Śląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Przechwyty suma Przechwyty śr
1. Kacper Tomaś MKS Otmuchów 8 0.00
2. Kacper Niemczyk MCKiS Jaworzno 4 0.00
3. Kamil Kita MOSM Tychy 6 0.00
4. Bartosz Polczyk KKS Mickiewicz SMS Katowice 8 0.00
5. Dawid Klyta Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 6 0.00
6. Kacper Sułowski Miejski Czeladzki Klub Sportowy 7 0.00
7. Maciej Golda MKKS Rybnik 6 0.00
8. JĘDRZEJ BREGUŁA KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 5 0.00
9. Norbert Maciejak Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 7 0.00
10. Jakub Tomczewski MKS Dąbrowa Górnicza 5 0.00
11. Nikodem Grzeliński AZS Częstochowa 8 0.00
12. Olaf Klonowski KKS Mickiewicz SMS Katowice 7 0.00
13. Jakub Saramak MKS Dąbrowa Górnicza, MKS II Dąbrowa Górnicza 8 0.00
14. Paweł Mecner Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 9 0.00
15. Oliwier Rak STELA Cieszyn 10 0.00
16. Karol Korczyk Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 7 0.00
17. Mateusz Wiśniewski Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 4 0.00
18. Dominik Gania UKS MOSM Bytom 7 0.00
19. Tomasz Hereciński MKS Otmuchów 6 0.00
20. Kamil Grabowski KKS Mickiewicz SMS Katowice 8 0.00
21. Wiktor Piaskowski AZS Częstochowa 7 0.00
22. Marcel Mroczek KKS Mickiewicz SMS Katowice 8 0.00
23. Antoni Viscardi MOSM Tychy 6 0.00
24. Kuba Piśla KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 6 0.00
25. Jakub Grzesik MCKiS Jaworzno 7 0.00
26. Maciej Surzycki STELA Cieszyn 6 0.00
27. Paweł Rzeszut MKKS Rybnik 7 0.00
28. Maksymilian Duda KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 7 0.00
29. Dawid Molencki Miejski Czeladzki Klub Sportowy 8 0.00
30. Przemysław Paduch MKS Dąbrowa Górnicza 8 0.00
31. Michał Myśliwczyk MKS II Dąbrowa Górnicza 7 0.00
32. Michał Cieślak AZS Częstochowa 9 0.00
33. Dawid Pachowicz MKS Dąbrowa Górnicza 8 0.00
34. Piotr Kawczyński MKKS Rybnik 7 0.00
35. Adam Zdobylak Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 7 0.00
36. Igor Łuczak MCKiS Jaworzno 5 0.00
37. Kacper Dziedzic MKS II Dąbrowa Górnicza 7 0.00
38. Karol Łebek MOSM Tychy 6 0.00
39. Mikołaj Adamczak Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 7 0.00
40. Krzysztof Machała MOSM Tychy 8 0.00
41. Damian Piekut MCKiS Jaworzno 8 0.00
42. Kamil Królikowski MKKS Rybnik 7 0.00
43. Kacper Indyk MKS II Dąbrowa Górnicza 5 0.00
44. Mateusz Cejko MKS Otmuchów 5 0.00
45. Mikołaj Szkółka MCKiS Jaworzno 6 0.00
46. Paweł Gierlotka MOSM Tychy 8 0.00
47. Marcel Pohorecki AZS Częstochowa 8 0.00
48. Maciej Kacprzak KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 7 0.00
49. Marcel Będkowski Miejski Czeladzki Klub Sportowy 9 0.00
50. Bartłomiej Staniak MKS II Dąbrowa Górnicza 7 0.00
51. Igor Plizga MKS Otmuchów 7 0.00
52. Kacper Pyrzyna AZS Częstochowa 9 0.00
53. Kacper Margiciok MKKS Rybnik 7 0.00
54. Marek Machura Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 9 0.00
55. Radosław Pyplok UKS MOSM Bytom 6 0.00
56. Krystian Banaszczak AZS Częstochowa 8 0.00
57. Michał Sojka MKS Otmuchów 7 0.00
58. Filip Bobrzyk MKS Dąbrowa Górnicza 8 0.00
59. Mikołaj Mazanek Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 7 0.00
60. Wiktor Kozub MCKiS Jaworzno 8 0.00
61. Jan Karaim MKS Otmuchów 7 0.00
62. Michał Żurawski AZS Częstochowa 5 0.00
63. Artur DANIELAK MOSM Tychy 8 0.00
64. Mikołaj Huk MKS Otmuchów 9 0.00
65. Filip Kwarciński MCKiS Jaworzno 8 0.00
66. Mikołaj Półtorak MOSM Tychy 6 0.00
67. Dawid Manowski KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 4 0.00
68. Jakub Bojarski Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 8 0.00
69. Szymon Suchanek STELA Cieszyn 10 0.00
70. Franciszek Ośliźlok MKKS Rybnik 4 0.00
71. Dawid Orłowski UKS MOSM Bytom 7 0.00
72. Kajetan Kuczawski KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 7 0.00
73. Rafał Czompelik Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 6 0.00
74. Paweł Respondek UKS MOSM Bytom 5 0.00
75. Krzysztof Kempa KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 7 0.00
76. Jakub Liszka Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 5 0.00
77. Maksymilian Pękała STELA Cieszyn 5 0.00
78. Krystian Zawadzki MKS Dąbrowa Górnicza 8 0.00
79. Oliwier Niedzielski UKS MOSM Bytom 7 0.00
80. Kuba Sękowski MKS Otmuchów 7 0.00
81. Maciej Porwisz MKS II Dąbrowa Górnicza 6 0.00
82. Borys Macura STELA Cieszyn 10 0.00
83. Paweł Ligocki STELA Cieszyn 10 0.00
84. Maciej Kaczmarek KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 5 0.00
85. Michał Pajor MKS Otmuchów 8 0.00
86. Kacper Borus STELA Cieszyn 10 0.00
87. Hubert Czernik MKS Dąbrowa Górnicza 5 0.00
88. Maksymilian Siwik KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 7 0.00
89. Jan Matuszczyk MKS II Dąbrowa Górnicza 4 0.00
90. Jakub Gdowik MKS II Dąbrowa Górnicza 7 0.00
91. PIOTR PYTEL KKS Mickiewicz SMS Katowice 7 0.00
92. Piotr Droś AZS Częstochowa 9 0.00
93. Igor Lewandowski MKKS Rybnik 6 0.00
94. Filip Staniszewski Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 9 0.00
95. Dominik Skibiński Miejski Czeladzki Klub Sportowy 8 0.00
96. Oskar Suwała UKS MOSM Bytom 5 0.00
97. Filip Wspaniały MOSM Tychy 6 0.00
98. Kacper Nowakowski UKS MOSM Bytom 8 0.00
99. Dawid Zapotoczny Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 7 0.00
100. Michał Podulka Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 6 0.00
101. Michał Grzymysławski MOSM Tychy 4 0.00
102. Piotr Marcisz Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 5 0.00
103. Marek Dragon UKS MOSM Bytom 6 0.00
104. Oskar Sułek MKS Dąbrowa Górnicza 8 0.00
105. Mateusz Siuda MCKiS Jaworzno 6 0.00
106. Patryk Prasałek MOSM Tychy 8 0.00
107. Kacper Michałowski KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 4 0.00
108. Damian Urbański MKS II Dąbrowa Górnicza 7 0.00
109. Wojciech Seliga MKS Dąbrowa Górnicza 7 0.00
110. Paweł Radzicki MKS Dąbrowa Górnicza 8 0.00
111. Mikołaj Grocholewski Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 8 0.00
112. Łukasz Sadzyński MCKiS Jaworzno 6 0.00
113. Patryk Zapert UKS MOSM Bytom 5 0.00
114. Jakub Król Miejski Czeladzki Klub Sportowy 8 0.00
115. Filip Kłoda MKS Dąbrowa Górnicza 6 0.00
116. Zbigniew Drzewiecki Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 7 0.00
117. Łukasz Rotyński KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice, KKS Mickiewicz SMS Katowice 7 0.00
118. Filip Hadam MOSM Tychy 8 0.00
119. Szymon Jabłoński UKS MOSM Bytom 6 0.00
120. Grzegorz Piwczyk KKS Mickiewicz SMS Katowice 8 0.00
121. Ignacy Jakacki MOSM Tychy 4 0.00
122. Justin Kaczorek KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 6 0.00
123. Łukasz Łośko STELA Cieszyn 10 0.00
124. Igor Legierski MKKS Rybnik 7 0.00
125. Kacper Wieszołek Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 5 0.00
126. Patryk Owczarek Miejski Czeladzki Klub Sportowy 9 0.00
127. Oskar Kowalski MKS II Dąbrowa Górnicza 7 0.00
128. Bartosz Chodukiewicz Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 4 0.00
129. Jakub Kostorz Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 6 0.00
130. Kamil Pawlikowski Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 9 0.00
131. Mateusz Orłowski MKS Dąbrowa Górnicza, MKS II Dąbrowa Górnicza 5 0.00
132. Igor Bańbuła UKS MOSM Bytom 5 0.00
133. Kacper Wierzbicki MKS II Dąbrowa Górnicza 5 0.00
134. Jan Czorny MKKS Rybnik 6 0.00
135. Kajetan Grela Miejski Czeladzki Klub Sportowy 9 0.00
136. Kacper Szczepanek MOSM Tychy 8 0.00
137. Aleksander Wójcik KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice, KKS Mickiewicz SMS Katowice 8 0.00
138. Mateusz Frąc KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 7 0.00
139. Kacper Płachta KKS Mickiewicz SMS Katowice 6 0.00
140. Maciej Stalmarski MCKiS Jaworzno 7 0.00
141. Jeremi Sitek Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 7 0.00
142. Maciej Beszczyński AZS Częstochowa 8 0.00
143. Mateusz Kuzior MKS II Dąbrowa Górnicza 6 0.00
144. Damian Orynek MKS Dąbrowa Górnicza 8 0.00
145. Jakub Szarzycki MKS Dąbrowa Górnicza 6 0.00
146. ALEKSANDER KAMIŃSKI KKS Mickiewicz SMS Katowice 6 0.00
147. Bartłomiej Młynarczyk AZS Częstochowa 9 0.00
148. Adrian Ścieszka MKKS Rybnik 7 0.00
149. Mateusz Sadłakowski Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 8 0.00
150. Nikodem Sarna MKKS Rybnik 7 0.00
151. Piotr Młynarczyk AZS Częstochowa 8 0.00
152. Kacper Juras MKS Otmuchów 9 0.00
153. Filip Dors KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 4 0.00
154. Mateusz Staniczek Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 7 0.00
155. Aleksander Hosumbek UKS MOSM Bytom 6 0.00
156. Dominik Jedynak MKS Otmuchów 9 0.00
157. Karol Szymański AZS Częstochowa 9 0.00
158. Maciej Gidek Miejski Czeladzki Klub Sportowy 9 0.00
Obraz

Ogłoszenia

Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Obraz
Facebook Polub nas na
Facebooku
Twitter Śledź nas na
Twitterze
Newsletter Zapisz się na newsletter

Partnerzy

Śląskie - pozytywna energia Polski Związek Koszykówki Spalding ZOF-STAL