Śląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz Obraz Obraz
Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Majka Stefaniak ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski 3 62 20.67
2. Sandra Hracka ISWJ Wisła 4 56 14.00
3. Katarzyna Piorun MKS MOS KATOWICE 4 50 12.50
4. Natalia Franczyk ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski 3 49 16.33
5. Martyna Miedza UKS MOSM Bytom 4 46 11.50
6. Zuzanna Nowak MKS MOS KATOWICE 4 41 10.25
7. Aleksandra Jazłowiecka-Świstek ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski 3 39 13.00
8. Agata Bąk ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski 3 39 13.00
9. Anna Juszczyk ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski 3 37 12.33
10. Hanna Wójcik MKS MOS KATOWICE 4 36 9.00
11. Agata Martynek ISWJ Wisła 4 32 8.00
12. Vanessa Turek ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski 3 31 10.33
13. Marta Grabska GUKS Gwarek Pawłowice 2 26 13.00
14. Oliwia Pełka KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 2 24 12.00
15. Magda Barabasz ISWJ Wisła 4 24 6.00
16. Magdalena Bury ISWJ Wisła 4 23 5.75
17. Justyna Stachura MKS MOS KATOWICE 4 23 5.75
18. Alicja Petyniak GUKS Gwarek Pawłowice 2 22 11.00
19. Katarzyna Mazur KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 2 22 11.00
20. Wanessa Kozłowska UKS MOSM Bytom 4 21 5.25
21. Laura Stukator ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski 3 19 6.33
22. Maja Pyrdoł MKS MOS KATOWICE 4 19 4.75
23. Marta Cieślik MKS MOS KATOWICE 4 19 4.75
24. Maja Wołkowycka MKS MOS KATOWICE 4 18 4.50
25. Kinga Dosa KS Pogoń Ruda Śląska 2 17 8.50
26. Wiktoria Śleboda UKS MOSM Bytom 4 16 4.00
27. Nicola Tomaszewska UKS MOSM Bytom 4 16 4.00
28. Oliwia Skwarska MKS MOS KATOWICE 4 14 3.50
29. Milena Westwańska MKS MOS KATOWICE 3 14 4.67
30. Julia Malinowska KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 1 14 14.00
31. Weronika Szewczyk ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski 3 13 4.33
32. Wiktoria Dratwińska KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 2 12 6.00
33. Joanna Hanik ISWJ Wisła 3 12 4.00
34. Karolina Herman GUKS Gwarek Pawłowice 2 12 6.00
35. Natalia Kwiecień KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 1 11 11.00
36. Emilia Raszka ISWJ Wisła 3 11 3.67
37. PATRYCJA ZAKRZEWSKA UKS Orzeł Jaworzno 3 10 3.33
38. Katarzyna Dziendziel GUKS Gwarek Pawłowice 2 10 5.00
39. Karolina Szykowska KS Pogoń Ruda Śląska 2 10 5.00
40. Martyna Pluta ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski 3 9 3.00
41. Sandra Kielak KS Pogoń Ruda Śląska 1 9 9.00
42. Joanna Gajda KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 2 9 4.50
43. JULITA KOSTECKA UKS Orzeł Jaworzno 3 9 3.00
44. Tina Gaglione ISWJ Wisła 3 8 2.67
45. Marta Koenig ISWJ Wisła 3 8 2.67
46. Ewa Lewandowska KS Pogoń Ruda Śląska 2 8 4.00
47. Oliwia Bęben KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 2 8 4.00
48. Laura Brawańska ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski 2 8 4.00
49. Oliwia Łazarczyk KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 1 8 8.00
50. Karolina Guzik MKS MOS KATOWICE 4 8 2.00
51. Alicja Augustyniak KS Pogoń Ruda Śląska 2 8 4.00
52. Dorota Neuman UKS MOSM Bytom 4 8 2.00
53. Martyna Klimas MKS MOS KATOWICE 3 8 2.67
54. Iga Łazarczyk KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 2 7 3.50
55. Wiktoria Jończyk UKS MOSM Bytom 4 7 1.75
56. Julia Mochocka KS Pogoń Ruda Śląska 2 7 3.50
57. Martyna Kuczmańska UKS MOSM Bytom 4 6 1.50
58. Klaudia Łepska KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 1 6 6.00
59. Nicole Mazur UKS MOSM Bytom 4 6 1.50
60. Emilia Kowalska KS Pogoń Ruda Śląska 2 6 3.00
61. Emilia Szczepaniak KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 2 5 2.50
62. JULIA SOKOŁOWSKA UKS Orzeł Jaworzno 3 4 1.33
63. Maja Mitręga ISWJ Wisła 2 4 2.00
64. Nikola Kopko UKS MOSM Bytom 3 4 1.33
65. Wiktoria Poniatowska UKS MOSM Bytom 3 4 1.33
66. Aurelia Schab KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 2 4 2.00
67. KINGA CHYŻYŃSKA UKS Orzeł Jaworzno 3 4 1.33
68. Aleksandra Gluza ISWJ Wisła 3 4 1.33
69. Oliwia Dandyk GUKS Gwarek Pawłowice 2 4 2.00
70. Elżbieta Podżorska ISWJ Wisła 3 4 1.33
71. Wiktoria Noga KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 2 4 2.00
72. Wiktoria Pawlus ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski 2 4 2.00
73. Paulina Daszkiewicz UKS MOSM Bytom 3 4 1.33
74. MAJA GÓRKA UKS Orzeł Jaworzno 3 2 0.67
75. JULIA MROZIŃSKA UKS Orzeł Jaworzno 3 2 0.67
76. Maja Deka UKS MOSM Bytom 2 2 1.00
77. Marta Gomuła UKS MOSM Bytom 2 2 1.00
78. Wiktoria Spałek KS Pogoń Ruda Śląska 2 2 1.00
79. Kinga Halamoda KS Pogoń Ruda Śląska 2 2 1.00
80. Julia Gęsiarz KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 1 2 2.00
81. WIKTORIA GÓRKA UKS Orzeł Jaworzno 2 2 1.00
82. URSZULA PACER UKS Orzeł Jaworzno 3 2 0.67
83. Natalia Czaja GUKS Gwarek Pawłowice 2 2 1.00
84. Zofia Owczarczyk MKS MOS KATOWICE 2 2 1.00
85. Julia Kożuch ISWJ Wisła 4 2 0.50
86. Natalia Różacka KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 1 1 1.00
87. ALEKSANDRA PISKORZ UKS Orzeł Jaworzno 2 0 0.00
88. Natalia Szczygieł KS Pogoń Ruda Śląska 2 0 0.00
89. Julianna Łuc GUKS Gwarek Pawłowice 2 0 0.00
90. Nikola Wolny KS Pogoń Ruda Śląska 2 0 0.00
91. Nadia Kwiatoń GUKS Gwarek Pawłowice 2 0 0.00
92. NIKOLA PALĘGA UKS Orzeł Jaworzno 3 0 0.00
93. Karolina Golik KS Pogoń Ruda Śląska 1 0 0.00
94. Anna Tim MKS MOS KATOWICE 2 0 0.00
95. Wiktoria Heda GUKS Gwarek Pawłowice 2 0 0.00
96. NATALIA RZEPIEL UKS Orzeł Jaworzno 3 0 0.00
97. Wiktoria Włoś KS Pogoń Ruda Śląska 1 0 0.00
98. Marta Klimek KS Pogoń Ruda Śląska 1 0 0.00
99. AMELIA STANIÓW UKS Orzeł Jaworzno 2 0 0.00
100. Kinga Gwiaździńska GUKS Gwarek Pawłowice 2 0 0.00
101. Barbara Konieczny ISWJ Wisła 4 0 0.00
Obraz Obraz Obraz

Ogłoszenia

Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Obraz Obraz Obraz
Facebook Polub nas na
Facebooku
Twitter Śledź nas na
Twitterze
Newsletter Zapisz się na newsletter

Partnerzy

Śląskie - pozytywna energia Polski Związek Koszykówki Spalding SKM ZOF-STAL