Śląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Filip Maciejewski Żorska Akademia Koszykówki 6 177 29.50
2. Kacper Nowakowski UKS MOSM Bytom 6 162 27.00
3. Olaf Nowak MCKiS Jaworzno 8 156 19.50
4. Daniel Dopierała Zagłębie Sosnowiec 8 124 15.50
5. Patryk Wojtyka MOSM Tychy 7 113 16.14
6. Amadeusz Materowski MCKiS Jaworzno 8 110 13.75
7. Justin Kaczorek Żorska Akademia Koszykówki 6 101 16.83
8. Paweł Brandysiok UKS MOSM Bytom 7 94 13.43
9. Franciszek Soiński UKS MOSM Bytom 7 86 12.29
10. Karol Łebek MOSM Tychy 6 85 14.17
11. MICHAŁ DOMŻOŁ Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 8 85 10.63
12. Seweryn Cysarz MKKS Rybnik 5 84 16.80
13. Jan Czorny MKKS Rybnik 4 80 20.00
14. Filip Szuliński MCKS Czeladź 5 80 16.00
15. WIKTOR ŻURAWIK MOSM Tychy 7 79 11.29
16. Dominik Godyń Zagłębie Sosnowiec 8 77 9.63
17. Mateusz Żmuda MOSM Tychy 7 74 10.57
18. Mikołaj Pakura UKS MOSM Bytom 7 73 10.43
19. Kacper Szczepanek MOSM Tychy 6 72 12.00
20. Jakub Kierot UKS MOSM Bytom 7 70 10.00
21. Jakub Płuciennik KŚ AZS Katowice 8 69 8.63
22. Michal Kończakowski Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 7 65 9.29
23. Krzysztof Machała MOSM Tychy 4 64 16.00
24. Maciej Radziszewski MOSM Tychy 5 63 12.60
25. Maksymilian Duda Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 3 63 21.00
26. Krzysztof Kempa Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 4 62 15.50
27. Patryk Brzegowy Żorska Akademia Koszykówki 5 62 12.40
28. Piotr Sobera KŚ AZS Katowice 5 61 12.20
29. Kacper Indyk MKS Dąbrowa Górnicza 5 54 10.80
30. Wojciech Jackowski Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 6 53 7.57
31. Bartosz Hetman Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 4 52 13.00
32. Sebastian Kołowrot MKKS Rybnik 5 51 10.20
33. Jakub Greń UKS MOSM Bytom 4 49 12.25
34. TOBIASZ BERNAŚ MOSM Tychy 7 47 6.71
35. Kajetan Prusek KŚ AZS Katowice 8 46 5.75
36. Dominik Leśnik MOSM Tychy 5 46 9.20
37. Tomasz Wysoczański-Jankowicz Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 6 45 7.50
38. Marcin Kosiorowski MKKS Rybnik 4 44 11.00
39. Krzysztof Jaroń UKS MOSM Bytom 7 44 6.29
40. Michał Mendyk Zagłębie Sosnowiec 7 43 6.14
41. Seweryn Maj-Czudecki Zagłębie Sosnowiec 8 43 5.38
42. Bartosz Jackowski Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 7 41 5.86
43. Jakub Gdowik MKS Dąbrowa Górnicza 6 41 6.83
44. Oskar Mularczyk KŚ AZS Katowice 7 39 5.57
45. Przemysław Silski UKS MOSM Bytom 7 38 5.43
46. Oskar Petrykowski Żorska Akademia Koszykówki 5 38 7.60
47. Mikołaj Mansfeld MCKiS Jaworzno 7 38 5.43
48. Kacper Gil MCKiS Jaworzno 8 38 4.75
49. Krzysztof Buchta Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 4 37 9.25
50. Radosław Wandzel Żorska Akademia Koszykówki 3 36 12.00
51. Adrian Statkiewicz MCKiS Jaworzno 8 36 4.50
52. Tomasz Kłosok MKKS Rybnik 5 36 7.20
53. Łukasz Sadzyński MCKiS Jaworzno 8 35 4.38
54. Ksawery Turek Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 3 35 11.67
55. Mateusz Salamon MCKS Czeladź 5 33 6.60
56. Jakub Kamiński Żorska Akademia Koszykówki 6 33 5.50
57. Oliwier Wąsowicz Zagłębie Sosnowiec 8 31 3.88
58. Michał Grzymysławski MOSM Tychy 5 31 6.20
59. Oliwier Kozłowski Żorska Akademia Koszykówki 3 31 10.33
60. Kasper Październy Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 4 31 7.75
61. Bartłomiej Staniak MKS Dąbrowa Górnicza 6 30 5.00
62. Kamil Skrzypczyk Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 7 30 4.29
63. Bartosz Zmysłowski MKS Dąbrowa Górnicza 6 29 4.83
64. Maksymilian Siwik Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 4 29 7.25
65. Patryk Kośmider KŚ AZS Katowice 7 29 4.14
66. Karol Tokarz MCKiS Jaworzno 6 28 4.67
67. Igor Dudzik KŚ AZS Katowice 8 27 3.38
68. MAKSYMILIAN LIKUS Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 8 27 3.38
69. Maciej Golinowski KŚ AZS Katowice 8 27 3.38
70. Tymoteusz Procner DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 2 26 13.00
71. Jakub Dudek MKS Dąbrowa Górnicza 5 26 5.20
72. Patryk Marszałek MKKS Rybnik 5 25 5.00
73. Michał Waleczko Zagłębie Sosnowiec 5 25 5.00
74. Oliwier Białas Żorska Akademia Koszykówki 6 25 4.17
75. Bartosz Kudela MOSM Tychy 5 24 4.80
76. Tymon Płochocki Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 6 24 4.00
77. Piotr Jakubiak MCKS Czeladź 3 23 7.67
78. Tomasz Holeczek UKS MOSM Bytom 7 23 3.29
79. Frańciszek Skrabek UKS MOSM Bytom 7 23 3.29
80. Damian Kania Żorska Akademia Koszykówki 5 23 4.60
81. Jakub Skorupa MKKS Rybnik 3 23 7.67
82. Kajetan Kuczawski Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 3 22 7.33
83. Gabriel Kruczek MKS Dąbrowa Górnicza 6 22 3.67
84. Michał Kudela MOSM Tychy 5 21 4.20
85. Kacper Juszyński MKKS Rybnik 4 21 5.25
86. Jędrzej Krywult Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 4 21 5.25
87. Bartosz Bidiuk UKS MOSM Bytom 7 20 2.86
88. Radosław Śpiewak DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 2 20 10.00
89. Damian Kwaśny MKKS Rybnik 4 20 5.00
90. Antoni Grzybczyk MKKS Rybnik 5 18 3.60
91. Wojciech Król MOSM Tychy 4 18 4.50
92. Kacper Mrukwa Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 3 17 5.67
93. Kamil Dziedzic MKKS Rybnik 3 17 5.67
94. Brajan Płatek MKS Dąbrowa Górnicza 3 17 5.67
95. Grzegorz Bartoniek MKKS Rybnik 5 16 3.20
96. Filip Dors KŚ AZS Katowice 7 16 2.29
97. Wojciech Wesołowski Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 6 16 2.67
98. Dominik Rachwalski MKS Dąbrowa Górnicza 6 16 2.67
99. Mateusz Jędros UKS MOSM Bytom 4 15 3.75
100. Piotr Iwanow KŚ AZS Katowice 4 15 3.75
101. Marcin Skowierzak MKS Dąbrowa Górnicza 5 15 3.00
102. Mikołaj Placek KŚ AZS Katowice 6 14 2.33
103. Igor Warchoł MCKiS Jaworzno 8 13 1.63
104. Filip Domagała Zagłębie Sosnowiec 7 13 1.86
105. Łukasz Krypczyk Żorska Akademia Koszykówki 4 12 3.00
106. Kamil Knetig MCKS Czeladź 4 12 3.00
107. Oliwier Kliniewski MCKS Czeladź 5 12 2.40
108. Fabian Zając MCKiS Jaworzno 5 11 2.20
109. Kacper Żesławski Żorska Akademia Koszykówki 5 11 2.20
110. Adam Burczy Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 7 10 1.43
111. Bartłomiej Wielgus MCKiS Jaworzno 8 10 1.25
112. Stanislaw Pelz MKS Dąbrowa Górnicza 3 10 3.33
113. Maciej Mianowicz KŚ AZS Katowice 6 10 1.67
114. Tymoteusz Stacha Żorska Akademia Koszykówki 5 9 1.80
115. Mateusz Grajcarek DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 1 8 8.00
116. Dawid Manowski Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 4 8 2.00
117. Krystian Parada MKS Dąbrowa Górnicza 6 8 1.33
118. Kamil Odya DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 2 8 4.00
119. Oliwier Malinowski MCKS Czeladź 5 6 1.20
120. Oliwier Musiał Zagłębie Sosnowiec 8 6 0.75
121. Dawid Gardziejczyk DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 2 6 3.00
122. Kamil Olkuśnik Zagłębie Sosnowiec 6 6 1.00
123. Eliasz Borkowski KŚ AZS Katowice 4 4 1.00
124. JĘDRZEJ BREGUŁA Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 3 4 1.33
125. Fabian Szarek Żorska Akademia Koszykówki 5 4 0.80
126. Oskar Lenarcik Zagłębie Sosnowiec 8 4 0.50
127. Oskar Sikora MCKS Czeladź 4 4 1.00
128. Filip Wajda DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 2 4 2.00
129. Stanisław Kukier Zagłębie Sosnowiec 6 4 0.67
130. Tomasz Kleszcz DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 1 4 4.00
131. Filip Bałaga Zagłębie Sosnowiec 7 4 0.57
132. Mateusz Płatek DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 1 3 3.00
133. Kamil Szafruga MCKS Czeladź 5 2 0.40
134. Paweł Sudoł Zagłębie Sosnowiec 5 2 0.40
135. Jakub Kocurkiewicz DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 1 2 2.00
136. Mateusz Mazur UKS MOSM Bytom 4 2 0.50
137. Mikołaj Borecki MKS Dąbrowa Górnicza 4 2 0.50
138. Damian Rastenis MCKiS Jaworzno 8 2 0.25
139. Uladzislau Kuratnikau DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 2 2 1.00
140. Jakub Myrda MKKS Rybnik 3 2 0.67
141. Maciej Woźniak Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 4 2 0.50
142. Konrad Kowalik MCKS Czeladź 4 2 0.50
143. Kacper Izbaner Żorska Akademia Koszykówki 4 2 0.50
144. Mateusz Warzecha KŚ AZS Katowice 4 1 0.25
145. Adam Lubaszek KŚ AZS Katowice 4 0 0.00
146. Filip Królczyk DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 2 0 0.00
147. Olaf Patucha MCKiS Jaworzno 8 0 0.00
148. Kacper Dziedzic MCKS Czeladź 4 0 0.00
149. Przemysław Pawlik DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 1 0 0.00
150. Maciej Gut MCKS Czeladź 3 0 0.00
151. Alan Sobków DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 2 0 0.00

Ogłoszenia

Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Facebook Polub nas na
Facebooku
Twitter Śledź nas na
Twitterze
Newsletter Zapisz się na newsletter

Partnerzy

Śląskie - pozytywna energia Polski Związek Koszykówki Spalding SKM ZOF-STAL