Śląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Łukasz Czompelik UKS MOSM Bytom 18 539 29.94
2. Adam Kuśka MKKS Rybnik 20 385 19.25
3. Stanisław Heliński KKS Mickiewicz Katowice I 20 384 19.20
4. Marcin Majcherek AZS Politechnika Częstochowa 19 374 19.68
5. Kamil Krajewski MOSM Tychy 19 331 17.42
6. Łukasz Kukułka MKS Smyk Prudnik 17 290 17.06
7. Mateusz Poloczek MKS Zabrze 18 278 15.44
8. Bartosz Kowalczyk MKS Zabrze 19 267 14.05
9. Piotr Marcol DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 17 262 15.41
10. Maciej Wojdyła DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 18 258 14.33
11. Artur Ziaja MOSM Tychy 20 258 12.90
12. Szymon Wąsik Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 17 249 14.65
13. Kacper Wcisło MKS Dąbrowa Górnicza II 20 247 11.76
14. Łukasz Lewiński MKS Dąbrowa Górnicza I 16 238 14.88
15. Jakub Stróżczyk KKS Mickiewicz Katowice I 20 234 11.70
16. Dawid Szulc AZS Politechnika Częstochowa 19 232 12.21
17. Stanisław Szlufik AZS Politechnika Częstochowa 19 230 12.11
18. Dawid Rasztabiga MKS Dąbrowa Górnicza II 19 222 11.68
19. Adam Skiba MKS Dąbrowa Górnicza I 17 220 12.94
20. Karol Zoń MKKS Rybnik 20 217 10.85
21. Krystian Wojas DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 17 216 12.71
22. Tomasz Kądzioła Ofensywa Racibórz 17 212 12.47
23. Kamil Jasny Ofensywa Racibórz 16 211 13.19
24. Jakub Nowak KKS Mickiewicz Katowice I 19 210 11.05
25. Alan Jatczyk Żorska Akademia Koszykówki 16 209 13.06
26. Paweł Leniar MKS Smyk Prudnik 15 203 13.53
27. Iwo Rybiński Żorska Akademia Koszykówki 16 203 12.69
28. Roman Jędrzejczak Ofensywa Racibórz 17 202 11.88
29. Daniel Tomczyk MKS Dąbrowa Górnicza II, MKS Dąbrowa Górnicza I 16 200 12.50
30. Szymon Woźniak MOSM Tychy 16 198 12.38
31. Maciej Pochłopień MKS Smyk Prudnik 12 193 16.08
32. Kornel Jakieła MKS Dąbrowa Górnicza I 15 192 12.80
33. Sebastian Stępień MKS Dąbrowa Górnicza I 18 191 10.61
34. Jakub Szczerba UKS MOSM Bytom 15 185 12.33
35. Jakub Twaróg MKKS Rybnik 13 183 14.08
36. Igor Gebler KKS Mickiewicz Katowice II, KKS Mickiewicz Katowice I 18 182 10.11
37. Dawid Krawiec MKS Zabrze 18 174 9.67
38. Jakub Łącki MOSM Tychy 20 171 8.55
39. Adam Michalak AZS Politechnika Częstochowa 19 170 8.95
40. Marcin Kleszcz DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 16 168 10.50
41. Patryk Szołtysek Żorska Akademia Koszykówki 16 165 10.31
42. Rafał Klimek DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 18 163 9.06
43. Wojciech Lewicki MKS Dąbrowa Górnicza II 18 163 9.06
44. Maciej Czachor Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 16 162 10.13
45. Patryk Molenda MKS Dąbrowa Górnicza II 18 162 9.00
46. Mateusz Wcisło MKS Dąbrowa Górnicza II 19 160 8.42
47. Radosław Chorab MKS Dąbrowa Górnicza I 18 156 8.67
48. Jakub Musiał MOSM Tychy 20 155 7.75
49. Przemysław Drążyk MKS Smyk Prudnik 17 154 9.06
50. Tymoteusz Jarosz MOSM Tychy 17 153 9.00
51. Jakub Grocholski AZS Politechnika Częstochowa 17 152 8.94
52. Oskar Szkurłat Ofensywa Racibórz 12 151 12.58
53. Szymon Tomczak KKS Mickiewicz Katowice II 17 151 8.88
54. Adam Niespor MKS Dąbrowa Górnicza I 13 149 11.46
55. Kamil Wojas DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 17 149 8.76
56. Adam Dziedzic KKS Mickiewicz Katowice II 15 149 9.93
57. Jacek Ciężki MKS Zabrze 15 140 9.33
58. Maciej Kosiorowski MKKS Rybnik 20 138 6.90
59. Szymon Kukuczka KKS Mickiewicz Katowice I 19 129 6.79
60. Krystian Miszta KKS Mickiewicz Katowice II 11 129 11.73
61. Patryk Polis KKS Mickiewicz Katowice I 18 128 7.11
62. Paweł Kuś MKS Smyk Prudnik 12 123 10.25
63. Szymon Kusyk Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 14 119 8.50
64. Michał Spinczyk Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 17 117 6.88
65. Maciej Bielecki MKS Dąbrowa Górnicza I 15 114 7.60
66. Jacek Sowa KKS Mickiewicz Katowice II 15 113 7.53
67. Mateusz Koch KKS Mickiewicz Katowice I 19 112 5.89
68. Paweł Christ KKS Mickiewicz Katowice II 18 109 6.06
69. Dominik Sala MKS Dąbrowa Górnicza I 16 109 6.81
70. Antoni Gołębiewski DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 17 107 6.29
71. Łukasz Kłaczek KKS Mickiewicz Katowice I 19 105 5.53
72. Kacper Walkowski Żorska Akademia Koszykówki 12 104 8.67
73. Patryk Rozynek KKS Mickiewicz Katowice I 14 98 7.00
74. Jakub Sikora MKKS Rybnik 15 96 6.40
75. Tomasz Czekaj MKS Zabrze 18 93 5.17
76. Kacper Kłaczek KKS Mickiewicz Katowice I 14 92 6.57
77. Damian Posłuszny MKS Dąbrowa Górnicza I 16 90 5.63
78. Igor Nazarewicz MOSM Tychy 19 89 4.68
79. Mateusz Sokołowski Ofensywa Racibórz 16 89 5.56
80. Michał Chudzik Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 12 88 7.33
81. Mateusz Maziarz MKS Dąbrowa Górnicza II 12 88 7.33
82. Paweł Haberek UKS MOSM Bytom 10 87 8.70
83. Bartłomiej Szady Żorska Akademia Koszykówki 12 86 7.17
84. Sławomir Harnot UKS MOSM Bytom 18 86 4.78
85. Michał Zapert UKS MOSM Bytom 12 86 7.17
86. Sebastian Brudny MKKS Rybnik 15 80 5.33
87. Piotr Golc Żorska Akademia Koszykówki 17 80 4.71
88. Kacper Bielecki KKS Mickiewicz Katowice I 14 75 5.36
89. Patryk Gąsior Żorska Akademia Koszykówki 17 75 4.41
90. Szymon Tobiasz Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 17 73 4.29
91. Oliwier Gordon MKS Dąbrowa Górnicza I 16 72 4.50
92. Kuba Radziszewski MKS Dąbrowa Górnicza II 19 71 3.74
93. Jakub Młynarczyk KKS Mickiewicz Katowice II 13 70 5.38
94. Miłosz Otrzonsek KKS Mickiewicz Katowice I 18 68 3.78
95. Michał Smolana DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 14 64 4.57
96. Jakub Sobczak MKS Smyk Prudnik 12 62 5.17
97. Mateusz Szrobarczyk KKS Mickiewicz Katowice II 18 60 3.33
98. Filip Wołek Ofensywa Racibórz 17 59 3.47
99. Andrzej Domański AZS Politechnika Częstochowa 15 59 3.93
100. Jarosław Wesołowski UKS MOSM Bytom 17 59 3.47
101. Łukasz Polakowski MOSM Tychy 17 58 3.41
102. Konrad Belicki MKS Dąbrowa Górnicza II 20 58 2.90
103. Michał Borkenhagen AZS Politechnika Częstochowa 18 57 3.17
104. Patryk Kokoszek MKKS Rybnik 18 55 3.06
105. Oskar Madej KKS Mickiewicz Katowice II 12 53 4.42
106. Kacper Wojciechowski Żorska Akademia Koszykówki 15 49 3.27
107. Patryk Mertus MOSM Tychy 15 49 3.27
108. Mateusz Rakszawa MKKS Rybnik 17 47 2.76
109. Piotr Adamus KKS Mickiewicz Katowice I 15 46 3.07
110. Mateusz Kuc MKS Dąbrowa Górnicza II 19 42 2.21
111. Wojciech Szostak AZS Politechnika Częstochowa 16 41 2.56
112. Denis Dancewicz MKS Smyk Prudnik 15 41 2.73
113. Jakub Jankowski MKS Smyk Prudnik 17 36 2.12
114. Patryk Flis AZS Politechnika Częstochowa 11 34 3.09
115. Samuel Nosidlak MOSM Tychy 15 33 2.20
116. Kacper Czubak Żorska Akademia Koszykówki 16 30 1.88
117. Krzysztof Ligęza AZS Politechnika Częstochowa 15 30 2.00
118. Simon Kudłacik KKS Mickiewicz Katowice I 11 29 2.64
119. Henryk Cycon Ofensywa Racibórz 14 28 2.00
120. Miłosz Żebrowski Żorska Akademia Koszykówki 12 28 2.33
121. Michał Nowak AZS Politechnika Częstochowa 17 27 1.59
122. Mateusz Karwat MOSM Tychy 15 25 1.67
123. Daniel Krasoń UKS MOSM Bytom 13 23 1.77
124. Andrzej Pisarek UKS MOSM Bytom 13 23 1.77
125. Michał Posłuszny Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 14 22 1.57
126. Dominik Dymkowski MKS Zabrze 11 21 1.91
127. Jakub Kędzierski AZS Politechnika Częstochowa 10 20 2.00
128. Paweł Środa UKS MOSM Bytom 12 19 1.58
129. Alan Duś MKS Zabrze 18 18 1.00
130. Tomasz Kozłowski MKKS Rybnik 17 18 1.06
131. Jacek Nowak Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 15 18 1.20
132. Jan Koterwa DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 11 18 1.64
133. Jan Heczko DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 10 18 1.80
134. Filip Sieradzki MKS Smyk Prudnik 9 17 1.89
135. Kacper Kingsford KKS Mickiewicz Katowice II 9 16 1.78
136. Grzegorz Nowak Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 14 16 1.14
137. Mateusz Kaczmarski MKKS Rybnik 12 10 0.83
138. Tomasz Krypczyk Żorska Akademia Koszykówki 12 10 0.83
139. Patryk Pielczyk MKKS Rybnik 11 7 0.64
140. Szymon Bajer Ofensywa Racibórz 13 4 0.31
141. Patryk Janko Ofensywa Racibórz 12 4 0.33
142. Maciej Kolek MKS Smyk Prudnik 14 4 0.29
143. Marcin Łakomy AZS Politechnika Częstochowa 10 3 0.30

Ogłoszenia

Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Facebook Polub nas na
Facebooku
Twitter Śledź nas na
Twitterze
Newsletter Zapisz się na newsletter

Partnerzy

Śląskie - pozytywna energia Polski Związek Koszykówki Spalding SKM ZOF-STAL