Śląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Małgorzata Kopel Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice 12 186 15.50
2. Dominika Bednarek RMKS Rybnik 11 179 16.27
3. Samanta Kwaśniak Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice 12 158 13.17
4. Paulina Zuza UKS MOSM Bytom 11 145 13.18
5. Maja Frąckiewicz RMKS Rybnik 11 144 13.09
6. Wiktoria Giza UKS MOSM Bytom 11 140 12.73
7. Martyna Gandziarowska Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Chrobry Basket Głuchołazy 12 138 11.50
8. Wiktoria Łepska KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 10 135 13.50
9. Natalia Kwiecień KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 11 132 12.00
10. Karolina Jankowska MKS MOS KATOWICE 11 129 11.73
11. Zuzanna Walecka RMKS Rybnik 11 122 11.09
12. Elżbieta Makarowska UKS MOSM Bytom 11 104 9.45
13. Aleksandra Szecel MKS Strzelce Opolskie 10 103 10.30
14. Marta Piontek MKS Strzelce Opolskie 10 98 9.80
15. Martyna Studzińska MKS Strzelce Opolskie 10 93 9.30
16. Nikola Telega ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski 11 93 8.45
17. Aleksandra Gazda KSK Stal Brzeg 9 92 10.22
18. Kaja Ziemińska KSK Stal Brzeg 10 92 9.20
19. Milena Mielcarz MKS MOS KATOWICE 10 91 9.10
20. Wiktoria Trznadel MKS MOS KATOWICE 9 90 10.00
21. Katarzyna Królczyk Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice 11 90 8.18
22. Jasmina Yalcin ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski 11 86 7.82
23. Aleksandra Kubica RMKS Rybnik 11 86 7.82
24. Amelia Cymerman KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 11 84 7.64
25. Agata Wawak MKS Strzelce Opolskie 10 82 8.20
26. Pola Popowicz Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Chrobry Basket Głuchołazy 12 82 6.83
27. Dominika Jaworek UKS MOSM Bytom 11 80 7.27
28. Oliwia Pełka KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 7 80 11.43
29. Julia Michalska KSK Stal Brzeg 11 79 7.18
30. Jagoda Brzyska MKS MOS KATOWICE 11 79 7.18
31. Kamila Załęska KSK Stal Brzeg 10 79 7.90
32. Natalia Huk ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski 11 78 7.09
33. Vittoria Conte RMKS Rybnik 9 77 8.56
34. Alicja Chojnacka RMKS Rybnik 11 66 6.00
35. Aleksandra Holeczek ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski 9 65 7.22
36. Zofia Gołębiewska MKS Strzelce Opolskie 10 60 6.00
37. Julia Stefańczyk MKS MOS KATOWICE 8 58 7.25
38. Angelika Górniak UKS MOSM Bytom 8 54 6.75
39. Wiktoria Śpiewak Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice 12 53 4.42
40. Julia Gracz Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Chrobry Basket Głuchołazy 12 53 4.42
41. Julia Rubysz Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice 11 52 4.73
42. Paulina Raudner RMKS Rybnik 10 52 5.20
43. Nikol Spyra ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski 11 52 4.73
44. Anna Mazur KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 11 48 4.36
45. Maja Puda MKS Strzelce Opolskie 10 48 4.80
46. Nikola Pluta KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 10 46 4.60
47. Magda Bernacka RMKS Rybnik 11 42 3.82
48. Alicja Śmigielska MKS MOS KATOWICE 8 42 5.25
49. Hanna Klamka KSK Stal Brzeg 11 41 3.73
50. Natalia Szałaj KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 11 40 3.64
51. Magdalena Niesporek RMKS Rybnik 11 37 3.36
52. Wiktoria Majgier KSK Stal Brzeg 11 36 3.27
53. Natalia Gola Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Chrobry Basket Głuchołazy 11 35 3.18
54. Zuzanna Ostyńska Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice 12 33 2.75
55. Olga Krzemieńska Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice 10 33 3.30
56. Weronika Borek ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski 10 32 3.20
57. Klaudia Hajduk KSK Stal Brzeg 11 30 2.73
58. Victoria Zebzda Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Chrobry Basket Głuchołazy 8 30 3.75
59. Zuzanna Paliga Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Chrobry Basket Głuchołazy 12 28 2.33
60. Martyna Kanarska Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Chrobry Basket Głuchołazy 9 27 3.00
61. Zuzanna Nowak MKS MOS KATOWICE 8 27 3.38
62. Zuzanna Grosicka Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Chrobry Basket Głuchołazy 11 26 2.36
63. Dominika Biedak KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 11 25 2.27
64. Patrycja Zientek RMKS Rybnik 10 24 2.40
65. Dominika Góreczna UKS MOSM Bytom 10 23 2.30
66. Klaudia Surowiecka Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice 12 23 1.92
67. Wiktoria Kozłowska KSK Stal Brzeg 11 22 2.00
68. Tatiana Kiryłowicz MKS MOS KATOWICE 6 20 3.33
69. Katarzyna Mazur KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 7 20 2.86
70. Paulina Krukowska MKS Strzelce Opolskie 8 18 2.25
71. Marta Mendak MKS MOS KATOWICE 10 18 1.80
72. Kinga Kiełbasa UKS MOSM Bytom 10 18 1.80
73. Amelia Wołkowska KSK Stal Brzeg 11 17 1.55
74. Aleksandra Grzywocz UKS MOSM Bytom 11 17 1.55
75. Zofia Wróbel ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski 10 16 1.60
76. Paulina Urbańczyk UKS MOSM Bytom 9 16 1.78
77. Julia Bączkiewicz ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski 11 16 1.45
78. Natalia Drózd ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski 10 14 1.40
79. Katarzyna Piorun MKS MOS KATOWICE 7 14 2.00
80. Klaudia Łaś Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice 11 13 1.18
81. Hanna Grobosz RMKS Rybnik 6 13 2.17
82. Amelia Kostyra MKS Strzelce Opolskie 9 13 1.44
83. Amelia Perchuć MKS Strzelce Opolskie 7 10 1.43
84. Justyna Stachura MKS MOS KATOWICE 7 10 1.43
85. Oliwia Stana UKS MOSM Bytom 8 10 1.25
86. Laura Domańska Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Chrobry Basket Głuchołazy 12 10 0.83
87. Natalia Niewiara KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 6 10 1.67
88. Martyna Szpara Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice 12 8 0.67
89. Amelia Wiktorska Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Chrobry Basket Głuchołazy 10 8 0.80
90. Martyna Marszałek KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 6 8 1.33
91. Monika Lewtak Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Chrobry Basket Głuchołazy 10 7 0.70
92. Małgorzata Kaczmarczyk Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice 8 6 0.75
93. Małgorzata Parkitna MKS Strzelce Opolskie 10 6 0.60
94. Wiktoria Dąbrowska Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Chrobry Basket Głuchołazy 10 6 0.60
95. Katarzyna Ślifierz UKS MOSM Bytom 10 6 0.60
96. Wiktoria Jacak MKS MOS KATOWICE 10 5 0.50
97. Jassica Elsner ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski 11 4 0.36
98. Wiktoria Kot Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Chrobry Basket Głuchołazy 10 2 0.20
99. Marta Tiszbierek-Gawlik MKS Strzelce Opolskie 6 2 0.33
100. Gabriela Króliczek RMKS Rybnik 7 2 0.29
101. Sylwia Łaś Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice 6 2 0.33
102. Maja Białoń MKS Strzelce Opolskie 10 2 0.20
103. Julia Suska KSK Stal Brzeg 10 1 0.10
104. Weronika Rosół KSK Stal Brzeg 10 1 0.10
105. Aleksandra Pietras KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 8 0 0.00
Obraz

Ogłoszenia

Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Obraz
Facebook Polub nas na
Facebooku
Twitter Śledź nas na
Twitterze
Newsletter Zapisz się na newsletter

Partnerzy

Śląskie - pozytywna energia Polski Związek Koszykówki Spalding SKM ZOF-STAL