Proszę czekać...

Obraz
news

Orlik Basketmania 2015- mamy dwa złota!!!!!

SP 15 Żory zdobyli złoto w kategorii chłopcy szkoły podstawowe pokonując w finale zespół UKS Chromik Żary. W kategorii dziewcząt Gimnazjum nr 24 z Sosnowca pokonała w finale drużynę z Nowego Sącza.

W kategorii dziewczyn z gimnazjum po zaciętej walce zwyciężyły dziewczyny z Gim 24 Sosnowiec pokonując Gim 9 Nowy Sącz wynikiem 20:15. Dziewczyny pokazały czym jest basket na najwyższym poziomie. Po brąz sięgnęły koszykarki z GIM 2 Działdowo.

W kategorii chłopców szkół podstawowych po złoto sięgnęła drużyna SP 15 Żory wygrywając finałowe spotkanie z UKS Chromik Żary. Wynik tego spotkania to 47:22. Zwycięzcy pokazali, jak ważna w koszykówce jest gra zespołowa. Trzecie miejsce zajęła drużyna UKS Dziewiątka Łomża.

Serdecznie gratulujemy zawodnikom oraz trenerom osiągniętych sukcesów!!!

Więcej informacji dotyczących turnieju- na oficjalnej stronie OrlikBasketmania.