Śląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Błażej Orpel KKS Mickiewicz Katowice II 22 552 25.09
2. Łukasz Piwowarczyk Stela Cieszyn 16 397 24.81
3. Jakub Wantuch MKS Dąbrowa Górnicza II 18 377 20.94
4. Mateusz Szczypiński MKS Dąbrowa Górnicza II, MKS II Dąbrowa Górnicza 18 370 20.56
5. Adrian Kędzior KKS Mickiewicz Katowice II 22 360 16.36
6. Sebastian Wojciechowski KŚ AZS Katowice 22 315 14.32
7. Paweł Raff MOSM Tychy 21 314 14.95
8. Grzegorz Łyko AZS Politechnika Częstochowa 16 299 18.69
9. Jakub Zawadzki MOSM Tychy 16 294 18.38
10. Piotr Karpacz KKS Mickiewicz Katowice II 20 287 14.35
11. Aleksander Załucki MKS II Dąbrowa Górnicza 16 287 17.94
12. Maciej Jochacy DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 13 268 20.62
13. Michał Krawiec MKS Smyk Prudnik 14 266 19.00
14. Łukasz Lewiński MKS II Dąbrowa Górnicza 16 262 16.38
15. Stanisław Zamora Stela Cieszyn 16 262 16.38
16. Dawid Boryka MKS Dąbrowa Górnicza II, MKS II Dąbrowa Górnicza 17 249 14.65
17. Artur Grocki MKKS Rybnik 18 240 13.33
18. Bartłomiej Król MOSM Tychy 20 235 11.75
19. Adam Mołdawa MKS Smyk Prudnik 17 230 13.53
20. Oliwer Topolski MKS Smyk Prudnik 18 227 12.61
21. Jakub Skiba GTK Gliwice 16 225 14.06
22. Paweł Malcharek MOSM Tychy 20 223 11.15
23. Artur Mazur MCKS Czeladź 15 217 14.47
24. Kamil Kruk MCKS Czeladź 14 206 14.71
25. Bartosz Kozera KS Pogoń Ruda Śląska 15 206 13.73
26. Sylwester Łubkowski KŚ AZS Katowice 15 205 13.67
27. Bartosz Klimek MKS Smyk Prudnik 18 198 11.00
28. Dawid Komandzik KS Pogoń Ruda Śląska 11 194 17.64
29. Andrzej Mazur MKKS Rybnik 17 193 11.35
30. Kamil Michalik MCKS Czeladź 12 179 14.92
31. Dominik Rajczak MKS Dąbrowa Górnicza II, MKS II Dąbrowa Górnicza 19 168 8.84
32. Rafał Królikowski MKKS Rybnik 12 168 14.00
33. Adrian Niemyjski MKS Dąbrowa Górnicza II, MKS II Dąbrowa Górnicza 18 165 9.17
34. Jakub Chrobak KKS Mickiewicz Katowice II 21 160 7.62
35. Olaf Bień KŚ AZS Katowice 19 158 8.32
36. Marek Bienioszek MKS Smyk Prudnik 18 158 8.78
37. Daniel Koneczny KKS Mickiewicz Katowice II 15 149 9.93
38. Sebastian Pustelnik KS Pogoń Ruda Śląska 14 148 10.57
39. Jakub Wajner Stela Cieszyn 14 147 10.50
40. Bartosz Matuszczak KŚ AZS Katowice 20 146 7.30
41. Rafał Koczy MKKS Rybnik 17 142 8.35
42. Oskar Sot MKKS Rybnik 18 139 7.72
43. Tomasz Kura MCKS Czeladź 15 134 8.93
44. Szymon Lipka KŚ AZS Katowice 16 134 8.38
45. Krystian Polański AZS Politechnika Częstochowa 15 130 8.67
46. Beniamin Przewoźniak MKS Dąbrowa Górnicza II 12 124 10.33
47. Mateusz Bińkowski KŚ AZS Katowice 13 120 9.23
48. Michał Dobosz MCKS Czeladź 16 120 7.50
49. Mateusz Cisek GTK Gliwice 18 118 6.56
50. Wojciech Student MKKS Rybnik 18 118 6.56
51. Patryk Piszczatowski MKS Dąbrowa Górnicza II, MKS II Dąbrowa Górnicza 16 116 7.25
52. Paweł Glaeske MKS Dąbrowa Górnicza II 16 115 7.19
53. Alex Carbogno-Barnabe Stela Cieszyn 13 112 8.62
54. Dawid Braszka MKS Smyk Prudnik 15 111 7.40
55. Maciej Koćma MKS Dąbrowa Górnicza II, MKS II Dąbrowa Górnicza 19 111 5.84
56. Paweł Pelar Stela Cieszyn 16 108 6.75
57. Szymon Barteczko MKS Dąbrowa Górnicza II, MKS II Dąbrowa Górnicza 18 107 5.94
58. Paweł Celt AZS Politechnika Częstochowa 16 106 6.63
59. Łukasz Bratek GTK Gliwice 17 106 6.24
60. Borys Józwiak MOSM Tychy 20 105 5.25
61. Wojciech Łojewski GTK Gliwice 12 105 8.75
62. Maksymilian Zygadło GTK Gliwice 17 104 6.12
63. Jakub Czyszczonik MKS Smyk Prudnik 18 102 5.67
64. Łukasz Stanek GTK Gliwice 17 102 6.00
65. Damian Bryła AZS Politechnika Częstochowa 16 102 6.38
66. Tomasz Gonciarz GTK Gliwice 17 98 5.76
67. Jakub Nowak KS Pogoń Ruda Śląska 16 96 6.00
68. Sergiusz Świerczek DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 8 96 12.00
69. Rafał Palacz KŚ AZS Katowice 15 93 6.20
70. Karol Włodarski MOSM Tychy 19 91 4.79
71. Kamil Łączny KŚ AZS Katowice 19 90 4.74
72. Szymon Janczak MKS Zabrze, MKS II Dąbrowa Górnicza 12 90 7.50
73. Dawid Dereń RKK AZS Racibórz 10 87 8.70
74. Krzysztof Mysłek AZS Politechnika Częstochowa 16 85 5.31
75. Adam Niespor MKS II Dąbrowa Górnicza 16 84 5.25
76. Karol Greń DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 12 83 6.92
77. Mateusz Santarius Stela Cieszyn 15 81 5.40
78. Mateusz Łukaszczykiewicz RKK AZS Racibórz 5 80 16.00
79. Patryk Mansel MCKS Czeladź 12 77 6.42
80. Kamil Janko RKK AZS Racibórz 10 77 7.70
81. Fabian Gancarz KŚ AZS Katowice 12 75 6.25
82. Jan Wójtowicz Stela Cieszyn 10 71 7.10
83. Wiktor Kaniewski GTK Gliwice 18 69 3.83
84. Szymon Sokołowski RKK AZS Racibórz 10 68 6.80
85. Michał Frączek MOSM Tychy 20 67 3.35
86. Michał Sznajder Stela Cieszyn 16 66 4.13
87. Michał Sznajder MKS II Dąbrowa Górnicza 12 66 5.50
88. Tomasz Cieślar DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 14 65 4.64
89. Mateusz Kępa MKS II Dąbrowa Górnicza 16 64 4.00
90. Daniel Chybowski AZS Politechnika Częstochowa 12 61 5.08
91. Sebastian Stępień MKS Dąbrowa Górnicza II, MKS II Dąbrowa Górnicza 11 61 5.55
92. Maciej Łokietek KS Pogoń Ruda Śląska 13 60 4.62
93. Michał Komorowski KKS Mickiewicz Katowice II 22 60 2.73
94. Dawid Piech MCKS Czeladź 12 57 4.75
95. Krzysztof Strzałkowski MKS Smyk Prudnik 13 57 4.38
96. Marcin Chrobok RKK AZS Racibórz 10 56 5.60
97. Adrian Wosinek MKS Dąbrowa Górnicza II 13 54 4.15
98. Jan Kęsik AZS Politechnika Częstochowa 14 53 3.79
99. Wojciech Janus RKK AZS Racibórz 8 52 6.50
100. Jakub Pruś MKS Dąbrowa Górnicza II 15 51 3.40
101. Szymon Chmarek KKS Mickiewicz Katowice II 20 51 2.43
102. Patryk Kozłowski KS Pogoń Ruda Śląska 12 51 4.25
103. Michał Michalski MOSM Tychy 15 50 3.33
104. Dominik Sala MKS Dąbrowa Górnicza II, MKS II Dąbrowa Górnicza 13 47 3.62
105. Łukasz Piotrowski MOSM Tychy 11 44 4.00
106. Filip Obracaj DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 12 42 3.50
107. Jakub Górka MKS Smyk Prudnik 10 42 4.20
108. Arkadiusz Bochenek MKS Smyk Prudnik 15 42 2.80
109. Kacper Mysiak Stela Cieszyn 13 42 3.23
110. Kasper Kaczmarski MKS Dąbrowa Górnicza II 11 41 3.73
111. Piotr Seroczyński MKS Dąbrowa Górnicza II 12 41 3.42
112. Klaudiusz Bubik KS Pogoń Ruda Śląska 17 41 2.41
113. Jakub Pelc MKKS Rybnik 14 40 2.86
114. Szymon Kuśnierz DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 15 38 2.53
115. Łukasz Wojaczek MKKS Rybnik 12 31 2.58
116. Patryk Białoń Stela Cieszyn 10 30 3.00
117. Adrian Mieszczanin KS Pogoń Ruda Śląska 16 28 1.75
118. Kacper Stępień MCKS Czeladź 13 28 2.15
119. Jakub Biegun DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 13 27 2.08
120. Filip Mordarski DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 11 27 2.45
121. Jakub Wojciechowski KS Pogoń Ruda Śląska 12 24 2.00
122. Wiktor Makowski KKS Mickiewicz Katowice II 15 22 1.47
123. Michał Drybański MKKS Rybnik 10 22 2.20
124. Łukasz Kaczorowski AZS Politechnika Częstochowa 13 21 1.62
125. Jakub Sznura MKS Dąbrowa Górnicza II 13 20 1.54
126. Jakub Siemiąkowski RKK AZS Racibórz 10 19 1.90
127. Michał Gut AZS Politechnika Częstochowa 9 19 2.11
128. Krzysztof Hajder KŚ AZS Katowice 15 18 1.20
129. Piotr Golasowski Stela Cieszyn 14 18 1.29
130. Szymon Pawlik DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 15 18 1.20
131. Dawid Bęben MCKS Czeladź 14 17 1.21
132. Artur Wiloch KS Pogoń Ruda Śląska 14 14 1.00
133. Patryk Dziurzyński KKS Mickiewicz Katowice II 14 14 1.00
134. Szymon Wrzesień MCKS Czeladź 9 14 1.56
135. Paweł Lamprecht MCKS Czeladź 9 12 1.33
136. Szymon Głąb MCKS Czeladź 9 12 1.33
137. Nikodem Jurzak DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 9 9 1.00
138. Szymon Kiśluk MKKS Rybnik 11 9 0.82
139. Kordian Trojanowski DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 11 8 0.73
140. Jakub Tomczyk KKS Mickiewicz Katowice II 14 8 0.57
141. Kamil Herma DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 13 7 0.54
142. Łukasz Przybyła RKK AZS Racibórz 5 0 0.00
143. Mateusz Sokołowski RKK AZS Racibórz 6 0 0.00

Ogłoszenia

Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Facebook Polub nas na
Facebooku
Twitter Śledź nas na
Twitterze
Newsletter Zapisz się na newsletter

Partnerzy

Śląskie - pozytywna energia Polski Związek Koszykówki Spalding SKM ZOF-STAL