Śląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Pkt Mecze c2 w2 % c3 w3 % c w % c1 w1 % A O Sum As F Fw S P B As/S P/S Eval +/-
1. Agnieszka Piwowarczyk MTS Ikar Niepołomice 6 120 6 0 14 0 0 0 19 0 0 0 134 0
2. Iwona Janas MTS Ikar Niepołomice 6 108 6 0 7 0 0 0 14 0 0 0 115 0
3. Marcelina Strządała ISWJ Wisła 5 101 5 0 14 0 0 0 17 0 0 0 115 0
4. Kinga Wilk MTS Ikar Niepołomice 6 93 6 0 6 0 0 0 25 0 0 0 99 0
5. Alina Kłosowicz MKS Pałac Młodzieży Tarnów 5 88 5 0 0 0 0 0 17 0 0 0 88 0
6. Anna Orzeł UKS Żak Nowy Sącz 5 85 5 0 0 0 0 0 14 0 0 0 85 0
7. Joanna Kocemba KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 5 82 5 0 6 0 0 0 8 0 0 0 88 0
8. Julia Fortuna Contimax MOSiR Bochnia 5 80 5 0 6 0 0 0 9 0 0 0 86 0
9. Michalina Gołębiowska MLKS- MOS Rzeszów 6 79 6 0 15 0 0 0 19 0 0 0 94 0
10. Sabina Stygar MLKS- MOS Rzeszów 6 74 6 0 8 0 0 0 17 0 0 0 82 0
11. Paulina Liszka MKS Pałac Młodzieży Tarnów 5 73 5 0 3 0 0 0 19 0 0 0 76 0
12. Katarzyna Kosałka KU AZS UŚ Katowice 4 73 4 0 11 0 0 0 6 0 0 0 84 0
13. Natalia Popiół UKS Żak Nowy Sącz 5 72 5 0 4 0 0 0 13 0 0 0 76 0
14. Natalia Nowak KU AZS UŚ Katowice 5 72 5 0 1 0 0 0 5 0 0 0 73 0
15. Beata Paranowska UKS La-Basket Piekary Śląskie 4 72 4 0 2 0 0 0 11 0 0 0 74 0
16. Marzena Mazur UKS La-Basket Piekary Śląskie 4 71 4 0 19 0 0 0 15 0 0 0 90 0
17. Weronika Pawlak KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 5 67 5 0 0 0 0 0 10 0 0 0 67 0
18. Sabina Kosakowska UKS Żak Nowy Sącz 5 67 5 0 5 0 0 0 11 0 0 0 72 0
19. Marlena Jurzica RKK AZS Racibórz 5 66 5 0 1 0 0 0 17 0 0 0 67 0
20. Julia Strymecka RMKS Rybnik 4 66 4 0 3 0 0 0 4 0 0 0 69 0
21. Agnieszka Cwill UKS La-Basket Piekary Śląskie 4 66 4 0 4 0 0 0 4 0 0 0 70 0
22. Aleksandra Klimas Wisła CANPACK Kraków 5 64 5 0 15 0 0 0 7 0 0 0 79 0
23. Aleksandra Poradowska Contimax MOSiR Bochnia 5 63 5 0 2 0 0 0 13 0 0 0 65 0
24. Natalia Rusińska RKK AZS Racibórz 5 60 5 0 0 0 0 0 21 0 0 0 60 0
25. Natalia Stropek MLKS- MOS Rzeszów 6 60 6 0 2 0 0 0 20 0 0 0 62 0
26. Aisza Buczek Contimax MOSiR Bochnia 5 52 5 0 3 0 0 0 18 0 0 0 55 0
27. Katarzyna Kaczor MLKS- MOS Rzeszów 6 51 6 0 4 0 0 0 14 0 0 0 55 0
28. Danuta Puter Wisła CANPACK Kraków 4 49 4 0 4 0 0 0 8 0 0 0 53 0
29. Debora Sajdak MTS Ikar Niepołomice 6 49 6 0 2 0 0 0 11 0 0 0 51 0
30. Katarzyna Stec RKK AZS Racibórz 5 49 5 0 13 0 0 0 7 0 0 0 62 0
31. Natalia Biegańska RKK AZS Racibórz 5 47 5 0 10 0 0 0 13 0 0 0 57 0
32. Sylwia Wojtylas KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 5 47 5 0 2 0 0 0 6 0 0 0 49 0
33. Natalia Mazur Contimax MOSiR Bochnia 5 46 5 0 2 0 0 0 20 0 0 0 48 0
34. Alicja Kopiec RMKS Rybnik 4 46 4 0 4 0 0 0 10 0 0 0 50 0
35. Julia Świętochowska MKS Pałac Młodzieży Tarnów 5 46 5 0 5 0 0 0 16 0 0 0 51 0
36. Karolina Zuziak KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 5 44 5 0 0 0 0 0 9 0 0 0 44 0
37. Paulina Krakowczyk KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 5 44 5 0 0 0 0 0 8 0 0 0 44 0
38. Justyna Pilch ISWJ Wisła 5 43 5 0 5 0 0 0 13 0 0 0 48 0
39. Monika Malinowska Wisła CANPACK Kraków 3 42 3 0 2 0 0 0 3 0 0 0 44 0
40. Paulina Majda KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 3 41 3 0 1 0 0 0 5 0 0 0 42 0
41. Diana Kosakowska UKS Żak Nowy Sącz 5 41 5 0 6 0 0 0 12 0 0 0 47 0
42. Małgorzata Struzik RMKS Rybnik 4 38 4 0 3 0 0 0 4 0 0 0 41 0
43. Kornelia Czaja MTS Ikar Niepołomice 6 37 6 0 1 0 0 0 5 0 0 0 38 0
44. Aleksandra Wojtala KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 5 36 5 0 3 0 0 0 9 0 0 0 39 0
45. Marta Thammavong KU AZS UŚ Katowice 5 35 5 0 1 0 0 0 6 0 0 0 36 0
46. Karolina Kowalczyk ISWJ Wisła 4 35 4 0 0 0 0 0 3 0 0 0 35 0
47. Karolina Antas KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 5 32 5 0 1 0 0 0 8 0 0 0 33 0
48. Nikola Ponikowska RMKS Rybnik 4 32 4 0 1 0 0 0 6 0 0 0 33 0
49. Hanna Oleksy KU AZS UŚ Katowice 5 31 5 0 4 0 0 0 10 0 0 0 35 0
50. Pola Kaźmierczak RMKS Rybnik 4 30 4 0 4 0 0 0 5 0 0 0 34 0
51. Malwina Fiedziuk Wisła CANPACK Kraków 5 30 5 0 0 0 0 0 9 0 0 0 30 0
52. Maja Nizioł Wisła CANPACK Kraków 5 30 5 0 5 0 0 0 8 0 0 0 35 0
53. Oliwia Kukulak UKS Żak Nowy Sącz 4 28 4 0 1 0 0 0 12 0 0 0 29 0
54. Katarzyna Baran MLKS- MOS Rzeszów 5 27 5 0 0 0 0 0 3 0 0 0 27 0
55. Justyna Wachowiak Wisła CANPACK Kraków 5 27 5 0 1 0 0 0 11 0 0 0 28 0
56. Sylwia Siedlik MKS Pałac Młodzieży Tarnów 4 27 4 0 3 0 0 0 14 0 0 0 30 0
57. Monika Opiatowska RKK AZS Racibórz 4 26 4 0 0 0 0 0 12 0 0 0 26 0
58. Tatiana Biegańska RKK AZS Racibórz 4 25 4 0 1 0 0 0 12 0 0 0 26 0
59. Katarzyna Raszka ISWJ Wisła 5 25 5 0 0 0 0 0 9 0 0 0 25 0
60. Katarzyna Nowak UKS Żak Nowy Sącz 5 24 5 0 4 0 0 0 14 0 0 0 28 0
61. Katarzyna Chuda RKK AZS Racibórz 5 24 5 0 0 0 0 0 1 0 0 0 24 0
62. Wiktoria Klaczek UKS La-Basket Piekary Śląskie 4 23 4 0 0 0 0 0 10 0 0 0 23 0
63. Karolina Podżorska ISWJ Wisła 5 23 5 0 2 0 0 0 14 0 0 0 25 0
64. Lidia Otręba MLKS- MOS Rzeszów 5 22 5 0 0 0 0 0 17 0 0 0 22 0
65. Stefania Seniow ISWJ Wisła 5 20 5 0 1 0 0 0 16 0 0 0 21 0
66. Weronika Sobczyk RMKS Rybnik 4 20 4 0 1 0 0 0 10 0 0 0 21 0
67. Kamila Nawrocka Wisła CANPACK Kraków 4 19 4 0 0 0 0 0 7 0 0 0 19 0
68. Weronika Michaliszyn UKS La-Basket Piekary Śląskie 4 18 4 0 0 0 0 0 13 0 0 0 18 0
69. Olga Majewska MTS Ikar Niepołomice 3 18 3 0 0 0 0 0 8 0 0 0 18 0
70. Marta Cywka KU AZS UŚ Katowice 5 18 5 0 0 0 0 0 11 0 0 0 18 0
71. Dominika Oleksy KU AZS UŚ Katowice 5 17 5 0 1 0 0 0 13 0 0 0 18 0
72. Julia Natkaniec Wisła CANPACK Kraków 4 17 4 0 1 0 0 0 9 0 0 0 18 0
73. Martyna Wąsik KU AZS UŚ Katowice 5 16 5 0 1 0 0 0 1 0 0 0 17 0
74. Weronika Król MLKS- MOS Rzeszów 5 16 5 0 0 0 0 0 5 0 0 0 16 0
75. Karolina Joniak KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 5 16 5 0 2 0 0 0 6 0 0 0 18 0
76. Weronika Skrabacz MKS Pałac Młodzieży Tarnów 5 16 5 0 0 0 0 0 8 0 0 0 16 0
77. Sonia Krupa RMKS Rybnik 4 15 4 0 0 0 0 0 11 0 0 0 15 0
78. Karolina Dżochowska MLKS- MOS Rzeszów 4 15 4 0 2 0 0 0 2 0 0 0 17 0
79. Dominika Dziadoń Contimax MOSiR Bochnia 5 14 5 0 0 0 0 0 20 0 0 0 14 0
80. Michalina Grzybek KU AZS UŚ Katowice 3 14 3 0 0 0 0 0 7 0 0 0 14 0
81. Martyna Ryng KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 3 14 3 0 0 0 0 0 3 0 0 0 14 0
82. Kinga Ochel Contimax MOSiR Bochnia 5 13 5 0 0 0 0 0 4 0 0 0 13 0
83. Katarzyna Finka UKS La-Basket Piekary Śląskie 3 12 3 0 0 0 0 0 4 0 0 0 12 0
84. Sara Marczyk Contimax MOSiR Bochnia 1 12 1 0 0 0 0 0 3 0 0 0 12 0
85. Nikola Pałasz RMKS Rybnik 4 11 4 0 0 0 0 0 7 0 0 0 11 0
86. Julia Hatalska Wisła CANPACK Kraków 2 11 2 0 2 0 0 0 1 0 0 0 13 0
87. Natalia Malaga Wisła CANPACK Kraków 1 11 1 0 1 0 0 0 1 0 0 0 12 0
88. Anna Grzyb UKS Żak Nowy Sącz 4 10 4 0 0 0 0 0 5 0 0 0 10 0
89. Weronika Mazur Wisła CANPACK Kraków 2 10 2 0 1 0 0 0 2 0 0 0 11 0
90. Julia Węglarz MKS Pałac Młodzieży Tarnów 5 10 5 0 0 0 0 0 12 0 0 0 10 0
91. Wiktoria Feryńska UKS Żak Nowy Sącz 5 10 5 0 1 0 0 0 5 0 0 0 11 0
92. Natalia Liszkowska Wisła CANPACK Kraków 4 10 4 0 1 0 0 0 3 0 0 0 11 0
93. Karolina Gródek UKS Żak Nowy Sącz 5 9 5 0 0 0 0 0 2 0 0 0 9 0
94. Gabriela Kosek ISWJ Wisła 5 8 5 0 0 0 0 0 7 0 0 0 8 0
95. Karolina Wilk Wisła CANPACK Kraków 1 8 1 0 0 0 0 0 3 0 0 0 8 0
96. Aleksandra Witkowska MTS Ikar Niepołomice 1 8 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 8 0
97. Patrycja Kłuś MTS Ikar Niepołomice 6 8 6 0 1 0 0 0 2 0 0 0 9 0
98. Martyna Kolbusz MKS Pałac Młodzieży Tarnów 5 8 5 0 0 0 0 0 3 0 0 0 8 0
99. Agnieszka Listopad RKK AZS Racibórz 2 8 2 0 0 0 0 0 4 0 0 0 8 0
100. Gabriela Boguszewska MKS Pałac Młodzieży Tarnów 5 7 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 7 0
101. Karolina Przybyła Contimax MOSiR Bochnia 5 7 5 0 0 0 0 0 7 0 0 0 7 0
102. Magdalena Puter MTS Ikar Niepołomice 1 7 1 0 0 0 0 0 4 0 0 0 7 0
103. Sandra Pietryga RKK AZS Racibórz 2 7 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 7 0
104. Julia Janas MTS Ikar Niepołomice 4 6 4 0 0 0 0 0 4 0 0 0 6 0
105. Małgorzata Ragan MLKS- MOS Rzeszów 4 6 4 0 1 0 0 0 4 0 0 0 7 0
106. Katarzyna Szkarłat UKS Żak Nowy Sącz 5 6 5 0 0 0 0 0 1 0 0 0 6 0
107. Zuzanna Wawrynkiewicz KU AZS UŚ Katowice 3 6 3 0 0 0 0 0 5 0 0 0 6 0
108. Marzena Lamczyk RMKS Rybnik 3 6 3 0 1 0 0 0 1 0 0 0 7 0
109. Karolina Zimnicka RKK AZS Racibórz 4 5 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 5 0
110. Zuzanna Paradowska RMKS Rybnik 3 5 3 0 1 0 0 0 3 0 0 0 6 0
111. Agnieszka Pułról RMKS Rybnik 4 5 4 0 1 0 0 0 6 0 0 0 6 0
112. Alicja Hamuda Contimax MOSiR Bochnia 5 5 5 0 0 0 0 0 2 0 0 0 5 0
113. Julia Bebło MLKS- MOS Rzeszów 2 5 2 0 1 0 0 0 4 0 0 0 6 0
114. Katarzyna Dżochowska MLKS- MOS Rzeszów 4 4 4 0 0 0 0 0 5 0 0 0 4 0
115. Martyna Szalbót ISWJ Wisła 3 4 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 4 0
116. Martyna Połedniok KU AZS UŚ Katowice 2 4 2 0 1 0 0 0 3 0 0 0 5 0
117. Alicja Kucza RKK AZS Racibórz 4 4 4 0 0 0 0 0 2 0 0 0 4 0
118. Karolina Ciężadło MTS Ikar Niepołomice 1 4 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 4 0
119. Roksana Skrabacz MKS Pałac Młodzieży Tarnów 2 4 2 0 0 0 0 0 4 0 0 0 4 0
120. Katarzyna Gastoł MTS Ikar Niepołomice 6 4 6 0 0 0 0 0 2 0 0 0 4 0
121. Maja Jachna UKS La-Basket Piekary Śląskie 2 3 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 3 0
122. Patrycja Kwiek MKS Pałac Młodzieży Tarnów 2 3 2 0 0 0 0 0 3 0 0 0 3 0
123. Wioletta Walocha RMKS Rybnik 1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0
124. Natalia Klotzer Wisła CANPACK Kraków 4 2 4 0 0 0 0 0 2 0 0 0 2 0
125. Iga Radwan UKS La-Basket Piekary Śląskie 3 2 3 0 0 0 0 0 2 0 0 0 2 0
126. Katarzyna Sochaczewska UKS La-Basket Piekary Śląskie 1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0
127. Małgorzata Colosenco ISWJ Wisła 3 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0
128. Agnieszka Wiertelak RKK AZS Racibórz 1 2 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 2 0
129. Małgorzata Beata Mykała KU AZS UŚ Katowice 2 2 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0
130. Anna Janik ISWJ Wisła 1 2 1 0 0 0 0 0 2 0 0 0 2 0
131. Edyta Rudnik Contimax MOSiR Bochnia 4 2 4 0 0 0 0 0 3 0 0 0 2 0
132. Nicola Obrodzka RMKS Rybnik 1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0
133. Aleksandra Wylężek UKS La-Basket Piekary Śląskie 4 2 4 0 0 0 0 0 3 0 0 0 2 0
134. Michalina Mofina KU AZS UŚ Katowice 3 2 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 2 0
135. Klaudia Tokarczyk UKS Żak Nowy Sącz 4 2 4 0 0 0 0 0 2 0 0 0 2 0
136. Karolina Walocha RMKS Rybnik 1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0
137. Patrycja Rogalska Wisła CANPACK Kraków 3 2 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 2 0
138. Julia Miler-Kuciapa MLKS- MOS Rzeszów 2 1 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 1 0
139. Aleksandra Skoczeń UKS Żak Nowy Sącz 3 1 3 0 0 0 0 0 3 0 0 0 1 0
140. Alicja Botorek RKK AZS Racibórz 2 0 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
141. Sandra Tatara ISWJ Wisła 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
142. Klaudia Pawłowska MTS Ikar Niepołomice 4 0 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
143. Kinga Dylowicz Contimax MOSiR Bochnia 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
144. Amelia Czwakiel MLKS- MOS Rzeszów 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
145. Karolina Bojan Contimax MOSiR Bochnia 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
146. Aleksandra Suszka ISWJ Wisła 3 0 3 0 0 0 0 0 4 0 0 0 0 0
147. Klaudia Filipowska MTS Ikar Niepołomice 3 0 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
148. Marta Sczendzina KU AZS UŚ Katowice 2 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
149. Natalia Sroka MKS Pałac Młodzieży Tarnów 1 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
150. Karolina Gaweł MLKS- MOS Rzeszów 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
151. Wiktoria Wychowska UKS La-Basket Piekary Śląskie 4 0 4 0 0 0 0 0 7 0 0 0 0 0
152. Monika Rydz KU AZS UŚ Katowice 2 0 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
153. Weronika Kilar MLKS- MOS Rzeszów 2 0 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
154. Paulina Lisowska UKS Żak Nowy Sącz 3 0 3 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0
155. Karolina Stankiewicz RKK AZS Racibórz 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
156. Julia Girczys KU AZS UŚ Katowice 3 0 3 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0
157. Zuzanna Stęc RKK AZS Racibórz 2 0 2 0 0 0 0 0 3 0 0 0 0 0
158. Martyna Skrzypczak UKS La-Basket Piekary Śląskie 3 0 3 0 0 0 0 0 8 0 0 0 0 0
Obraz

Ogłoszenia

Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Obraz
Facebook Polub nas na
Facebooku
Twitter Śledź nas na
Twitterze
Newsletter Zapisz się na newsletter

Partnerzy

Śląskie - pozytywna energia Polski Związek Koszykówki Spalding SKM ZOF-STAL