Śląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Pkt Mecze c2 w2 % c3 w3 % c w % c1 w1 % A O Sum As F Fw S P B As/S P/S Eval +/-
1. Kinga Wilk MTS Ikar Niepołomice 11 216 11 0 12 0 0 0 45 0 0 0 228 0
2. Agnieszka Cwill UKS La-Basket Piekary Śląskie 10 215 10 0 19 0 0 0 13 0 0 0 234 0
3. Marcelina Strządała ISWJ Wisła 11 194 11 0 25 0 0 0 33 0 0 0 219 0
4. Beata Paranowska UKS La-Basket Piekary Śląskie 11 194 11 0 6 0 0 0 30 0 0 0 200 0
5. Paulina Liszka MKS Pałac Młodzieży Tarnów 11 192 11 0 10 0 0 0 37 0 0 0 202 0
6. Iwona Janas MTS Ikar Niepołomice 11 185 11 0 8 0 0 0 31 0 0 0 193 0
7. Natalia Nowak KU AZS UŚ Katowice 11 180 11 0 1 0 0 0 15 0 0 0 181 0
8. Anna Orzeł UKS Żak Nowy Sącz 11 179 11 0 2 0 0 0 32 0 0 0 181 0
9. Agnieszka Piwowarczyk MTS Ikar Niepołomice 11 172 11 0 17 0 0 0 34 0 0 0 189 0
10. Joanna Kocemba KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 12 167 12 0 17 0 0 0 20 0 0 0 184 0
11. Danuta Puter Wisła CANPACK Kraków 9 160 9 0 9 0 0 0 25 0 0 0 169 0
12. Marlena Jurzica RKK AZS Racibórz 11 159 11 0 2 0 0 0 26 0 0 0 161 0
13. Sabina Stygar MLKS- MOS Rzeszów 11 157 11 0 18 0 0 0 34 0 0 0 175 0
14. Sabina Kosakowska UKS Żak Nowy Sącz 11 156 11 0 16 0 0 0 19 0 0 0 172 0
15. Natalia Rusińska RKK AZS Racibórz 11 148 11 0 0 0 0 0 42 0 0 0 148 0
16. Marzena Mazur UKS La-Basket Piekary Śląskie 11 147 11 0 33 0 0 0 38 0 0 0 180 0
17. Natalia Popiół UKS Żak Nowy Sącz 11 141 11 0 5 0 0 0 29 0 0 0 146 0
18. Weronika Pawlak KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 12 137 12 0 0 0 0 0 24 0 0 0 137 0
19. Katarzyna Kosałka KU AZS UŚ Katowice 9 135 9 0 19 0 0 0 20 0 0 0 154 0
20. Alina Kłosowicz MKS Pałac Młodzieży Tarnów 9 133 9 0 0 0 0 0 29 0 0 0 133 0
21. Julia Fortuna Contimax MOSiR Bochnia 11 132 11 0 10 0 0 0 16 0 0 0 142 0
22. Natalia Mazur Contimax MOSiR Bochnia 12 132 12 0 12 0 0 0 41 0 0 0 144 0
23. Aleksandra Klimas Wisła CANPACK Kraków 10 131 10 0 30 0 0 0 16 0 0 0 161 0
24. Julia Strymecka RMKS Rybnik 11 129 11 0 9 0 0 0 20 0 0 0 138 0
25. Julia Świętochowska MKS Pałac Młodzieży Tarnów 11 114 11 0 10 0 0 0 21 0 0 0 124 0
26. Michalina Gołębiowska MLKS- MOS Rzeszów 11 111 11 0 17 0 0 0 29 0 0 0 128 0
27. Pola Kaźmierczak RMKS Rybnik 11 111 11 0 17 0 0 0 15 0 0 0 128 0
28. Sylwia Wojtylas KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 12 110 12 0 5 0 0 0 19 0 0 0 115 0
29. Karolina Zuziak KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 12 109 12 0 1 0 0 0 30 0 0 0 110 0
30. Alicja Kopiec RMKS Rybnik 11 106 11 0 7 0 0 0 31 0 0 0 113 0
31. Diana Kosakowska UKS Żak Nowy Sącz 11 105 11 0 14 0 0 0 17 0 0 0 119 0
32. Aleksandra Poradowska Contimax MOSiR Bochnia 10 102 10 0 3 0 0 0 22 0 0 0 105 0
33. Aisza Buczek Contimax MOSiR Bochnia 12 102 12 0 8 0 0 0 41 0 0 0 110 0
34. Katarzyna Kaczor MLKS- MOS Rzeszów 11 101 11 0 11 0 0 0 27 0 0 0 112 0
35. Natalia Stropek MLKS- MOS Rzeszów 11 99 11 0 7 0 0 0 37 0 0 0 106 0
36. Małgorzata Struzik RMKS Rybnik 11 98 11 0 10 0 0 0 13 0 0 0 108 0
37. Katarzyna Stec RKK AZS Racibórz 11 95 11 0 20 0 0 0 15 0 0 0 115 0
38. Karolina Kowalczyk ISWJ Wisła 9 95 9 0 0 0 0 0 12 0 0 0 95 0
39. Paulina Majda KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 8 91 8 0 4 0 0 0 9 0 0 0 95 0
40. Karolina Antas KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 12 87 12 0 4 0 0 0 26 0 0 0 91 0
41. Debora Sajdak MTS Ikar Niepołomice 11 86 11 0 3 0 0 0 22 0 0 0 89 0
42. Natalia Biegańska RKK AZS Racibórz 11 85 11 0 15 0 0 0 22 0 0 0 100 0
43. Paulina Krakowczyk KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 11 82 11 0 1 0 0 0 16 0 0 0 83 0
44. Marta Thammavong KU AZS UŚ Katowice 11 82 11 0 5 0 0 0 14 0 0 0 87 0
45. Justyna Pilch ISWJ Wisła 11 79 11 0 11 0 0 0 27 0 0 0 90 0
46. Sara Marczyk Contimax MOSiR Bochnia 7 77 7 0 2 0 0 0 12 0 0 0 79 0
47. Karolina Podżorska ISWJ Wisła 11 74 11 0 5 0 0 0 31 0 0 0 79 0
48. Aleksandra Wojtala KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 10 74 10 0 4 0 0 0 14 0 0 0 78 0
49. Monika Malinowska Wisła CANPACK Kraków 5 70 5 0 2 0 0 0 10 0 0 0 72 0
50. Katarzyna Finka UKS La-Basket Piekary Śląskie 10 70 10 0 2 0 0 0 24 0 0 0 72 0
51. Sylwia Siedlik MKS Pałac Młodzieży Tarnów 10 70 10 0 8 0 0 0 36 0 0 0 78 0
52. Nikola Ponikowska RMKS Rybnik 11 70 11 0 4 0 0 0 16 0 0 0 74 0
53. Katarzyna Raszka ISWJ Wisła 10 70 10 0 1 0 0 0 22 0 0 0 71 0
54. Maja Nizioł Wisła CANPACK Kraków 10 66 10 0 7 0 0 0 16 0 0 0 73 0
55. Magdalena Puter MTS Ikar Niepołomice 6 64 6 0 4 0 0 0 14 0 0 0 68 0
56. Weronika Skrabacz MKS Pałac Młodzieży Tarnów 10 60 10 0 0 0 0 0 19 0 0 0 60 0
57. Julia Natkaniec Wisła CANPACK Kraków 9 59 9 0 7 0 0 0 23 0 0 0 66 0
58. Malwina Fiedziuk Wisła CANPACK Kraków 10 59 10 0 0 0 0 0 17 0 0 0 59 0
59. Hanna Oleksy KU AZS UŚ Katowice 11 58 11 0 7 0 0 0 19 0 0 0 65 0
60. Oliwia Kukulak UKS Żak Nowy Sącz 8 57 8 0 2 0 0 0 25 0 0 0 59 0
61. Kornelia Czaja MTS Ikar Niepołomice 10 57 10 0 1 0 0 0 6 0 0 0 58 0
62. Katarzyna Nowak UKS Żak Nowy Sącz 10 56 10 0 10 0 0 0 28 0 0 0 66 0
63. Weronika Sobczyk RMKS Rybnik 10 54 10 0 1 0 0 0 22 0 0 0 55 0
64. Kamila Nawrocka Wisła CANPACK Kraków 9 52 9 0 4 0 0 0 13 0 0 0 56 0
65. Wiktoria Feryńska UKS Żak Nowy Sącz 10 52 10 0 6 0 0 0 12 0 0 0 58 0
66. Dominika Dziadoń Contimax MOSiR Bochnia 12 51 12 0 0 0 0 0 45 0 0 0 51 0
67. Karolina Joniak KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 11 48 11 0 8 0 0 0 9 0 0 0 56 0
68. Tatiana Biegańska RKK AZS Racibórz 10 48 10 0 2 0 0 0 27 0 0 0 50 0
69. Wiktoria Klaczek UKS La-Basket Piekary Śląskie 11 48 11 0 0 0 0 0 24 0 0 0 48 0
70. Lidia Otręba MLKS- MOS Rzeszów 10 46 10 0 0 0 0 0 29 0 0 0 46 0
71. Dominika Oleksy KU AZS UŚ Katowice 11 45 11 0 4 0 0 0 36 0 0 0 49 0
72. Monika Opiatowska RKK AZS Racibórz 9 45 9 0 0 0 0 0 23 0 0 0 45 0
73. Stefania Seniow ISWJ Wisła 9 44 9 0 4 0 0 0 27 0 0 0 48 0
74. Justyna Wachowiak Wisła CANPACK Kraków 8 40 8 0 2 0 0 0 15 0 0 0 42 0
75. Natalia Malaga Wisła CANPACK Kraków 3 39 3 0 4 0 0 0 5 0 0 0 43 0
76. Weronika Król MLKS- MOS Rzeszów 10 39 10 0 1 0 0 0 9 0 0 0 40 0
77. Karolina Wilk Wisła CANPACK Kraków 3 37 3 0 4 0 0 0 6 0 0 0 41 0
78. Katarzyna Chuda RKK AZS Racibórz 11 36 11 0 0 0 0 0 10 0 0 0 36 0
79. Patrycja Kwiek MKS Pałac Młodzieży Tarnów 8 34 8 0 0 0 0 0 20 0 0 0 34 0
80. Katarzyna Baran MLKS- MOS Rzeszów 8 33 8 0 0 0 0 0 6 0 0 0 33 0
81. Martyna Ryng KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 9 32 9 0 0 0 0 0 7 0 0 0 32 0
82. Sonia Krupa RMKS Rybnik 11 31 11 0 0 0 0 0 30 0 0 0 31 0
83. Weronika Michaliszyn UKS La-Basket Piekary Śląskie 10 30 10 0 0 0 0 0 15 0 0 0 30 0
84. Sylwia Cieślar ISWJ Wisła 1 29 1 0 2 0 0 0 2 0 0 0 31 0
85. Weronika Oskwarek RMKS Rybnik 4 27 4 0 1 0 0 0 6 0 0 0 28 0
86. Marta Cywka KU AZS UŚ Katowice 11 27 11 0 0 0 0 0 16 0 0 0 27 0
87. Iga Radwan UKS La-Basket Piekary Śląskie 10 26 10 0 0 0 0 0 13 0 0 0 26 0
88. Natalia Klotzer Wisła CANPACK Kraków 9 26 9 0 6 0 0 0 6 0 0 0 32 0
89. Gabriela Kosek ISWJ Wisła 9 26 9 0 0 0 0 0 13 0 0 0 26 0
90. Weronika Mazur Wisła CANPACK Kraków 7 24 7 0 1 0 0 0 17 0 0 0 25 0
91. Karolina Gródek UKS Żak Nowy Sącz 8 24 8 0 0 0 0 0 4 0 0 0 24 0
92. Martyna Wąsik KU AZS UŚ Katowice 10 24 10 0 1 0 0 0 2 0 0 0 25 0
93. Nikola Pałasz RMKS Rybnik 11 23 11 0 1 0 0 0 12 0 0 0 24 0
94. Karolina Przybyła Contimax MOSiR Bochnia 12 22 12 0 0 0 0 0 16 0 0 0 22 0
95. Magdalena Jabłońska UKS Żak Nowy Sącz 4 22 4 0 0 0 0 0 6 0 0 0 22 0
96. Aleksandra Witkowska MTS Ikar Niepołomice 6 22 6 0 2 0 0 0 1 0 0 0 24 0
97. Wioletta Walocha RMKS Rybnik 5 21 5 0 1 0 0 0 5 0 0 0 22 0
98. Wiktoria Wołyńska KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 5 20 5 0 2 0 0 0 3 0 0 0 22 0
99. Gabriela Boguszewska MKS Pałac Młodzieży Tarnów 10 20 10 0 3 0 0 0 3 0 0 0 23 0
100. Agnieszka Pułról RMKS Rybnik 9 20 9 0 4 0 0 0 12 0 0 0 24 0
101. Karolina Dżochowska MLKS- MOS Rzeszów 8 19 8 0 2 0 0 0 5 0 0 0 21 0
102. Julia Hatalska Wisła CANPACK Kraków 6 18 6 0 3 0 0 0 4 0 0 0 21 0
103. Olga Majewska MTS Ikar Niepołomice 3 18 3 0 0 0 0 0 8 0 0 0 18 0
104. Kinga Ochel Contimax MOSiR Bochnia 11 18 11 0 0 0 0 0 11 0 0 0 18 0
105. Michalina Grzybek KU AZS UŚ Katowice 6 17 6 0 0 0 0 0 8 0 0 0 17 0
106. Marzena Lamczyk RMKS Rybnik 7 17 7 0 2 0 0 0 2 0 0 0 19 0
107. Natalia Liszkowska Wisła CANPACK Kraków 8 17 8 0 2 0 0 0 4 0 0 0 19 0
108. Julia Węglarz MKS Pałac Młodzieży Tarnów 10 16 10 0 0 0 0 0 25 0 0 0 16 0
109. Klaudia Tokarczyk UKS Żak Nowy Sącz 7 16 7 0 0 0 0 0 5 0 0 0 16 0
110. Patrycja Kłuś MTS Ikar Niepołomice 9 16 9 0 1 0 0 0 5 0 0 0 17 0
111. Magdalena Dźwilewska MTS Ikar Niepołomice 3 15 3 0 1 0 0 0 8 0 0 0 16 0
112. Zuzanna Paradowska RMKS Rybnik 7 15 7 0 3 0 0 0 5 0 0 0 18 0
113. Martyna Kolbusz MKS Pałac Młodzieży Tarnów 10 14 10 0 0 0 0 0 7 0 0 0 14 0
114. Alicja Kucza RKK AZS Racibórz 10 13 10 0 0 0 0 0 9 0 0 0 13 0
115. Karolina Zimnicka RKK AZS Racibórz 10 12 10 0 0 0 0 0 2 0 0 0 12 0
116. Roksana Skrabacz MKS Pałac Młodzieży Tarnów 7 10 7 0 2 0 0 0 15 0 0 0 12 0
117. Weronika Małek Wisła CANPACK Kraków 4 10 4 0 0 0 0 0 2 0 0 0 10 0
118. Julia Janas MTS Ikar Niepołomice 6 10 6 0 0 0 0 0 6 0 0 0 10 0
119. Katarzyna Dżochowska MLKS- MOS Rzeszów 5 10 5 0 0 0 0 0 6 0 0 0 10 0
120. Anna Grzyb UKS Żak Nowy Sącz 4 10 4 0 0 0 0 0 5 0 0 0 10 0
121. Alicja Hamuda Contimax MOSiR Bochnia 8 9 8 0 0 0 0 0 5 0 0 0 9 0
122. Maja Jachna UKS La-Basket Piekary Śląskie 9 9 9 0 0 0 0 0 3 0 0 0 9 0
123. Michalina Mofina KU AZS UŚ Katowice 8 9 8 0 0 0 0 0 3 0 0 0 9 0
124. Zuzanna Wawrynkiewicz KU AZS UŚ Katowice 4 9 4 0 1 0 0 0 5 0 0 0 10 0
125. Agnieszka Listopad RKK AZS Racibórz 3 8 3 0 0 0 0 0 4 0 0 0 8 0
126. Sandra Pietryga RKK AZS Racibórz 5 8 5 0 0 0 0 0 1 0 0 0 8 0
127. Katarzyna Szkarłat UKS Żak Nowy Sącz 7 8 7 0 0 0 0 0 1 0 0 0 8 0
128. Małgorzata Ragan MLKS- MOS Rzeszów 5 8 5 0 1 0 0 0 4 0 0 0 9 0
129. Łucja Gósz MLKS- MOS Rzeszów 3 8 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 8 0
130. Karolina Walocha RMKS Rybnik 3 7 3 0 1 0 0 0 2 0 0 0 8 0
131. Martyna Połedniok KU AZS UŚ Katowice 5 7 5 0 1 0 0 0 7 0 0 0 8 0
132. Aleksandra Skoczeń UKS Żak Nowy Sącz 7 7 7 0 0 0 0 0 7 0 0 0 7 0
133. Edyta Rudnik Contimax MOSiR Bochnia 7 6 7 0 0 0 0 0 5 0 0 0 6 0
134. Katarzyna Gastoł MTS Ikar Niepołomice 8 6 8 0 0 0 0 0 4 0 0 0 6 0
135. Patrycja Rogalska Wisła CANPACK Kraków 6 5 6 0 0 0 0 0 3 0 0 0 5 0
136. Julia Bebło MLKS- MOS Rzeszów 2 5 2 0 1 0 0 0 4 0 0 0 6 0
137. Joanna Czepiec Wisła CANPACK Kraków 2 5 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 5 0
138. Paulina Lisowska UKS Żak Nowy Sącz 7 4 7 0 0 0 0 0 6 0 0 0 4 0
139. Małgorzata Beata Mykała KU AZS UŚ Katowice 4 4 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 4 0
140. Martyna Skrzypczak UKS La-Basket Piekary Śląskie 10 4 10 0 0 0 0 0 17 0 0 0 4 0
141. Gabriela Czekaj Contimax MOSiR Bochnia 3 4 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 4 0
142. Karolina Ciężadło MTS Ikar Niepołomice 1 4 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 4 0
143. Aleksandra Wylężek UKS La-Basket Piekary Śląskie 11 4 11 0 0 0 0 0 4 0 0 0 4 0
144. Martyna Szalbót ISWJ Wisła 3 4 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 4 0
145. Klaudia Pawłowska MTS Ikar Niepołomice 6 4 6 0 0 0 0 0 3 0 0 0 4 0
146. Karolina Bojan Contimax MOSiR Bochnia 6 4 6 0 0 0 0 0 5 0 0 0 4 0
147. Klaudia Filipowska MTS Ikar Niepołomice 6 4 6 0 0 0 0 0 3 0 0 0 4 0
148. Wiktoria Wychowska UKS La-Basket Piekary Śląskie 7 3 7 0 0 0 0 0 8 0 0 0 3 0
149. Katarzyna Cieślar ISWJ Wisła 2 3 2 0 1 0 0 0 2 0 0 0 4 0
150. Nicola Obrodzka RMKS Rybnik 1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0
151. Agnieszka Wiertelak RKK AZS Racibórz 3 2 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 2 0
152. Amelia Czwakiel MLKS- MOS Rzeszów 3 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0
153. Katarzyna Sochaczewska UKS La-Basket Piekary Śląskie 1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0
154. Małgorzata Colosenco ISWJ Wisła 6 2 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0
155. Oliwia Gasparska UKS Żak Nowy Sącz 1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0
156. Anna Janik ISWJ Wisła 1 2 1 0 0 0 0 0 2 0 0 0 2 0
157. Julia Miler-Kuciapa MLKS- MOS Rzeszów 2 1 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 1 0
158. Martyna Szydło UKS La-Basket Piekary Śląskie 2 1 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
159. Emilia Koziara KU AZS UŚ Katowice 1 1 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 1 0
160. Agnieszka Blum Contimax MOSiR Bochnia 1 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
161. Marta Sczendzina KU AZS UŚ Katowice 4 0 4 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
162. Katarzyna Kępa Wisła CANPACK Kraków 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
163. Julianna Rembisz MLKS- MOS Rzeszów 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
164. Karolina Stankiewicz RKK AZS Racibórz 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
165. Julia Girczys KU AZS UŚ Katowice 4 0 4 0 0 0 0 0 3 0 0 0 0 0
166. Zuzanna Stęc RKK AZS Racibórz 4 0 4 0 0 0 0 0 3 0 0 0 0 0
167. Sandra Tatara ISWJ Wisła 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
168. Gabriela Rak Contimax MOSiR Bochnia 1 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
169. Alicja Botorek RKK AZS Racibórz 3 0 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
170. Aleksandra Suszka ISWJ Wisła 3 0 3 0 0 0 0 0 4 0 0 0 0 0
171. Dorota Świercz Contimax MOSiR Bochnia 3 0 3 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0
172. Małgorzata Brelik MLKS- MOS Rzeszów 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
173. Weronika Kilar MLKS- MOS Rzeszów 2 0 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
174. Monika Rydz KU AZS UŚ Katowice 2 0 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
175. Natalia Sroka MKS Pałac Młodzieży Tarnów 2 0 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
176. Karolina Gaweł MLKS- MOS Rzeszów 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
177. Kinga Dylowicz Contimax MOSiR Bochnia 2 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Ogłoszenia

Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Facebook Polub nas na
Facebooku
Twitter Śledź nas na
Twitterze
Newsletter Zapisz się na newsletter

Partnerzy

Śląskie - pozytywna energia Polski Związek Koszykówki Spalding SKM ZOF-STAL