SP 27 Katowice
11
0
0.00
76
6.91
62.
Kacper Niemczyk
MCKiS Jaworzno
19
0
0.00
148
6.73
63.
Kacper Kowalczyk-Kudziarz
MKKS Rybnik
18
0
0.00
119
6.61
64.
Bartosz Kaletka
ŻAK Żory
19
0
0.00
124
6.53
65.
Zbigniew Drzewiecki
GTK Gliwice
12
0
0.00
78
6.50
66.
Tobiasz Tyburowski
ŻAK Żory
20
0
0.00
124
6.20
67.
Dorian Piekutowski
MKS Zabrze
21
0
0.00
129
6.14
68.
Kacper Borus
Stela Cieszyn
20
0
0.00
120
6.00
69.
Piotr Kawczyński
MKKS Rybnik
18
0
0.00
108
6.00
70.
Maciej Jelonek
UKS MOSM Bytom I
20
0
0.00
119
5.95
71.
Marcel Mroczek
KŚ AZS Katowice
20
0
0.00
116
5.80
72.
Patryk Torchała
ŻAK Żory
21
0
0.00
120
5.71
73.
Jakub Merda
ŻAK Żory
20
0
0.00
110
5.50
74.
Daniel Baniak
MCKiS Jaworzno
18
0
0.00
99
5.50
75.
Jakub Żychowicz
MCKS Czeladź
19
0
0.00
104
5.47
76.
Filip Cieślik
MKS Dąbrowa Górnicza S.A.
20
0
0.00
108
5.40
77.
Jan Bochenko
MKS Wodzisław Śląski
16
0
0.00
86
5.38
78.
Dawid Godula
UKS SP 27 Katowice
14
0
0.00
75
5.36
79.
Oskar Suwała
UKS MOSM Bytom I
,
UKS MOSM Bytom II
14
0
0.00
73
5.21
80.
Jakub STEFAŃSKI
MOSM Tychy
14
0
0.00
73
5.21
81.
Bartosz Kazik
MKS Wodzisław Śląski
19
0
0.00
97
5.11
82.
Tobiasz Syguda
UKS MOSM Bytom I
19
0
0.00
95
5.00
83.
Jakub Łągiewka
UKS MOSM Bytom I
19
0
0.00
95
5.00
84.
Filip Świderek
MKS Wodzisław Śląski
17
0
0.00
83
4.88
85.
Szymon Suchanek
Stela Cieszyn
18
0
0.00
87
4.83
86.
Oskar GONTARZ
MOSM Tychy
21
0
0.00
101
4.81
87.
Jakub Dudek
MKKS Rybnik
20
0
0.00
94
4.70
88.
Jakub Donocik
Stela Cieszyn
20
0
0.00
92
4.60
89.
ANTEK LESZEK
UKS MOSM Bytom II
18
0
0.00
80
4.44
90.
Arkadiusz Gnus
UKS MOSM Bytom I
21
0
0.00
93
4.43
91.
Krzysztof Zoń
UKS Kadet Oświęcim
18
0
0.00
79
4.39
92.
Mateusz Krukowski
ŻAK Żory
18
0
0.00
77
4.28
93.
Paweł Kadłubek
UKS MOSM Bytom I
22
0
0.00
93
4.23
94.
Kacper Pietrusiak
Stela Cieszyn
14
0
0.00
59
4.21
95.
Patryk Rogoża
MKS Zabrze
19
0
0.00
80
4.21
96.
Sebastian Zasadni
UKS Kadet Oświęcim
13
0
0.00
52
4.00
97.
Filip Wspaniały
MOSM Tychy
12
0
0.00
48
4.00
98.
PATRYK ORZECHOWSKI
UKS MOSM Bytom II
11
0
0.00
42
3.82
99.
Sebastain ZABŁOCKI
MOSM Tychy
16
0
0.00
60
3.75
100.
Bartosz Derka
MKS Dąbrowa Górnicza S.A.
21
0
0.00
78
3.71
101.
Jakub Kostorz
GTK Gliwice
19
0
0.00
70
3.68
102.
Mateusz Siuda
MCKiS Jaworzno
18
0
0.00
66
3.67
103.
Jakub Biernacki
MCKiS Jaworzno
19
0
0.00
69
3.63
104.
Maksymilian Hainze
UKS MOSM Bytom II
20
0
0.00
72
3.60
105.
Arkadiusz Heród
UKS Kadet Oświęcim
18
0
0.00
64
3.56
106.
Jakub Tomczewski
MKS Dąbrowa Górnicza S.A.
20
0
0.00
69
3.45
107.
Rafał Warda
GTK Gliwice
19
0
0.00
64
3.37
108.
Maksymilian Stadler
MCKiS Jaworzno
19
0
0.00
63
3.32
109.
Mateusz Grzyb
MKS Dąbrowa Górnicza S.A.
16
0
0.00
51
3.19
110.
Sebastian Kowalski
MKS Zabrze
16
0
0.00
51
3.19
111.
Adrian Pacześny
KS Pogoń Ruda Śląska
15
0
0.00
46
3.07
112.
Patryk Dzięcioł
MOSM Tychy
17
0
0.00
52
3.06
113.
Mateusz Przewoźniak
UKS Kadet Oświęcim
18
0
0.00
55
3.06
114.
Olaf Nowak
MCKiS Jaworzno
19
0
0.00
57
3.00
115.
Kamil Konopka
KŚ AZS Katowice
14
0
0.00
42
3.00
116.
Damian Orynek
MKS Dąbrowa Górnicza S.A.
21
0
0.00
62
2.95
117.
Wiktor Kozłowski
UKS SP 27 Katowice
18
0
0.00
52
2.89
118.
Michał Kupka
MKS Zabrze
20
0
0.00
56
2.80
119.
Karol Żesławski
ŻAK Żory
16
0
0.00
44
2.75
120.
Beniamin Adamski
MKS Wodzisław Śląski
20
0
0.00
53
2.65
121.
Zdzisław Adamczyk
UKS Kadet Oświęcim
19
0
0.00
50
2.63
122.
Kacper Margiciok
MKKS Rybnik
19
0
0.00
50
2.63
123.
Filip Jakubowski
KS Pogoń Ruda Śląska
18
0
0.00
47
2.61
124.
Jakub Jasiński
MKS Wodzisław Śląski
10
0
0.00
26
2.60
125.
Bartosz Karpowicz
MKKS Rybnik
21
0
0.00
53
2.52
126.
ADAM KOŹMIŃSKI
GTK Gliwice
20
0
0.00
50
2.50
127.
Marcel Będkowski
MCKS Czeladź
12
0
0.00
30
2.50
128.
Daniel Szkaradek
UKS MOSM Bytom II
22
0
0.00
54
2.45
129.
Kamil Dosa
KS Pogoń Ruda Śląska
19
0
0.00
46
2.42
130.
Kuba Materna
UKS SP 27 Katowice
16
0
0.00
38
2.38
131.
Michał Feodorów
MKS Zabrze
16
0
0.00
37
2.31
132.
Witold Kulpiński
KŚ AZS Katowice
18
0
0.00
40
2.22
133.
Adam Makarowski
UKS MOSM Bytom I
13
0
0.00
28
2.15
134.
WOJCIECH MACHOWSKI
GTK Gliwice
17
0
0.00
36
2.12
135.
Jakub SŁUPIK
MOSM Tychy
20
0
0.00
42
2.10
136.
Filip Kwarciński
MCKiS Jaworzno
15
0
0.00
31
2.07
137.
Adam Walenciak
KS Pogoń Ruda Śląska
22
0
0.00
45
2.05
138.
Dawid Frydrych
ŻAK Żory
19
0
0.00
38
2.00
139.
Adrian Ścieszka
MKKS Rybnik
13
0
0.00
26
2.00
140.
KRZYSZTOF ROCZNIOK
GTK Gliwice
12
0
0.00
24
2.00
141.
Dawid Grochowina
KŚ AZS Katowice
21
0
0.00
40
1.90
142.
Jakub Kujawka
MKS Wodzisław Śląski
15
0
0.00
27
1.80
143.
Maciej Zawadzki
MKS Wodzisław Śląski
20
0
0.00
34
1.70
144.
Jakub Łyniewski
UKS SP 27 Katowice
15
0
0.00
25
1.67
145.
Michał Sordyl
UKS SP 27 Katowice
17
0
0.00
28
1.65
146.
Goran Kluczewski
UKS MOSM Bytom II
22
0
0.00
36
1.64
147.
Adam Czuchra
KŚ AZS Katowice
19
0
0.00
31
1.63
148.
Dawid Sławęcki
MKS Wodzisław Śląski
12
0
0.00
19
1.58
149.
Jakub Banek
UKS MOSM Bytom II
21
0
0.00
33
1.57
150.
Maciej Szybkowski
MCKiS Jaworzno
14
0
0.00
22
1.57
151.
Bartosz Białek
UKS Kadet Oświęcim
16
0
0.00
25
1.56
152.
Jakub Wróblewski
KŚ AZS Katowice
16
0
0.00
25
1.56
153.
Dawid Michałek
MKS Wodzisław Śląski
10
0
0.00
15
1.50
154.
Mateusz Stefański
UKS MOSM Bytom II
15
0
0.00
22
1.47
155.
Kacper Gąsior
MKS Zabrze
16
0
0.00
23
1.44
156.
Krzysztof Pienta
KŚ AZS Katowice
21
0
0.00
30
1.43
157.
Antoni Razowski
UKS Kadet Oświęcim
18
0
0.00
25
1.39
158.
Marek Dragon
UKS MOSM Bytom II
21
0
0.00
29
1.38
159.
Dominik Dygas
MKKS Rybnik
14
0
0.00
19
1.36
160.
Oskar Kowalski
MKS Dąbrowa Górnicza S.A.
17
0
0.00
23
1.35
161.
Jakub Dziedzic
MCKS Czeladź
16
0
0.00
21
1.31
162.
BARTOSZ KUKLA
GTK Gliwice
13
0
0.00
17
1.31
163.
Michał JANECZKO
MOSM Tychy
17
0
0.00
22
1.29
164.
Mateusz Malich
KS Pogoń Ruda Śląska
22
0
0.00
28
1.27
165.
Tomasz Salwiczek
KS Pogoń Ruda Śląska
20
0
0.00
25
1.25
166.
Kamil Kurzyca
UKS SP 27 Katowice
18
0
0.00
21
1.17
167.
JAN SIKORA
GTK Gliwice
14
0
0.00
16
1.14
168.
Filip Pactwa
UKS Kadet Oświęcim
17
0
0.00
19
1.12
169.
Kacper Gromadzki
KŚ AZS Katowice
17
0
0.00
18
1.06
170.
Kacper Turański
KŚ AZS Katowice
21
0
0.00
21
1.00
171.
Jan HACHUŁA
MOSM Tychy
18
0
0.00
17
0.94
172.
Kamil Dziak
UKS MOSM Bytom II
19
0
0.00
17
0.89
173.
Daniel Stefański
MCKS Czeladź
14
0
0.00
12
0.86
174.
Piotr Karolak
KŚ AZS Katowice
20
0
0.00
16
0.80
175.
Nikodem Suchy
MKS Wodzisław Śląski
19
0
0.00
15
0.79
176.
Jakub Majka
MKS Dąbrowa Górnicza S.A.
15
0
0.00
11
0.73
177.
Kevin Rzadkowski
KS Pogoń Ruda Śląska
20
0
0.00
14
0.70
178.
Jakub Terlecki
KŚ AZS Katowice
16
0
0.00
11
0.69
179.
Krystian Korbel
UKS Kadet Oświęcim
15
0
0.00
10
0.67
180.
Jakub Zahradnik
Stela Cieszyn
13
0
0.00
8
0.62
181.
Szymon Cholewiński
MOSM Tychy
13
0
0.00
8
0.62
182.
Yegor Dokhnevskyy
MCKiS Jaworzno
15
0
0.00
8
0.53
183.
JAN MILO
UKS MOSM Bytom II
18
0
0.00
8
0.44
184.
Dawid Garycki
MCKiS Jaworzno
11
0
0.00
4
0.36
185.
Kacper Cienkosz
UKS Kadet Oświęcim
16
0
0.00
3
0.19
186.
Marcin Mikos
UKS Kadet Oświęcim
12
0
0.00
1
0.08
11.05.2024
MMP 3X3, Bytom - 06.05.2024r.
21.04.2024
KADRA ŚLĄSKA CHŁOPCÓW 2011 I MŁODSI W CHYBIU
14.04.2024
KADRA ŚLĄSKA DZIEWCZĄT 2011 I MŁODSZE W CHYBIU!
11.04.2024
JUNIORKI STARSZE RMKS RYBNIK PIĄTĄ DRUŻYNĄ W POLSCE!
Zobacz wszystkie galerie >
Ogłoszenia
07.07.2022
Przerwa wakacyjna
Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Polub nas na
Facebooku
Śledź nas na
Twitterze
Zapisz się na newsletter
Partnerzy
‹
›
×
×