Śląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Kacper Nowakowski UKS MOSM Bytom 14 349 24.93
2. Filip Maciejewski Żorska Akademia Koszykówki 13 296 22.77
3. Jan Czorny MKKS Rybnik 13 280 21.54
4. Justin Kaczorek Żorska Akademia Koszykówki 15 228 15.20
5. Karol Łebek MOSM Tychy 14 220 15.71
6. Olaf Nowak MCKiS Jaworzno 11 219 19.91
7. Paweł Brandysiok UKS MOSM Bytom 16 217 13.56
8. Daniel Dopierała Zagłębie Sosnowiec 13 217 16.69
9. Seweryn Cysarz MKKS Rybnik 14 201 14.36
10. Patryk Wojtyka MOSM Tychy 15 178 11.87
11. Amadeusz Materowski MCKiS Jaworzno 12 170 14.17
12. Kacper Szczepanek MOSM Tychy 14 161 11.50
13. Filip Szuliński MCKS Czeladź 9 155 17.22
14. Jakub Kierot UKS MOSM Bytom 16 152 9.50
15. Patryk Brzegowy Żorska Akademia Koszykówki 13 147 11.31
16. Mikołaj Pakura UKS MOSM Bytom 16 144 9.00
17. Jakub Greń UKS MOSM Bytom 13 142 10.92
18. WIKTOR ŻURAWIK MOSM Tychy 13 141 10.85
19. Dominik Godyń Zagłębie Sosnowiec 13 141 10.85
20. Oliwier Kozłowski Żorska Akademia Koszykówki 12 138 11.50
21. Maksymilian Duda Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 10 136 13.60
22. Piotr Sobera KŚ AZS Katowice 10 131 13.10
23. Krzysztof Kempa Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 11 130 11.82
24. Jakub Płuciennik KŚ AZS Katowice 12 126 10.50
25. Michał Mendyk Zagłębie Sosnowiec 12 126 10.50
26. Mateusz Żmuda MOSM Tychy 15 126 8.40
27. MICHAŁ DOMŻOŁ Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 12 124 10.33
28. Franciszek Soiński UKS MOSM Bytom 14 123 8.79
29. Kacper Indyk MKS Dąbrowa Górnicza 12 119 9.92
30. Marcin Kosiorowski MKKS Rybnik 13 116 8.92
31. Krzysztof Machała MOSM Tychy 8 106 13.25
32. Tomasz Wysoczański-Jankowicz Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 10 98 9.80
33. Dominik Leśnik MOSM Tychy 13 97 7.46
34. Kajetan Kuczawski Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 8 96 12.00
35. Sebastian Kołowrot MKKS Rybnik 14 96 6.86
36. Michał Grzymysławski MOSM Tychy 12 93 7.75
37. Michal Kończakowski Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 10 93 9.30
38. Radosław Wandzel Żorska Akademia Koszykówki 12 91 7.58
39. Wojciech Jackowski Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 9 89 8.90
40. Tomasz Kłosok MKKS Rybnik 14 87 6.21
41. Krzysztof Jaroń UKS MOSM Bytom 16 86 5.38
42. Kuba Piśla Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 9 86 9.56
43. Kajetan Prusek KŚ AZS Katowice 13 85 6.54
44. Tymon Płochocki Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 11 83 7.55
45. Przemysław Silski UKS MOSM Bytom 16 81 5.06
46. Kamil Skrzypczyk Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 12 77 6.42
47. Maciej Radziszewski MOSM Tychy 9 77 8.56
48. Bartosz Hetman Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 9 76 8.44
49. Seweryn Maj-Czudecki Zagłębie Sosnowiec 13 73 5.62
50. Maciej Kaczmarek Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 8 72 9.00
51. Mikołaj Mansfeld MCKiS Jaworzno 11 71 6.45
52. Jakub Dudek MKS Dąbrowa Górnicza 12 70 5.83
53. Damian Kania Żorska Akademia Koszykówki 14 70 5.00
54. Patryk Kośmider KŚ AZS Katowice 12 69 5.75
55. TOBIASZ BERNAŚ MOSM Tychy 13 68 5.23
56. Bartosz Zmysłowski MKS Dąbrowa Górnicza 14 66 4.71
57. Bartłomiej Staniak MKS Dąbrowa Górnicza 14 66 4.71
58. Igor Dudzik KŚ AZS Katowice 13 66 5.08
59. Maksymilian Siwik Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 11 65 5.91
60. Tymoteusz Procner DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 6 64 10.67
61. Ksawery Turek Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 9 62 6.89
62. Gabriel Kruczek MKS Dąbrowa Górnicza 13 61 4.69
63. Oskar Petrykowski Żorska Akademia Koszykówki 14 61 4.36
64. Kasper Październy Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 10 61 6.10
65. Bartosz Jackowski Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 10 59 5.90
66. Jakub Kowalczyk Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 8 59 7.38
67. Bartosz Kudela MOSM Tychy 12 59 4.92
68. Jakub Skorupa MKKS Rybnik 11 59 5.36
69. Filip Domagała Zagłębie Sosnowiec 11 58 5.27
70. Jakub Gdowik MKS Dąbrowa Górnicza 9 55 6.11
71. Bartosz Bidiuk UKS MOSM Bytom 16 54 3.38
72. Kacper Szybiński MKKS Rybnik 9 54 6.00
73. Jakub Kamiński Żorska Akademia Koszykówki 15 53 3.53
74. Krzysztof Buchta Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 10 53 5.30
75. Oliwier Wąsowicz Zagłębie Sosnowiec 11 51 4.64
76. Patryk Marszałek MKKS Rybnik 13 51 3.92
77. Adrian Statkiewicz MCKiS Jaworzno 11 51 4.64
78. Mateusz Salamon MCKS Czeladź 9 48 5.33
79. Radosław Śpiewak DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 5 48 9.60
80. Wojciech Król MOSM Tychy 10 48 4.80
81. Kacper Gil MCKiS Jaworzno 11 46 4.18
82. Stanislaw Pelz MKS Dąbrowa Górnicza 9 46 5.11
83. Tomasz Kleszcz DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 5 45 9.00
84. Jędrzej Krywult Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 8 45 5.63
85. MAKSYMILIAN LIKUS Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 11 44 4.00
86. Piotr Iwanow KŚ AZS Katowice 8 44 5.50
87. Michał Kudela MOSM Tychy 8 42 5.25
88. Karol Tokarz MCKiS Jaworzno 9 42 4.67
89. Wojciech Wesołowski Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 11 42 3.82
90. Paweł Ilnicki KŚ AZS Katowice 8 40 5.00
91. Łukasz Sadzyński MCKiS Jaworzno 12 39 3.25
92. Oskar Mularczyk KŚ AZS Katowice 7 39 5.57
93. Oliwier Białas Żorska Akademia Koszykówki 12 38 3.17
94. Marcin Skowierzak MKS Dąbrowa Górnicza 13 37 2.85
95. Kacper Juszyński MKKS Rybnik 8 35 4.38
96. Maciej Golinowski KŚ AZS Katowice 12 35 2.92
97. Kacper Mrukwa Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 9 32 3.56
98. Antoni Grzybczyk MKKS Rybnik 13 32 2.46
99. Tomasz Holeczek UKS MOSM Bytom 16 31 1.94
100. Kamil Olkuśnik Zagłębie Sosnowiec 10 30 3.00
101. Dawid Gardziejczyk DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 6 29 4.83
102. Filip Dors KŚ AZS Katowice 12 29 2.42
103. Frańciszek Skrabek UKS MOSM Bytom 9 29 3.22
104. Kamil Knetig MCKS Czeladź 7 28 4.00
105. Kacper Żesławski Żorska Akademia Koszykówki 14 27 1.93
106. Grzegorz Bartoniek MKKS Rybnik 13 25 1.92
107. Filip Wajda DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 6 24 4.00
108. Dominik Rachwalski MKS Dąbrowa Górnicza 14 23 1.64
109. Igor Warchoł MCKiS Jaworzno 12 21 1.75
110. Oskar Lenarcik Zagłębie Sosnowiec 13 20 1.54
111. Jakub Kopiejka KŚ AZS Katowice 7 18 2.57
112. Oliwier Kliniewski MCKS Czeladź 7 18 2.57
113. Piotr Sosgórnik Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 6 18 3.00
114. Mikołaj Placek KŚ AZS Katowice 7 16 2.29
115. Jakub Kocurkiewicz DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 5 16 3.20
116. Fabian Zając MCKiS Jaworzno 8 16 2.00
117. Maciej Mianowicz KŚ AZS Katowice 9 14 1.56
118. Mateusz Mikoszek Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 6 14 2.33
119. Bartłomiej Wielgus MCKiS Jaworzno 12 14 1.17
120. Sebastian Skowierzak MKS Dąbrowa Górnicza 7 14 2.00
121. Tymoteusz Stacha Żorska Akademia Koszykówki 13 14 1.08
122. Sebastian Tkocz MKKS Rybnik 7 13 1.86
123. Kamil Odya DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 5 12 2.40
124. Dawid Manowski Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 8 12 1.50
125. Adam Burczy Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 7 10 1.43
126. Jan Zwoliński Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 7 9 1.29
127. Oliwier Musiał Zagłębie Sosnowiec 13 8 0.62
128. Kamil Szafruga MCKS Czeladź 8 8 1.00
129. Fabian Szarek Żorska Akademia Koszykówki 11 8 0.73
130. Krystian Parada MKS Dąbrowa Górnicza 12 8 0.67
131. Oskar Sikora MCKS Czeladź 5 8 1.60
132. Kacper Izbaner Żorska Akademia Koszykówki 9 8 0.89
133. Konrad Kowalik MCKS Czeladź 7 7 1.00
134. Oliwier Malinowski MCKS Czeladź 9 7 0.78
135. Filip Bałaga Zagłębie Sosnowiec 10 6 0.60
136. Mateusz Mazur UKS MOSM Bytom 11 6 0.55
137. Leon Herok DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 4 6 1.50
138. Maksymilian Nowak MCKS Czeladź 6 6 1.00
139. Sofien Lamiri DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 3 4 1.33
140. Oliwer Białkowski MCKS Czeladź 6 4 0.67
141. Damian Rastenis MCKiS Jaworzno 12 4 0.33
142. Stanisław Kukier Zagłębie Sosnowiec 9 4 0.44
143. Uladzislau Kuratnikau DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 4 4 1.00
144. Mateusz Płatek DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 5 3 0.60
145. Kacper Dziedzic MCKS Czeladź 8 2 0.25
146. Paweł Sudoł Zagłębie Sosnowiec 8 2 0.25
147. Olaf Patucha MCKiS Jaworzno 9 0 0.00
148. Kacper Wejder Zagłębie Sosnowiec 8 0 0.00
149. Alan Sobków DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 5 0 0.00
150. Maciej Gut MCKS Czeladź 6 0 0.00
151. Filip Królczyk DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 3 0 0.00
Obraz

Ogłoszenia

Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Obraz
Facebook Polub nas na
Facebooku
Twitter Śledź nas na
Twitterze
Newsletter Zapisz się na newsletter

Partnerzy

Śląskie - pozytywna energia Polski Związek Koszykówki Spalding SKM ZOF-STAL