Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Dominik Pastuszka ŻAK Żory 18 430 23.89
2. Przemysław Paduch MKS Dąbrowa Górnicza 20 462 23.10
3. Mikołaj Klimontowicz MOSM Tychy 16 313 19.56
4. Maciej Michalski UKS MOSM Bytom 19 359 18.89
5. Marek Machura KKS Tarnowskie Góry 19 355 18.68
6. Michał Podulka Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 18 328 18.22
7. Kacper Dziedzic MKS Dąbrowa Górnicza 20 353 17.65
8. Kamil Pawlikowski KKS Tarnowskie Góry 19 324 17.05
9. Jakub Merda ŻAK Żory 19 285 15.00
10. Igor Lewandowski MKKS Rybnik 13 201 14.36
11. Jakub Szarzycki MKS Dąbrowa Górnicza 20 276 13.80
12. Jakub Tomaszek MOSM Tychy 15 205 13.67
13. Ignacy Jakacki MOSM Tychy 18 243 13.50
14. Damian Urbański MCKS Czeladź 18 237 13.17
15. Filip Maciejewski ŻAK Żory 19 246 12.95
16. Maciej Nicpoń UKS SP 27 Katowice 18 230 12.78
17. Kacper Kowalczyk-Kudziarz MKKS Rybnik 15 185 12.33
18. Paweł Respondek KS Pogoń Ruda Śląska 18 220 12.22
19. Filip Staniszewski KKS Tarnowskie Góry 18 209 11.61
20. Patryk Prasałek MOSM Tychy 17 195 11.47
21. Jan Matuszczyk MKS Dąbrowa Górnicza 20 229 11.45
22. Aleksander Dziekański UKS MOSM Bytom 18 200 11.11
23. Franciszek Bebłot UKS SP 27 Katowice 18 198 11.00
24. Marcin Wroński UKS SP 27 Katowice 14 153 10.93
25. Igor Legierski MKKS Rybnik 16 184 10.82
26. Igor Forystek MCKiS Jaworzno 15 159 10.60
27. Igor Szkodny Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 18 180 10.00
28. Igor Krzych UKS MOSM Bytom 17 168 9.88
29. Adrian Ścieszka MKKS Rybnik 18 167 9.28
30. Patryk Legierski MKKS Rybnik 16 147 9.19
31. Oskar Suwała UKS MOSM Bytom 13 116 8.92
32. Michał Myśliwczyk MKS Dąbrowa Górnicza 20 177 8.85
33. Jakub Król MCKS Czeladź 16 140 8.75
34. Marek Dragon UKS MOSM Bytom 19 165 8.68
35. Dawid Yakunin MOSM Tychy 10 84 8.40
36. Mikołaj Półtorak MOSM Tychy 16 134 8.38
37. Kacper Sułowski MCKS Czeladź 13 107 8.23
38. Kacper Nowakowski UKS MOSM Bytom, MCKS Czeladź 17 139 8.18
39. Maksymilian Stadler MCKiS Jaworzno 18 146 8.11
40. Aleksander Hosumbek UKS MOSM Bytom 18 144 8.00
41. Rafał Warda Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 19 148 7.79
42. Mikołaj Szkółka MCKiS Jaworzno 19 146 7.68
43. Dominik Gania UKS MOSM Bytom 18 138 7.67
44. Przemysław Cechowicz MKKS Rybnik 14 107 7.64
45. Mateusz Siuda MCKiS Jaworzno 18 134 7.44
46. Maciej Golda MKKS Rybnik 18 134 7.44
47. Oliwier Kozłowski ŻAK Żory 19 141 7.42
48. Marcel Będkowski MCKS Czeladź 18 129 7.17
49. Marcin Szczyrzyca MCKiS Jaworzno 14 93 6.64
50. Damian Piekut MCKiS Jaworzno 19 126 6.63
51. Radosław Brailich KKS Tarnowskie Góry 20 127 6.35
52. Paweł Gierlotka MOSM Tychy 18 112 6.22
53. Alan Brzegowy ŻAK Żory 18 112 6.22
54. Patryk Brzegowy ŻAK Żory 18 112 6.22
55. Adrian Fojcik MKKS Rybnik 18 112 6.22
56. Franciszek Ośliźlok MKKS Rybnik 16 95 5.94
57. Natan Kluger ŻAK Żory 10 59 5.90
58. Kacper Margiciok MKKS Rybnik 16 93 5.81
59. Mateusz Wiśniewski Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 18 102 5.67
60. Aleksander Wójcik UKS SP 27 Katowice 10 56 5.60
61. Paweł Brandysiok UKS MOSM Bytom 14 78 5.57
62. Kamil Kokosiński MCKS Czeladź 18 99 5.50
63. Jan Czorny MKKS Rybnik 15 81 5.40
64. Olaf Nowak MCKiS Jaworzno 19 102 5.37
65. Kacper Wierzbicki MKS Dąbrowa Górnicza 19 98 5.16
66. KRZYSZTOF ROCZNIOK Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 16 82 5.13
67. Sebastian Kołowrot MKKS Rybnik 11 55 5.00
68. Filip Szuliński MCKS Czeladź 17 85 5.00
69. Filip Wspaniały MOSM Tychy 18 83 4.61
70. Filip Korus UKS SP 27 Katowice 17 76 4.47
71. Bartosz Polczyk UKS SP 27 Katowice 12 53 4.42
72. Sergiusz Kornatowski UKS SP 27 Katowice 19 76 4.00
73. Mirosław Wałach UKS SP 27 Katowice 16 63 3.94
74. Filip Świądrowski UKS SP 27 Katowice 15 59 3.93
75. Szymon Misik MOSM Tychy 16 60 3.75
76. Kamil Kita MOSM Tychy 15 55 3.67
77. MAKS STOLARSKI Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 14 51 3.64
78. Denis Korus KS Pogoń Ruda Śląska 18 65 3.61
79. Piotr Sosgórnik UKS SP 27 Katowice 16 53 3.31
80. Robert Krząkała KS Pogoń Ruda Śląska 18 59 3.28
81. Radosław Wandzel ŻAK Żory 19 62 3.26
82. ADAM KOTYLA Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 16 52 3.25
83. Paweł Rzeszut MKKS Rybnik 11 33 3.00
84. Łukasz Połap KS Pogoń Ruda Śląska 14 42 3.00
85. Amadeusz Materowski MCKiS Jaworzno 16 48 3.00
86. Kacper Miglus MKS Dąbrowa Górnicza 20 54 2.70
87. Oliwer Błaszczyszyn KKS Tarnowskie Góry 18 48 2.67
88. Miłosz Gałecki MCKiS Jaworzno 18 48 2.67
89. Antoni Heinrich KS Pogoń Ruda Śląska 19 47 2.47
90. Antoni Viscardi MOSM Tychy 13 32 2.46
91. Piotr Jakubiak MCKS Czeladź 16 38 2.38
92. Mikołaj Grocholewski KKS Tarnowskie Góry 18 45 2.37
93. Adrian Żurowiec UKS SP 27 Katowice 11 24 2.18
94. KRZYSZTOF KANIGOWSKI Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 17 37 2.18
95. Jakub Liszka KKS Tarnowskie Góry 13 28 2.15
96. Mateusz Sadłakowski KKS Tarnowskie Góry 19 43 2.15
97. Bartosz Schwarz KKS Tarnowskie Góry 11 23 2.09
98. Maciej Widurski MOSM Tychy 12 25 2.08
99. Jakub Greń UKS MOSM Bytom 14 29 2.07
100. Kamil Pustelnik KS Pogoń Ruda Śląska 18 37 2.06
101. Dawid Moszyk KS Pogoń Ruda Śląska 19 39 2.05
102. Paweł Mecner KKS Tarnowskie Góry 20 40 2.00
103. MATEUSZ CHOMICZ Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 17 33 1.94
104. Paweł Wiesiołek UKS MOSM Bytom 19 36 1.89
105. Krzysztof Szewc KS Pogoń Ruda Śląska 19 34 1.79
106. Konrad Sala MCKiS Jaworzno 17 27 1.59
107. Szymon Kornatowski UKS SP 27 Katowice 19 30 1.58
108. Jakub Dudek MKS Dąbrowa Górnicza 14 22 1.57
109. Oskar Petrykowski ŻAK Żory 14 22 1.57
110. Bartłomiej Staniak MKS Dąbrowa Górnicza 16 25 1.56
111. Oskar Kowalski MKS Dąbrowa Górnicza 20 31 1.55
112. Jędrzej Hajduga MCKiS Jaworzno 13 20 1.54
113. Szymon Karolczak MOSM Tychy 16 23 1.44
114. Igor Czerwiec MKS Dąbrowa Górnicza 20 28 1.40
115. Igor Wrótniak MKS Dąbrowa Górnicza 20 26 1.30
116. Mateusz Zawada UKS MOSM Bytom 17 22 1.29
117. Kacper Żesławski ŻAK Żory 11 13 1.18
118. MATEUSZ CHMIELOWSKI Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 13 14 1.08
119. Oliwier Białas ŻAK Żory 14 15 1.07
120. Daniel Kwiatkowski KS Pogoń Ruda Śląska 14 14 1.00
121. MAKSYMILIAN LIKUS Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 15 15 1.00
122. Damian Kania ŻAK Żory 13 12 0.92
123. Krzysztof Jaroń MCKS Czeladź 13 11 0.85
124. Jakub Żmija MCKiS Jaworzno 13 11 0.85
125. Patryk Olszyczka MCKS Czeladź 11 8 0.73
126. Jan Wilczek KS Pogoń Ruda Śląska 15 10 0.67
127. Norbert Kossmann KS Pogoń Ruda Śląska 14 7 0.50
128. Nataniel Malanowski MCKS Czeladź 16 4 0.25
129. Adam Zdobylak KKS Tarnowskie Góry 13 2 0.15
130. Jakub Pokuciński KS Pogoń Ruda Śląska 14 2 0.14
131. Dawid Walaszek MCKiS Jaworzno 14 2 0.14
132. Kacper Wieszołek KKS Tarnowskie Góry 15 2 0.13
133. Jakub Chwastek KKS Tarnowskie Góry 10 0 0.00
134. Olaf Sokal MCKS Czeladź 11 0 0.00
Obraz

Ogłoszenia

Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Obraz
Facebook Polub nas na
Facebooku
Twitter Śledź nas na
Twitterze
Newsletter Zapisz się na newsletter

Partnerzy

Śląskie - pozytywna energia Polski Związek Koszykówki Spalding ZOF-STAL