Śląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Łukasz Piwowarczyk Stela Cieszyn 17 369 21.71
2. Patryk Kozłowski KS Pogoń Ruda Śląska 16 357 22.31
3. Kamil Michalik MCKS Czeladź 17 343 20.18
4. Stanisław Zamora Stela Cieszyn 17 334 19.65
5. Patryk Polis MCKS Czeladź 18 311 17.28
6. Aleksander Załucki MKS Dąbrowa Górnicza I 13 303 23.31
7. Kamil Kołodziejczak KKS Tarnowskie Góry 16 302 18.88
8. Marcin Majcherek AZS Politechnika Częstochowa 17 293 17.24
9. Bartłomiej Król MOSM Tychy 18 281 15.61
10. Filip Kobek KKS Tarnowskie Góry 17 278 16.35
11. Jakub Zawadzki MOSM Tychy 18 277 15.39
12. Maciej Wojdyła DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 18 273 15.17
13. Łukasz Lewiński MKS Dąbrowa Górnicza I 16 247 15.44
14. Oskar Sot MKKS Rybnik 14 238 17.00
15. Jakub Wajner Stela Cieszyn 17 236 13.88
16. Andrzej Mazur MKKS Rybnik 15 235 15.67
17. Patryk Piszczatowski MKS Dąbrowa Górnicza I 15 231 15.40
18. Krzysztof Mysłek AZS Politechnika Częstochowa 17 226 13.29
19. Kamil Kruk MCKS Czeladź 16 226 14.13
20. Krystian Wojas DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 18 224 12.44
21. Piotr Karpacz KKS Mickiewicz Katowice I 13 216 16.62
22. Adrian Kędzior KKS Mickiewicz Katowice I 17 212 12.47
23. Radosław Chorab MKS II Dąbrowa Górnicza 17 212 12.47
24. Mateusz Łukaszczykiewicz MKS Smyk Prudnik 16 209 13.06
25. Łukasz Czompelik KKS Tarnowskie Góry 16 209 13.06
26. Kamil Jurzak DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 11 204 18.55
27. Adam Skiba MKS Dąbrowa Górnicza I 16 200 12.50
28. Sebastian Stępień MKS II Dąbrowa Górnicza 18 199 11.06
29. Paweł Malcharek MOSM Tychy 16 196 12.25
30. Daniel Tomczyk MKS II Dąbrowa Górnicza 18 196 10.89
31. Jakub Stróżczyk KKS Mickiewicz Katowice II, KKS Mickiewicz Katowice I 18 194 10.78
32. Błażej Orpel KKS Mickiewicz Katowice I 15 192 12.80
33. Mateusz Szczypiński MKS Dąbrowa Górnicza I 9 183 20.33
34. Maciej Bielecki MKS II Dąbrowa Górnicza 15 181 12.07
35. Jan Wójtowicz Stela Cieszyn 12 179 14.92
36. Sebastian Wojciechowski KKS Mickiewicz Katowice II, KKS Mickiewicz Katowice I 17 175 10.29
37. Piotr Marcol DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 18 171 9.50
38. Michał Michalski MOSM Tychy 18 167 9.28
39. Michał Kroczak MKS Smyk Prudnik 15 167 11.13
40. Bartosz Kozera KS Pogoń Ruda Śląska 12 166 13.83
41. Rafał Palacz KKS Mickiewicz Katowice I 17 164 9.65
42. Kornel Jakieła MKS II Dąbrowa Górnicza 18 159 8.83
43. Szymon Kukuczka KKS Mickiewicz Katowice II, KKS Mickiewicz Katowice I 17 149 8.76
44. Karol Włodarski MOSM Tychy 16 144 9.00
45. Daniel Koneczny KKS Mickiewicz Katowice I 14 143 10.21
46. Patryk Rozynek KKS Mickiewicz Katowice II, KKS Mickiewicz Katowice I 13 139 10.69
47. Jakub Chrobak KKS Mickiewicz Katowice II, KKS Mickiewicz Katowice I 14 136 9.71
48. Jakub Nowak KKS Mickiewicz Katowice II 10 135 13.50
49. Dominik Sala MKS II Dąbrowa Górnicza 18 131 7.28
50. Kacper Bielecki KKS Mickiewicz Katowice II, KKS Mickiewicz Katowice I 16 130 8.13
51. Dawid Błaszkiewicz MKS Smyk Prudnik 15 125 8.33
52. Adrian Niemyjski MKS Dąbrowa Górnicza I 15 125 8.33
53. Marcin Kleszcz DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 17 122 7.18
54. Adam Dziedzic MCKS Czeladź 14 122 8.71
55. Jakub Wantuch MKS Dąbrowa Górnicza I 10 120 12.00
56. Igor Gebler KKS Mickiewicz Katowice II 12 110 9.17
57. Dawid Szulc AZS Politechnika Częstochowa 13 109 8.38
58. Jakub Pelc MKKS Rybnik 15 109 7.27
59. Oliwier Gordon MKS II Dąbrowa Górnicza 18 107 5.94
60. Arkadiusz Bochenek MKS Smyk Prudnik 16 106 6.63
61. Bartosz Kołton MCKS Czeladź 16 100 6.25
62. Krystian Miszta KKS Mickiewicz Katowice II 16 100 6.25
63. Jakub Maroń KKS Mickiewicz Katowice II, KKS Mickiewicz Katowice I 13 98 7.54
64. Jakub Musiał MOSM Tychy 17 97 5.71
65. Jan Kęsik AZS Politechnika Częstochowa 13 95 7.31
66. Tomasz Krzymiński KS Pogoń Ruda Śląska 12 94 7.83
67. Miłosz Otrzonsek KKS Mickiewicz Katowice II, KKS Mickiewicz Katowice I 17 88 5.18
68. Mateusz Santarius Stela Cieszyn 16 87 5.44
69. Karol Zoń MKKS Rybnik 16 86 5.38
70. Łukasz Kukułka MKS Smyk Prudnik 13 85 6.54
71. Maciej Kosiorowski MKKS Rybnik 16 85 5.31
72. Adrian Mieszczanin KS Pogoń Ruda Śląska 13 84 6.46
73. Adam Niespor MKS Dąbrowa Górnicza I 14 83 5.93
74. Jakub Wojciechowski KS Pogoń Ruda Śląska 16 82 5.13
75. Alex Carbogno-Barnabe Stela Cieszyn 16 76 4.75
76. Mateusz Koch KKS Mickiewicz Katowice I 15 76 5.07
77. Łukasz Kaczorowski AZS Politechnika Częstochowa 14 75 5.36
78. Michał Rozynek KKS Mickiewicz Katowice II, KKS Mickiewicz Katowice I 11 74 6.73
79. Kamil Wojas DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 18 66 3.67
80. Kamil Paniuk MKKS Rybnik 16 64 4.00
81. Jakub Heczko Stela Cieszyn 10 64 6.40
82. Paweł Glaeske MKS II Dąbrowa Górnicza, MKS Dąbrowa Górnicza I 12 63 5.25
83. Szymon Stolarski KKS Tarnowskie Góry 18 63 3.50
84. Michał Sznajder MKS Dąbrowa Górnicza I 12 62 5.17
85. Artur Wiloch KS Pogoń Ruda Śląska 13 62 4.77
86. Jakub Górka MKS Smyk Prudnik, MKS II Dąbrowa Górnicza 11 61 5.55
87. Mateusz Kępa MKS Dąbrowa Górnicza I 16 59 3.69
88. Simon Kudłacik KKS Mickiewicz Katowice II 15 58 3.87
89. Patryk Pietryga KKS Tarnowskie Góry 16 58 3.63
90. Mateusz Zagrocki KKS Tarnowskie Góry 17 58 3.41
91. Jakub Twaróg MKKS Rybnik 10 57 5.70
92. Adam Kuśka MKKS Rybnik 8 57 7.13
93. Dawid Rasztabiga MKS II Dąbrowa Górnicza 12 55 4.58
94. Jacek Sowa KKS Mickiewicz Katowice I 16 54 3.38
95. Tomasz Górniak Stela Cieszyn 14 54 3.86
96. Paweł Leniar MKS Smyk Prudnik 13 51 3.92
97. Maciej Stachowicz MKKS Rybnik 12 50 4.17
98. Kacper Wcisło MKS II Dąbrowa Górnicza 9 50 5.56
99. Szymon Głąb MCKS Czeladź 12 49 4.08
100. Michał Gut AZS Politechnika Częstochowa 11 49 4.45
101. Łukasz Piotrowski MOSM Tychy 11 47 4.27
102. Michał Smolana DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 18 47 2.61
103. Bartosz Matuszczak KKS Mickiewicz Katowice I 9 44 4.89
104. Łukasz Leopold KKS Tarnowskie Góry 16 43 2.69
105. Przemysław Drążyk MKS Smyk Prudnik 15 43 2.87
106. Damian Posłuszny MKS II Dąbrowa Górnicza 14 42 3.00
107. Patryk Flis AZS Politechnika Częstochowa 12 41 3.42
108. Kamil Łączny KKS Mickiewicz Katowice II, KKS Mickiewicz Katowice I 10 40 4.00
109. Grzegorz Pazik KKS Mickiewicz Katowice II, KKS Mickiewicz Katowice I 11 39 3.55
110. Patryk Białoń Stela Cieszyn 13 39 3.00
111. Sebastian Brudny Stela Cieszyn 15 36 2.40
112. Jan Heczko DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 17 32 1.88
113. Patryk Mertus MOSM Tychy 13 31 2.38
114. Michał Copija DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 11 31 2.82
115. Jakub Malinowski MCKS Czeladź 11 30 2.73
116. Nikodem Jeglorz KS Pogoń Ruda Śląska 11 29 2.64
117. Norbert Łysakowski AZS Politechnika Częstochowa 16 28 1.75
118. Jakub Szczerba KKS Tarnowskie Góry 12 27 2.25
119. Szymon Tomczak KKS Mickiewicz Katowice II, KKS Mickiewicz Katowice I 10 26 2.60
120. Tomasz Szczypka MKKS Rybnik 9 25 2.78
121. Przemysław Olech MKKS Rybnik 13 25 1.92
122. Marcin Łakomy AZS Politechnika Częstochowa 15 21 1.40
123. Jakub Sobczak MKS Smyk Prudnik 11 19 1.73
124. Tymoteusz Flisikowski MKS II Dąbrowa Górnicza 12 18 1.50
125. Andrzej Tomaszowski KKS Tarnowskie Góry 17 18 1.06
126. Patryk Szwed AZS Politechnika Częstochowa 9 17 1.89
127. Adam Salamon MKKS Rybnik 9 14 1.56
128. Piotr Dendewicz MKS Smyk Prudnik 9 14 1.56
129. Paweł Janus KS Pogoń Ruda Śląska 10 13 1.30
130. Sebastian Pietruszka MCKS Czeladź 9 12 1.33
131. Rafał Bartmanowicz MKS Smyk Prudnik 8 11 1.38
132. Krzysztof Hajder KKS Mickiewicz Katowice II, KKS Mickiewicz Katowice I 13 10 0.77
133. Radosław Gil MKS Dąbrowa Górnicza I 9 7 0.78
134. Marek Szewczyk MCKS Czeladź 16 6 0.38
135. Gregorio Mendoza-Szmit KKS Tarnowskie Góry 10 5 0.50
136. Maciej Gryczanowski Stela Cieszyn 9 3 0.33
137. Oskar Ambrożewicz AZS Politechnika Częstochowa 9 3 0.33
138. Jarosław Szewczyk KKS Tarnowskie Góry 9 0 0.00

Ogłoszenia

Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Facebook Polub nas na
Facebooku
Twitter Śledź nas na
Twitterze
Newsletter Zapisz się na newsletter

Partnerzy

Śląskie - pozytywna energia Polski Związek Koszykówki Spalding SKM ZOF-STAL