Śląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Agnieszka Piwowarczyk MTS Ikar Niepołomice 6 120 20.00
2. Marcelina Strządała ISWJ Wisła 6 115 19.17
3. Iwona Janas MTS Ikar Niepołomice 6 108 18.00
4. Anna Orzeł UKS Żak Nowy Sącz 6 105 17.50
5. Joanna Kocemba KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 6 99 16.50
6. Agnieszka Cwill UKS La-Basket Piekary Śląskie 5 98 19.60
7. Kinga Wilk MTS Ikar Niepołomice 6 93 15.50
8. Marlena Jurzica RKK AZS Racibórz 6 91 15.17
9. Natalia Popiół UKS Żak Nowy Sącz 6 89 14.83
10. Alina Kłosowicz MKS Pałac Młodzieży Tarnów 5 88 17.60
11. Beata Paranowska UKS La-Basket Piekary Śląskie 5 87 17.40
12. Sabina Kosakowska UKS Żak Nowy Sącz 6 85 14.17
13. Natalia Nowak KU AZS UŚ Katowice 6 84 14.00
14. Julia Fortuna Contimax MOSiR Bochnia 6 83 13.83
15. Julia Strymecka RMKS Rybnik 5 81 16.20
16. Marzena Mazur UKS La-Basket Piekary Śląskie 5 80 16.00
17. Michalina Gołębiowska MLKS- MOS Rzeszów 6 79 13.17
18. Weronika Pawlak KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 6 75 12.50
19. Sabina Stygar MLKS- MOS Rzeszów 6 74 12.33
20. Katarzyna Kosałka KU AZS UŚ Katowice 4 73 18.25
21. Natalia Rusińska RKK AZS Racibórz 6 73 12.17
22. Paulina Liszka MKS Pałac Młodzieży Tarnów 5 73 14.60
23. Aleksandra Klimas Wisła CANPACK Kraków 5 64 12.80
24. Aleksandra Poradowska Contimax MOSiR Bochnia 5 63 12.60
25. Aisza Buczek Contimax MOSiR Bochnia 6 62 10.33
26. Natalia Stropek MLKS- MOS Rzeszów 6 60 10.00
27. Paulina Majda KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 4 59 14.75
28. Małgorzata Struzik RMKS Rybnik 5 57 11.40
29. Katarzyna Stec RKK AZS Racibórz 6 57 9.50
30. Karolina Zuziak KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 6 56 9.33
31. Diana Kosakowska UKS Żak Nowy Sącz 6 54 9.00
32. Natalia Mazur Contimax MOSiR Bochnia 6 51 8.50
33. Katarzyna Kaczor MLKS- MOS Rzeszów 6 51 8.50
34. Debora Sajdak MTS Ikar Niepołomice 6 49 8.17
35. Aleksandra Wojtala KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 6 49 8.17
36. Sylwia Wojtylas KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 6 49 8.17
37. Natalia Biegańska RKK AZS Racibórz 6 49 8.17
38. Karolina Kowalczyk ISWJ Wisła 5 49 9.80
39. Danuta Puter Wisła CANPACK Kraków 4 49 12.25
40. Alicja Kopiec RMKS Rybnik 5 48 9.60
41. Justyna Pilch ISWJ Wisła 6 47 7.83
42. Julia Świętochowska MKS Pałac Młodzieży Tarnów 5 46 9.20
43. Pola Kaźmierczak RMKS Rybnik 5 46 9.20
44. Karolina Antas KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 6 45 7.50
45. Paulina Krakowczyk KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 5 44 8.80
46. Monika Malinowska Wisła CANPACK Kraków 3 42 14.00
47. Marta Thammavong KU AZS UŚ Katowice 6 40 6.67
48. Oliwia Kukulak UKS Żak Nowy Sącz 5 38 7.60
49. Kornelia Czaja MTS Ikar Niepołomice 6 37 6.17
50. Nikola Ponikowska RMKS Rybnik 5 34 6.80
51. Hanna Oleksy KU AZS UŚ Katowice 6 31 5.17
52. Maja Nizioł Wisła CANPACK Kraków 5 30 6.00
53. Malwina Fiedziuk Wisła CANPACK Kraków 5 30 6.00
54. Tatiana Biegańska RKK AZS Racibórz 5 29 5.80
55. Karolina Podżorska ISWJ Wisła 6 29 4.83
56. Karolina Joniak KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 6 28 4.67
57. Weronika Sobczyk RMKS Rybnik 5 28 5.60
58. Katarzyna Raszka ISWJ Wisła 6 28 4.67
59. Monika Opiatowska RKK AZS Racibórz 5 28 5.60
60. Justyna Wachowiak Wisła CANPACK Kraków 5 27 5.40
61. Katarzyna Baran MLKS- MOS Rzeszów 5 27 5.40
62. Sylwia Siedlik MKS Pałac Młodzieży Tarnów 4 27 6.75
63. Wiktoria Klaczek UKS La-Basket Piekary Śląskie 5 27 5.40
64. Katarzyna Chuda RKK AZS Racibórz 6 27 4.50
65. Wiktoria Feryńska UKS Żak Nowy Sącz 6 26 4.33
66. Stefania Seniow ISWJ Wisła 6 24 4.00
67. Katarzyna Nowak UKS Żak Nowy Sącz 5 24 4.80
68. Dominika Oleksy KU AZS UŚ Katowice 6 22 3.67
69. Lidia Otręba MLKS- MOS Rzeszów 5 22 4.40
70. Katarzyna Finka UKS La-Basket Piekary Śląskie 4 21 5.25
71. Gabriela Kosek ISWJ Wisła 6 20 3.33
72. Martyna Wąsik KU AZS UŚ Katowice 6 19 3.17
73. Kamila Nawrocka Wisła CANPACK Kraków 4 19 4.75
74. Dominika Dziadoń Contimax MOSiR Bochnia 6 18 3.00
75. Weronika Michaliszyn UKS La-Basket Piekary Śląskie 5 18 3.60
76. Marta Cywka KU AZS UŚ Katowice 6 18 3.00
77. Olga Majewska MTS Ikar Niepołomice 3 18 6.00
78. Julia Natkaniec Wisła CANPACK Kraków 4 17 4.25
79. Kinga Ochel Contimax MOSiR Bochnia 6 17 2.83
80. Weronika Król MLKS- MOS Rzeszów 5 16 3.20
81. Weronika Skrabacz MKS Pałac Młodzieży Tarnów 5 16 3.20
82. Karolina Dżochowska MLKS- MOS Rzeszów 4 15 3.75
83. Michalina Grzybek KU AZS UŚ Katowice 4 15 3.75
84. Sonia Krupa RMKS Rybnik 5 15 3.00
85. Martyna Ryng KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 3 14 4.67
86. Nikola Pałasz RMKS Rybnik 5 12 2.40
87. Anna Grzyb UKS Żak Nowy Sącz 4 10 2.50
88. Natalia Liszkowska Wisła CANPACK Kraków 4 10 2.50
89. Julia Węglarz MKS Pałac Młodzieży Tarnów 5 10 2.00
90. Zuzanna Wawrynkiewicz KU AZS UŚ Katowice 4 9 2.25
91. Alicja Hamuda Contimax MOSiR Bochnia 6 9 1.50
92. Iga Radwan UKS La-Basket Piekary Śląskie 4 9 2.25
93. Karolina Gródek UKS Żak Nowy Sącz 5 9 1.80
94. Patrycja Kłuś MTS Ikar Niepołomice 6 8 1.33
95. Alicja Kucza RKK AZS Racibórz 5 8 1.60
96. Martyna Kolbusz MKS Pałac Młodzieży Tarnów 5 8 1.60
97. Gabriela Boguszewska MKS Pałac Młodzieży Tarnów 5 7 1.40
98. Karolina Przybyła Contimax MOSiR Bochnia 6 7 1.17
99. Aleksandra Skoczeń UKS Żak Nowy Sącz 4 7 1.75
100. Małgorzata Ragan MLKS- MOS Rzeszów 4 6 1.50
101. Julia Janas MTS Ikar Niepołomice 4 6 1.50
102. Katarzyna Szkarłat UKS Żak Nowy Sącz 5 6 1.20
103. Marzena Lamczyk RMKS Rybnik 3 6 2.00
104. Karolina Zimnicka RKK AZS Racibórz 5 5 1.00
105. Zuzanna Paradowska RMKS Rybnik 4 5 1.25
106. Agnieszka Pułról RMKS Rybnik 5 5 1.00
107. Edyta Rudnik Contimax MOSiR Bochnia 5 5 1.00
108. Martyna Połedniok KU AZS UŚ Katowice 3 4 1.33
109. Martyna Szalbót ISWJ Wisła 3 4 1.33
110. Katarzyna Gastoł MTS Ikar Niepołomice 6 4 0.67
111. Katarzyna Dżochowska MLKS- MOS Rzeszów 4 4 1.00
112. Wiktoria Wychowska UKS La-Basket Piekary Śląskie 5 3 0.60
113. Maja Jachna UKS La-Basket Piekary Śląskie 3 3 1.00
114. Natalia Klotzer Wisła CANPACK Kraków 4 2 0.50
115. Aleksandra Wylężek UKS La-Basket Piekary Śląskie 5 2 0.40
116. Paulina Lisowska UKS Żak Nowy Sącz 4 2 0.50
117. Klaudia Tokarczyk UKS Żak Nowy Sącz 4 2 0.50
118. Patrycja Rogalska Wisła CANPACK Kraków 3 2 0.67
119. Michalina Mofina KU AZS UŚ Katowice 4 2 0.50
120. Małgorzata Colosenco ISWJ Wisła 4 2 0.50
121. Klaudia Pawłowska MTS Ikar Niepołomice 4 0 0.00
122. Julia Girczys KU AZS UŚ Katowice 4 0 0.00
123. Martyna Skrzypczak UKS La-Basket Piekary Śląskie 4 0 0.00
124. Klaudia Filipowska MTS Ikar Niepołomice 3 0 0.00
125. Aleksandra Suszka ISWJ Wisła 3 0 0.00

Ogłoszenia

Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Facebook Polub nas na
Facebooku
Twitter Śledź nas na
Twitterze
Newsletter Zapisz się na newsletter

Partnerzy

Śląskie - pozytywna energia Polski Związek Koszykówki Spalding SKM ZOF-STAL