Śląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Mikołaj Baran MKS Wodzisław Śląski 7 271 38.71
2. Justin Kaczorek Żorska Akademia Koszykówki 6 163 27.17
3. Jakub Skorupa MKKS Rybnik 7 135 19.29
4. Maksymilian Siwik Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 6 134 22.33
5. Marcin Kosiorowski MKKS Rybnik 6 123 20.50
6. Karol Tokarz MCKiS Jaworzno II, MCKiS Jaworzno I 6 123 20.50
7. Kacper Szybiński MKKS Rybnik 7 116 16.57
8. Jakub Kamiński Żorska Akademia Koszykówki 6 98 16.33
9. Jakub Ucieszyński MKS Dąbrowa Górnicza 4 96 24.00
10. Mateusz Frąc Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 6 93 15.50
11. Adrian Plewnia MKS Wodzisław Śląski 7 83 11.86
12. Miłosz Bełdycki KKS Tarnowskie Góry 5 83 16.60
13. Konrad Październy MOSM Tychy II 7 82 11.71
14. WIKTOR CZYŻEWSKI MOSM Tychy 7 81 11.57
15. OLIWIER ZOGRODNIK MOSM Tychy 8 78 9.75
16. Karol Jadczyszyn MKS MOS KATOWICE 7 77 11.00
17. Witold Czernkiewicz UKS MOSM Bytom 4 76 19.00
18. OLIWIER WOŹNIAK MOSM Tychy 7 75 10.71
19. Mikołaj Kolarski MKS Wodzisław Śląski 6 75 12.50
20. Bartosz Jackowski Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 5 75 15.00
21. Gracjan Ciupek MCKiS Jaworzno I 6 73 12.17
22. MATEUSZ CIEŚLAK MOSM Tychy 7 71 10.14
23. Mateusz Orłowski MKS Dąbrowa Górnicza 6 70 11.67
24. Marcin Miklaszewski UKS Jedynka Niemodlin 6 69 11.50
25. Sebastian Tkocz MKKS Rybnik 6 69 11.50
26. ŁUKASZ ŁASKI MOSM Tychy 7 69 9.86
27. Igor Śliwiński UKS SPRINT KATOWICE 7 69 9.86
28. Dawid Kałwak KKS Tarnowskie Góry 6 69 11.50
29. Stanislaw Pelz MKS Dąbrowa Górnicza 4 68 17.00
30. JAN SITARZ MOSM Tychy 6 66 11.00
31. Bartosz Szklarski UKS Jedynka Niemodlin 5 65 13.00
32. Patryk Czop UKS Jedynka Niemodlin 6 64 10.67
33. Nikodem Holisz Stela Cieszyn 7 63 9.00
34. Łukasz Sadzyński MCKiS Jaworzno II, MCKiS Jaworzno I 7 63 9.00
35. Igor Łuczak MCKiS Jaworzno II 6 63 10.50
36. Szarbatke Michał MKS MOS KATOWICE 4 62 15.50
37. Kacper Cichy KKS Tarnowskie Góry 5 61 12.20
38. Mateusz Salamon MCKS Czeladź 8 60 7.50
39. Kamil Fudali MCKiS Jaworzno II 6 58 9.67
40. Bartosz Zmysłowski MKS Dąbrowa Górnicza 6 57 9.50
41. Kacper Sikora Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 6 55 9.17
42. Jakub Gruszka UKS SPRINT KATOWICE 6 55 9.17
43. Oliwier Rak Stela Cieszyn 5 53 10.60
44. Igor Gajda UKS SPRINT KATOWICE 7 53 7.57
45. Wojciech Findysz UKS MOSM Bytom 5 52 10.40
46. Artur Wiśniewski MOSM Tychy II 7 52 7.43
47. Paweł Kuras UKS SPRINT KATOWICE 6 51 8.50
48. Mikołaj Szojda Stela Cieszyn 7 51 7.29
49. Brajan Płatek MKS Dąbrowa Górnicza 6 50 8.33
50. Jakub Gajęcki MCKiS Jaworzno I 7 49 7.00
51. Adam Przybył UKS MOSM Bytom 6 48 8.00
52. Piotr Gwiazda MKS MOS KATOWICE 7 48 6.86
53. Michał Lenart KKS Tarnowskie Góry 6 47 7.83
54. Kacper Szczęsny UKS SPRINT KATOWICE 7 46 6.57
55. Marcin Mastalerz Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 3 46 15.33
56. Mateusz Walkowicz UKS Jedynka Niemodlin 6 45 7.50
57. Łukasz Singh Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 6 45 7.50
58. Maksymilian Buszka MKS Dąbrowa Górnicza 5 45 9.00
59. Karol Rakszawa MKKS Rybnik 7 44 6.29
60. PATRYK LITWIŃSKI MOSM Tychy 6 44 7.33
61. Oliwier Panek MKS Dąbrowa Górnicza 5 42 8.40
62. Bartosz Dziekański MKS Dąbrowa Górnicza 6 42 7.00
63. Bartosz Gajda KKS Tarnowskie Góry 5 39 7.80
64. ROCH ANCZYKOWSKI MOSM Tychy 7 39 5.57
65. Piotr Pożarowszczyk MKS Wodzisław Śląski 7 39 5.57
66. Michał Dziaćko MKS MOS KATOWICE 7 38 5.43
67. Krzysztof Jargoń MKS Wodzisław Śląski 6 38 6.33
68. Wiktor Woźniak Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 5 38 7.60
69. Łukasz Krypczyk Żorska Akademia Koszykówki 4 37 9.25
70. Dorian Krasiński Żorska Akademia Koszykówki 6 37 6.17
71. Jakub Kremzer KKS Tarnowskie Góry 5 36 7.20
72. Kamil Knetig MCKS Czeladź 5 36 7.20
73. Kamil Witkowski UKS SPRINT KATOWICE 6 35 5.83
74. Kamil Szczepaniak MCKS Czeladź 6 35 5.83
75. Michał Piórkowski Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 3 34 11.33
76. Oliwier Kliniewski MCKS Czeladź 8 34 4.25
77. Miłosz Heller Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 6 34 5.67
78. KAMIL STRZODA MOSM Tychy 6 34 5.67
79. Michał Mańka Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 6 34 5.67
80. Marcin Nóżka MCKiS Jaworzno II 7 33 4.71
81. Mateusz Kisała MCKiS Jaworzno II 6 32 5.33
82. Radosław Waluscha MOSM Tychy II 5 32 6.40
83. Igor Szydłowski MOSM Tychy, MOSM Tychy II 4 32 8.00
84. Dawid Cichocki UKS SPRINT KATOWICE 5 32 6.40
85. Jeremiasz Santarius Stela Cieszyn 7 32 4.57
86. Michał Zięcina Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 6 32 5.33
87. Mateusz Hajzyk UKS SPRINT KATOWICE 7 30 4.29
88. Kacper Szulc UKS MOSM Bytom 6 29 4.83
89. Oskar Sikora MCKS Czeladź 7 29 4.14
90. Mateusz Kuśka MKKS Rybnik 7 29 4.14
91. Samuel Kuczera Stela Cieszyn 7 29 4.14
92. Aleksander Wójcik Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 6 28 4.67
93. Dawid Feluś MCKiS Jaworzno I 5 27 5.40
94. Igor Kuciński KKS Tarnowskie Góry 6 27 4.50
95. Szymon Klukowski MKS MOS KATOWICE 7 27 3.86
96. Adrian Lewczuk Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 6 26 4.33
97. Jakub Klemenc Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 6 26 4.33
98. Kamil Smyła KKS Tarnowskie Góry 4 26 6.50
99. Szymon Michalczyk MKKS Rybnik 5 24 4.80
100. Maksymilian Cesarz KS Pogoń Ruda Śląska 6 24 4.00
101. Igor Kasperczyk MCKiS Jaworzno II 5 24 4.80
102. Jarosław Fierut MKS Wodzisław Śląski 6 23 3.83
103. Krzysztof Świątkowski UKS SPRINT KATOWICE 7 23 3.29
104. Maciej Piwocha Stela Cieszyn 7 22 3.14
105. Igor Drajerczak Stela Cieszyn 6 22 3.67
106. Mirosław Szulc MKS MOS KATOWICE 6 21 3.50
107. Mateusz Michnik MKS Wodzisław Śląski 6 21 3.50
108. WIKTOR WOŹNIAK MOSM Tychy 5 20 4.00
109. Tomasz Biernat Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 6 20 3.33
110. Jakub Hoinkis Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 5 20 4.00
111. Patryk Jeleń MCKiS Jaworzno I 7 19 2.71
112. Wojciech Cebo KKS Tarnowskie Góry 6 19 3.17
113. Adam Kostuj UKS SPRINT KATOWICE 6 19 3.17
114. Brajan Lulek KS Pogoń Ruda Śląska 6 19 3.17
115. Jakub Zygoń MKS MOS KATOWICE 5 19 3.80
116. KAROL BALURA MOSM Tychy 4 18 4.50
117. BARTŁOMIEJ DWOROK MOSM Tychy II 6 18 3.00
118. Dominik Ufel KS Pogoń Ruda Śląska 6 18 3.00
119. Mateusz Kadzimierz KS Pogoń Ruda Śląska 6 18 3.00
120. Krzysztof Tomala UKS MOSM Bytom 6 18 3.00
121. WINCENTY BULIK Żorska Akademia Koszykówki 5 18 3.60
122. Maksymilian Pękała Stela Cieszyn 7 17 2.43
123. Konrad Hendel KS Pogoń Ruda Śląska 5 17 3.40
124. MACIEJ JANUSZEK Żorska Akademia Koszykówki 5 17 3.40
125. Jakub Wojdała MKS Dąbrowa Górnicza 4 16 4.00
126. Kacper Bieniek Stela Cieszyn 7 16 2.29
127. Mateusz Folęga MKS MOS KATOWICE 7 16 2.29
128. BARTOSZ TKACZENKO Żorska Akademia Koszykówki 6 16 2.67
129. Michał Skiba KS Pogoń Ruda Śląska 6 16 2.67
130. Kacper Majcherowicz MOSM Tychy 5 15 3.00
131. KAROL KUCZYŃSKI Żorska Akademia Koszykówki 6 15 2.50
132. Konrad Zychowicz UKS Jedynka Niemodlin 4 15 3.75
133. PATRYK KOZUBEK MOSM Tychy 5 15 3.00
134. Michał Nawrocki MKS Wodzisław Śląski 4 15 3.75
135. Fabian Szubert KS Pogoń Ruda Śląska 6 15 2.50
136. Patryk Dudek Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 3 15 5.00
137. Antoni Płachta MCKiS Jaworzno II 6 15 2.50
138. Mikołaj Androsz MKKS Rybnik 4 15 3.75
139. Bartosz Jordan MKS Wodzisław Śląski 5 15 3.00
140. Szymon Krzywoń MOSM Tychy II 7 14 2.00
141. Oskar Makuch MCKS Czeladź 6 14 2.33
142. Mateusz Budzicz MOSM Tychy II 6 14 2.33
143. Dawid Hrapkowicz MCKiS Jaworzno I 6 14 2.33
144. Fabian Wiatr MCKiS Jaworzno II 5 14 2.80
145. Maksymilian Wawrzyczek KKS Tarnowskie Góry 6 14 2.33
146. Hubert Twaróg MKKS Rybnik 7 14 2.00
147. Maciej Chadalski Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 3 14 4.67
148. Michał Tyrpa MCKiS Jaworzno I 7 14 2.00
149. Jakub Jakubowski Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 3 13 4.33
150. Kacper Pieniacha UKS Jedynka Niemodlin 6 13 2.17
151. Adam Kusa MCKS Czeladź 8 13 1.63
152. Adrian Rej MKS MOS KATOWICE 6 13 2.17
153. Michał Głogowski UKS MOSM Bytom 5 12 2.40
154. Michał Zatoński MCKS Czeladź 5 12 2.40
155. Jakub Kwiatkowski MKS MOS KATOWICE 7 12 1.71
156. BARTŁOMIEJ SUDER Żorska Akademia Koszykówki 6 12 2.00
157. Jan Iżak MOSM Tychy II 4 12 3.00
158. Adam Kępski MKS Dąbrowa Górnicza 5 12 2.40
159. Błażej Damek MOSM Tychy II 7 12 1.71
160. Patryk Kwiczala Stela Cieszyn 5 11 2.20
161. Mateusz Skrzypek MKS Dąbrowa Górnicza 4 11 2.75
162. Jakub Baran UKS MOSM Bytom 4 11 2.75
163. Adam Faltus Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 4 10 2.50
164. Kacper Litwinowicz UKS Jedynka Niemodlin 6 10 1.67
165. Olaf Nowak Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 6 10 1.67
166. Dominik Dura UKS Jedynka Niemodlin 6 10 1.67
167. Jakub Szumilas Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 4 10 2.50
168. Maciej Gawłowski MCKiS Jaworzno I 7 10 1.43
169. KACPER GARDYNIK MOSM Tychy II 6 10 1.67
170. Adam Polarczyk KS Pogoń Ruda Śląska 3 10 3.33
171. Marek Trzeciak Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 4 10 2.50
172. Krzysztof Kulas Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 6 9 1.50
173. Konrad Litwin UKS Jedynka Niemodlin 4 9 2.25
174. Jakub Lewandowski MKS MOS KATOWICE 5 9 1.80
175. Krzysztof Bugajski MCKS Czeladź 8 9 1.13
176. Maciej Palian UKS MOSM Bytom 4 8 2.00
177. Maciej Łazarczyk MKS Wodzisław Śląski 5 8 1.60
178. Jan Forfecki MOSM Tychy II 6 8 1.33
179. BARTOSZ BUGAJSKI Żorska Akademia Koszykówki 5 8 1.60
180. Wiktor Surma MKKS Rybnik 7 8 1.14
181. Michał Koziej MCKS Czeladź 4 7 1.75
182. Maciej Pocześny UKS MOSM Bytom 3 7 2.33
183. Mateusz Joachimczyk UKS MOSM Bytom 6 7 1.17
184. Igor Łuczkiewicz MKS Dąbrowa Górnicza 6 7 1.17
185. Szymon Hrapkowicz MCKiS Jaworzno II 6 7 1.17
186. Kacper Kostrzewa MCKiS Jaworzno I 6 6 1.00
187. Tymon Łebek MKS Dąbrowa Górnicza 3 6 2.00
188. Kamil Rymsza Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 3 6 2.00
189. Ryszard Przybylski UKS Jedynka Niemodlin 4 6 1.50
190. Jonasz Cieśla MKKS Rybnik 6 6 1.00
191. Kacper Żak MCKiS Jaworzno I 7 6 0.86
192. Kamil Chrzanowski KS Pogoń Ruda Śląska 6 5 0.83
193. Jakub Holewa KKS Tarnowskie Góry 5 5 1.00
194. Karol Izydorczyk MKS Wodzisław Śląski 5 4 0.80
195. Dawid Wieczorek KKS Tarnowskie Góry 4 4 1.00
196. Maciej Chmielewski MKS Wodzisław Śląski 7 4 0.57
197. Bartosz Motyka MOSM Tychy II 4 4 1.00
198. Maciej John MKS MOS KATOWICE 5 4 0.80
199. Patryk Broś UKS Jedynka Niemodlin 6 4 0.67
200. Marek Gębora KS Pogoń Ruda Śląska 5 4 0.80
201. Igor Orlef Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 5 4 0.80
202. Szymon Ludwik KKS Tarnowskie Góry 6 4 0.67
203. Maksymilian Krupa UKS SPRINT KATOWICE 5 4 0.80
204. Mateusz Jarczyk MCKiS Jaworzno I 5 3 0.60
205. Mateusz Chowaniec MCKiS Jaworzno II 4 2 0.50
206. Wojciech Bywalec UKS MOSM Bytom 4 2 0.50
207. Igor Górzkowski MOSM Tychy II 4 2 0.50
208. Kordian Gorgosz MCKiS Jaworzno I 6 2 0.33
209. Szymon Lubas MKKS Rybnik 4 2 0.50
210. Robert Misiak MKS Dąbrowa Górnicza 5 2 0.40
211. Seweryn Janerka UKS MOSM Bytom 5 2 0.40
212. Maciej Gut MCKS Czeladź 8 2 0.25
213. Nikodem Nawrocki UKS Jedynka Niemodlin 5 2 0.40
214. Dominik Pilarski KS Pogoń Ruda Śląska 3 2 0.67
215. Kuba Żurek MKS Wodzisław Śląski 4 2 0.50
216. Nikodem Korczak MCKS Czeladź 4 2 0.50
217. Krzysztof Bochenek MCKiS Jaworzno I 7 0 0.00
218. Aleksander Kaczmarek MKS MOS KATOWICE 5 0 0.00
219. Gracjan Rogacz Stela Cieszyn 4 0 0.00
220. Bartosz Materek MCKS Czeladź 8 0 0.00
221. MAKSYMILIAN JARCZOK Żorska Akademia Koszykówki 3 0 0.00
222. Kamil Targosz Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 4 0 0.00
223. Łukasz Chodaniecki UKS Jedynka Niemodlin 6 0 0.00
224. Michał Krzykowski KS Pogoń Ruda Śląska 6 0 0.00

Ogłoszenia

Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Facebook Polub nas na
Facebooku
Twitter Śledź nas na
Twitterze
Newsletter Zapisz się na newsletter

Partnerzy

Śląskie - pozytywna energia Polski Związek Koszykówki Spalding SKM ZOF-STAL