Śląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Oskar Sot MUKK Henryk Kania Pszczyna 10 224 22.40
2. Oskar Janicki MUKK Henryk Kania Pszczyna 10 207 20.70
3. Patryk Kozłowski KS Pogoń Ruda Śląska 8 182 22.75
4. Jakub Zawadzki MOSM Tychy 9 158 17.56
5. Dominik Rajczak MKS Dąbrowa Górnicza 9 143 15.89
6. Piotr Karpacz AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 8 143 17.88
7. Jarosław Krawiec MCKS Czeladź 8 131 16.38
8. Bartłomiej Król MOSM Tychy 9 127 14.11
9. Rafał Palacz AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 8 121 15.13
10. Patryk Piszczatowski MKS Dąbrowa Górnicza 9 112 12.44
11. Błażej Orpel AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 9 111 12.33
12. Beniamin Przewoźniak MCKS Czeladź 8 110 13.75
13. Tomasz Krzymiński KS Pogoń Ruda Śląska 9 104 11.56
14. Kamil Krajewski MOSM Tychy 8 103 12.88
15. Mateusz Mach MUKK Henryk Kania Pszczyna 10 102 10.20
16. Kacper Majka AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 8 95 11.88
17. Artur Mazur MCKS Czeladź 8 92 11.50
18. Sebastian Wojciechowski AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 8 91 11.38
19. Maciej Koćma MKS Dąbrowa Górnicza 7 90 12.86
20. Szymon Ber MUKK Henryk Kania Pszczyna 9 87 9.67
21. Tomasz Kura MCKS Czeladź 8 85 10.63
22. Łukasz Lewiński MKS Dąbrowa Górnicza 8 80 10.00
23. Bartosz Ber MUKK Henryk Kania Pszczyna 10 79 7.90
24. Daniel Tomczyk MKS Dąbrowa Górnicza 9 78 8.67
25. Dawid Boryka MKS Dąbrowa Górnicza 6 75 12.50
26. Adam Skiba MKS Dąbrowa Górnicza 5 75 15.00
27. Artur Ziaja MOSM Tychy 9 60 6.67
28. Marek Bienioszek AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 9 55 6.11
29. Jakub Maroń AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 7 53 7.57
30. Dominik Sala MKS Dąbrowa Górnicza 9 52 5.78
31. Adam Niespor MKS Dąbrowa Górnicza 6 50 8.33
32. Radosław Chorab MKS Dąbrowa Górnicza 7 49 7.00
33. Jakub Chrobak AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 7 49 7.00
34. Mateusz Kępa MKS Dąbrowa Górnicza 7 45 6.43
35. Szymon Woźniak MOSM Tychy 8 43 5.38
36. Sebastian Stępień MKS Dąbrowa Górnicza 6 41 6.83
37. Artur Wiloch KS Pogoń Ruda Śląska 8 39 4.88
38. Paweł Janus KS Pogoń Ruda Śląska 7 39 5.57
39. Paweł Raff MOSM Tychy 8 37 4.63
40. Marcin Matukin KS Pogoń Ruda Śląska 5 35 7.00
41. Marcel Kłosowski MCKS Czeladź 9 32 3.56
42. Jakub Musiał MOSM Tychy 9 31 3.44
43. Bartosz Matuszczak AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 8 30 3.75
44. Tymoteusz Jarosz MOSM Tychy 5 28 5.60
45. Jakub Łącki MOSM Tychy 7 27 3.86
46. Krzysztof Hajder AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 7 25 3.57
47. Igor Nazarewicz MOSM Tychy 9 23 2.56
48. Jakub Malinowski MCKS Czeladź 8 21 2.63
49. Piotr Hałęza MCKS Czeladź 8 17 2.13
50. Szymon Piekorz MUKK Henryk Kania Pszczyna 5 16 3.20
51. Jakub Siewniak MCKS Czeladź 5 13 2.60
52. Kamil Łączny AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 6 13 2.17
53. Patryk Mertus MOSM Tychy 8 11 1.38
54. Marek Szewczyk MCKS Czeladź 8 8 1.00
55. Mateusz Niemiec MUKK Henryk Kania Pszczyna 10 4 0.40

Ogłoszenia

Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Facebook Polub nas na
Facebooku
Twitter Śledź nas na
Twitterze
Newsletter Zapisz się na newsletter

Partnerzy

Śląskie - pozytywna energia Polski Związek Koszykówki Spalding SKM ZOF-STAL