Śląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Iwona Janas MTS Ikar Niepołomice 16 290 18.13
2. Paulina Dąbkowska KU AZS UŚ Katowice 13 284 21.85
3. Marcelina Strządała ISWJ Wisła 15 271 18.07
4. Wiktoria Kuczyńska MKS Pałac Młodzieży Tarnów 14 257 18.36
5. Anna Orzeł UKS Żak Nowy Sącz 16 243 15.19
6. Katarzyna Hepner AZS Politechnika Częstochowa 16 229 14.31
7. Agnieszka Cwill UKS La-Basket Piekary Śląskie 15 218 14.53
8. Agnieszka Piwowarczyk MTS Ikar Niepołomice 14 213 15.21
9. Natalia Popiół UKS Żak Nowy Sącz 16 212 13.25
10. Beata Szarzec ISWJ Wisła 11 205 18.64
11. Angelika Ostasiewicz UKS Żak Nowy Sącz 14 202 14.43
12. Danuta Puter Wisła CANPACK Kraków 11 196 17.82
13. Paulina Liszka MKS Pałac Młodzieży Tarnów 16 192 12.00
14. Marzena Mazur UKS La-Basket Piekary Śląskie 14 185 13.21
15. Katarzyna Kaczor MLKS-MOS Rzeszów 15 184 12.27
16. Agnieszka Motyl AZS Politechnika Częstochowa 16 184 11.50
17. Ewelina Najduch KU AZS UŚ Katowice 13 184 14.15
18. Debora Sajdak MKS Pałac Młodzieży Tarnów 13 180 13.85
19. Julia Bazan MLKS-MOS Rzeszów 14 176 12.57
20. Alicja Kopiec RMKS Rybnik 14 174 12.43
21. Izabella Krawczyk KU AZS UŚ Katowice 14 172 12.29
22. Karolina Ciężadło MTS Ikar Niepołomice 11 163 14.82
23. Sabina Kosakowska UKS Żak Nowy Sącz 15 154 10.27
24. Justyna Brańka ISWJ Wisła 15 146 9.73
25. Monika Malinowska Wisła CANPACK Kraków 10 140 14.00
26. Karolina Kuszek UKS La-Basket Piekary Śląskie 10 136 13.60
27. Michalina Gołębiowska MLKS-MOS Rzeszów 14 135 9.64
28. Julia Strymecka RMKS Rybnik 14 131 9.36
29. Sabina Stygar MLKS-MOS Rzeszów 15 130 8.67
30. Pola Kaźmierczak RMKS Rybnik 14 128 9.14
31. Justyna Wachowiak Wisła CANPACK Kraków 16 128 8.00
32. Katarzyna Klimowska UKS La-Basket Piekary Śląskie 10 128 12.80
33. Izabela Tańcula MTS Ikar Niepołomice 15 124 8.27
34. Justyna Zielonka KU AZS UŚ Katowice 10 119 11.90
35. Julia Natkaniec Wisła CANPACK Kraków 15 115 7.67
36. Sonia Frojdenfal UKS Żak Nowy Sącz 16 113 7.06
37. Paulina Krakowczyk KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 10 111 11.10
38. Małgorzata Struzik RMKS Rybnik 13 110 8.46
39. Karolina Zuziak KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 13 105 8.08
40. Dorota Kukier KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 14 104 7.43
41. Kamila Ciężadło AZS Politechnika Korona Kraków II 10 103 10.30
42. Aleksandra Kuczyńska MKS Pałac Młodzieży Tarnów 12 100 8.33
43. Karolina Gabryel AZS Politechnika Częstochowa 15 98 6.53
44. Sylwia Wojtylas KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 14 96 6.86
45. Katarzyna Finka UKS La-Basket Piekary Śląskie 14 96 6.86
46. Karolina Wilk AZS Politechnika Korona Kraków II 10 95 9.50
47. Emilia Łaskowska AZS Politechnika Częstochowa 15 95 6.33
48. Natalia Malaga AZS Politechnika Korona Kraków II 10 90 9.00
49. Justyna Pilch ISWJ Wisła 14 90 6.43
50. Anna Fiałkowska KU AZS UŚ Katowice 13 88 6.77
51. Weronika Skrabacz MKS Pałac Młodzieży Tarnów 14 87 6.21
52. Magdalena Ruta AZS Politechnika Korona Kraków II 10 86 8.60
53. Alicja Grabska AZS Politechnika Korona Kraków II 8 85 10.63
54. Kaciaryna Pratasewicz AZS Politechnika Korona Kraków II 8 85 10.63
55. Agata Kotonowicz AZS Politechnika Częstochowa 12 80 6.67
56. Patrycja Kwiek MKS Pałac Młodzieży Tarnów 15 79 5.27
57. Alina Kłosowicz MKS Pałac Młodzieży Tarnów 11 77 7.00
58. Aleksandra Klimas Wisła CANPACK Kraków 10 73 7.30
59. Aleksandra Owca AZS Politechnika Korona Kraków II 10 73 7.30
60. Wiktoria Wołyńska KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 11 73 6.64
61. Diana Kosakowska UKS Żak Nowy Sącz 14 73 5.21
62. Julia Janas MTS Ikar Niepołomice 15 72 4.80
63. Anna Krawiec AZS Politechnika Korona Kraków II 8 72 9.00
64. Magda Kaczmarska KU AZS UŚ Katowice 11 71 6.45
65. Dominika Pitala Wisła CANPACK Kraków 12 70 5.83
66. Patrycja Swadzba KU AZS UŚ Katowice 14 69 4.93
67. Karolina Joniak KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 14 64 4.57
68. Joanna Kocemba KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 11 63 5.73
69. Ewelina Stefani AZS Politechnika Częstochowa 12 63 5.25
70. Kornelia Czaja MTS Ikar Niepołomice 10 63 6.30
71. Weronika Sobczyk RMKS Rybnik 13 62 4.77
72. Weronika Pawlak KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 11 62 5.64
73. Aleksandra Wojtala KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 7 61 8.71
74. Roksana Skrabacz MKS Pałac Młodzieży Tarnów 14 51 3.64
75. Nikola Ponikowska RMKS Rybnik 12 49 4.08
76. Julia Bebło MLKS-MOS Rzeszów 15 48 3.20
77. Wiktoria Klaczek UKS La-Basket Piekary Śląskie 12 44 3.67
78. Karolina Podżorska ISWJ Wisła 9 43 4.78
79. Klaudia Klebach KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 13 41 3.15
80. Stefania Seniow ISWJ Wisła 15 38 2.53
81. Weronika Florek UKS Żak Nowy Sącz 15 38 2.53
82. Julia Świętochowska MKS Pałac Młodzieży Tarnów 8 38 4.75
83. Zuzanna Zubek UKS Żak Nowy Sącz 13 37 2.85
84. Agnieszka Pułról RMKS Rybnik 14 37 2.64
85. Jagoda Misiuk MLKS-MOS Rzeszów 14 36 2.57
86. Nikola Pałasz RMKS Rybnik 12 35 2.92
87. Karolina Walocha RMKS Rybnik 7 33 4.71
88. Wiktoria Mendyk KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 13 32 2.46
89. Karolina Kobędza AZS Politechnika Częstochowa 13 32 2.46
90. Katarzyna Gastoł MTS Ikar Niepołomice 14 32 2.29
91. Wioletta Walocha RMKS Rybnik 7 30 4.29
92. Paulina Lipińska UKS Żak Nowy Sącz 9 30 3.33
93. Lidia Otręba MLKS-MOS Rzeszów 14 30 2.14
94. Aleksandra Witkowska AZS Politechnika Korona Kraków II 6 29 4.83
95. Gabriela Górniak Wisła CANPACK Kraków 13 28 2.15
96. Oliwia Kukulak UKS Żak Nowy Sącz 14 28 2.00
97. Katarzyna Raszka ISWJ Wisła 10 27 2.70
98. Emilia Koziara KU AZS UŚ Katowice 12 26 2.17
99. Kornelia Kotas AZS Politechnika Częstochowa 14 26 1.86
100. Zuzanna Wawrynkiewicz Wisła CANPACK Kraków 10 26 2.60
101. Patrycja Łukasik AZS Politechnika Korona Kraków II 9 25 2.78
102. Małgorzata Ragan MLKS-MOS Rzeszów 15 20 1.33
103. Ewa Machura AZS Politechnika Częstochowa 15 20 1.33
104. Hanna Holovkova AZS Politechnika Korona Kraków II 6 20 3.33
105. Joanna Kopczyk MLKS-MOS Rzeszów 10 20 2.00
106. Julia Girczys UKS La-Basket Piekary Śląskie 14 19 1.36
107. Weronika Król MLKS-MOS Rzeszów 12 19 1.58
108. Marta Thammavong KU AZS UŚ Katowice 12 19 1.58
109. Patrycja Rogalska Wisła CANPACK Kraków 14 19 1.36
110. Magdalena Jabłońska UKS Żak Nowy Sącz 14 13 0.93
111. Klaudia Pawłowska MTS Ikar Niepołomice 9 13 1.44
112. Karolina Antas KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 9 12 1.33
113. Gabriela Boguszewska MKS Pałac Młodzieży Tarnów 11 12 1.09
114. Natalia Stokłosa UKS La-Basket Piekary Śląskie 11 9 0.82
115. Agnieszka Listopad RMKS Rybnik 13 9 0.69
116. Klaudia Filipowska MTS Ikar Niepołomice 11 8 0.73
117. Agnieszka Bednarska MLKS-MOS Rzeszów 13 8 0.62
118. Patrycja Kowalska AZS Politechnika Częstochowa 10 6 0.60
119. Zuzanna Paradowska RMKS Rybnik 7 5 0.71
120. Julia Przybyłka KU AZS UŚ Katowice 7 4 0.57
121. Aleksandra Schuster MKS Pałac Młodzieży Tarnów 8 3 0.38
122. Ewa Kulig UKS Żak Nowy Sącz 11 2 0.18
123. Karolina Żurawska AZS Politechnika Częstochowa 9 2 0.22

Ogłoszenia

Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Facebook Polub nas na
Facebooku
Twitter Śledź nas na
Twitterze
Newsletter Zapisz się na newsletter

Partnerzy

Śląskie - pozytywna energia Polski Związek Koszykówki Spalding SKM ZOF-STAL