Śląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Data Drużyny Wynik
27.09.2017 18:00 UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice - DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 53:77
28.09.2017 15:45 MOSM Tychy - UKS MOSM Bytom II 114:29
28.09.2017 16:00 KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice - MCKiS Jaworzno II 97:42
28.09.2017 18:00 UKS MOSM Bytom I - MKS Dąbrowa Górnicza II 131:31
29.09.2017 16:30 KKS Tarnowskie Góry - KS Pogoń Ruda Śląska 64:51
28.09.2017 16:30 Żorska Akademia Koszykówki - UKS Junior Basket Katowice 130:35
28.09.2017 18:00 Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze - MKKS Rybnik 63:107
28.09.2017 17:15 MKS Dąbrowa Górnicza I - AZS Częstochowa 144:19
12.10.2017 16:00 MCKiS Jaworzno I - Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 55:52
12.10.2017 17:00 MCKS Czeladź - Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 69:103
05.10.2017 15:45 MOSM Tychy - UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 126:25
05.10.2017 16:30 DAAS Basket Hills Bielsko-Biała - Stela Cieszyn 39:132
05.10.2017 16:00 MCKiS Jaworzno II - MKS Dąbrowa Górnicza II 69:75
05.10.2017 16:00 KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice - KKS Tarnowskie Góry 104:37
05.10.2017 16:15 KS Pogoń Ruda Śląska - UKS MOSM Bytom I 32:112
05.10.2017 16:00 UKS Junior Basket Katowice - MKKS Rybnik 47:101
10.10.2017 16:00 Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik - Żorska Akademia Koszykówki 37:154
05.10.2017 17:30 AZS Częstochowa - Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 46:42
05.10.2017 18:00 Gliwickie Towarzystwo Koszykówki - MCKiS Jaworzno I 74:28
17.10.2017 17:15 MKS Dąbrowa Górnicza I - MCKS Czeladź 138:42
11.10.2017 18:00 UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice - UKS MOSM Bytom II 63:104
19.10.2017 17:00 Stela Cieszyn - MOSM Tychy 76:68
19.10.2017 16:00 MCKiS Jaworzno I - MKS Dąbrowa Górnicza I 30:130
19.10.2017 16:00 Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice - Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 34:126
19.10.2017 17:00 MCKS Czeladź - AZS Częstochowa 76:45
19.10.2017 17:00 MKKS Rybnik - Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 108:24
19.10.2017 18:00 Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze - UKS Junior Basket Katowice 0:20
17.10.2017 16:30 KKS Tarnowskie Góry - MCKiS Jaworzno II 76:74
19.10.2017 17:15 MKS Dąbrowa Górnicza II - KS Pogoń Ruda Śląska 70:60
19.10.2017 18:00 UKS MOSM Bytom I - KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 64:78
24.10.2017 16:00 MCKiS Jaworzno II - KS Pogoń Ruda Śląska 74:72
26.10.2017 16:00 KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice - MKS Dąbrowa Górnicza II 79:48
27.10.2017 16:30 KKS Tarnowskie Góry - UKS MOSM Bytom I 54:90
25.10.2017 18:00 UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice - Stela Cieszyn 27:165
26.10.2017 18:00 UKS MOSM Bytom II - DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 87:48
26.10.2017 16:30 Żorska Akademia Koszykówki - MKKS Rybnik 142:72
26.10.2017 18:00 Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze - Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 97:56
26.10.2017 17:00 MCKS Czeladź - MCKiS Jaworzno I 77:67
26.10.2017 17:30 AZS Częstochowa - Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 46:94
31.10.2017 17:15 MKS Dąbrowa Górnicza I - Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 176:27
02.11.2017 16:00 MCKiS Jaworzno I - AZS Częstochowa 55:69
02.11.2017 16:00 Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice - MCKS Czeladź 60:94
02.11.2017 18:00 Gliwickie Towarzystwo Koszykówki - MKS Dąbrowa Górnicza I 77:113
02.11.2017 16:00 UKS Junior Basket Katowice - Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 86:52
02.11.2017 18:00 Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze - Żorska Akademia Koszykówki 41:156
02.11.2017 16:30 KS Pogoń Ruda Śląska - KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 39:75
02.11.2017 17:15 MKS Dąbrowa Górnicza II - KKS Tarnowskie Góry 75:55
02.11.2017 18:00 UKS MOSM Bytom I - MCKiS Jaworzno II 123:42
02.11.2017 16:30 DAAS Basket Hills Bielsko-Biała - MOSM Tychy 29:99
02.11.2017 17:00 Stela Cieszyn - UKS MOSM Bytom II 115:75
09.11.2017 16:00 Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice - MCKiS Jaworzno I 74:44
09.11.2017 17:30 AZS Częstochowa - MKS Dąbrowa Górnicza I 48:117
09.11.2017 18:00 Gliwickie Towarzystwo Koszykówki - MCKS Czeladź 79:63
09.11.2017 16:00 MCKiS Jaworzno II - KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 42:101
09.11.2017 16:30 KS Pogoń Ruda Śląska - KKS Tarnowskie Góry 79:65
09.11.2017 17:15 MKS Dąbrowa Górnicza II - UKS MOSM Bytom I 44:85
09.11.2017 16:00 UKS Junior Basket Katowice - Żorska Akademia Koszykówki 54:132
09.11.2017 17:00 MKKS Rybnik - Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 110:73
09.11.2017 16:30 DAAS Basket Hills Bielsko-Biała - UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 73:34
09.11.2017 16:45 UKS MOSM Bytom II - MOSM Tychy 60:98
15.11.2017 18:00 UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice - MOSM Tychy 22:108
16.11.2017 17:00 Stela Cieszyn - DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 120:60
16.11.2017 16:00 Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice - AZS Częstochowa 47:53
16.11.2017 17:00 MCKS Czeladź - MKS Dąbrowa Górnicza I 59:136
28.11.2017 16:30 MCKiS Jaworzno I - Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 30:96
16.11.2017 16:30 Żorska Akademia Koszykówki - Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 146:58
16.11.2017 17:00 MKKS Rybnik - UKS Junior Basket Katowice 81:49
16.11.2017 17:15 MKS Dąbrowa Górnicza II - MCKiS Jaworzno II 92:84
16.11.2017 18:00 UKS MOSM Bytom I - KS Pogoń Ruda Śląska 121:38
17.11.2017 16:30 KKS Tarnowskie Góry - KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 62:93
23.11.2017 15:45 MOSM Tychy - Stela Cieszyn 99:77
23.11.2017 18:00 UKS MOSM Bytom II - UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 72:62
23.11.2017 16:00 MCKiS Jaworzno II - KKS Tarnowskie Góry 85:106
23.11.2017 16:30 KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice - UKS MOSM Bytom I 46:80
23.11.2017 16:30 KS Pogoń Ruda Śląska - MKS Dąbrowa Górnicza II 93:61
23.11.2017 16:00 Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik - MKKS Rybnik 49:121
23.11.2017 16:00 UKS Junior Basket Katowice - Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 20:0
23.11.2017 17:15 MKS Dąbrowa Górnicza I - MCKiS Jaworzno I 146:35
23.11.2017 17:30 AZS Częstochowa - MCKS Czeladź 63:92
23.11.2017 18:00 Gliwickie Towarzystwo Koszykówki - Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 105:35
14.11.2017 16:00 Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice - MKS Dąbrowa Górnicza I 20:172
30.11.2017 16:00 MCKiS Jaworzno I - MCKS Czeladź 63:66
30.11.2017 18:00 Gliwickie Towarzystwo Koszykówki - AZS Częstochowa 120:25
30.11.2017 16:00 UKS MOSM Bytom I - KKS Tarnowskie Góry 86:38
30.11.2017 16:30 KS Pogoń Ruda Śląska - MCKiS Jaworzno II 83:58
30.11.2017 17:15 MKS Dąbrowa Górnicza II - KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 48:85
30.11.2017 16:00 Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik - Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 61:69
30.11.2017 17:00 MKKS Rybnik - Żorska Akademia Koszykówki 71:103
30.11.2017 16:30 DAAS Basket Hills Bielsko-Biała - UKS MOSM Bytom II 80:101
30.11.2017 17:00 Stela Cieszyn - UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 20:0
05.12.2017 16:30 KKS Tarnowskie Góry - MKS Dąbrowa Górnicza II 64:63
07.12.2017 16:00 MCKiS Jaworzno II - UKS MOSM Bytom I 38:82
07.12.2017 16:00 KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice - KS Pogoń Ruda Śląska 79:49
07.12.2017 15:45 MOSM Tychy - DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 132:50
07.12.2017 18:00 UKS MOSM Bytom II - Stela Cieszyn 61:107
07.12.2017 16:00 Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik - UKS Junior Basket Katowice 43:56
07.12.2017 16:30 Żorska Akademia Koszykówki - Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 20:0
07.12.2017 17:00 MCKS Czeladź - Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 114:9
07.12.2017 17:15 MKS Dąbrowa Górnicza I - Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 127:79
07.12.2017 17:30 AZS Częstochowa - MCKiS Jaworzno I 90:40
Obraz

Ogłoszenia

Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Obraz
Facebook Polub nas na
Facebooku
Twitter Śledź nas na
Twitterze
Newsletter Zapisz się na newsletter

Partnerzy

Śląskie - pozytywna energia Polski Związek Koszykówki Spalding SKM ZOF-STAL