Śląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Data Drużyny Wynik
28.10.2017 09:00 MKS Strzelce Opolskie - UKS Piłsudczyk PG1 Brzeg 22:14
28.10.2017 10:00 UKS Piłsudczyk PG1 Brzeg - ISWJ Wisła I 31:12
28.10.2017 11:00 MKS Strzelce Opolskie - ISWJ Wisła II 38:0
28.10.2017 12:00 UKS Piłsudczyk PG1 Brzeg - ISWJ Wisła II 26:4
28.10.2017 13:00 MKS Strzelce Opolskie - ISWJ Wisła I 26:8
28.10.2017 09:00 Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice - Żorska Akademia Koszykówki 18:40
28.10.2017 10:00 Żorska Akademia Koszykówki - ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski 27:26
28.10.2017 11:00 Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice - RMKS Rybnik 37:16
28.10.2017 12:00 Żorska Akademia Koszykówki - RMKS Rybnik 53:2
28.10.2017 13:00 Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice - ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski 5:39
28.10.2017 09:00 MKS MOS Katowice - KS Pogoń Ruda Śląska 35:19
28.10.2017 10:15 UKS Orzeł Jaworzno - KS Pogoń Ruda Śląska 50:6
28.10.2017 11:30 MKS MOS Katowice - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 31:19
28.10.2017 12:45 UKS Orzeł Jaworzno - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 2:26
28.10.2017 14:00 MKS MOS Katowice - UKS Orzeł Jaworzno 55:4
18.11.2017 09:00 KS Pogoń Ruda Śląska - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 7:22
18.11.2017 10:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - ISWJ Wisła II 28:12
18.11.2017 11:00 KS Pogoń Ruda Śląska - ISWJ Wisła I 8:18
18.11.2017 12:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - ISWJ Wisła I 20:19
18.11.2017 13:00 KS Pogoń Ruda Śląska - ISWJ Wisła II 25:8
19.11.2017 09:00 Żorska Akademia Koszykówki - MKS Strzelce Opolskie 42:17
19.11.2017 10:15 Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice - UKS Piłsudczyk PG1 Brzeg 32:19
19.11.2017 11:30 Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice - MKS Strzelce Opolskie 19:30
19.11.2017 12:35 Żorska Akademia Koszykówki - UKS Piłsudczyk PG1 Brzeg 51:15
19.11.2017 10:00 RMKS Rybnik - MKS MOS Katowice 9:26
19.11.2017 11:00 ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski - UKS Orzeł Jaworzno 63:11
19.11.2017 12:00 ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski - MKS MOS Katowice 23:19
19.11.2017 13:25 RMKS Rybnik - UKS Orzeł Jaworzno 22:8
03.12.2017 09:00 ISWJ Wisła I - ISWJ Wisła II 29:4
03.12.2017 10:00 ISWJ Wisła II - Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice 14:30
03.12.2017 11:00 ISWJ Wisła I - Żorska Akademia Koszykówki 14:34
03.12.2017 12:00 ISWJ Wisła II - Żorska Akademia Koszykówki 14:38
03.12.2017 13:00 ISWJ Wisła I - Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice 25:11
09.12.2017 09:30 ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski - RMKS Rybnik 76:7
09.12.2017 10:30 RMKS Rybnik - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 19:53
09.12.2017 11:30 ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski - KS Pogoń Ruda Śląska 48:10
09.12.2017 12:30 RMKS Rybnik - KS Pogoń Ruda Śląska 13:21
09.12.2017 13:30 ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 30:29
06.01.2018 UKS Piłsudczyk PG1 Brzeg - UKS Orzeł Jaworzno 20:0
06.01.2018 MKS Strzelce Opolskie - UKS Orzeł Jaworzno 20:0
06.01.2018 15:30 UKS Piłsudczyk PG1 Brzeg - MKS MOS Katowice 21:17
06.01.2018 16:40 MKS Strzelce Opolskie - MKS MOS Katowice 33:23
24.02.2018 09:30 ISWJ Wisła II - MKS MOS Katowice 27:40
24.02.2018 10:30 ISWJ Wisła I - UKS Orzeł Jaworzno 38:8
24.02.2018 11:30 ISWJ Wisła I - MKS MOS Katowice 15:24
24.02.2018 12:30 ISWJ Wisła II - UKS Orzeł Jaworzno 32:15
24.02.2018 10:00 RMKS Rybnik - MKS Strzelce Opolskie 9:51
24.02.2018 11:15 ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski - UKS Piłsudczyk PG1 Brzeg 49:18
24.02.2018 12:15 ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski - MKS Strzelce Opolskie 47:36
24.02.2018 13:15 RMKS Rybnik - UKS Piłsudczyk PG1 Brzeg 41:22
25.02.2018 09:00 Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice - KS Pogoń Ruda Śląska 30:6
25.02.2018 10:00 Żorska Akademia Koszykówki - KS Pogoń Ruda Śląska 25:8
25.02.2018 11:00 Żorska Akademia Koszykówki - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 12:30
25.02.2018 12:00 Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 11:30
10.03.2018 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - UKS Piłsudczyk PG1 Brzeg 20:0
10.03.2018 KS Pogoń Ruda Śląska - UKS Piłsudczyk PG1 Brzeg 20:0
10.03.2018 10:00 KS Pogoń Ruda Śląska - MKS Strzelce Opolskie 15:35
10.03.2018 11:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - MKS Strzelce Opolskie 33:22
10.03.2018 10:00 ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski - ISWJ Wisła I 51:22
10.03.2018 11:00 RMKS Rybnik - ISWJ Wisła II 38:23
10.03.2018 12:00 RMKS Rybnik - ISWJ Wisła I 27:23
10.03.2018 13:00 ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski - ISWJ Wisła II 45:8
10.03.2018 10:00 UKS Orzeł Jaworzno - Żorska Akademia Koszykówki 4:65
10.03.2018 11:00 MKS MOS Katowice - Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice 27:21
10.03.2018 12:00 MKS MOS Katowice - Żorska Akademia Koszykówki 22:18
10.03.2018 13:00 UKS Orzeł Jaworzno - Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice 14:57
Obraz

Ogłoszenia

Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Obraz
Facebook Polub nas na
Facebooku
Twitter Śledź nas na
Twitterze
Newsletter Zapisz się na newsletter

Partnerzy

Śląskie - pozytywna energia Polski Związek Koszykówki Spalding SKM ZOF-STAL