Śląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Małgorzata Kopel Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice 6 101 16.83
2. Wiktoria Łepska KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 6 88 14.67
3. Dominika Bednarek RMKS Rybnik 6 86 14.33
4. Paulina Zuza UKS MOSM Bytom 6 83 13.83
5. Wiktoria Giza UKS MOSM Bytom 6 83 13.83
6. Karolina Jankowska MKS MOS KATOWICE 5 77 15.40
7. Natalia Kwiecień KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 7 77 11.00
8. Samanta Kwaśniak Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice 6 76 12.67
9. Elżbieta Makarowska UKS MOSM Bytom 6 69 11.50
10. Martyna Gandziarowska Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Chrobry Basket Głuchołazy 6 68 11.33
11. Agata Wawak MKS Strzelce Opolskie 6 67 11.17
12. Zuzanna Walecka RMKS Rybnik 6 63 10.50
13. Marta Piontek MKS Strzelce Opolskie 6 63 10.50
14. Maja Frąckiewicz RMKS Rybnik 6 62 10.33
15. Martyna Studzińska MKS Strzelce Opolskie 6 58 9.67
16. Amelia Cymerman KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 7 58 8.29
17. Aleksandra Kubica RMKS Rybnik 6 56 9.33
18. Vittoria Conte RMKS Rybnik 5 56 11.20
19. Nikola Telega ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski 7 55 7.86
20. Oliwia Pełka KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 4 52 13.00
21. Aleksandra Gazda KSK Stal Brzeg 5 50 10.00
22. Jasmina Yalcin ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski 7 50 7.14
23. Aleksandra Szecel MKS Strzelce Opolskie 6 50 8.33
24. Julia Michalska KSK Stal Brzeg 7 46 6.57
25. Kamila Załęska KSK Stal Brzeg 6 46 7.67
26. Natalia Huk ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski 7 44 6.29
27. Zofia Gołębiewska MKS Strzelce Opolskie 6 44 7.33
28. Katarzyna Królczyk Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice 6 43 7.17
29. Alicja Chojnacka RMKS Rybnik 6 41 6.83
30. Iga Zielińska MKS MOS KATOWICE 5 41 8.20
31. Milena Mielcarz MKS MOS KATOWICE 5 41 8.20
32. Wiktoria Trznadel MKS MOS KATOWICE 4 40 10.00
33. Julia Gracz Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Chrobry Basket Głuchołazy 6 40 6.67
34. Aleksandra Holeczek ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski 5 36 7.20
35. Nikola Pluta KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 7 35 5.00
36. Jagoda Brzyska MKS MOS KATOWICE 5 34 6.80
37. Angelika Górniak UKS MOSM Bytom 4 34 8.50
38. Natalia Faber UKS MOSM Bytom 3 34 11.33
39. Nikol Spyra ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski 7 34 4.86
40. Maja Puda MKS Strzelce Opolskie 6 33 5.50
41. Wiktoria Majgier KSK Stal Brzeg 7 33 4.71
42. Julia Rubysz Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice 5 32 6.40
43. Kaja Ziemińska KSK Stal Brzeg 6 32 5.33
44. Wiktoria Śpiewak Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice 6 32 5.33
45. Pola Popowicz Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Chrobry Basket Głuchołazy 6 30 5.00
46. Anna Mazur KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 7 29 4.14
47. Magda Bernacka RMKS Rybnik 6 28 4.67
48. Paulina Raudner RMKS Rybnik 6 28 4.67
49. Dominika Jaworek UKS MOSM Bytom 6 27 4.50
50. Natalia Szałaj KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 7 27 3.86
51. Hanna Klamka KSK Stal Brzeg 7 27 3.86
52. Natalia Gola Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Chrobry Basket Głuchołazy 6 22 3.67
53. Magdalena Niesporek RMKS Rybnik 6 22 3.67
54. Zuzanna Grosicka Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Chrobry Basket Głuchołazy 6 18 3.00
55. Dominika Biedak KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 7 17 2.43
56. Weronika Borek ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski 7 16 2.29
57. Kinga Kiełbasa UKS MOSM Bytom 6 16 2.67
58. Patrycja Zientek RMKS Rybnik 6 16 2.67
59. Alicja Śmigielska MKS MOS KATOWICE 3 15 5.00
60. Olga Krzemieńska Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice 4 14 3.50
61. Katarzyna Mazur KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 4 14 3.50
62. Klaudia Hajduk KSK Stal Brzeg 7 13 1.86
63. Amelia Wołkowska KSK Stal Brzeg 7 13 1.86
64. Wiktoria Kozłowska KSK Stal Brzeg 7 12 1.71
65. Martyna Kanarska Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Chrobry Basket Głuchołazy 4 12 3.00
66. Zuzanna Nowak MKS MOS KATOWICE 4 12 3.00
67. Natalia Drózd ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski 7 12 1.71
68. Aleksandra Grzywocz UKS MOSM Bytom 6 11 1.83
69. Klaudia Surowiecka Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice 6 11 1.83
70. Zuzanna Paliga Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Chrobry Basket Głuchołazy 6 11 1.83
71. Zuzanna Ostyńska Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice 6 10 1.67
72. Amelia Perchuć MKS Strzelce Opolskie 4 10 2.50
73. Patrycja Kudlek UKS MOSM Bytom 3 10 3.33
74. Hanna Grobosz RMKS Rybnik 4 10 2.50
75. Katarzyna Piorun MKS MOS KATOWICE 3 10 3.33
76. Marta Mendak MKS MOS KATOWICE 5 8 1.60
77. Julia Bączkiewicz ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski 7 8 1.14
78. Paulina Urbańczyk UKS MOSM Bytom 5 8 1.60
79. Amelia Kostyra MKS Strzelce Opolskie 5 7 1.40
80. Paulina Krukowska MKS Strzelce Opolskie 4 6 1.50
81. Natalia Kobiela MKS MOS KATOWICE 3 6 2.00
82. Dominika Góreczna UKS MOSM Bytom 5 6 1.20
83. Oliwia Stana UKS MOSM Bytom 3 6 2.00
84. Amelia Wiktorska Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Chrobry Basket Głuchołazy 6 6 1.00
85. Dagmara Kiec UKS MOSM Bytom 3 6 2.00
86. Klaudia Łaś Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice 5 6 1.20
87. Amelia Sokołowska Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice 3 6 2.00
88. Katarzyna Ślifierz UKS MOSM Bytom 5 6 1.20
89. Zofia Wróbel ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski 6 5 0.83
90. Monika Lewtak Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Chrobry Basket Głuchołazy 6 5 0.83
91. Justyna Stachura MKS MOS KATOWICE 3 4 1.33
92. Martyna Szpara Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice 6 4 0.67
93. Jassica Elsner ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski 7 4 0.57
94. Małgorzata Kaczmarczyk Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice 5 4 0.80
95. Natalia Wolak Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice 4 2 0.50
96. Wiktoria Jacak MKS MOS KATOWICE 4 2 0.50
97. Gabriela Króliczek RMKS Rybnik 4 2 0.50
98. Sylwia Łaś Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice 3 2 0.67
99. Wiktoria Kot Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Chrobry Basket Głuchołazy 5 2 0.40
100. Laura Domańska Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Chrobry Basket Głuchołazy 6 2 0.33
101. Małgorzata Parkitna MKS Strzelce Opolskie 6 2 0.33
102. Julia Suska KSK Stal Brzeg 6 1 0.17
103. Aleksandra Pietras KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 5 0 0.00
104. Weronika Rosół KSK Stal Brzeg 6 0 0.00
105. Marta Tiszbierek-Gawlik MKS Strzelce Opolskie 4 0 0.00
106. Wiktoria Dąbrowska Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Chrobry Basket Głuchołazy 5 0 0.00
107. Maja Białoń MKS Strzelce Opolskie 6 0 0.00

Ogłoszenia

Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Facebook Polub nas na
Facebooku
Twitter Śledź nas na
Twitterze
Newsletter Zapisz się na newsletter

Partnerzy

Śląskie - pozytywna energia Polski Związek Koszykówki Spalding SKM ZOF-STAL