Śląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Bloki suma Bloki śr Bloki otrzymane suma Bloki otrzymane śr
1. Michał Podulka Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 11 0.00 0 0.00
2. Hubert Czernik MKS Dąbrowa Górnicza 6 0.00 0 0.00
3. Jakub Grzesik MCKiS Jaworzno 11 0.00 0 0.00
4. Igor Lewandowski MKKS Rybnik 11 0.00 0 0.00
5. Nikodem Grzeliński AZS Częstochowa 11 0.00 0 0.00
6. Piotr Młynarczyk AZS Częstochowa 11 0.00 0 0.00
7. Maksymilian Pękała STELA Cieszyn 6 0.00 0 0.00
8. Maciej Gidek Miejski Czeladzki Klub Sportowy 12 0.00 0 0.00
9. Maciej Golda MKKS Rybnik 10 0.00 0 0.00
10. Wiktor Kozub MCKiS Jaworzno 11 0.00 0 0.00
11. Mikołaj Szkółka MCKiS Jaworzno 8 0.00 0 0.00
12. Justin Kaczorek KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 11 0.00 0 0.00
13. Kacper Pyrzyna AZS Częstochowa 12 0.00 0 0.00
14. Kajetan Kuczawski KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 11 0.00 0 0.00
15. Tymoteusz Rumian Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 6 0.00 0 0.00
16. Szymon Jabłoński UKS MOSM Bytom 9 0.00 0 0.00
17. Wiktor Piaskowski AZS Częstochowa 9 0.00 0 0.00
18. Damian Urbański MKS II Dąbrowa Górnicza 12 0.00 0 0.00
19. Maksymilian Duda KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 12 0.00 0 0.00
20. Patryk Zapert UKS MOSM Bytom 6 0.00 0 0.00
21. Kamil Pawlikowski Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 12 0.00 0 0.00
22. Karol Korczyk Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 12 0.00 0 0.00
23. Karol Łebek MOSM Tychy 9 0.00 0 0.00
24. Kamil Kita MOSM Tychy 6 0.00 0 0.00
25. Michał Pajor MKS Otmuchów 10 0.00 0 0.00
26. Jakub Tomczewski MKS Dąbrowa Górnicza 8 0.00 0 0.00
27. PIOTR PYTEL KKS Mickiewicz SMS Katowice 11 0.00 0 0.00
28. Maciej Porwisz MKS II Dąbrowa Górnicza 7 0.00 0 0.00
29. Dawid Klyta Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 6 0.00 0 0.00
30. Krzysztof Kempa KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 12 0.00 0 0.00
31. Filip Bobrzyk MKS Dąbrowa Górnicza 11 0.00 0 0.00
32. Grzegorz Piwczyk KKS Mickiewicz SMS Katowice 12 0.00 0 0.00
33. Kacper Indyk MKS II Dąbrowa Górnicza 10 0.00 0 0.00
34. Jakub Szarzycki MKS Dąbrowa Górnicza 9 0.00 0 0.00
35. Krzysztof Machała MOSM Tychy 12 0.00 0 0.00
36. Maciej Surzycki STELA Cieszyn 6 0.00 0 0.00
37. Dawid Pachowicz MKS Dąbrowa Górnicza, Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 10 0.00 0 0.00
38. Marek Machura Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 12 0.00 0 0.00
39. Paweł Ligocki STELA Cieszyn 11 0.00 0 0.00
40. Kacper Tomaś MKS Otmuchów 11 0.00 0 0.00
41. Jan Matuszczyk MKS II Dąbrowa Górnicza 9 0.00 0 0.00
42. JĘDRZEJ BREGUŁA KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 9 0.00 0 0.00
43. Oskar Suwała UKS MOSM Bytom 9 0.00 0 0.00
44. Mateusz Staniczek Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 12 0.00 0 0.00
45. Dominik Gania UKS MOSM Bytom 11 0.00 0 0.00
46. Jeremi Sitek Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 11 0.00 0 0.00
47. Adrian Ścieszka MKKS Rybnik 11 0.00 0 0.00
48. Rafał Czompelik Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 9 0.00 0 0.00
49. Mateusz Orłowski MKS Dąbrowa Górnicza, MKS II Dąbrowa Górnicza 8 0.00 0 0.00
50. Artur DANIELAK MOSM Tychy 12 0.00 0 0.00
51. Marcin Kosiorowski MKKS Rybnik 6 0.00 0 0.00
52. Franciszek Ośliźlok MKKS Rybnik 9 0.00 0 0.00
53. Mateusz Kuzior MKS II Dąbrowa Górnicza 8 0.00 0 0.00
54. Krystian Banaszczak AZS Częstochowa 11 0.00 0 0.00
55. Łukasz Rotyński KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice, KKS Mickiewicz SMS Katowice 10 0.00 0 0.00
56. Mateusz Siuda MCKiS Jaworzno 8 0.00 0 0.00
57. Kuba Piśla KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 11 0.00 0 0.00
58. Paweł Radzicki MKS Dąbrowa Górnicza 11 0.00 0 0.00
59. Marcin Wroński KKS Mickiewicz SMS Katowice 6 0.00 0 0.00
60. Kamil Grabowski KKS Mickiewicz SMS Katowice 8 0.00 0 0.00
61. Piotr Marcisz Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 6 0.00 0 0.00
62. Kacper Sułowski Miejski Czeladzki Klub Sportowy 10 0.00 0 0.00
63. Maksymilian Siwik KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 12 0.00 0 0.00
64. Olaf Klonowski KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice, KKS Mickiewicz SMS Katowice 10 0.00 0 0.00
65. Adam Zdobylak Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 9 0.00 0 0.00
66. Kacper Nowakowski UKS MOSM Bytom 10 0.00 0 0.00
67. Mikołaj Półtorak MOSM Tychy 8 0.00 0 0.00
68. Kacper Płachta KKS Mickiewicz SMS Katowice 9 0.00 0 0.00
69. Dawid Orłowski UKS MOSM Bytom 10 0.00 0 0.00
70. ALEKSANDER KAMIŃSKI KKS Mickiewicz SMS Katowice 10 0.00 0 0.00
71. Kajetan Grela Miejski Czeladzki Klub Sportowy 12 0.00 0 0.00
72. Dominik Jedynak MKS Otmuchów 12 0.00 0 0.00
73. Igor Legierski MKKS Rybnik 12 0.00 0 0.00
74. Jakub Bojarski Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 10 0.00 0 0.00
75. Jakub Kostorz Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 11 0.00 0 0.00
76. Kacper Dziedzic MKS II Dąbrowa Górnicza 12 0.00 0 0.00
77. Filip Kłoda MKS Dąbrowa Górnicza 9 0.00 0 0.00
78. Marcel Mroczek KKS Mickiewicz SMS Katowice 12 0.00 0 0.00
79. Oskar Sułek MKS Dąbrowa Górnicza 11 0.00 0 0.00
80. Bartłomiej Staniak MKS II Dąbrowa Górnicza 12 0.00 0 0.00
81. Patryk Owczarek Miejski Czeladzki Klub Sportowy 11 0.00 0 0.00
82. Michał Grzymysławski MOSM Tychy 7 0.00 0 0.00
83. Tomasz Hereciński MKS Otmuchów 7 0.00 0 0.00
84. Kacper Borus STELA Cieszyn 11 0.00 0 0.00
85. Bartosz Polczyk KKS Mickiewicz SMS Katowice 10 0.00 0 0.00
86. Piotr Droś AZS Częstochowa 12 0.00 0 0.00
87. Mikołaj Grocholewski Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 11 0.00 0 0.00
88. Paweł Mecner Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 12 0.00 0 0.00
89. Mikołaj Huk MKS Otmuchów 12 0.00 0 0.00
90. Damian Orynek MKS Dąbrowa Górnicza 11 0.00 0 0.00
91. Nikodem Sarna MKKS Rybnik 11 0.00 0 0.00
92. Mikołaj Mazanek Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 12 0.00 0 0.00
93. Oliwier Niedzielski UKS MOSM Bytom 10 0.00 0 0.00
94. Paweł Gierlotka MOSM Tychy 12 0.00 0 0.00
95. Kacper Margiciok MKKS Rybnik 12 0.00 0 0.00
96. Igor Łuczak MCKiS Jaworzno 8 0.00 0 0.00
97. Filip Hadam MOSM Tychy 10 0.00 0 0.00
98. Aleksander Wójcik KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice, KKS Mickiewicz SMS Katowice 12 0.00 0 0.00
99. Maciej Kacprzak KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 11 0.00 0 0.00
100. Jakub Król Miejski Czeladzki Klub Sportowy 11 0.00 0 0.00
101. Mateusz Wiśniewski Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 7 0.00 0 0.00
102. Dawid Zapotoczny Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 12 0.00 0 0.00
103. Maciej Kaczmarek KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 10 0.00 0 0.00
104. Norbert Maciejak Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 12 0.00 0 0.00
105. Michał Myśliwczyk MKS II Dąbrowa Górnicza 12 0.00 0 0.00
106. Borys Macura STELA Cieszyn 11 0.00 0 0.00
107. Karol Szymański AZS Częstochowa 12 0.00 0 0.00
108. Szymon Suchanek STELA Cieszyn 10 0.00 0 0.00
109. Maciej Beszczyński AZS Częstochowa 10 0.00 0 0.00
110. Paweł Respondek UKS MOSM Bytom 9 0.00 0 0.00
111. Filip Staniszewski Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 12 0.00 0 0.00
112. Kacper Juras MKS Otmuchów 12 0.00 0 0.00
113. Ignacy Jakacki MOSM Tychy 7 0.00 0 0.00
114. Mateusz Cejko MKS Otmuchów 7 0.00 0 0.00
115. Oskar Kowalski MKS II Dąbrowa Górnicza 11 0.00 0 0.00
116. Igor Plizga MKS Otmuchów 8 0.00 0 0.00
117. Mikołaj Adamczak Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 9 0.00 0 0.00
118. Jan Karaim MKS Otmuchów 10 0.00 0 0.00
119. Paweł Rzeszut MKKS Rybnik 12 0.00 0 0.00
120. Piotr Kawczyński MKKS Rybnik 12 0.00 0 0.00
121. Łukasz Sadzyński MCKiS Jaworzno 9 0.00 0 0.00
122. Filip Wspaniały MOSM Tychy 10 0.00 0 0.00
123. Oliwier Rak STELA Cieszyn 11 0.00 0 0.00
124. Marek Dragon UKS MOSM Bytom 10 0.00 0 0.00
125. Dawid Molencki Miejski Czeladzki Klub Sportowy 11 0.00 0 0.00
126. Aleksander Hosumbek UKS MOSM Bytom 9 0.00 0 0.00
127. Kuba Sękowski MKS Otmuchów 10 0.00 0 0.00
128. Maciej Stalmarski MCKiS Jaworzno 11 0.00 0 0.00
129. Dawid Manowski KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 8 0.00 0 0.00
130. Bartłomiej Młynarczyk AZS Częstochowa 12 0.00 0 0.00
131. Jakub Liszka Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 6 0.00 0 0.00
132. Kamil Królikowski MKKS Rybnik 12 0.00 0 0.00
133. Marcel Będkowski Miejski Czeladzki Klub Sportowy 12 0.00 0 0.00
134. Kacper Wieszołek Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 7 0.00 0 0.00
135. Radosław Pyplok UKS MOSM Bytom 10 0.00 0 0.00
136. Zbigniew Drzewiecki Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 11 0.00 0 0.00
137. Jan Czorny MKKS Rybnik 11 0.00 0 0.00
138. Patryk Prasałek MOSM Tychy 12 0.00 0 0.00
139. Michał Cieślak AZS Częstochowa 12 0.00 0 0.00
140. Dominik Skibiński Miejski Czeladzki Klub Sportowy 11 0.00 0 0.00
141. Damian Piekut MCKiS Jaworzno 12 0.00 0 0.00
142. Jakub Saramak MKS Dąbrowa Górnicza, MKS II Dąbrowa Górnicza 11 0.00 0 0.00
143. Krystian Zawadzki MKS Dąbrowa Górnicza 11 0.00 0 0.00
144. Filip Dors KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 9 0.00 0 0.00
145. Filip Kwarciński MCKiS Jaworzno 12 0.00 0 0.00
146. Mateusz Frąc KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 12 0.00 0 0.00
147. Jakub Gdowik MKS II Dąbrowa Górnicza 12 0.00 0 0.00
148. Kacper Szczepanek MOSM Tychy 12 0.00 0 0.00
149. Michał Żurawski AZS Częstochowa 6 0.00 0 0.00
150. Łukasz Łośko STELA Cieszyn 11 0.00 0 0.00
151. Marcel Pohorecki AZS Częstochowa 11 0.00 0 0.00
152. Bartosz Chodukiewicz Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 8 0.00 0 0.00
153. Mateusz Sadłakowski Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 10 0.00 0 0.00
154. Michał Sojka MKS Otmuchów 8 0.00 0 0.00
155. Antoni Viscardi MOSM Tychy 8 0.00 0 0.00
156. Przemysław Paduch MKS Dąbrowa Górnicza 10 0.00 0 0.00
157. Wojciech Seliga MKS Dąbrowa Górnicza 10 0.00 0 0.00
158. Maciej Jelonek Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 6 0.00 0 0.00
Obraz

Ogłoszenia

Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Obraz
Facebook Polub nas na
Facebooku
Twitter Śledź nas na
Twitterze
Newsletter Zapisz się na newsletter

Partnerzy

Śląskie - pozytywna energia Polski Związek Koszykówki Spalding ZOF-STAL